24 máj 18, 22:42:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740123 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6945 Dátum: 14 jan 18, 22:02:23 »

Csak rikudou sennint ne hozzák vissza.

Szerintem meg pont hogy hozzák vissza, de csakis reálisan vagyis flashbackben. Mert még mindig keveset tudunk róla és a koráról, hogy mik zajlottak ott és ha egy jó sztori kisülne belőle simán összekötheti Kishi a jelenkorral. Mosolyog

Remélem még látunk Madaráról flashbacket (az ő szemszögéből), hogy ő hogy látta a dolgokat pl.: mikor a senjuk ellen harcolt és Izuna meghalt vagy mikor úgy döntött, hogy elhagyja a falut stb..
Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6946 Dátum: 14 jan 18, 22:09:45 »

Idézet
Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik

Nem tudni, hogy milyen erős lesz Gai ha 8 kaput kinyitja, de kétlem, hogy olyan erőre tenne szert, hogy Madarát elverje. Arról volt szó még a sima Narutoba, hogy aki kinyitja a 8-ik kaput az rövid időre kaget megszégyenítő erőre tehet szert (vagy hokage, nem tudom már, de ha hokage akkor lehet kakashi a harmadik hokagera is gondolhatott), viszont szerintem a jelenlegi Madara is kaget megszégyenítő erővel rendelkezik szóval nem tudom, hogy fogna rajta a 8kapu.
Én még arra is kíváncsi vagyok, hogy kakashi ezt honnan tudja, hogy ha valaki kinyitja a 8-ik kaput akkor kaget megszégyenítő erőre lehet szert tenni? Ezek szerint ő vagy valami ismerőse már találkozott olyan taijutsut használóval aki 8 kaput nem hogy képes volt megnyitni, de még harcolt is valaki ellen 8 kapuval?
Mert ha igen akkor nyilván már ismernénk azt a személyt, hisz gai meg lee most a legjobb taijutsu használók között van aztán lee se bírná megnyitni a nyolcadik kaput, valamint azért is ismernénk annak a személynek nevét mert akkor az ellenfele se lehetett egy piskóta, ha 8 kapu kellett ellene. Szóval azt se tartom kizártnak, hogy ez csak valamiféle legenda és gai, ha kinyitja a 8-ik kaput akkor nem hal bele, hanem egy ideig mozgásképtelen lesz utána.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6947 Dátum: 14 jan 18, 22:29:06 »

Csak rikudou sennint ne hozzák vissza.

Szerintem meg pont hogy hozzák vissza, de csakis reálisan vagyis flashbackben. Mert még mindig keveset tudunk róla és a koráról, hogy mik zajlottak ott és ha egy jó sztori kisülne belőle simán összekötheti Kishi a jelenkorral. Mosolyog

Remélem még látunk Madaráról flashbacket (az ő szemszögéből), hogy ő hogy látta a dolgokat pl.: mikor a senjuk ellen harcolt és Izuna meghalt vagy mikor úgy döntött, hogy elhagyja a falut stb..
Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik

Teljesen egyetértek veled, én nem a flashbackre gondoltam, arra szükség van. Csak ne a segítségével kapják el Madarát, erre gondoltam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Morause
Vendég
« Válasz #6948 Dátum: 14 jan 18, 22:44:32 »

Amúgy ha jobban végiggondolom a helyzetet, Madara semmit sem változott a Hashiramás harc óta mert erőben vele volt azonos, és csak azért tudott rajta felül kerekedni mert használta azokat a rudakat. Elvégre Nagato is képes volt azokkal irányítani, és Madara akinek külön ki volt hangsúlyozva hogy az Uchihák között is rendkívüli chakrával született már-már gyerekjáték volt egy zombit még ha Hashirama is az és így irányítani. De mindent félretéve Naruto miatt nagyon aggódom, nem azért mert ő a kedvencem csak azért mert Jiraiya által nagyon be volt harangozva hogy ő mekkora egy hős lesz, egy világmegmentő, és mivel Jiraiya a helyes utat választotta így a jóslat szerint a világuk nem pusztulhat el mert CSAK.
Akkor mért is próbálja most Kishi eloszlatni azt a kevés reményt is amit tápláltam ez iránt... ez a hittem kezd szerte foszlani így most már erősen imádkozok hogy vmi maradandó élmény érjen mert ha Madara nem kapja meg azt az ultra pofont amire már jó néhány fejezet óta újra várok, harakirit követek el.

