24 máj 19, 00:11:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6855 Dátum: 14 jan 15, 08:46:48 »

Kuchiyose:http://www.onemanga.me/naruto_manga/661/
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6856 Dátum: 14 jan 15, 09:01:44 »

Madara megint bedurvult.) Eböl vajon mi lesz.... kacsint
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6857 Dátum: 14 jan 15, 09:03:07 »

Váú, ez egy király rész volt.

- Jó volt látni végre a másodikat harcolni Madarával, és lerendezni a kis számlájukat. Már csak a harmadik hiányzik.
- Gaara gondolom a faterjához viszi Narutót a róka másik feléért.
- Zetsu most szöget ütött a fejembe, mintha nem lennének mégse annyira jóban Madarával. Lehet, hogy fehér Zetsu megjátszotta magát idáig? Mégiscsak egy Hashirama-klón.
- Sasuke a Senju-csakrával vajon képes lesz a rinneganra?
- Nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy Sasuke átdöfése csak egy genjutsu volt.
- Madarának továbbra sem hiszem el a Hold szeme tervet.
- A 13. oldalon vajon mire gondolt Madara a rinnegannal kapcsolatban?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 09:24:21 írta zoldkabatos » Naplózva

dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #6858 Dátum: 14 jan 15, 09:03:27 »

Na neeeeee Sasuke  Neeem  Neeem  Neeem  Neeem Remélem ez csak a terv része Szomorú
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6859 Dátum: 14 jan 15, 09:18:08 »

Sasuke ilyen könnyen nem hal meg.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6860 Dátum: 14 jan 15, 09:24:40 »

Miért van annak a madárnak rinnegan szeme, amire Sasuke felszáll?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6861 Dátum: 14 jan 15, 09:44:38 »

Jó volt látni, ahogy Madara feltörli a padlót hunyorival. És jól látom a 8farkú is kitépve? Nem sajnálom.
Sasuke és Madara között most már biztos lesz egy kis beszélgetés, legalábbis remélem.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6862 Dátum: 14 jan 15, 09:59:45 »

Jó fejezet volt ez Mosolyog

Naruto tehát még életben van,s Garra szerintem is az apjához viszi,hogy átadja neki a róka másik felét.
Minden Bijuu-t felszivott a Gedou Mazou,de azt még szerintem Madara se tudta,hogy van még egy fél Bijuu Minato-ban.
Jó volt látni Madara meg Tobirama harcát,igaz sok esélye nem volt Tobiramának,de legalább kiállt vele.
Sasuke-t leszúrták?szerintem az csak egy genjutsu lessz,bár már mondták,hogy akik ugyan azokat a szemeket használják,azokra nem hat a genjutsu(bár igaz,hogy most Madaranak Rinnengan-ja van,mig sasukenak Sharinganja,szóval lehet,hogy hatott Madara-ra a Genjutsu)
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6863 Dátum: 14 jan 15, 10:02:41 »

Na neeeeee Sasuke  Neeem  Neeem  Neeem  Neeem Remélem ez csak a terv része Szomorú

Nem figyeltél? Sasuke elég valószínű hogy kapott Hasirama erejéből ergo most ugyan azok a képességei mint Madarának, tehát tud regenerálódni, ráadásul azonnal.

- Sasuke a Senju-csakrával vajon képes lesz a rinneganra?
- Nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy Sasuke átdöfése csak egy genjutsu volt.

A fentiek miatt is kétlem hogy ez Genjutsu lenne, főleg mivel Madara tuti nem dőlne be egy genjutsunak.
Tehát ne tegyél összeget sehova mert ez tuti nem genjutsu. Nevet

Miért van annak a madárnak rinnegan szeme, amire Sasuke felszáll?

Szerintem az nem Rinnegan csak hasonlít rá. Élőlényeknek nem lehet rinneganja ha csak nem úgy mint anno Painnél. De arra Sasuke nem képes mivel neki sincs még Rinneganja.

