24 máj 18, 22:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5805 Dátum: 13 okt 03, 07:58:16 »

nnnna. amit eddig láttunk az egy önhergelés.
Valójában maga Kishi mester se tudja hogy s mint lehet egy végtelen erejű és tartalékú emberkét kiiktatni a valóságból.
Persze visszajött Shika is. Kész bukás.
Alig vártam hogy valaki felkiáltson: NAKAMA!  És kész- átmentünk volna a Fairy Tail legrosszabb hagyományaiba.

Mi jön most?
Íme  a Mangakészítők Eligazításának Titkos Jegyzőkönyve.
(Authorized Personnel Only)

- Hozzuk vissza Kakashit ! Csináljon valamit ! - kiáltott fel egy asszisztens.
Nem nekem zseniálisabb ötletem van. Valami extrém, valami vérforraló!- vert az asztalra Kishi.
(Öt perc gondolkodás után.) A mester mosolygott. - Csináljon valamit Kakashi! 
- Zseniális, sensei. - hajlongtak az alkalmazottak.


meglett a végső válasz az Élet, a Világmindenség meg Minden kérdésére. Ami 42 !
 ikszdé

nnna. nagyjából itt a Manga vége. VONAL.  Pojén
Legalább a kevésbé fontos szereplők eltávozhattak volna, de még azok se.  Hmm?

 Neeem
mi lesz azzal hogy madara túlélte a túlélhetetlent?
Ki hozta őt vissza az életre? péel. egyáltalán. mit tesz most madara? Mosolyog

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #5806 Dátum: 13 okt 03, 10:27:56 »

Sziasztok!Egy olyan kérdés merült fel bennem, hogy a Senju klán hova tűnt? Mert az Uzumaki, és Uchiha klánt ki írtották, az odáig okés, de Tsunade-n kívül, egy élő Senju-val sem találkozunk.Mind amellett azt sem értem, hogy az Uchiha klánt magasztallják égig a sorozatban, míg köztudottan a Senju klán volt az erősebb.

Találtam még olyan találgatásokat, hogy mi a kapcsolat az uzumaki-senju-uchiha klánok közt.

Nos, szerintem a rinegan-ból lehet ki indulni.Hány rinegan használót ismerhetünk a 6 út bölcsén kívül? Számszerint 3-at.

1:Madara, aki rendelkezett már Senju DNS-el is.
2:Obito, aki szintén rendelkezik Senju DNS-el is.
3:Nagato, aki nem más, mint Uzumaki.

Nos, én ebből arra tudok következtetni, hogy az Uzumki klán, Uchiha-Senju fúzió, keverék, kinek hogy tetszik.
Ez egy szubijektív vélemény, találgatás, de szerintem elég logikus.
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5807 Dátum: 13 okt 03, 11:35:19 »

ÉÉÉÉs ismét nem történt semmi... A lehető legrosszabb trollkodás Kishi részéről, természetesen Shikamaru nem halt meg, de azért a fél fejezet végigszenvedte, hogy jaj, meg jaj.. aztán ha már vagy tízen akarnak hokagék lenni, akkor arra is áldozzunk már néhány oldalt, hogy hányan szeretnének egy inkompetens hokage tanácsadói lenni. (mert valljuk be, Naruto az egyik legalkalmatlanabb hokagénak, kb Itachiból lett volna jó, ebből a generációból pedig Shikamaruból)

Értelmetlen lelkizés, és időhúzás... hetek óta ez jellemző a mangára
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #5808 Dátum: 13 okt 03, 11:47:28 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet! Szerintem Naruto igen is alkalmas Hokagénak, nagyon is! Shikamaru pedig, mint a jobb keze. Jobb forgatókönyvet nem is lehet elképzelni! Fantasztikus! :-)
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5809 Dátum: 13 okt 03, 12:41:40 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet! Szerintem Naruto igen is alkalmas Hokagénak, nagyon is! Shikamaru pedig, mint a jobb keze. Jobb forgatókönyvet nem is lehet elképzelni! Fantasztikus! :-)

Megindokolnád kérlek, hogy miért lenne alkalmas hokage Naruto?
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5810 Dátum: 13 okt 03, 12:42:46 »

Na, most, hogy kijött magyarul én is írok róla.