ui.: a Madarás dologhoz visszatérve ugyebár Narutotól a senjutsu tréning alatt megtudhattuk hogy ez erősíti a ninjutsukat méghozzá sokkal, ez Hashiramara esetében is igaz, mert senjutsu után egy olyan fatechnikát csapott össze ami szerintem vagy 10x a 9 farkú méretéhez nagyobb volt, így Madara nem csak azt a retek öngyógyító képességet szerezte meg hanem a technikáihoz való erőt is megadta, mivel sharingan-rinnegan kombót használ így a szoborba való pecsételés is meglehetősen lerövidült. De én akkor is marcangolom magam hogy miért kellet vkiből ennyire OP-ét csinálni, mi értelme volt annak a király jóslatnak egy ekkora pofont adni?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 18, 22:50:21 írta Morause » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6949 Dátum: 14 jan 19, 00:28:02 »

Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik
Azt hogy semmi értelme feláldoznia az életét,mivel pl Kakashi önfeláldozás nélkül is lazán szétszivathatná Madarát,de az milyen lenne már...szóval inkább nem. ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6950 Dátum: 14 jan 19, 00:52:20 »

Amúgy ha jobban végiggondolom a helyzetet, Madara semmit sem változott a Hashiramás harc óta mert erőben vele volt azonos, és csak azért tudott rajta felül kerekedni mert használta azokat a rudakat. Elvégre Nagato is képes volt azokkal irányítani, és Madara akinek külön ki volt hangsúlyozva hogy az Uchihák között is rendkívüli chakrával született már-már gyerekjáték volt egy zombit még ha Hashirama is az és így irányítani. De mindent félretéve Naruto miatt nagyon aggódom, nem azért mert ő a kedvencem csak azért mert Jiraiya által nagyon be volt harangozva hogy ő mekkora egy hős lesz, egy világmegmentő, és mivel Jiraiya a helyes utat választotta így a jóslat szerint a világuk nem pusztulhat el mert CSAK.
Akkor mért is próbálja most Kishi eloszlatni azt a kevés reményt is amit tápláltam ez iránt... ez a hittem kezd szerte foszlani így most már erősen imádkozok hogy vmi maradandó élmény érjen mert ha Madara nem kapja meg azt az ultra pofont amire már jó néhány fejezet óta újra várok, harakirit követek el.

ui.: a Madarás dologhoz visszatérve ugyebár Narutotól a senjutsu tréning alatt megtudhattuk hogy ez erősíti a ninjutsukat méghozzá sokkal, ez Hashiramara esetében is igaz, mert senjutsu után egy olyan fatechnikát csapott össze ami szerintem vagy 10x a 9 farkú méretéhez nagyobb volt, így Madara nem csak azt a retek öngyógyító képességet szerezte meg hanem a technikáihoz való erőt is megadta, mivel sharingan-rinnegan kombót használ így a szoborba való pecsételés is meglehetősen lerövidült. De én akkor is marcangolom magam hogy miért kellet vkiből ennyire OP-ét csinálni, mi értelme volt annak a király jóslatnak egy ekkora pofont adni?

