24 máj 18, 19:45:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4260 Dátum: 13 máj 30, 10:55:35 »

Egyébként arra a kérdésre, hogy miért nincs állandóan a homlokán a rombusz, ha tsunade-nak igen, a válasz a következő: Tsunade folyamatosan használja arra, hogy fiatalbbnak látszódjék, míg Sakura-nak ilyenre nincs szüksége, ezért neki nem kell mindíg használnia. A másik meg, hogy nem is tudom már pontosan, hogy ki, de azt hiszem Jiraiya  vagy Kakashi mondta még régen, hogy az új generáció mindíg felülmúlja a régit. Annyira nem elképzelhetetlen számomra, hogy Sakura is felül fogja múlni Tsunade-t.

Ezzel a témával az a baj, hogy aki elvakultan gyűlöli Sakura karakterét, és inkább arra izgul, hogy emberek halnak, mint, hogy a gyógyító képességeit értékelné, annak bármit mondok, sem fogja befogadni.
Naplózva
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #4261 Dátum: 13 máj 30, 11:25:16 »

Így az egész Sakura témával kapcsolatban azt azért ne felejtsük el, hogy ez egy shonen manga, ahol minden szereplő pont olyan erős, amennyire a mangakája akarja. Ha ez valakinek nem tetszik, hát ciki. 1 Fejezetből még nem derült ki, hogy pontosan mekkora ereje lett Sakurának, majd ha többet látunk, akkor érdemesebb erről vitázni.

Arról senki se feledkezzen meg, hogy a harcokban (különösen egy ninja esetében) igenis számít, hogy mennyire van ott fejben, milyen a morálja. Azért úgy gondolom Sakura hozzáállásán igen nagyot dobhatott az, hogy összeállt ismét a csapat.

Viszont hogy ne csak Sakura oldalán érveljek (főleg, hogy amúgy rühellem), az egyik Sakura melletti érven eléggé fennakadtam. Valami ilyesmi volt az érv, hogy: Mivel Narutoban ott van Kurama, meg mert Sasuke Itachi szemeit használja, azért nem ér ennyit az erejük. Mekkora hülyeség már ez? Ki nem tesz rá magasról, hogy honnan származik az erő. Az a lényeg, hogy erősebb a másiknál. Ez olyan, mintha One Piece-ben Luffy nem érdemelné meg a kapitányi címet, mert van Haoshoku Haki-ja meg Devil Fruit-ja, illetve hogy (a sima Dragon Ball-ban) Goku mennyire láma, hogy Saian létére aratja az embereket.
Naplózva
Kirara-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8


« Válasz #4262 Dátum: 13 máj 30, 12:21:07 »

Ok, ritkán szoktam fórumozni, de az utóbbi fejezetek alapján tisztán meg tudom jósolni, hogy mi lesz az egész Naruto manga vége: Akamaru lesz a Hokage és kész!

Na jó, nem, bár ez még mindig eredetibb lenne mint az, hogy Naruto lesz a Hokage, de valószínűleg nem egyedül. Ki akar fogadni velem, hogy Konoha lesz az első ninja falu aminek nem egy veyetője lesz, hanem több is? Mondjuk az egész hetes csapat, vagy csak Naruto és Sasuke. Én most rögtön ráteszem az összes pénzemet...

Naplózva

"Keep your friends close and your enemies on the BBQ pit."
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #4263 Dátum: 13 máj 30, 13:13:29 »

Hunter, a Narutoban már a szomszéd Julcsi néni is Hokage akar lenni. Szóval ezen már nem is érdemes meglepődni. Nevet Nevet De szerintem mindenki hiába nyáladzik a Hokage címre, mert úgyis Tonton lesz a következő Hokage. ikszdé ikszdé
Engem Sakura WonderWomanná válása már nem is lepett meg annyira, elvégre, ha már egyszer Emó king és Narcsi kapott egy kis tápot, akkor ő miért nem kaphatna? Végül is Sakura a heroine vagy mi a szösz ebben a sztoriban. Mégha elég indokolatlannak tűnik is ez az egész a számomra, mármint, hogy hirtelen ekkora erőre tett szert. De a Team 7 újra együtt klisé után... ugyan már.
Szegény kisMadarat meg tényleg nézővé alacsonyította le Kishi? Pedig én azt vártam, hogy azért már ő is villant valamit, miután mindenki nagyon azon van, hogy kinyírják a kedvenc házi állatkáját.
És vajon merre csámboroghat Jacko? Engem ez valahogy ez jobban érdekel, minthogy most megint mindenki rákezdett nyáladzani Sóska-kunra meg a régi szép időkre.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 13:20:46 írta BlackPoet » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #4264 Dátum: 13 máj 30, 13:46:55 »

Bocsi, lehet írták már, de az 5. oldalon az biztos "Jöhet a mehet" akart lenni? Nem láttam az angol szöveget sem, csak ez így ránézésre nagyon furcsa.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4265 Dátum: 13 máj 30, 14:31:05 »

eltűnt a hozzászólásom ? Szomorú Pedig csak az alábbiakat szóltam meg. Sakura "Supergirl" lesz, végtelen chakra embereknél, következetlenség.
hová lett Orochimaru? immár 2 része le se rajzolják. 
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4266 Dátum: 13 máj 30, 14:37:50 »

