24 máj 18, 23:49:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
aignac
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #7605 Dátum: 14 feb 20, 00:40:49 »

Az utóbbi pár résszel én is elégedett vagyok végre  Nevet Pedig eléggé el voltam kenődve a minőség miatt. Obitó Pál fordulás ide illet és nem is volt túl nyálas. DB-re emlékeztet ott is mindig megtértek rossz fiúk, bár ott nem megtérítés volt hanem leütötték a boss-t aztán a kövi boshoz kellett a régi ellenfél szövetségesnek  Nevet
Naplózva

Rébusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #7606 Dátum: 14 feb 20, 09:26:24 »

Most lehet hogy én fogok hülyeséget írni, vagyis kérdezni. Most hogy Kurama és Naruto eléggé jó barátok, nem lehetséges az hogy valahogy e kötelék által visszapecsételi magába azzal a láncos technikával, de most már egészében? Akkor kétszer erősebb lenne, hisz idáig csak a fele volt nála.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7607 Dátum: 14 feb 20, 10:30:26 »

Most lehet hogy én fogok hülyeséget írni, vagyis kérdezni. Most hogy Kurama és Naruto eléggé jó barátok, nem lehetséges az hogy valahogy e kötelék által visszapecsételi magába azzal a láncos technikával, de most már egészében? Akkor kétszer erősebb lenne, hisz idáig csak a fele volt nála.

Hát egyszer oda valahogyan előkéne hivnia magából azt az erőt,amit nemrég használt Karin is. De felteheteőleg Karin vérbeli Uzumaki,nem mint Naruto akinek csak az anyja volt az. (bár az lehet,hogy elég az,hogy csak az egyik családtagod legyen Uzumaki,hogy tudd használni a láncos technikát)

Meg ugye most honnan lenne annyi ereje Naruto-nak,hogy visszatudja húzni Kuramát a láncos technikával,mikor épp a halál torkában van? smirksweat
Meg szerintem Madara sem nézné tétlenül,ahogy elveszik az egyik Bijuu-t tőlle.

Egyébként meg Kushina anno mikor visszakarta húzni magába a Kyuubit,akkor ugye a teljes Kyuubi kint volt,és nem a Jinchurikijé-ben. Na most nemtudom,hogy ezt hogyan lehetne megoldani úgy,hogy Kurama még Madara-ban van.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
lilchris88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7608 Dátum: 14 feb 20, 13:51:34 »

hi guys. ehhez a láncos dologhoz szólnék hozzá. most akkor ez egy Uzumaki technika? Ha igen, akkor Obito hogy volt képes ezt használni anno???
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7609 Dátum: 14 feb 20, 14:35:44 »

hi guys. ehhez a láncos dologhoz szólnék hozzá. most akkor ez egy Uzumaki technika? Ha igen, akkor Obito hogy volt képes ezt használni anno???

Szerintem Obito azért tudta használni a láncokat korábban,mert akkor szinkromban volt a Gedou Mazou-val.
Ezt a láncot eredetileg csak az Uzumaki-klán tudja használni. Lehetséges,hogy Naruto-ban is feléled ez az erő,és igy ő is tudja majd használni a láncokat.

És javitsatok ki ha tévedek,de a láncokat eddig csak Kushin-ánál láthattuk Karin-nál na meg Obito-nal. De nemhiszem,hogy amit Obito használt az ugyan az lenne amit Kushina meg Karin használt. Vagy pedig ugyan az,csak ő azért tudta hasnzálni,mert szinkronban volt a Gedou Mazou-val.

Javitsatok ki ha valahól tévedtem.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7610 Dátum: 14 feb 20, 15:09:59 »

Azért amit Obitonál vagy akár Madaránál láttál az egyáltalán nem biztos, hogy azonos azzal amit Kushina vagy Karin használt. Sőt, van egy olyan érzésem, hogy biztosan nem az. Hasonlíthat rá képességben de nem azonos azzal. Ezek a láncok inkább a GM-hoz tartozó dolgok, míg a másik amelyeket Kushináék használtak inkább valamilyen pecsételő típushoz hasonlatos. Már csak azért is mert az Uzumakik legveszélyesebb fegyvere a pecsételő képességük. Legalábbis szerintem. A GM láncai inkább erőalapúaknak tartom míg az Uzumaki jellegű lánc inkább leblokkolja a démonokat. Talán azok csakraképességét fogja vissza, így győzve le őket.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 15:17:11 írta rini67 » Naplózva
lilchris88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7611 Dátum: 14 feb 20, 19:40:31 »

am most már tényleg jó lenne ha Obito VÉGLEG eldöntené hogy kicsoda xD mert volt már tobi, madara, nevem senki, rokudou, most meg újra obito xD ez afféle sokszemélyiség, nem?Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7612 Dátum: 14 feb 20, 21:00:46 »

am most már tényleg jó lenne ha Obito VÉGLEG eldöntené hogy kicsoda xD mert volt már tobi, madara, nevem senki, rokudou, most meg újra obito xD ez afféle sokszemélyiség, nem?Nevet