Nagyon érdekes, szinte elfelejtettem már azt a jóslatot, pedig azok voltak a kedvenc részeim a Narutoban. Madara OP-ságára teljesen igazad van, egyszerűen ez lett, ha a történelem 2 legerősebb emberét összeolvasztod. Már-már Rikudou sennin. De még mindig csak azt tudom mondani, hogy én nem tartom túlzásnak Madarát, MÉG. Sőt, én őszintén mindig is így képzeltem el, a végét. Van egy isten szerű főgonosz, meg Naruto, akik két eltérő értéket, érdekeket képviselnek. Akit végül Naruto a társai segítségével, de nagyrészt a saját erejéből megver. És Naruto Rikudou sennin méltó utódja, megteremti a békét, (pl. megváltozik a társadalom). De jó lenne ha az a végső harc, nem olyan lenne mint Obito ellen. Fekete cucc Obitonak, csapkod, védekezik vele, nem is használ mást, nem hat a támadás, majd hat, de nem megyünk vele semmire, végül legyőzik. Jó lenne, ha Madara ellen lenne több minden, és itt elsőssorban nem azt várom el, hogy tiszta logikus legyen minden, de legyen vontatott, unalmas. És szerintem az elmúlt pár részen pörögtek az események (az ezelőttihez képest minden képpen), éppen ezért én elégedett vagyok. Nem is akarom, hogy a sereg harcoljon, tök fölösleges, se Naruto barátai, csak megöletik magukat. Majd a végén. A kérdés szerintem az, hogy meddig lehet még fejleszteni Madarát, hogy ne kelljen vmi nagyon nagy logikai buktával elintézni. Illetve, hogy mennyire kell Naruto-t power uppolni (meg Sasukét), hogy legyőzhető legyen. És bár gyakorlatilag másod főszereplő Sasuke, egyértelmű, hogy Naruto lesz a megmentő. Szerintem még nincs veszve az a jóslat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6951 Dátum: 14 jan 19, 01:39:54 »

Na de a fejezetre kitérve, úgy nézz ki, Kishi elfelejtette, hogy a "Tenketsu" pontok olyan kicsi, mint a gombos tűk, s rohadt sok van belőlük, amiket csak a Byakugan lát és a Juken harcmodor tud megütni. Szóval akkor most vagy van titokban Madara hátsójában egy Byakugan is, vagy pedig valamit félrefordítottak.

Ha jól emlékszem valamelyik részben volt egy testtérkép a tenketsu pontokról.
Szóval az is ilyen OKJ tanfolyamon elvégezhető hogyan alázzuk a byakugant kurzusok része

Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik
Akkor lesz értelme, ha nem csak a fénynél, de még a gondolatnál is gyorsabb lesz. Mert ameddig Madarában olyan kósza gondolatok cikáznak a másodperc tört része alatt, mint a sirba fekszel, addig Gainak esélye sincs.
S mi az ami gyorsabb a fénynél és a gondolatnál? A hasmenés...

A hangtámadásokra hogyan reagálna Csőrike?
Arra gondolok, hogy Kabuto is eléggé beszívatta az Uchiwawa tesók sasolóját a hangjával.

Persze ez Narutonak nem jutna eszébe. Szóval Sasukénak kéne felhívni a figyelmet, hogy esetleg Csőrike muzikálisan aberrált.
Oszt Naruto idézheti a békakórust

Hagyjuk hülyeség, nem működni, hisz úgyis botfüle van.

Ahhoz mit szolnátok, ha Naruto és Sasuke csak azután térne magához, hogy mindenki be van haluzva MT-ben?

Miért van annak a madárnak rinnegan szeme, amire Sasuke felszáll?
Mert az az Uchiha madara.



http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/3
itt a második panel:
Naruto se gondolta, hogy élete utolsó pillantása a rókaodú lesz.


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/6
6. panel: Szerintem jobban átjönne a kétségbeesés, ha valami ismert és erős szereplő lenne ott, és ne a Statiszta Jóska.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/7
5. és 6. panel: Tudósítónk a pacalfőző versenyről jelentkezett.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/17
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/18
4. illetve 1. panel: Mit turházott a második?


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/19
utolsó panel: a dolog szomorúsággal tölti el Madara bimbaját.



A fejezetre már sokan írtátok, hogy jó. Ezzel valamennyire egyet is értek, de csak ha a közelmúlt fejezeteihez mérjük.

A momentuk visszafelé.

Csőrike leszúrta Sasukét.
A dolgonak drámainak kellett volna lennie, hiszen egyrészt ott volt Csőrike szentbeszéde, melyben Hashist idézi, majd pedig olyat mond, miszerint eddig hagyta magát, de így is gyökér hozzá mindenki.
Animében zenei aláfestéssel majd jó lehet.

El is felejtettem, most Sasuke leszúrásáról komponálok.
Miért is nem drámai? Mert nem az jut egyből az ember eszébe, hogy meghalt.
Helyett a az olyan dolgok kapnak a gondolat sárnyárra, mint genjutsu és senjutsu regeneráció.
Persze lehet tévedek, és lehet tényleg meghal, de ugye arra van egy hét felkészülési idő.

