24 máj 18, 19:46:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4185 Dátum: 13 máj 29, 12:35:17 »

Szerintem pedig:

Madara: őrült
Orochimaru: sunyi = még bármi lehet
Obito: lelki beteg állat
Kabuto: remélhetőleg még sokáig vegetál, és véletlenül sem fog visszatérni

Viszont kérdés, hogy tényleg minek a 10 farkú? Elég sokat ehet egy ilyen háziállat...
Még egy kérdés: miért pont a faelem ilyen übertápos? Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4186 Dátum: 13 máj 29, 12:36:25 »


Oké, vesztettem, bár azért még megvárom az MS fordítást. ( az valamivel pontosabb, mint Mangapanda ).

De valamit nem értek... Tsunade pecsétje teljesen eltűnt, amikor Pain ellen feloldotta, szegény kómába is esett. Viszont pár nappal később felébredt ( nem lehetett több, mint két hét ) és a pecsét ismét a homlokán volt. Ez után rögtön következett a háború. Kb. egy hónap alatt annyi chakrát tudott felhalmozni, hogy az tovább bírta, mint a Raikage Bijuu szintű chakrája.
Sakura-nak miért kell három év?

MS, mint MangaStream? Nem tudom, pl Bleach mangát igen ronda bénán fordítják (pl 900 év helyett 9000-et írtak, "az igazi ok, amiért meg kellett halnia" helyett "ki is ölte meg" szöveget írtak stb).

Min csodálkozol logikai bukfenceken, minthogy "Sakura-é az erősebb mert nem kell elrejtenie a korát" miközben neki 3 év kell ehhez amíg Tsunade 1 nap alatt már jobban van (lásd Part I Orochimaru elleni harcot).

Többi privátban! kacsint
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4187 Dátum: 13 máj 29, 12:36:49 »

Hát ez a fejezet sem hozta meg a nagy áttörést. Bár miért is tette volna ugye? Mosolyog
Sakura ereje elég jó bár még a kanyarba sincsen Sasukéhez meg Narutohoz képest. Úgy viselkedik, mint egy együgyű nagyravágyó, kisebbségi komplexussal szenvedő kislány és belerohan a harcba. Nem rossz taktika, bár Tsunadénak sem jött be Madara ellen.  smirksweat Nem egyszer halálosan megsebesítette csak ugye ott volt neki a feloldott pecsét, amivel ultraszuper gyorsan meggyógyította magát.
A pecsétnek nem kellett volna akkor 3 éven keresztül a homlokán virítana ha már egyszer abba gyűjtötte a chakráját? Mert Tsunadénak állandóan ott van. Elméletileg akkor tudod használni a pecsét által elraktározott erőt, ha azt feloldod. De Sakura homlokán még csak most jelent meg. Most ez olyan mintha nem is ugyanaz a két technika lenne.

Kiba elég idegesítő volt. Sakura csak addig nem volt az míg csak harcolt. A francért nem tudja befogni a száját? Mert eddig csak a nyál folyt belőle, mert itt van Sasuke.

Kishimoto valamit nagyon benéz mostanában, mert a megdöbbent arcokat nagyon nem jó helyre időzíti. Most Sakura odacsapott egy nagyot és az Első Hokage odavan vele.  Hmm? Bezzeg az hogy Naruto apja a 4. Hokage az teljesen természetes és az is, hogy tudja használni a Kyuubi chakráját.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4188 Dátum: 13 máj 29, 12:37:06 »

Nekem tetszett ez a rész. Mert végre a sanin tanítványok képe is teljessé vált. Kerekebbé teszi a történetet. Azon nem lepődtem meg, hogy  szöcske nem lepődik meg naruto technikáján. MAjd akkor meglepődnek sztem kölcsönösen, ha Susano illetve teljes alakos rókaformát használnak.  

Egyébként mondjátok, hogy Sakura a nyomába sem ér a srácoknak. Lássuk be, hogy egy kicsit hátrányból indult. Ugye nincs belepecsételve egy biju, meg sharinganja sincs. Ezen felül a történet alapján klánra jellemző külön technikája sem. Ha ezt figyelembe vesszik, akkor egy mezei shinobiból idáig eljutni az nem kis teljesítmény.