A Kagék lábatlankodása csupán arra volt jó, hogy a noname ninjákat fellelkesítsék, ennek köszönhetően pedig elővették a  tatyóból a kisbicskákat... most komolyan, kunaiial meg karddal akarnak egy olyan ellenfélnek nekimenni akiknek a legerősebbnek hitt karakterek is szinte gyerekjáték szerűen lenyomhatóak? Vagy a fát akarják kunaiial kivágni? Ez vicc ugye? Nem lehetnek ennyire naivak. Ha jót akarnának maguknak akkor csak azok maradnának a csatatéren akik tényleg tudnak valami hasznosat csinálni, viszont be kell vallani egész jó hangulatot ad a dolognak, hogy mindenki ugyan azért (vagy inkább ugyan az ellen?) küzd. Csak kár, hogy hülyén lett megkomponálva.
Ami pedig a nyáladzást és a Marichuykodást illeti... saját véleményem szerint azért lett felemlegetve Naruto kölökkora, és tettei, valamint a másokra gyakorolt hatásai, mert ezzel akarják mutatni, hogy A pontból B-be jutott. Legalább is remélem, hogy ezért, és nem (csak) drámai hatásnak lett berakva, mert annak nem túlzottan felel meg.
(Max esetleg bele lehet 1-2 tanulságot magyarázni Hasisráma mondatai alapján a fejezet végén.)
Viszont tagadhatatlanul NAGYON el lett húzva ez az egész!

Kakaskoma épp férceli össze magát. Ez olyan szempontból jó, hogy tudjuk, hogy még nem murdált meg, és lesz még szerepe azon kívül, hogy koczka Hawaiion nyaral. Meg fog lepődni, ha meglátja, hogy Obcsin nem egy 10-cm átmérőjű luk tátong, hanem megnyúzta Jabbát és felvette mint fürdőköpeny. Viszont arra mindenképp lehet számítani (és majd a sok olvasó dohogni fog ezerrel), hogy, ha visszagyün Kockaföldről akkor tutira lesz egy-két lelkizős jelenet, vagy Obcsival, vagy Minatoval, de Narutoval és Sasukéval biztosra veszem, hogy igen.

Az meg, hogy mindenki a tanácsadója akar lenni Narancspofának csak azt akarta erősíteni, hogy mindenki mellette van jóban-rosszban, mert barátok közt van. De be kell vallani, tény, hogy elcsépelten szánalmas, ahogy "versengenek" a posztért.
És, hogy ki marad életben és ki nem... saját véleményem szerint, ha Shika-Mika megmúrt volna (pláne azután, hogy szegény faterja is kampec, mert fölrobbant) a szereplők átlag IQ-ja 100-al csökkent volna. Ez pedig ciki.
Továbbra is támogatom, hogy ha már valakit ki kell nyírni, akkor az valami nagy harcos legyen, mint pl.: Gai, (ez Leenek is adna fejlődést) vagy Kakashi (annak ellenére, hogy az egyik kedvencem, javítana a színvonalon a dolog, bár szerintem úgy sem fog), vagy mondjuk Tsunade, esetleg Oonoki, Raikage, vagy pont Killer Bee, (na jó, Bee-t nem adom ő fáking menő!) de értitek... Az ilyen Kiba, meg Shino típusú szereplőknek már így a történet vége felé nincs is súlya.
A végére egy kis megjegyzés a favágással kapcsolatban: remélem van tömeges kisbalta no jutsu is.

Ui.: egyetértek amúgy, hogy elég kínos, és ciki, miszerint már 3 fejezet óta szinte semmi sem történt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 12:49:50 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #5811 Dátum: 13 okt 03, 13:09:02 »

Na, most, hogy kijött magyarul én is írok róla.