A másik ami miatt drámai lehetne, az hogy ő volt a haderő utolsó esélye a győzelemere.
Ugyanakkor ezt a kétségbeesést, nincs aki megfelelően közölhetné.

Mint ahogy azt megjegyeztem fentebb a két noném nindzsával kapcsolatban.


Hashis kijelenti, kijelenti, hogy Sasuke mennyire hasonlít Izunára.
Egy részt, ezt már tudtuk, kettő csipke bokor vessző. három szerintem ezzel Kishi elkésett. Akkor kellett volna ellőnie a dopler kártyát, mikor Csőrike először látta meg Sasukét.

Persze utána kiderült, hogy Csőrike akár az öccsét is feláldozná mondván, de tudjuki, hogy Sasukét sose nézte Ilonának.
megj: a sose talán túlzás és lehet pár fejezettel ezelőtt volt róla valami.

Ezt most vettem észre, így kicsit vissatérek a szarkazmushoz:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/7
Zetsu most operában játszik, hogy dalban közli... a valamijét...
Persze ebből a szép szonettből megtudtuk nevének eredetét és jelentését, de:
http://data3.whicdn.com/images/57885572/28150_578550668856683_1627188223_n_large.jpg

Oké motívum, de Zetsunak van jelentősége? Nincs.

Vuk és Hímrishka utolsó szavai.
1. elreppelhetjük Méhecske halálát. Oké érdekes karakter volt, de valamiért mégse hat meg az elvesztése.
2. Naruto túl fogja élni...

Az animában majd a Szadó-Mazó szemei is ijesztők lehetnek..

Még egyszer
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/3
A középső panelsorozattal Kishi a drámai hatást próbálta szemléltetni reményei szerint Naruto halálát illetően.
Szerintem meg amiatt drámai amit utoljára látott. (lásd feljebb)


A fejezet jó lenne, de valahol még régebben Kishi nagyon elszúrt valamit, és így nincs meg az a háttér hozzá ami megadná neki a megfelelő hatást.

S persze lehet, ha némi elemzéssel vegyítve újra olvasnám azt az arcot, arra következtetésre jutnék, hogy ez is jó, meg az is jó, meg nagyon sok minden jó.

De nagy részük inkább csak logikai jó, és ezt egy kicsit kevésnek érzem.

Lehet e újra jó manga a Naruto?
Vagy nem, vagy nagyon nehezen.

Már beszéltem a jó fejezet rossz elvezetés kapcsolatról.
Véleményem szerint bele kéne fogni valami jóféle felvezetésbe, de ahhoz, hogy ez megtörténhessen, ezt a Madarás hóbelebancot el kéne törölni, és újra jelentőséget kéne adni a szereplők létezésének.

-------------------

Ha már ketten beírtak elém, akkor pár szót Madara MT-jéről.

Mégis miért csinálja az egészet?

Addigiek alapján arra a következtetésre jutottam, hogy az MT-ben mindenki egy egyénre szabott delíriumos álmot kap.
Így az önfentartés szépen kiütve és pár nap után mindenki kapmpec.
Egyszerűbb lett volna felperzselnie a csatateret.

Vagy ez csupán én vagyok a Csőrike nevezetű dac korszak?
 
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #6952 Dátum: 14 jan 19, 07:42:56 »

Shiro által megfogalmazott gondolatokkal egyetértve, ill két kérdés kapcsán kiegészítve: valaki árulja el pls, hogy 1. miért kell(het) Madarának Sasuke szeme, ha Obitotól a sajátját is vissza tudja szerezni, 2. ez már a nagyon sokadik utalás bizonyos kísérleti testekre... vajon szimplán csak arról lenne szó, hogy Madara, mielőtt felékesített volna "bimbaját" Hashi portréjával, próbált kevésbé kockázatos köröket lefutni, vagy esetleg valami másról, valami többről is? Utalnék itt Rin+Kakashi duó körbevételének ominózus, s megható tragédiába torkolló etapjára, ahol szintén felvetődött a téma.

