24 máj 18, 23:15:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #6255 Dátum: 13 nov 14, 21:13:36 »

Na mi a fene? Kishi elolvasta, amit beszéltünk Chakrával itt a napokban?? Addig legalább eljutott, hogy Naruto útja is lehet abszolút téves, így elég érdekesen hozta ki magát Kakashi mondata, hogy Naruto soha nem fogja feladni az útját, ergo még ha total fail, akkor se.

Az utolsó kép meg...most akkor a pandás vagy a streames verzió áll közelebb a valósághoz? Gyanítom, hogy a streames, képminőségben azért még ők a jobbak, mindenesetre eléggé fura, hogy ekkora az eltérés.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6256 Dátum: 13 nov 14, 22:53:53 »

Naruto a mostani rasenshurikent se bijuu módba, se remete módba nem használta...  nem fogja ez megsemmisíteni a chakra áramlását?

Eleinte ügye nagy erőfeszítésekbe került Narutonak megcsinálni a jutsut, és az akkori részben ( lásd: Naruto vs Kakuzu ) akkor szinte még csak barátkozott az új jutsujával. Azóta most hogy már Kuramával haverok, lehet hogy megtudja akadályozni, hogy megsérüljön a chakra áramlása.

Vagy egyszerűen ez is egy amolyan megmagyarázatlan eset. Nem kell rajta meglepődni. ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6257 Dátum: 13 nov 15, 02:26:30 »

Nos azt kell mondjam, hogy ez egy kellemes rész volt. Semmi extra, de azért volt min meglepődni. Kakashi okfejtése nagyon tetszett, nem az a sablonos volt.Szerintem logikus. Egyetértek Chakrával, ez egy ilyen manga, és lehet szeretni, nem kell hozzá elvakultnak lenni. Naruto (újra) akcióba lendülése  is pont jó volt így a szünet előtt. És elég sok kérdés maradt:
1. Mi lesz Obitoval? (Gyanítom, főleg ez után a rész után, hogy senki nem fogja megölni, hanem feláldozza magát, vmi nagyobb érdekében. Vagy jön Madara.)
2. Mi lesz a Bijuukkal? Lehet, hogy maradnak kint, jinchuuriki nélkül?
3. Mi Madara ütőkártyája, és a VALÓS ereje, ha ilyen lazán kezeli a helyzetet?
4. Mi lesz a fával? Megállt a bijuuk nélkül, vagy mi van vele?
Egy szó mint száz, van egy pár lehetőség. Remélem, Kishi húz vmi váratlant. Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #6258 Dátum: 13 nov 15, 08:37:02 »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor fog Narutoban egyesülni Kurama ying és yang chakrája. Valamint, hogy Naruto nem-e Rikodu reinkarnációja, mert ebben az esetben rendelkezne ő is a Rinnengannal, ami a végső harcban ha felébredne neki nem lenne rosz huzás sztem.
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #6259 Dátum: 13 nov 15, 09:10:29 »

Szerintem Rinnegan Narutonak már elég nagy túlzás lenne. Így is rengeteget fejlődött az utóbbi 1 évben. Mosolyog
De ha esetleg Sasuke segítségével előrébb jutna, vagy Obito tenne valami jót is a szemeivel...

Ami Naruto ninja útját illeti: az, hogy helyes-e vagy sem, az majd évek múlva fog csak kiderülni(de kétlem, hogy hibás lenne). Jelen pillanatban az ő döntései voltak a helyesek, nélküle sehova sem vezetett volna ez a háború, mert az első körben elbuktak volna Bee és Naruto nélkül.

A szünethez: lehet Kishinek több ötlete is van, vagy abszolút nincs is, vagy simán lazítani akar.  ikszdé Kivárjuk.  kacsint

lina22: eszméletlen fura, hogy évek óta te vagy az első ember, aki ilyen kékkel ír mint én. Mármint nekem fura látni.  Pojén   
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Spuner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #6260 Dátum: 13 nov 15, 13:36:25 »

Üdv, új vagyok még fórum tekintetében bár nyomon követtem a kommenteket általában.

Obito esetében két verziót tartok esélyesnek az egyik hogy tényleg jót tesz s visszahozza Nejit ne adj Isten Rikudou Sennint:D a másik meg hogy Madara átugrik a érzelmi ömlengés közepébe a csatából, majd megöli vagy felhasználja Obito legyengült testét, s feltámasztatja magát. De nekem speciel az tetszene ha Sasuke valami hiper-szuper Nyílamaterasuval amit a kedves kis lovagpáncélja lőne ki( nem ugrott be a neve) keresztül lőné Obitot aki a közönség számára mintegy elégne. De valójában Sasuke fogságba ejtené mint anno őt ejtette el Orochimaru a kígyótestében a gázokkal. S valahogy megszerezné Obito erejét vagy ő adná át azt s ő lenne suttyomban a fő gonosz jelölt ezzel.