A Kagék lábatlankodása csupán arra volt jó, hogy a noname ninjákat fellelkesítsék, ennek köszönhetően pedig elővették a  tatyóból a kisbicskákat... most komolyan, kunaiial meg karddal akarnak egy olyan ellenfélnek nekimenni akiknek a legerősebbnek hitt karakterek is szinte gyerekjáték szerűen lenyomhatóak? Vagy a fát akarják kunaiial kivágni? Ez vicc ugye? Nem lehetnek ennyire naivak. Ha jót akarnának maguknak akkor csak azok maradnának a csatatéren akik tényleg tudnak valami hasznosat csinálni, viszont be kell vallani egész jó hangulatot ad a dolognak, hogy mindenki ugyan azért (vagy inkább ugyan az ellen?) küzd. Csak kár, hogy hülyén lett megkomponálva.
Ami pedig a nyáladzást és a Marichuykodást illeti... saját véleményem szerint azért lett felemlegetve Naruto kölökkora, és tettei, valamint a másokra gyakorolt hatásai, mert ezzel akarják mutatni, hogy A pontból B-be jutott. Legalább is remélem, hogy ezért, és nem (csak) drámai hatásnak lett berakva, mert annak nem túlzottan felel meg.
(Max esetleg bele lehet 1-2 tanulságot magyarázni Hasisráma mondatai alapján a fejezet végén.)
Viszont tagadhatatlanul NAGYON el lett húzva ez az egész!

Kakaskoma épp férceli össze magát. Ez olyan szempontból jó, hogy tudjuk, hogy még nem murdált meg, és lesz még szerepe azon kívül, hogy koczka Hawaiion nyaral. Meg fog lepődni, ha meglátja, hogy Obcsin nem egy 10-cm átmérőjű luk tátong, hanem megnyúzta Jabbát és felvette mint fürdőköpeny. Viszont arra mindenképp lehet számítani (és majd a sok olvasó dohogni fog ezerrel), hogy, ha visszagyün Kockaföldről akkor tutira lesz egy-két lelkizős jelenet, vagy Obcsival, vagy Minatoval, de Narutoval és Sasukéval biztosra veszem, hogy igen.

Az meg, hogy mindenki a tanácsadója akar lenni Narancspofának csak azt akarta erősíteni, hogy mindenki mellette van jóban-rosszban, mert barátok közt van. De be kell vallani, tény, hogy elcsépelten szánalmas, ahogy "versengenek" a posztért.
És, hogy ki marad életben és ki nem... saját véleményem szerint, ha Shika-Mika megmúrt volna (pláne azután, hogy szegény faterja is kampec, mert fölrobbant) a szereplők átlag IQ-ja 100-al csökkent volna. Ez pedig ciki.
Továbbra is támogatom, hogy ha már valakit ki kell nyírni, akkor az valami nagy harcos legyen, mint pl.: Gai, (ez Leenek is adna fejlődést) vagy Kakashi (annak ellenére, hogy az egyik kedvencem, javítana a színvonalon a dolog, bár szerintem úgy sem fog), vagy mondjuk Tsunade, esetleg Oonoki, Raikage, vagy pont Killer Bee, (na jó, Bee-t nem adom ő fáking menő!) de értitek... Az ilyen Kiba, meg Shino típusú szereplőknek már így a történet vége felé nincs is súlya.
A végére egy kis megjegyzés a favágással kapcsolatban: remélem van tömeges kisbalta no jutsu is.