Nekem speciel egyébként tetszett a 2. Hokage próbálkozása ugyanis ő Minatoval ellentétben - akinek egyébként a fia épp "nem túl jól" van, ő legalább próbálta hasznossá tenni magát. *Igaz, ezen a ponton ismét kezdem úgy érezni, hogy Kishi rájött, hogy kb felesleges volt visszaedozni a hokagékat, mivel dramaturgiai szempontból annyira nem bejövős pár Zombi halála. (kivéve, ha koktélról van szó, hiszen annak minden cseppje áldás és mennyei boldogság) = a kövi fejezetben a 3. Hokage fog hasznavehetetlenségéről (ismét) tanúbizonyságot adni.
*Persze, lehet azzal érvelni, hogy "de messze van", "de mással van elfoglalva", "de nem látja", VISZONT ha képes volt Naruto rókás chakráját 1000000000000km-ről megszimatolni, akkor elég sanszosnak tartom, hogy egy ilyesfajta érvágásnál is illene felkapnia a fejét. Pl úgy, mint Statiszta Jóska:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/6

Amúgy Naruto+Sasuke 1000%, hogy nem fog meghalni, ha mégis, akkor bár meglepő, mégis erőltetett fordulat lenne Kishitől. Mert ugye a statisztáinknak hadának eddig még csak a haja szála sem görbült. A kérdés Naruto esetében csak az, hogy Garaaval milyen hétpecsétes titkot osztott meg a Róka. Remélem nem a 2. felének az átplántálását, mert láthattuk, hogy félróka-nem móka.
Sasuke próbálkozásával kapcsolatban pedig: ha Madara nem lenne már ennyire is OP, akkor vicces dolognak tartanám, hogy a prezentált szituáció,csak egy tömegekkel elhitetett , amolyan Kakashi féle nevelőcélzatú "mi lenne ha" illúzió, és csatlakozna Mr. Hullajóhoz.

És még egy megjegyzés: tiszta szerencse, hogy Hashinak épp az arca, és nem MÁS testrésze burjánzott ki a halálos(nak hitt) döfés helyéről.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6953 Dátum: 14 jan 19, 09:00:09 »

Amúgy Naruto+Sasuke 1000%, hogy nem fog meghalni, ha mégis, akkor bár meglepő, mégis erőltetett fordulat lenne Kishitől.

Igaziból Naruto és Sasuke sorsa már akkor lelett spoiler-ezve Kishimoto által, 2011 óta minden interjúban elmondta, hogy az utolsó harc a Naruto VS Sasuke Round 2 lesz, szóval tök mindegy, hogy fizikailag mi lesz Kinnikuman és Warsman utánzatainkkal, amikor max a manga legvégén hullanak csak el, amire még kb 1-2 évet kell várni.

Ha már Bee, az előző fejezetben Gyuki (polip Bijuu) megint levágta egy csápját, mint anno a Sasuke elleni harcban, szóval ha halálának az esélye megkérdőjelezhető.

Szóval ha minden igaz, most minden kezdődik újra előröl, csak most Madara lesz Rikudo-Sennin Obito helyett. Király! Aztán meg gondolom Sakura lesz Rikudo-Sennin, majd Hinata, aztán meg Jiraiya, meg Kakashi, meg Rin, stb....

Persze - ahogyan már régebben is mondták - 100%, hogy mindenképpen ellesz sütve a "Mugen Tsukuyomi", mert ha már a Digimon Adventures 2-ben lévő fő gonosz "minden kawai desu világ támadás" világ fantasztikus volt, nehogy itt ne legyen elsütve, főleg ne egy non-canon movie után, aminek elméletileg pont ezt kellett bemutatnia, így nem kellett volna a mangába külön arc-ot adni neki.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #6954 Dátum: 14 jan 19, 09:16:06 »

Amúgy Naruto+Sasuke 1000%, hogy nem fog meghalni, ha mégis, akkor bár meglepő, mégis erőltetett fordulat lenne Kishitől.

Igaziból Naruto és Sasuke sorsa már akkor lelett spoiler-ezve Kishimoto által, 2011 óta minden interjúban elmondta, hogy az utolsó harc a Naruto VS Sasuke Round 2 lesz, szóval tök mindegy, hogy fizikailag mi lesz Kinnikuman és Warsman utánzatainkkal, amikor max a manga legvégén hullanak csak el, amire még kb 1-2 évet kell várni.

Ha már Bee, az előző fejezetben Gyuki (polip Bijuu) megint levágta egy csápját, mint anno a Sasuke elleni harcban, szóval ha halálának az esélye megkérdőjelezhető.