Engem még az érdekel, hová tűnt Sai?? és ha ott is van valahol, mit szól most, hogy újra együtt a hetes csapat? szegény azért én megsajnáltam. Szerintem Sai lesz a hokage  - ő még nem jelentette be, hogy az akar lenniXD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #4267 Dátum: 13 máj 30, 15:49:34 »

Nekem a felvezetés nem tetszik Mosolyog
Szóval teljesen rendben lenne nálam a dolog,hogyha mondjuk Sakura 1 használta volna ezt a pecsétet amikor nagyon kellett,akkor elhasznált volna 1 kis chakrát,és ügyetlenül használta volna a technikát.
Akkor tudtuk volna azt,hogy képes ilyenre is,nem csak hipp-hopp varázsütésre tud ilyet is,aztán belemagyarázni,hogy 3 évig csinálta ezt?
Emlékeztek,mikor Naruto a békahegyen(Myobokou?) este rasenshurikent gyakorolt;és nem látta senki?
Ha mondjuk egy ilyet ellőtt volna Kishi egy jó 200 chapterrel előbb,akkor rendben lenne,látszana hogy ezt tervezte.
Lehet hogy Kishi csinált már "butaságokat" ezelőtt is,de azért egy olyan fejezet után ahol Obito konkrétan véresőben áll é s mindenkit kegyetlenül megöl,a főboss Uchiha alszik 1 nagyot a harc közepén,a többiek meg megállnak a juubival való harc közepén dumálni egyet Nevet
Kicsit elsiette Kishi ezeket a fejezeteket,mintha hamar le akarná zárni.
De nem panaszkodok erről többet,nem lenne ez rossz,csak több chapteren keresztül kellene csinálnia,akkor nem érezné magát így az ember.  bow
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4268 Dátum: 13 máj 30, 16:16:36 »

A legnagyobb meglepi meg az lenne ha Obito Madra helyett Minatot támasztaná fel.
Valamiért bepöccenne, csalódna vagy Kakashi érvei hatása végedt, de akkor is nagy lenne na meg megoldaná a Hokage dolgot is Nevet

Orochimaru meg ellopná Obito holttestét s lenne neki Rinnenganja is meg Sharinganja is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 16:18:24 írta Fr33man » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4269 Dátum: 13 máj 30, 17:43:25 »

hm... nem hinném, hogy egy lelket amelyet már hozzá csatoltak egy zetsu testhez, Orochimarunak hála, akkor Obito is feltudná támasztani ismét. Mivel elvileg egy lelke van, ami már ott van.

Az lenne nagyon para, ha kiderülne hogy ez már a mugen tsukoyomi - a világ már elpusztult, törődjetek bele  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4270 Dátum: 13 máj 30, 18:00:51 »

Én a magam részéről nagyon örülnék neki, ha így lenne.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4271 Dátum: 13 máj 30, 19:05:20 »

Eggyet értek azzal hogy a manga bizony kezd lefele ívelni. Kishi kapkod én azt látom hogy le akarja zavarni hamar az egészet.
Igen sakura csak úgy előkapta, legközelebb tudja majd még bonyolultab technikákat is?
Amúgy ez egy pecsét lenne, és elvileg mindíg a homlokán kellene lennie nem?
Ha aktiválják akkor meg a mintázatok.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4272 Dátum: 13 máj 30, 20:37:44 »

Nem kell mindig látszani a pecsétnek csak akkor ha teljesen feltöltődik. Mondja is Sakura, hogy csak egy kicsi kell számára a chakrából és kész. Az már egy másik kérdés, hogy pont most sikerült teljesen feltöltenie a pecsétet.
Naplózva
dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #4273 Dátum: 13 máj 30, 22:04:58 »

még igazából semmi különlegeset sem mutatott Sakura Neeem nem tudom, hogy egyesek miért vannak ezen fenn akadva, csak annyi történt, hogy feltöltődött a pecsét, ezért már nem kell tartalékolni a chakráját és teljes erőbedobással harcolhat Pontosan, kíváncsi leszek Gondolkozik hogy amikor majd felnyitja a pecsétet akkor mennyien fogjátok majd mondani hogy "a manga egyre rosszabb", " ez mennyire a semmiből jött", "honnan lett Sakurának ekkora ereje" stb.
Naplózva

...
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4274 Dátum: 13 máj 30, 23:19:23 »

De Sakura tisztán és érthetően kijelentette, hogy feltöltődött végre, és most már teljes bedobással harcolhat, és rögtön a másik oldalon csapott le a zetsu félékre, elvileg teljes erejéből. Vagyis a pecsétet most akkor szabadjára engedte, mert nem kell, hogy feltétlenül hasonlítson Tsunade jelére, meg Hashiéra, mivel ők senjuk, Sakura meg passz 
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 30, 23:20:34 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!