Amúgy nem bánnám ha tényleg bedarálnának még néhány szereplőt. Mert pl Hokage címért már az egyik oldalon megírt vagy 10 jelöltet( Naruto, Sasuke, Sakura, a kutyagyerek meg sokan mások is voksoltak Nevet) Szóval remélem legalább egy két Kagét ledurrant még Madara véglegesen mielőtt eltűnik.

A legnagyobb meg az lenne ha minden lemegy happy enddel aztán senki se hal meg, az utolsó fejezetbe meg Madara állna egy rakat legyőzött shinobi testén s nagyba menne a genjutsuja a virágunknak:D
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #6261 Dátum: 13 nov 15, 14:25:44 »

Hát nekem elég nagy csalódás volt Obito karaktere. Szerintem az ő fájdalma, és szenvedése ezerszer jobban ütött volna, ha el bagatelizálja ezt a Rin dolgot, ha vicet csinált volna belőle, és az összes fájdalmát, gyűlöletét, és szerelmét nevetés mögé rejtette volna. Akkor sokkal szívbemarkolóbb, és tiszteletremélltóbb lett volna, mint ez amit most művelt. Mert ez így egy pöppet szánalmas... Arról nem is beszélve, hogy már legalább tíz fejezet óta tart ez a nyűglődés.  Félre értés ne essék nekem semmi bajom a lelkizéssel, csak ez a mennyiség már megártott. Meg nem is érzem indokolnat. Hidaon, Kakuzun, és Deidarán kívül minden ellenségnek, be volt mutatva a szörnyű tragikus múltja, és ezt egy kicsit túlzásnak érzem. Mert, egyrészt miért kell minden ellenséget megsajnálni, másrészt kikről szól ez a történet? Shinobikról akiket gyerek koruk óta arra neveltek, hogy embereket öljenek. Én kicsit hiányolom a pszichopatákat ebből a történetből. Lehet, hogy más a kultúra, de az emberi psziché nagyából azért hasonlóan műlködik mindenkinél, és akarhogy is nézzük embert ölni megterhelő, és nem olyasmi ami jó hatással van a lélekre. Az emberől kivesznek az empatikus képességek az xedik kioltott élet után. Meg oké ez egy ilyen manga, de az elején Haku tragikus múltját még le lehetett tudni két képkockában,  Garra-ét egy fejezetben, most meg már ott tartunk, hogy harminc fejezete más sem megy csak a sírás. Nekem ez nem oké. Lassan Madara lesz sz egyetlen épkézláb karakter. Remélem nem bántottam meg senkit szeretem a  Narutot, csak too much is too much.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6262 Dátum: 13 nov 15, 15:33:15 »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor fog Narutoban egyesülni Kurama ying és yang chakrája. Valamint, hogy Naruto nem-e Rikodu reinkarnációja, mert ebben az esetben rendelkezne ő is a Rinnengannal, ami a végső harcban ha felébredne neki nem lenne rosz huzás sztem.

Igen ezek is érdekes kérdések. Kíváncsi vagyok, hova, merre fog haladni a történet.

Hát nekem elég nagy csalódás volt Obito karaktere. Szerintem az ő fájdalma, és szenvedése ezerszer jobban ütött volna, ha el bagatelizálja ezt a Rin dolgot, ha vicet csinált volna belőle, és az összes fájdalmát, gyűlöletét, és szerelmét nevetés mögé rejtette volna. Akkor sokkal szívbemarkolóbb, és tiszteletremélltóbb lett volna, mint ez amit most művelt. Mert ez így egy pöppet szánalmas... Arról nem is beszélve, hogy már legalább tíz fejezet óta tart ez a nyűglődés.  Félre értés ne essék nekem semmi bajom a lelkizéssel, csak ez a mennyiség már megártott. Meg nem is érzem indokolnat. Hidaon, Kakuzun, és Deidarán kívül minden ellenségnek, be volt mutatva a szörnyű tragikus múltja, és ezt egy kicsit túlzásnak érzem. Mert, egyrészt miért kell minden ellenséget megsajnálni, másrészt kikről szól ez a történet? Shinobikról akiket gyerek koruk óta arra neveltek, hogy embereket öljenek. Én kicsit hiányolom a pszichopatákat ebből a történetből. Lehet, hogy más a kultúra, de az emberi psziché nagyából azért hasonlóan műlködik mindenkinél, és akarhogy is nézzük embert ölni megterhelő, és nem olyasmi ami jó hatással van a lélekre. Az emberől kivesznek az empatikus képességek az xedik kioltott élet után. Meg oké ez egy ilyen manga, de az elején Haku tragikus múltját még le lehetett tudni két képkockában,  Garra-ét egy fejezetben, most meg már ott tartunk, hogy harminc fejezete más sem megy csak a sírás. Nekem ez nem oké. Lassan Madara lesz sz egyetlen épkézláb karakter. Remélem nem bántottam meg senkit szeretem a  Narutot, csak too much is too much.