Szóval ha minden igaz, most minden kezdődik újra előröl, csak most Madara lesz Rikudo-Sennin Obito helyett. Király! Aztán meg gondolom Sakura lesz Rikudo-Sennin, majd Hinata, aztán meg Jiraiya, meg Kakashi, meg Rin, stb....

Persze - ahogyan már régebben is mondták - 100%, hogy mindenképpen ellesz sütve a "Mugen Tsukuyomi", mert ha már a Digimon Adventures 2-ben lévő fő gonosz "minden kawai desu világ támadás" világ fantasztikus volt, nehogy itt ne legyen elsütve, főleg ne egy non-canon movie után, aminek elméletileg pont ezt kellett bemutatnia, így nem kellett volna a mangába külön arc-ot adni neki.


Kishi a saját karaktereit/technikáit/ ok-okozati viszonyait is előszeretettel elfelejti, vagy legalábbis notorikusan képes figyelmen kívül hagyni. Ezek alapján, akárcsak Bee halálához hasonlóan, az Epic fight-nak szánandó Sasuke-Naruto x. párviadal is megkérdőjelezhető szerintem Nevet Legalábbis én örülnék neki, ha elmaradna, a Végzet-völgyés jelenethez képest úgyis elcsépelt lenne és már nem "ütne" olyan nagyot. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #6955 Dátum: 14 jan 19, 10:29:41 »

Ahhoz mit szolnátok, ha Naruto és Sasuke csak azután térne magához, hogy mindenki be van haluzva MT-ben?
Ezen a gondolaton elindulva Kishi még "érdekessé" tehetné a történetet. Mondjuk, mind a ketten találkoznának a "túlvilágon" Rikudouval, így meg lenne oldva az ő szereplése is és mire visszatérnének, már mindenki zombi/halott lenne.

Hibák: -a róka másik fele hogy kerülne vissza
          -Rikudou mit tanítana nekik? Hogyan kell Rinnegant növeszteni?
         +Madara itt már…(nem tudom mi az, ami erősebb, mint egy isten) lenne smirksweat
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6956 Dátum: 14 jan 19, 12:38:41 »

Most sok helyen olvastam olyan "jövendöléseket", hogy majd Gai-tól látjuk a 8-ik kapu kinyitását, ti mit gondoltok erről? Gondolkozik
semmi értelme.. madarának ott van a arc-főgonosz-pajzsa, amit kb csak narutó rasenganja vagy sasuke chidorija törhet át.. persze lehet h Kishi bedobja időhúzásként (merthát ugye minden fejezettel vagyonokat keres) ..annyi pénzért bőven megéri megalázni egy epic karaktert meg a technikáját..  Mosolyog
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6957 Dátum: 14 jan 19, 12:52:01 »

Kishi a saját karaktereit/technikáit/ ok-okozati viszonyait is előszeretettel elfelejti, vagy legalábbis notorikusan képes figyelmen kívül hagyni. Ezek alapján, akárcsak Bee halálához hasonlóan, az Epic fight-nak szánandó Sasuke-Naruto x. párviadal is megkérdőjelezhető szerintem Nevet Legalábbis én örülnék neki, ha elmaradna, a Végzet-völgyés jelenethez képest úgyis elcsépelt lenne és már nem "ütne" olyan nagyot. Mosolyog

Karakterek.... Yamato mi a francot csinál még mindig? Anko-ról, Orochimaru-ról, Suigetsu-ról, Karin-ról, Gai-ról, Darui-ról, Kurotsuchi-ról, Kitsuchi-ról, Hiruzen-ről, Tenten-ről, Kiba-ról, Choji-ról, Shikamaru-ról, Dodai-ról, Kankuro-ról, Genma-ról nem is beszélve... de persze megint eltűntek a Kage-k is (Gaara kivételével). Legalább "A" beordíthatott volna egyet, hogy tudassa az olvasókkal, hogy akkor most ért-e valamit az a csáp levágósdi vagy sem. Tudom, nem lehet minden karaktert szerepeltetni, de akkor nem kellett volna ennyit feltalálnia feleslegesen. Vagy meg valami hihető magyarázatot adni, hogy az ott lévő sereg 98%-a miért csak ül és vakargatja a tökét a megsemmisülésre várva. Mert ha lenne ott még ellenség "Mady Csőrike Stue"-n meg a "Pákó-Venom"-on kívül, pl megmaradt Birodalmi Zöldségek, azt mondanám, jó, oké, de így viszont az olvasónak csak az jár a fejében, hogy hol van a 40000 fős sereg többi része.

