24 máj 18, 23:32:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740139 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4830 Dátum: 13 júl 03, 18:36:57 »

LOOOOL!!!!

alsó kép: http://www.manga.germannaruto.net/reader/read/naruto/de/0/637/page/6

Kakashi mégis elvitte Rint...? NevetNevet:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4831 Dátum: 13 júl 03, 18:58:48 »

Nem lehet hogy az ugrott be az emlékeiben, hogy együtt voltak boldogok, de Rin és Kakashi mintha mindig is "távol" lettek volna tőle, legalábbis az ő emlékeiben  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4832 Dátum: 13 júl 03, 19:02:35 »

Nem lehet hogy az ugrott be az emlékeiben, hogy együtt voltak boldogok, de Rin és Kakashi mintha mindig is "távol" lettek volna tőle, legalábbis az ő emlékeiben  ikszdé

De, valami olyasmi szerintem is. Mármint, hogy "elmarad tőlük",mert nyomi Mosolyog)
Mindenesetre K. akkor is "tapizza" Rint ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 19:05:45 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Speeder18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4833 Dátum: 13 júl 03, 19:08:09 »

fura nekem ez az egész. nekem úgy tűnik mintha ez a 4. hokage meg a tobi lettek volna szerelmesek egymásba xD de komolyan. mindig így simizgetik egymást, meg mikor kinyiffantja, akkor még úgy mondja hogy "sen...sei" xD hehe. még a végén kiderül h valami volt ezek között is :d mijen lenne már?Nevet én simán kitudnám nézni belőlük... apropo a tobi tök cuki volt kicsinek lehet a legcukibb kisfiú karakter xD najó beteg vagyok mi, fiúk?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4834 Dátum: 13 júl 03, 19:16:33 »

fura nekem ez az egész. nekem úgy tűnik mintha ez a 4. hokage meg a tobi lettek volna szerelmesek egymásba xD de komolyan. mindig így simizgetik egymást, meg mikor kinyiffantja, akkor még úgy mondja hogy "sen...sei" xD hehe. még a végén kiderül h valami volt ezek között is :d mijen lenne már?Nevet én simán kitudnám nézni belőlük... apropo a tobi tök cuki volt kicsinek lehet a legcukibb kisfiú karakter xD najó beteg vagyok mi, fiúk?

Öööö... tény, hogy beteg ez az egész világ,de annyira nem, hogy más hajlamú embereket is belevegyenek.
Amúgy a nevek elé a magyar nyelvben nem szükséges a határozott névelő kirakása,  nem "ezek", hanem "ők", illetve nem "mijen", hanem "milyen Mosolyog

Bocsi a kis korrigálásokért, de muszáj volt Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #4835 Dátum: 13 júl 03, 19:44:15 »

Mi van akkor ha Madara se volt biztos 100%-osan hogy eltudná bírni a Juubit, és most Obito a teszt alany hogy kie-bírja? Lehet tudta előre hogy Obito ki logikázza(bár akkor nem emlékezett volna vissza a megköszönő részre). De most konkrétan Obitonak újra lesz teste, tehát újjászületett? Kicsit olyan Edo Tensei-es volt a vége Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4836 Dátum: 13 júl 03, 19:50:17 »

Mi van akkor ha Madara se volt biztos 100%-osan hogy eltudná bírni a Juubit, és most Obito a teszt alany hogy kie-bírja? Lehet tudta előre hogy Obito ki logikázza(bár akkor nem emlékezett volna vissza a megköszönő részre). De most konkrétan Obitonak újra lesz teste, tehát újjászületett? Kicsit olyan Edo Tensei-es volt a vége Nevet