Végre vki, aki értelmesen megfogalmazza a kritikát. És van is abban vmi, amit írsz. Néha már tényleg vannak túlzások.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6263 Dátum: 13 nov 15, 16:33:13 »

A szünet mennyire biztos?Mivel ilyen tudtommal nem igazán szokott lenni, mindig újév után 2hét szünet volt eddig, akkor most miért lesz/lenne ?
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6264 Dátum: 13 nov 15, 21:14:21 »

A szünet kérdése megválaszolva egy hozzáértő ismerős által. Nevet

Idézet
Ez volt a 2013 Issue #51 és a következő fejezet a 2014 Issue #01-ben lesz. Ha nem megy szünetre a magazin akkor már november végén kinn az újév első száma. A 2013-as év első száma is 2012 November 28-án volt. Magyarul lesz egy hét szünet, csak az emberek nem néznek utána és elhiszik a net-trollok hülyeségeit.




Szóval ezek szerint nem jövőre lesz rész, hanem 2 hét múlva, legalábbis úgy fest. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 21:15:54 írta Kuro25 » Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #6265 Dátum: 13 nov 16, 21:52:49 »

Hashirama emlékezése után mostmár igencsak kíváncsi lennék Madara - Sasuke klángyűlésére is.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Kushaka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #6266 Dátum: 13 nov 17, 21:55:43 »

már alig várom a következőt  Nevet reméllem Obito csatlakozik Narutóékhoz és együtt legyőzik Madarát Mosolyog vagy esetleg Rin is megjelenik az Edo Tensei-el vagy máshogy de szerintem ilyen nemlesz Nevet azért Kakashi már levehetné a maszkját Mosolyog
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #6267 Dátum: 13 nov 18, 21:35:45 »

 ? Akkor most hogy és mikor  lesz a manga legközelebbi kiadása????  ? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én ezt már nem értem.  Hmm? Egy/két vagy négy hét szünet lesz végül?  Gondolkozik


már alig várom a következőt  Nevet reméllem Obito csatlakozik Narutóékhoz és együtt legyőzik Madarát Mosolyog vagy esetleg Rin is megjelenik az Edo Tensei-el vagy máshogy de szerintem ilyen nemlesz Nevet azért Kakashi már levehetné a maszkját Mosolyog

 Azért szerintem volt Obitonak egynéhány olyan húzása, ami(k) miatt nem sokan lelkesednének a pálfordulásáért. Szerintem ő az a tipikus 'eposzi hős', aki 'eposzba illő bukást' érdemel. Azaz jó lenne, ha pl.: Nagatotól eltérően kitartana az elvei mellett... Vagy legalábbis nem szállna be a harcba. (Nem arra gondolok, félre ne érts, hogy egy szál kunaijal rohanjon neki a seregnek, (az Zabuza tiszte), vagy hogy félreüljön shougit játszani, (Asuma feladatkörét se osszuk már rá), amíg a többi Madara ellen harcol). Azzal, ha most átállna, tényleg lincshangulat alakulna ki az olvasók között.  Neeem Ennyit az észérvekről.  Nevet

 Viszont... képzeld bele magad egy középszerű ninja helyébe (közepes tudás, átlagos IQ, átlagos erő, [...],) aki annyit tud Obitoról, hogy 2 perce még meg mellett volna ölnie, vagy amaz öli meg őt. És ez az Obito lenne a szövetségese. Aki bármikor hátbatámadhatja, hiszen Madara bölcsen hallgat terveiről. Most komolyan... Te meg tudnál bízni egy ilyen szövetségesben???   Hmm?
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6268 Dátum: 13 nov 19, 11:43:32 »

kar hogy most hosszu ideig nem lesz manga, pedig nekem is maradt meg annyi megvalaszolatlan kerdesem es remelem ahogy folytatjak majd az is kiderul ... En meg Rikudora lennek kivancsi Nevet remelem bele teszik majd :Dd
Naplózva

koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #6269 Dátum: 13 nov 19, 15:12:41 »

Szerintem az egy kafa húzás lenne, ha a kövi fejezetben Madara betoppanna és megölné Naruto-t. Aztán meg Obito támasztaná fel. Naruto meg persze valami változáson menne keresztül a félig-túlvilágban, és Obito "akarata", mint rikudo is vele lenne ezentúl, úgy lenne erősebb, hogy lezárhassa a háborút. Obito pedig békére találna a túlvilágon Rin-nel. Mosolyog
Na ez így király lenne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 15:13:29 írta koola » Naplózva
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!