24 máj 18, 23:50:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5790 Dátum: 13 okt 02, 17:23:02 »

Ja mert az mennyivel jobb ha ti sírtok mint a mangában a szereplők. Nevet

Egyébként ha minden gyorsan haladna már rég vége lenne a mangának akkor meg azért sírna a szátok hogy nincs többé Naruto Manga. De nem fogok felesleges vitákba belefolyni aki nem érti az eztán se fogja. Aki meg felfogta az nem ír badarságokat.  bye bye

Egyébként a mihez tartás végett Shikamaru igen is megérdemelte ezt a 2 fejezetnyi "nyáladzást" ahogy fentebb fogalmaztak. Az egész Naruto mangában nem kapott fele annyi szerepet eddig mint mostanában. Szóval ja kijárt már neki is valami.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:24:29 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #5791 Dátum: 13 okt 02, 17:29:39 »

Nem értem mit kell mindig problémázni ha pl visszaemlékezés van vagy beszélgetés.
A Naruto nem a harcokról szól meg arról hogy csöpög a vér. Naruto az 1. fejezet óta kapcsolatokról és drámáról szól.
Nem értem miért meglepetés ez az olvasóknak, hogy a kapcsolatokat ennyire kihangsúlyozza Kishi.

Egyébként manapság annyira immúnisak az emberek a kapcsolatokra meg az érzelmekre hogy az már fáj. Ha valaki sír vagy elmondja mit érez már a világ harmada sír hogy jaj már ez a nyáladzás.

Szerintem korrekt fejezet volt, nem sok minden történt ha harci szemszögből nézzük. Történet se haladt igazából viszont jövőhéten már úgy fest alakulni fognak a dolgok. Valahogy fel kell vezetni a dolgokat. Aki csak harcokat akar nézni és a történet nem számít olvasson szerintem Bleach-et az tökéletes erre. Nevet

Semmi baj nincs egy visszaemlékezéssel, ha az ízlésesen új információval látja el az olvasót de amikor szinte snittről snittre 30x el van lőve 100 fejezeten belül inkább nevetséges. Az meg nem kapcsolat kihangsúlyozás, hogy Narutot még mindig a hű de szomorú gyerekkorával hozzák fel, amikor már falu hősévé meg levélshinobik örök példaképévé kiáltották ki,,,,

Azt meg már végképp nem értem, hogy szinte minden narutard miért a Bleachet hozza fel negatív példaként, amikor a kis csodájukat akarják védeni. Az, hogy a Bleachben nem rágják a szádba minden második panelon, hogy mi a történet és hogy mi miért történik az nem azt jelenti, hogy nincs történet basszus. Főleg, hogy Kubo nem próbálja meg eszméletlen szánalmas módon szinte minden karakterét sajnáltatni.

Olyant nem is merek mondani, hogy olvass seinent vagy joseit, ha igazi kapcsolatokról akarsz drámát olvasni. De ajánlom figyelmedbe az FMA-t (vagy esetleg a Fist of the Noth Start), ami nem a semmiért kult a shonenek között.




Egyébként ha minden gyorsan haladna már rég vége lenne a mangának akkor meg azért sírna a szátok hogy nincs többé Naruto Manga. De nem fogok felesleges vitákba belefolyni aki nem érti az eztán se fogja. Aki meg felfogta az nem ír badarságokat.  bye bye

Egyébként a mihez tartás végett Shikamaru igen is megérdemelte ezt a 2 fejezetnyi "nyáladzást" ahogy fentebb fogalmaztak. Az egész Naruto mangában nem kapott fele annyi szerepet eddig mint mostanában. Szóval ja kijárt már neki is valami.

A gyors haladás és a végletekig húzott elnyújtás között azért szerintem vannak átmenetek. Shikamarunak most annyi volt a szerepe, hogy nyomatékosabban elmondja, hogy ő lesz Naruto esze mert a gyerek hokageként életképtelen lenne, de ehhez Kishi nem talált jobb módot mintsem halottnak hitesse félig meddig. Megint az alapötlet nem rossz, de a kivitelezés eszement erőltetett.



