24 jún 26, 11:08:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819750 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6285 Dátum: 13 nov 27, 06:22:55 »

Jeeeeeee:

http://www.mangapanda.com/naruto/656


Bejött, amire számítottunk.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 06:27:59 írta zoldkabatos » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6286 Dátum: 13 nov 27, 06:33:39 »

Na, új rész? És legalább a legutóbbihoz képest itt történt is valami érdekes? Azta... ikszdé
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6287 Dátum: 13 nov 27, 08:10:26 »

ÁÁ nagyon jó fejezet volt  Pojén bye bye
Az a fej amit Madara vág..azt nem lehet felülmúlni. A fekete Zetsu még él? kicsit zavaros volt nekem az a rész de legalább tudjuk hogy nem tűnt el véglegesen.  ikszdé
Szal Madara ismét élő.. akkor már simán megölhetik!  Ördögi
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #6288 Dátum: 13 nov 27, 08:19:38 »

Ja,de gondolom nem hülye és azért akart élő lenni hogy ő legyen a juubi Jinjurikije..bár így akkor is sebezhetőbb szerintem,elég hülye dolog volt tőle ez a húzás,akár milyen nagy ász,végtelen chakrával halhatatlan testtel mégis ijesztőbb volt...bár várjuk ki.. ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6289 Dátum: 13 nov 27, 08:20:00 »

Ez kész volt:D
Trol face!!!
http://www.mangareader.net/naruto/656/16
Lehet hogy most igazán megmutatja madara mit is tud:)
Eddig csak unta magát.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6290 Dátum: 13 nov 27, 09:24:36 »

Akkor ez azt jelenti, hogy mostantól megint rendesen lesz manga?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6291 Dátum: 13 nov 27, 09:57:44 »

Nem számitottam rá,hogy lessz ma manga de azért jó,hogy van  smirksweat
Hát Shukaku kicsit eldumcsizott Gaara-val,az azért nem volt rossz.
Már kezdtem aggodni,hogy Obito használja majd  a feltámasztó Jutsu-ját,s mindenkit visszahoz az életbe akik eddig elestek a csatatéren,köztük Nejit is(bát azt nembántam volna,hogyha őt visszahozza)
De szerecsére Madara beavatkozott,és igy csak ő támadt fel.
Bár énsem értem,hogy miért akart feltámadni,mikor Edo-s Zombiként ijesztöbb volt.
Bár meglássuk milessz még ebből. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6292 Dátum: 13 nov 27, 10:16:16 »

Innnetől jön az érdekes rész hogy madara mit fog tenni. Ugye ennyi erős shinobi ellen , nem tudom hogy akarj bijukat magába olvasztani stb. Narutoék kifáradva, viszont. Érdekes lesz annyi szent,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6293 Dátum: 13 nov 27, 10:32:48 »

Ne menjünk el azért amellett, hogy Hashirma ismét legyőzte a senjuval és edóval felturbózott Madarát (illetve kérdés, mennyire hagyta magát).

Igen, a nagy kérdés, hogy mihez kezd most Madara. Rendben van, hogy jinchuurikivé válhat, de egyúttal sebezhető is lett. A tízfarkút pedig most megint össze kell gyúrni és magába pecsételni úgy, hogy sok nyugtot nem fognak neki hagyni.

Valamint most, hogy már tudjuk, Obito célja tényleg a hold szeme volt, miért volt fontos Madarának megakadályozni őt ebben? Csak az egója miatt tette vagy egészen más célja volt eredetileg?
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6294 Dátum: 13 nov 27, 11:09:20 »

nagyszerű fejezet volt ahogy ez előzőek is...
úgy tűnik Obitó tényleg egy Zabuza 3.0
most agyalhatunk milyen poweruppot dob Kishi Madarának..
jöhetne már az igazi főgonosz (Sasuke)
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6295 Dátum: 13 nov 27, 11:37:40 »

Nah végre, jó ideje ez az első fejezet, ami igazán felpezsdített.

Már majdnem megvalósult a sokak által nagyon rettegett végkifejlett, hogy Obito a Rinne Tenseiel feltámasztja a többieket, de szerencsére Madara hamarabb lépett. Fekete Zetsu megjelenésénél elég rendesen meglepődtem, már egy ideje beletörődtem, hogy annó még mikor Choujirou kettévágta, már nem kell fel többet. Mindenesetre nagyon örülök hogy nem így lett  Nevet. Már csak Fehér Zetsut várom valahonnan....

Külön tetszik, hogy Kishi a végső csatára is több embert tervez bevonni. Naruto ,Sai és Hashirama már ott van, Sasuke biztos jön + még csatlakozik hozzájuk Gaara és Bijuukal, és valszeg Kakashi is (ebből afejezetből ítélve).
Persze nyilván mindenki ott lesz a Haderőből harcolni, de a főbb szereplőit az ütközetnek talán így meg lehet határozni.

Amúgy biztos dob valamennyit Madara harcikedvén, hogy most már hús vér ember de azért veszített is vele rendesen. Halhatatlan test, végtelen chakra ezek azért elég jó jöttek. Ettől függetlenül a célja érdekében meg kellett tennie, főleg hogy Obito épp belekezdett volna Nagato majmolásába.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 11:56:41 írta mateee-kun » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6296 Dátum: 13 nov 27, 14:18:06 »

Le a kalappal,nagyon jól összelett hozva.
A kis Troll Madara ismét Életben.
Hashirama pedig elszámította magát.

Nagy megelepés pedig a fekete zetsu visszatért hogy segítsen mint élőrész és lefogó is bow
Túl egyszerű volt anno a bemutatott halála,biztos elbúj a földben vagy átmentette magát a ki okos Nevet
Madara köszönöm hogy nem hagytad hogy Obito Nagato 2.0 legyen.

Gaara Shukakuu páros pedig ismét újjáéledt.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6297 Dátum: 13 nov 27, 14:42:15 »

már megijedtem hogy az egyetlen olyan karaktert is visszahozzák aki normális halált kapott és utána nem lett felkeltve Nyelvesít

Az oké hogy örül neki hogy most megint élő, de így elfogyhat a chakrája meghalhat stb. és ha még powerupt is kap akkor egyedül szembeszáll 5 kagéval + a 4 edo hokagével akiknek még mindig unlimited a chakra és már obito dolga sincsen ami a regenerálódást gátolja + az egyikük Hasirama, 8 bijuval, narutoval, sasukéval, kakashival meg még kitudja hány erős emberrel? Nevet
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6298 Dátum: 13 nov 27, 15:01:33 »

Ugyan,ne legyünk naívak,Madara kapni fog még valami erőt,tuti megszerezte most Hashitól amit akart,és így hogy élő,már magába építheti...Ráadásul  a létszámfölény nem feltétlen előny,meg ha Madara még mutat valamit(ne felejtsük ,még mindig  nem tudjuk hogy élte túl anno)amivel léphet felfelé egy szintet,még Naruto-ék összevont SusanooKyuubi-a is el fog törpülni valszeg.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6299 Dátum: 13 nov 27, 17:01:41 »

És mekkora power upot kapna madara? hashi alapból erősebb volt nála, most ha Madara élő lesz, akkor is, ha a különbségek megnölnek, valamennyire ismerik madarát, +valószínűleg(100%) a Bijuuk segítenek Naurotéknak..szóval ekkora power upot kétlem, hogy kaphatna, max az lenne egy fordulat, hogy Sasuke átáll madarához, de attól függetlenül szerintem logikátlan lenne..habár itt a Narutoban mi nem az ? ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!