Remélni minden ember remélhetne, én is, de mivel a Sasuke hater NaruSaku fangirl-ök megkövetelik Kishimoto-tól a felesleges rematch-et (amiről már mindenki most tudja, hogy kizárólag Naruto győzelmével végződhet, már csak plot és klissé alapján), így muszáj lesz beleraknia, különben megy a sírás.

Amúgy sem értem Kishi-t. Először azt írja, hogy "természetesen mindent előre megtervezett már X évvel ezelőtt", aztán nem csak a logikai és plot bukfencek mondanak ellent, de a tetejében a következő interjúban olyat mond, hogy "túl erős lett Madara, nem tudom, hogyan lehetne legyőzni".... a saját kitalált karakterét.... nem tudja, hogyan veresse le.... nem azért, de ez nekem egy k*rva nagy facepalm. Ez olyan, mintha építenék kártyából várat, de nem tudom, hogyan lehetne szétrombolni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6958 Dátum: 14 jan 19, 13:25:35 »

a következő interjúban olyat mond, hogy "túl erős lett Madara, nem tudom, hogyan lehetne legyőzni".... a saját kitalált karakterét.... nem tudja, hogyan veresse le.... nem azért, de ez nekem egy k*rva nagy facepalm. Ez olyan, mintha építenék kártyából várat, de nem tudom, hogyan lehetne szétrombolni.

Ha platina kártyákból csinálod, melyek belsejében nanotechnológia van, az illesztéseknél összehegeszted őket és egész cucc egy energiapajzsot generál maga köré... egy kicsit nehéz lesz lebontani.


De gondolom ezt a kijelentést még azelőtt írta, hogy Csőrike feltámadt volna.
Kérdem én: WTF? Minek kellett élőként az edot meghaladó regenerációval megáldani? S miért olyan erős az írhája, hogy egy rakás óriás bolhazsák gangbangja csak az egyik karját szakította le? S miért tudott Surranót idézni szemek nélkül?

Szóval túl erős, de azért úgy is mindegy alapon legyen még erősebb?

---
S tényleg úgy néz ki, hogy csak egy deus ex machina intézheti el.
Aztán, hogy az mi lesz, megjelenik Rikudo, vagy a szívbaj viszi el, mint anno Kimimarot? Esetleg jön Vegita és elintézi? (a bolygóval együtt)
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6959 Dátum: 14 jan 19, 13:36:34 »

Jó,nyilván ott nem vért izzadva,enyhe pánikroham közben nyilatkozta Kishimoto a dolgot,hanem vicceskedve,sejtelmesen közölte,hogy ez a Madara gyerek olyan táp,hogy még maga az író sem tudja hogyan kell legyőzni,szóval rettegjetek olvasók,nehogy véletlen az legyen Madara igazi terve,hogy a 10 farkú erejével kitör az animevilágból,mert azt Uchiha kőtáblán meg volt írva az igazság,hogy ők csak kitalált karakterek,és Riku mester erejével,és valami sz@rráfejlesztett Tensei jutsuval ő úgy kijön onnan, mint Neo a Mátrixból. Nevet

Kishi a saját karaktereit/technikáit/ ok-okozati viszonyait is előszeretettel elfelejti, vagy legalábbis notorikusan képes figyelmen kívül hagyni. Ezek alapján, akárcsak Bee halálához hasonlóan, az Epic fight-nak szánandó Sasuke-Naruto x. párviadal is megkérdőjelezhető szerintem Nevet Legalábbis én örülnék neki, ha elmaradna, a Végzet-völgyés jelenethez képest úgyis elcsépelt lenne és már nem "ütne" olyan nagyot. Mosolyog
Ezzel tökéletesen egyetértek,nagyon súlytalan lenne a dolog,ráadásul Kishi sem nagyon tudna már olyan dolgokkal előhozakodni mint a "Part1"-ben.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 462 463 [464] 465 466 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!