Amúgy ez divat lett, hogy "úgy sem szállok vitába mert nem lehet meggyőzi a másikat" fajta hozzáállás? Igenis tessék kiállni a saját nézőpontod mellett, érvelj értelmesen és akár még meg is győzheted a másikat. Nem hiszem, hogy abba a 10nél is kevesebb hszedbe olyan sokat vitáztál volna eddig, hacsak nem multiaccozol.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 17:37:24 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #5792 Dátum: 13 okt 02, 18:13:49 »

...

Akkor round 2.

Amint írtam, nem az alapötlettel van a bajom. A szörnyű kivitelezést kifogásoltam. Mert vagy húzzuk még, vagy erőltessünk be egy ötletet, amit most pontosan nem is tudom, hogy hogyan kéne szaga van az ilyeneknek.

A Bleach meg arc központú, nem próbálja beadni az olvasónak, hogy egy kerek egész akarna ez lenni. Az, hogy mennyire értelmetlen benne egy harc, azt szerintem mindenki tudja mérlegelni magában.

Az érzelmi résszel is bőven vitatkoznék, de ez Naruto topic. Főleg az érzelemkifejezéssel, mert az csettbe nem igaz.

De ajánlom figyelmedbe az FMA-t (vagy esetleg a Fist of the Noth Start), ami nem a semmiért kult a shonenek között.

Ezt az egész mondatot olvasd el még egyszer.

Shikamarura meg direkt használtam a félig meddiget, főleg, hogy itt voltak a mostani fejezet előtti "utolsó" gondolatai, amiből elég nyilvánvaló, hogy erősen azt hiszi, hogy meg fog halni, főleg hogy utána még egyszer látjuk az arcát csukott szemmel és nyitott szájjal eléggé halott beütéssel.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #5793 Dátum: 13 okt 02, 18:15:18 »

Csatlakozom az előttem szólókhoz Mosolyog Szeretem az ilyen érzelmes, bátorító meg stb. dolgokat  Pirul De azért ami sok az sok gyerünk már tépjük szét azt az Obitót  Ördögi Ja és Kakashinak nagyon örültem végre ő is adott életjelet Nevet
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5794 Dátum: 13 okt 02, 18:25:50 »

Hát szódával elment ez a rész is. Mosolyog Amúgy már nagyon várom hogy Naruto legyen majd a tízfarkú jinchuurikik-je vagy a 2 Kurama újra egyesülne. Már várnám ezeket a pillanatokat hogy felgyorsuljanak az események... reméljük nemsokára el is jön. Mosolyog
Naplózva
foenemes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5795 Dátum: 13 okt 02, 18:40:50 »

1 kérdés, bár nem tudom ide tartozik-e

honnan van az a sok rinnegan? :O
mondták, hogy eddig Rikkudonak volt meg madarának, de másnak nem... az 4 db szem
na, ha ezt a 4et elvették valahogy, akkor Pain 6 útjának hogy volt annyi rinneganja? o.O
az idő folyamán több rinnegant is előhívtak? mert akkor én valahol lemaradtam...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #5796 Dátum: 13 okt 02, 18:53:55 »

1 kérdés, bár nem tudom ide tartozik-e

honnan van az a sok rinnegan? :O
mondták, hogy eddig Rikkudonak volt meg madarának, de másnak nem... az 4 db szem
na, ha ezt a 4et elvették valahogy, akkor Pain 6 útjának hogy volt annyi rinneganja? o.O
az idő folyamán több rinnegant is előhívtak? mert akkor én valahol lemaradtam...