Az is lehet, csak ha bejön a béta1.00, akkor is ki kéne kapnia valahogy a 10farkút, hogy "oké, most már az enyém".
test? valami olyasmi, de ahogy én kivettem a képből, azért ez nem összehasonlítható a sima emberi testtel. Mármint nem újraszületett, hanem a 10farkú akármije kb kipótolta/regenerálta a kis droidtestét.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4837 Dátum: 13 júl 03, 20:52:38 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/637/18
Valszeg nem véletlen, hogy a (szemből) bal arcát nem látjuk. Ott történt valami. Pl. a Tízfarkú hatására a MS-jából Rinnegan lett. Vagy meggyógyult. Vagy még rosszabb lett. ^^"
De amúgy egész olyan feje lett így világos hajjal, mint a régen zakkant Gaarának. Már csak a "szeretet" kanji hiányzik a homlokáról. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #4838 Dátum: 13 júl 03, 20:53:16 »

Amilyen jól kezdett Obito,olyannyira le is lett húzva a mostaniakban.
Egy kis plusz nem árt neki,hogy megmutassa még van benne lehetőség és megszívatná Madarát még ha csak egy ideig is.
Mint a 10farkú Jinjurickije erre nagy esélye van. kacsint
Azt akire annyit Klónt küldtek mint a fene az erősek mégse izgatja nagyon.
Minato tudta valamennyire meglepni de ő is csak a klón,gyorsaság(teleport) kombóval.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 03, 21:46:52 írta K ichigo » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4839 Dátum: 13 júl 04, 08:05:28 »

Nekem az utolsó kép nagyon Bleach feelinges, mikor Ichigo kiugrik urahara gödréből, és leszedi a maszkját Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4840 Dátum: 13 júl 04, 09:13:26 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/637/18
Valszeg nem véletlen, hogy a (szemből) bal arcát nem látjuk. Ott történt valami. Pl. a Tízfarkú hatására a MS-jából Rinnegan lett. Vagy meggyógyult. Vagy még rosszabb lett. ^^"
De amúgy egész olyan feje lett így világos hajjal, mint a régen zakkant Gaarának. Már csak a "szeretet" kanji hiányzik a homlokáról. Nevet

Most így jobban elnézve hasonlít is Gaarára!  ikszdé Az is lehet, hogy olyan átalakulása lesz, mint Gaarának, mikor az egyik oldalára teljesen kijött Shukaku ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4841 Dátum: 13 júl 04, 10:35:10 »

Szerintem valami páncél van körülötte olyan, mint régen a zetsu féle Gondolkozik
Van már pár kép róla, az utolsó a legjobb: Mosolyog
http://browse.deviantart.com/art/ObitoJinchuriki-382818096
http://browse.deviantart.com/art/Obito-382654060
http://browse.deviantart.com/art/Naruto-637-382580757
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4842 Dátum: 13 júl 04, 10:37:34 »

Most már sikerült megértenem ezt a nagyívű sagát. Szóval Obito mint Jinchuuriki? Huhh.
árgghh. Ez kész Nevet
xD
mit tesznek a többiek? Harmadik hokage tényleg abszolút semmit tesz. Lehet az a baj hogy túl sok szereplő van mozgatva? :S
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4843 Dátum: 13 júl 04, 10:46:40 »

A harmadik hokage is vissza lett hozva? Ez nekem kimaradt Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #4844 Dátum: 13 júl 04, 10:52:04 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/637/18
Valszeg nem véletlen, hogy a (szemből) bal arcát nem látjuk. Ott történt valami. Pl. a Tízfarkú hatására a MS-jából Rinnegan lett. Vagy meggyógyult. Vagy még rosszabb lett. ^^"
De amúgy egész olyan feje lett így világos hajjal, mint a régen zakkant Gaarának. Már csak a "szeretet" kanji hiányzik a homlokáról. Nevet

Igen, pont egy régi Gaara-féle karakterre vártam már mióta, sajnos Sasuke végül letért arról az útról... De remélem, hogy Obito arra tart, csak egy kicsit magasabb szinten..  Hümm-hümm
Naplózva

Fear of the dark!
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!