Egyébként nagyon hatásvadász rész volt főleg a vége. Mintha nem tudná mindenki hogy Sasuke úgyis túléli. Nevet
Mindenesetre azért jó kis fejezet volt. A 2-at kicsit sajnáltam hogy ennyire lenyomták de nem meglepő. Naruto meg kifeküdt szóval lehet örülni hogy kb élőholt lett belőle. Amúgy szerintem is a faterhoz viszi Gaara más esélye egyébként sem lenne. Nekem még az a tippem hogy jönne egy csavar és Minato odateleportálja a fiacskáját a Gedo-hoz és mielőtt Madara észbe kapna, főleg mivel Sasuke most majd lefoglalja kicsit, Minato belepecsételi Narutoba a 10 farkút. Elvégre ha Madara képes rá akkor tuti hogy Minato is. nem tudom honnan veszem ezt de szerintem tuti hogy ő is tudja a pecsétet. És akkor jöhet Madara ellen az SSJ 10-es Naruto. Nevet Kérdés hogy Bee akkor hogy marad életben bár én különösebben nem sajnálnám ha odaveszne. Én ezt az egyetlen opciót tudnám elfogadni hisz ha most Naruto megkapja Minatotól Kurama másik felét attól még nem lesz előrébb, főleg mivel ha jól rémlik akkor Minatoban a kisebbik fele van elzárva de lehet rosszul emlékszem. De ha nagyobbik fele is van Minatoban akkor se enne több esélye Madarával szemben. Na mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 15, 10:05:54 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6864 Dátum: 14 jan 15, 10:10:43 »

Annyit tudunk, hogy a felét pecsételte magába anno Minato. Nem volt róla szól, hogy kisebbet vagy nagyobbat, csak hogy a felét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6865 Dátum: 14 jan 15, 10:15:29 »

Érdekes fejezet volt. Egyre jobban rühellem Madarát, ami nagy szó, mert legalább betölti a célját. A gonosz karakterek akkor jók, ha rühelli őket az ember.
Amúgy, Kurama szerintem pontosan felezve lett. Yin és Yang chakra. Azok ugye egyensúlyban vannak, így nem lehet egyikből sem több, vagy kevesebb. Legalább is szerintem így van. Nem?
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6866 Dátum: 14 jan 15, 10:19:09 »

Madara érdekes, még Jedi ereje is van, hogy a levegőben lebegve tartja Sasukét? Nevet
Vagy olyasmiről van szó, mint annó a Yuu-Yuu Hakushóban, hogy amíg nem voltak közel egy szinten, addig Kurama (Minamino Suichi) nem látta Karasu bombáit...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6867 Dátum: 14 jan 15, 10:19:45 »

Én ezt az egyetlen opciót tudnám elfogadni hisz ha most Naruto megkapja Minatotól Kurama másik felét attól még nem lesz előrébb, főleg mivel ha jól rémlik akkor Minatoban a kisebbik fele van elzárva de lehet rosszul emlékszem. De ha nagyobbik fele is van Minatoban akkor se enne több esélye Madarával szemben. Na mindegy.

Az nem a kisebbik fele, ugyanakkora mint ami Narutoban volt, amikor Minato pecsételte akkor a Yang felét Narutoba a Ying felét pedig saját magába.

Nekem tetszett ez a rész egyetlen kritizálandó dolog, hogy a sereg tagjai tényleg csak moziban vannak. Nevet
és + pont még egy dologért, amikor még anno Naruto és Sasuke harcolt akkor azt mondta Naruto, ha egyikük meghal akkor a másik is, na ez most meg is történt valamennyire Mosolyog
Valahol sejthető volt, hogy előhozza Kishi az Izuna-s szálat, de eddig az a jó, hogy nincs talk no jutsu ikszdé
Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6868 Dátum: 14 jan 15, 10:22:49 »

Huh durva fejezet volt, Madara részről részre bemutatja hogy vele nem lehet szórakozni. Ezt a chakra rudas dolgot nem igazán értettem, hogy miért nem lehet kihúzni főleg egy edo-s testből. Sasuke kapott valami power upot tehát azt még biztos meg kell mutatni, így tuti nem ennyi volt a harcuk. Azt viszont nem hiszem hogy Hasi terve bejön hogy hasonlít kisöcsire így lelkileg meggyőzi madárt.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6869 Dátum: 14 jan 15, 10:27:10 »

Madara érdekes, még Jedi ereje is van, hogy a levegőben lebegve tartja Sasukét? Nevet
Vagy olyasmiről van szó, mint annó a Yuu-Yuu Hakushóban, hogy amíg nem voltak közel egy szinten, addig Kurama (Minamino Suichi) nem látta Karasu bombáit...?

Szerintem egyszerűen csak shinra tensei. Emlékezz, hogy Pein is lebegtette a szöget, amit Kakashinak implantált, meg ő maga is tudott lebegni
Naplózva

Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!