Ugyan az az elv mint anno a 6 Pein-nél. Mosolyog Egy emberhez van kötve több ezért van nekik is olyan tekergőző szempárjuk. Nevet Egyébként ha jól emlékszem akkor Madara szemei lettek beültetve Nagatonak és így kapták emg a többiek is mint pl Obito.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 18:54:52 írta Kuro25 » Naplózva

foenemes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5797 Dátum: 13 okt 02, 19:13:03 »

1 kérdés, bár nem tudom ide tartozik-e

honnan van az a sok rinnegan? :O
mondták, hogy eddig Rikkudonak volt meg madarának, de másnak nem... az 4 db szem
na, ha ezt a 4et elvették valahogy, akkor Pain 6 útjának hogy volt annyi rinneganja? o.O
az idő folyamán több rinnegant is előhívtak? mert akkor én valahol lemaradtam...


Ugyan az az elv mint anno a 6 Pein-nél. Mosolyog Egy emberhez van kötve több ezért van nekik is olyan tekergőző szempárjuk. Nevet Egyébként ha jól emlékszem akkor Madara szemei lettek beültetve Nagatonak és így kapták emg a többiek is mint pl Obito.

azt értem, de ők külön álló karakterek voltak... nem értem akkor sem honnan lett nekik Rinneganjuk... na mind1 Mosolyog
egyszer csak megértem mit akartok magyarázni Nevet
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5798 Dátum: 13 okt 02, 20:00:57 »

Csak azért, hogy válaszoljak neked. Pls, Chakra ne töröld.

Szóval: Először volt ugye Madara szeme. Ezt beültette Nagatoba. A Peineknek azért volt Rinnegan szeme, mert Nagato egy olyan chakraközvetítő technikát alkalmazott rajtuk,amitől visszatükröződött az ő szeme világa a többi Peinen. Tehát azok nem igazi Rinneganok voltak, csak a szimpla kivetülései. Azután pedig Nagato meghalt, Tobi magába rakta a Rinneganját (ami még mindig Madaráé), és azzal nyomult. A jinchuurikik szeme pedig ugyan amiatt a technika miatt lett olyan mint Tobié, mert ő is ugyan úgy kivetítte rájuk a szemeit, azért, hogy közös látóterük legyen. Tehát azok nem valódi Rinneganok, csak a kivetülései, a technika miatt.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
foenemes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #5799 Dátum: 13 okt 02, 20:38:43 »

Kösz mindkettőtöknek így ár minden világos  bow

a történet meg nagyon jól alakul, nekem tetszik minden egyes része Mosolyog
Szöcske meg Naruto fúzionálhatna, együtt legyőznék Rikitot  (Rikudou+Obito)
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #5800 Dátum: 13 okt 02, 20:49:05 »

Hát megint alig történt valami kicsit felgyorsulhatna már a story mert elég morzsákra lépkedünk de amúgy van egy sejtésem hogy Kakashinak lesz valami szerepe Obito kicsinálásához
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5801 Dátum: 13 okt 02, 21:38:57 »

Mutass már olyan történetet ahol a vége tökreteljesen olyan lett és úgy végződött mint ahogy az elején indult.
Oroszlánkirály!
Na kapok csokit? Hümm-hümm


Nem komolyan venni...

http://www.mangareader.net/naruto/649/3
A Gokage azért nem Five Kage, mert ez is menőn akar hangzani mint a Sannin?

http://www.mangareader.net/naruto/649/4
Sok Naruto csakrásról: Sok nyuszifüles kispocok.

http://www.mangareader.net/naruto/649/5
Tök menő módon előveszik az almahámozó bicskát, aztán mi lesz?

http://www.mangareader.net/naruto/649/9
Narutonak végtelen a kereke. (megj:csakra jelentése kerék)
Szóval nem is lesz belőle hiánya abból, hogy elpazarolja a nyuszifüles pocok jelmemzekre és nem Obento ellen használja fel...

http://www.mangareader.net/naruto/649/14
4. Panel.
Vajon mit? ki mer rosszra gondolni?  Nyelvesít

http://www.mangareader.net/naruto/649/15
Okos kutya, ül!

http://www.mangareader.net/naruto/649/16
4. panelhez.
Valaki a háttérben: Te Józsi hoztál fejszét?