Dehogy sokszemélyiseg,csak mostanra hatott Naruto kis beszéde. smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 20, 21:34:07 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7613 Dátum: 14 feb 20, 21:20:04 »

Amúgy Madara eléggé durva taijutsut letolt, hisz tudjuk, hogy minato volt a legerősebb shinobi a világon és talán eddig narutoról tudtuk, hogy talán ő már gyorsabb, de most Madara képes volt olyan gyorsan meg erősen rúgni, hogy leszakította a Minato kezét.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7614 Dátum: 14 feb 20, 21:39:23 »

Amúgy Madara eléggé durva taijutsut letolt, hisz tudjuk, hogy minato volt a legerősebb shinobi a világon és talán eddig narutoról tudtuk, hogy talán ő már gyorsabb, de most Madara képes volt olyan gyorsan meg erősen rúgni, hogy leszakította a Minato kezét.

Minato volt a legerőseb shinobi a világon? Ezt hol emliették,mert én nem emlélszem ilyesmire. Talán ő volt korának legerőseb shinobija,de azért a világon ez szerintem kicsit túlzás.

Voltak még shinobik,akik felvehették volna a versenyt Minato-val. Mondjuk Hashirama ugye eddig őt tisztelték úgy mint a shinobik Istenét.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7615 Dátum: 14 feb 20, 21:55:59 »

Amúgy Madara eléggé durva taijutsut letolt, hisz tudjuk, hogy minato volt a legerősebb shinobi a világon és talán eddig narutoról tudtuk, hogy talán ő már gyorsabb, de most Madara képes volt olyan gyorsan meg erősen rúgni, hogy leszakította a Minato kezét.

Minato volt a legerőseb shinobi a világon? Ezt hol emliették,mert én nem emlélszem ilyesmire. Talán ő volt korának legerőseb shinobija,de azért a világon ez szerintem kicsit túlzás.

Voltak még shinobik,akik felvehették volna a versenyt Minato-val. Mondjuk Hashirama ugye eddig őt tisztelték úgy mint a shinobik Istenét.

leggyorsabb shinobi esetleg.Bár a maga korában a legerősebbek közt is ott lehetett.(vérvonal képesség nélkül!!!)
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7616 Dátum: 14 feb 20, 21:57:12 »

....., de most Madara képes volt olyan gyorsan meg erősen rúgni, hogy leszakította a Minato kezét.
Értem én, jó a humoréréked meg minden deee ezt picit benézted Pojén Nézd csak meg az első képkockát, az ahol levágja a kezét a botjával  Pojén s aztán rúg bele.
Minato kapcsán meg aszem a legerősebb Hokage -ként emlegették vagy hogy felülmulta elődeit?
Valami olyasmi aszem.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7617 Dátum: 14 feb 21, 08:27:34 »

Amikor elkezdődött a Naruto, úgy emlegették a 4. Hokagét, hogy mind közül ő volt a legerősebb.Namármost erre rácáfoltak, mert most Hashirama van a legbikábbnak be álítva..........
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7618 Dátum: 14 feb 21, 08:50:32 »

Lehetett is erősebb csak kérdeés az erősebb értelmezése.
Minato volt a legfiatalabb hokage s lehet az első nem birtokolt akkora erőt mikor annyi idős volt mint Minato mikor hokage lett.
Harcmezőkön produkálhatott kevesebb erővel is nagyobb pusztítást mint annó az első tette, lehetett eredményesebb, sárga villanás beceneve se véletlenül lett s Obitot is megfingatta pillanatok alatt s ezt se szabad elfeledni.
Az első hokage megszenvedett vele míg a 9farkútól megszabadította Madarát ami a 4. pillanatok alatt sikerült holott akkor Obito rendelkezett Hashirama sejtjeivel is s olyan egyedi képpeséggel amivel még Madara sem
Jelentheti azt is mint hokage volt jobb, be kell látni sem az első hokage se Naruto nem egy agysebész Nevet ezen a téren rendesen felülmulhatta

A mostani részben történtek egyszerre kedvezőek s nem.
Az mindenképp pozitímunként kell elkönyvelni ami a Kurama átpecsételése folyamán történt, azt viszont Negatívumként h annyit tököltek azza a szerencsétlennel amíg Madara oda nem ért.
Maga megmondta a szemet meg akarja szerezni, s ennek a tükrében az h nem pusztították még el nos az csak nehezen emészthető.

Nem értem mi ez a rudakkal felszúrkált hokagés marhaság?
Rakjon már rájuk valaki pár robbanó cetlit had semmisüljön meg a testük s regenerálódjon ujra.
Már rég ujra a hracmezőn lehetnének  Technikai KO
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #7619 Dátum: 14 feb 21, 09:31:52 »

am most már tényleg jó lenne ha Obito VÉGLEG eldöntené hogy kicsoda xD mert volt már tobi, madara, nevem senki, rokudou, most meg újra obito xD ez afféle sokszemélyiség, nem?Nevet

Sasuke is össze-vissza állogat mindig. Ez ilyen Uchiha dolog. Tudod, labilisak és gyenge az idegzetük
Naplózva

Oldalak: 1 ... 506 507 [508] 509 510 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!