Ui.: egyetértek amúgy, hogy elég kínos, és ciki, miszerint már 3 fejezet óta szinte semmi sem történt. Nevet

A favágással kapcsolatban:Szerintem egy überkirályszupersenjuchakrás rotációskapa shuriken hatásos lenne ikszdé. Mint ami mondjuk Kakuzu ellen volt Nevet.Szép is lenne,nagy is lenne (mondjuk hatásos nem annyira de tökmind1 mert végül a barátság ereje győzni fog) ikszdé.
Komolyra fordítva:
Ez az egész már nem az igazi Szomorú
Túlságosan elment Kishi sensei egy ilyen csillagharcos dolog felé.
Szerintem az egész ott csúszott el(de ott már nagyon) mikor bejelentette Tobi barátunk ezt Nagy "Háború"-t a gazokkal meg a zombikkal.Mert az egész történetet simán lehetett volna háború nélkül is folytatni.PL:Tobi egymásnak ugrasztja az országokat,és míg ők el vannak foglalva egymással addig Tobi megszerzi a 2 Jint,vagy lehetett volna bármi.Az akatsuki Zsoldosseregétől kezdve(amiből nem lett semmi),Naruto haláláig stb stb. + ÉN egy nagyon Minuszt adok Kishi-nek mert ha nem akart volna annyi szereplőt visszahozni Edo Zombiként(pl:Minato,1-2 Akatsukis,HASISRÁMA(akiben nagyon csalódtam)...) akkor szerintem simán elmehetett volna egy jobb vég felé az egész.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5812 Dátum: 13 okt 03, 14:25:17 »

649:
Végre volt időm elolvasni^^
Valahogy gondoltam hogy Shika nem fog meghalni....
Ahogy olvasom a hsz-eket,látom nem csak én vagyok így,hogy azért lehetne már harc is,mert most egy kicsit olyan "húzzuk még tovább a dolgot,mert csak" szaga van az egésznek.
Hogy hogyan fogják kivágni azt a fát,jó kérdés...
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5813 Dátum: 13 okt 03, 14:54:03 »

tipikus példája a naruto annak, hogy sz@rból nem lehet várat építeni.

kishi mi legyen a naruto végkifejlete? utolsó nagyobb eseménye?

-háború!



remek:D nagyon jól hangzik, izgalmas, eseménydús lesz ugye? és sok új szereplőt ismerünk meg, sok új jutsuval és agyoncsavart történetszállal? így lesz, ugye?Mosolyog

-nem, a már rég agyonerőszakolt szereplők fognak harcolni egy zombi hadsereg ellen, olyanok ellen, akik már rég kinyiffantak és senkit sem érdekelnek. ezen kívül új jutsuk sem nagyon lesznek, max 1-2 és azok sem valami nagy fantáziát igénylőek. jah, és a történet nem lesz agyoncsavart, hanem a tipikus sablon, miszerint a jó legyőzi a rosszat! és végezetül eseménydús sem lesz, hisz a hadsereg popcornt fog enni a végső harc alatt, miközben nézik ahogy naruto pózolgat és eldumálgat a volt, élőhalott vezetőkkel.




értem, na nembaj, ha már eddig megnéztem a narutot kíváncsi vagyok a végére.

-úgyis eszik azok a nyomi narutofanok a mangámat:D:D:D:D én meg húzom, hogy sok pénzem legyen:)MosolyogMosolyogMosolyog





jól teszed kishi, a mai világban a pénz=társadalmi rang. lehet sok épeszű szid majd a hátad mögött ezért, de ők is ezt tennék a helyedben:)

-úgy ám:D
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5814 Dátum: 13 okt 03, 16:07:32 »

Ez a fejezet nem szólt új dologról, de mostmár értem mért. Azt hiszem sejtem mit akart belőle kihozni Kishimoto, azt akarta hogy minden shinobi ott legyen és harcoljon a kagék, a haderő, sasuke is. Önmagába Sasuke nem állt volna vissza erre a bizonyos "jó" oldalra így miatta még a Hokagékat is fel kellett támasztani de emiatt egy elég érdekes harc bonatkozott ki. Önmagába a fejezet tényleg semmit mondó de hosszú távon igen is megértem, ezért érzem azt hogy egy ekkora beharangozás után mosthogy már minden tagja a haderőnek aki még él és ott van most harcolnak együtt, igazán együtt.