6. panelhez.
Meg a fával.

http://www.mangareader.net/naruto/649/17
5. panelhez
Lehet ezért nem talál férjet?

http://www.mangareader.net/naruto/649/18
4.és 5. panelhez.
A szalmát ugye visszatömted?

Soreszko10 írta:

"Ő, lássuk csak: volt egy Obito nevű gyerek, akinek meghalt a 13 éves szerelme (aki nem csak nem viszonozta a srác érzelmeit, de tett is a létezésére), s elhatározta, hogy a Part I-ben egyáltalán soha nem említett Rikudo pokemon-jaival világuralomra tör és megteremi a tökéletes (pedofil) világot, mint minden második fő gonosz. Tyű de komoly történet, tény nem ennek indult, de ennyire futotta a mangakától. ;P"

Na innen látszik, hogy semmit se fogtál fel abból amit olvastál ha egyáltalán elolvastad. Lehet csak a képeket nézegetted. Nem véletlen Naruto a címe a Mangának és nem Obito. OMFG. -.-'
Kukacoskodás: Ezek alapján kár Shikamaruért is rinyálni, hogy most meghalt e vagy sem, mert nem Shikamaru a manga címe.

---

S akkor a rendes vélemény:
Jobban élveztem a kákán is csomót keresni, mint magát a fejezetet?

Meglehet...

Sajna, lehet az az oka, hogy a Naruto a kezdeti jó történetből ebbe az unalmas izévé változott, hogy Kishi eredetileg nem egy nindzsás történetnek írta, csak ha jól emlékszem a kiadója mondta, hogy legyen nindzsás.
S az emberek kajálták. Kishi kitalált hozzá tök jó dolgokat, vagy talált néhány régi mesekönyvet a padláson, hisz nem egy dolgot szedett a keleti népmesékből. Ennek legújabb példája a "Bambuszvágó meséje".
Szóval tok jó meg sok dolgot összeszedett a népmesékből, s rendben is ment, amíg azok egy olyan történet részét képezték, aminek van fotyatása.


Másik dolog, hogy igen a végéhez köö zeee leeee diiiik.

De Naruto átváltozott egy Szupercsillagharcos óriásrókává, Sasuke ellopott egy foszforeszkáló Gundam robotot, Obento meg fázik.
Szóval a túltápolt főhős harcol a túltápolt főellenség ellen. Aztán legyőzi és kész ennyi a történet. Aztáááán eeeezt leeeheeet húúúzniii.
S az egész egy olyan érzést kelt, mintha egy kényszer befejezéshez közeledni.

Dráma:  Pojén

A part1-ben szeritem drámai volt amikor Chouji legyőzte Juugot, "elindult meghalni".
Mivel szerves része volt a történetnek.

Ha most halna meg, akkor csak egy újabb mínusz egy shinobi lenne.

Kakashi fércelgetése:
Örüljetek Kakashi fanok, iderajzolom nektek őt is, nézzétek milyen menőn foltozza magát.

Az, hogy itt a vége, de Kishi még húzza a történetet, esetleg néha kedvez egy egy rajongó tábornak, csak annyit jelenthet, hogy tíz ropit kap oldalanként

Szóval szeretném azt mondani, hogy jó volt a fejezet, de nem megy, a rosszat meg nem merem kimondani.
Talán éppen ezért közelítem meg a gúnyos viccelődés irányából, mert így valamivel érdekesebb.
Naplózva

Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5802 Dátum: 13 okt 02, 21:42:53 »