A Hokage meg csak ráadás, egy plussz méghozzá hogy akit shinobi istennek neveztek lássa végbe benni azt a folyamatot amit ő elindított... ő kezdte el és Naruto fejezi be, nem beszélve Minatoról, Sarutobiról és Tobiramáról.
Ezek után meg hogy elismerték magukban Narutot hogy akár Hokage is lehetne egyszerűen már elvárom Kishitől hogy a nagy harc után ilyen évekkel későbbi jelenetet - mint a harry potter végén - látni akarok.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 03, 16:09:18 írta Morause » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5815 Dátum: 13 okt 03, 19:24:24 »

Annyit megjegyeznék, hogy szerintem márt túlzás ez a szidalmazás ami végbe megy. Ha kishi így akarja, akor így akarja. Bár, megvallom bizonyos szemszögből képes vagyok én is elfogadni, hogy időhúzás. De mit vártok egy mangától? Végülis mindenki tudja, hogy az magákba megy a lelkizés ezerrel. A harcok úgy is csak az animékbe érdekesek. Halott meg már van: Pl. Neji. Őt sajnálom. Szerintem lesz is még, de nem számít. Ez nem a Fairy Tail, hogy nem hal meg senki, mindenki happy és majdnem az összes ellenségem a haverom lesz. Itt azért vannak huzanovák. Szerintem fél évig eltarthat a manga. De én is örülnék ha hamar végbe menne, mert akkor az animét már jobban összetömörítenék.
Naplózva
vadkiwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #5816 Dátum: 13 okt 03, 19:53:52 »

Hát, nekem lényegében tetszett az egész fejezet, miközben olvastam tökre élveztem. Az előző fejezetek is jók voltak, legalábbis szerintem. Csak akkor lettem ideges, amikor vége lett ennek a fejezetnek. Nem is azért mert nem haladtunk - mert végül is jó, el lehet könyvelni annak, hogy most (is) az érzelmeken volt a hangsúly, de az, hogy szinte teljesen ugyanúgy lett vége ennek a fejezetnek, mint az előzőnek az azért egy kicsit komikus Nevet Mármint... legalább ne Hashi kiabált volna lelkesítőbeszédet, hanem valaki más ikszdé Így teljesen azt éreztem, hogy ez a fejezet nem is történt meg, mert ugyanaz a végpontja mint az előzőnek...

Meg már Madara is kezd hiányozni Szomorú A másik, hogy hogyan élte túl Madara a Hashi elleni harcot. Erre, mivel senkinek nem akarok semmit lelőni, csak azt tudom mondani, hogy olvassátok át még egyszer kétszer és rájöttök majd. kacsint
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5817 Dátum: 13 okt 03, 20:00:41 »

Még félév, vagyis kb 25 fejezet? Csak azt ne mond, hogy Kishi a legtöbb fejezeten át tartó boss fight rekordját akarja megdönteni.  Ohh My God
Mondjuk így is már legalább kétszer olyan hosszú ez a csata, mint a Dermesztő elleni. Pojén

Ha így akarta, akkor magyarán ennyi tellett tőle...
De még mindig azt mondom, hogy rá kényszerült és talán ze filozófiailag jobban is hangzik.
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5818 Dátum: 13 okt 03, 20:10:47 »

Ápropó, most jut csak eszembe, hogy a jövő heti rész esik a már beharangozott Naruto szülinapra. És ha az első '97-es megjelenést vesszük alapul, akkor most lesz 16.

Kicsit off: Naruto ugye még nem kapott az egyfarkú csakrájából?
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5819 Dátum: 13 okt 03, 20:11:44 »

Még félév, vagyis kb 25 fejezet? Csak azt ne mond, hogy Kishi a legtöbb fejezeten át tartó boss fight rekordját akarja megdönteni.  Ohh My God
Mondjuk így is már legalább kétszer olyan hosszú ez a csata, mint a Dermesztő elleni. Pojén

Ha így akarta, akkor magyarán ennyi tellett tőle...
De még mindig azt mondom, hogy rá kényszerült és talán ze filozófiailag jobban is hangzik.

Szerintem megtetszett neki az anime féle fillérezés, kipróbálja milyen mangában Nevet
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!