Nekem tulajdonképpen semmi bajom sincs az ilyen érzelmes cuccokkal, ha nem 1 hetet kéne várni a mangára.
Hogy teheti meg a rajzoló a rajongóval azt, hogy 3. hete ugyanazt rajzolja? Minden fejezet utolsó oldalán van egy "Na akkor csapjunk oda neki" vagy ehhez hasonló mondat, és vége. Én speciel alig tudom kivárni az újabb fejezetet, aztán kapok ilyen semmilyent...Még annak is jobban örültem volna, ha 18 oldalon keresztül mutatják azt, ahogy kakashi varja saját magát. (Minden öltést külön-külön)
Persze az olvasása közben folyamat rázott a hideg, (Mondjuk ez nem a rajzoló érdeme, hanem az hogy kicsit hideg van a szobámban)
Nyáladzós fejezethez képest jó volt, de nem érte meg izgulni 1 héten keresztül érte.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5803 Dátum: 13 okt 02, 22:20:06 »

Eleve nem értem minek a szembeszéd megint.
Az előbb egy mangával ezelőtt is ment a szembeszéd a régi kage gyűlésen, aztán most Shikamaru miatt megint. Közben mindenki egy helyben toporog.

Ezzel van itt a gond. Oké, lehet húzni a történetet, lehet tele rakni vissza emlékezéssel, de itt egy háborúban vagyunk még is úgy érzem ahogy a mostani fejezeteket nézem, mintha csak gyakorolnának egymáson.

Jött egy fa elszívott néhány emberből jó pár chakrát és meghaltak. Helyes, kevesebb embert kell lerajzolni. De akiket nem kapott el a növény az megint kapott után pótlást Naruto chakrájából? és hová tették az előző adag chakrát amit kaptak? - amikor nem is harcoltak csak menekültek a fa ágaitól.

Szerintem jó pár fejezet intenzívebb harccal eltudna húzni ugyanúgy. De hogy mutasson egy kis Madara-Hashiramát, aztán a tömeget amik nem azért de fölöslegesen ott vannak, és csak útban vannak. Aztán mutatnak egy röpke Kakashit is aminek örülök, és akkor jött egy kis Naruto is.

Gomenne de már nagyon kiakart ez jönni.  ikszdé

Szerintem a következő részben lesz egy kis zúzás, és mibe, hogy Kakashi is megjelenik majd az utolsó képkockán?  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 02, 22:22:06 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #5804 Dátum: 13 okt 02, 22:25:02 »

Azért komolyan felmerült bennem, hogy Kishi meddig akarja még erőszakolni ezt a történetet. O.o Valahogy már látom a végét, hogy győz a barátság, az eltökéltség, a szeretet és egyéb pozitív dolgok és mindez jó is lenne... de nem az. Az öt kage megjelenése nagyot lendített a történeten, tényleg, nem mintha Madara nem is olyan régen velük mosott volna fel egy nagyobbfajta területet, buzdításnak jók lesznek. Az, hogy Shikamaru hirtelen meghalt, de mégsem... Túl epic lett volna őt úgy hagyni, mert végülis minden Shikamaru rajongó dagadtra sírta a szemeit, már tervezték a lázadást, hogy akkor most mennek, de szerencsére eltehették a levélbombákat. Tényleg vissza kellett hozni. Véleményem szerint ez oltári hiba volt, őt is úgy kellett volna hagyni, mint Nejit. Kakashi majdnem ugyan ez a kategória, csak ott ugyebár milyen tré lett volna, ha nem rendezheti le vele a régi dolgokat. Obitot egyre kevésbé tudom komolyan venni, mint gonoszt és azt kérdezem, hogy mégis hogy lehet egy ennyire céltalan, valamint számomra már egyre röhejesebbé váló főgonoszt megcsinálni. Na tessék, sikerült kidühöngenem magam. Múltkor azt kérdeztem magamtól, miután elolvastam az éppen aktuális részt, hogy ennél még lehet lentebb? Nesze nekem, most megkaptam a választ, igen, lehet. Pedig szeretnék már végre pozitívan is nyilatkozni a Narutoról.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!