 Viszont az megfigyeltem, hogy sok erőszakos ember olvassa a mangát, aki arra gerjed, hogy meghalnak az emberek. Ez elég beteges sztem.
Naplózva
Mephisto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4189 Dátum: 13 máj 29, 12:51:47 »

Szerintem egyébként a tízfarkút Naruto fogja legyőzni, mivel ahogy ezen a képen látom, lehet hogy a végén megszerzi Rikudou Sennin erejét.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/629/7
Legalábbis ebből a képből ere gondolok. 
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4190 Dátum: 13 máj 29, 12:54:46 »

Az MS is Hyakugou-nak nevezi a technikát. Ezek szerint még van remény, hogy valami egyedi jutsu lesz a dologból.

http://img.mangastream.com/m/49/33759734/04937c539dd2dfc7710ab9ac56a38a4f.png

szerk: Bár az valószínűbb, hogy magát a rombuszt hívják Hyakugou-nak. Ez esetben valóban csak azt tudja, amit Tsunade pecsétje.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 12:59:36 írta TsunadeHime » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4191 Dátum: 13 máj 29, 13:04:44 »

A manga legfontosabb pillanata nekem Yuugo mondata volt; ahogy korábban is megjegyezték, ez számomra azt sejteti, hogy ne vegyük biztosra Sasuke teljes megtérését... és ennek örülök  Ördögi

Sakura nem Senju, ő eleve nem is rendelkezett sok csakrával soha (lásd a famászós tréninget), ezért tarthatott 3 évig összeszednie kellő mennyiségűt. Ellenben mindig arra vártam, hogy kitanul valami brutál genjutsut, hiszen mindig genjutsu-típusúnak volt beállítva. Egyébként meg ne írjuk le szegényt; gyakorlatilag már majdnem egyformán erős Tsunádéval úgy, hogy még csak 16. Sasukén és Narutón kívül talán csak Lee tudná vele felvenni a versenyt.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4192 Dátum: 13 máj 29, 13:26:36 »

Nos hát igen a mangastreamen ott az ominózus szines képecske is Nevet Bár a végén Katont írnak Enton helyett azért már dúrva. Ennyit a jó munkályukról  kacsint

Maga a manga viszont szerintem egy remekmű. Sakura mindíg gyenge volt, most viszont már képes felvenni a versenyt a többiekkel, és nem kifejezetten Naruto Sasuke duora gondolok csak. Elvileg ez valami új Jutsu féle akar lenni , szal lehet lesznek még meglepetések. Egy fejezetet megért , hogy bemutassák milyen lett. Nem tartozom a Sakura fanok közé, sőt egyenesen utálom ezt a karaktert, mégis jól sikerült a fejezet, aminek azért lehet örülni. De azért a végére csak megkelett menteni(Kishi nagy híve a szokásoknak). Sasuke Entonja elég tetszetősre sikeredett szerintem. Valóban gyorsan vége lett számomra is a fejezetnek, de abszolút megvagyok vele elégedve.

Mostmár teljesen biztos számomra , hogy Oro Sui és Karin a Kagekat mentek összekaparni. Remélem azért csak négyen térnek vissza. Van egy új Tsunade így a régi mehet a kukába vagy az edoba.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 13:33:48 írta dosreis » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #4193 Dátum: 13 máj 29, 13:30:10 »

lehet utálni sakurát a stílusa miatt, de azért mert sasukébe szerelmes miért kell? naruto a gyökér, mert már kb a történet legeljén észrevehette volna, hogy itt nincs keresnivalója...
a heti részről: tipikus naruto színvonalat hozott, amit én nem kimondottan szeretek, magát a naruto viliágának hangulatát olyan semmilyennek tartom, de azért még épp benne van az olvashatóba és nem a kidobom a kukába kategória.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4194 Dátum: 13 máj 29, 13:35:37 »

Orochimaru túl gyenge 3 Hokage szintű shinobi-val az irányítása alatt? Azt értem. Én nem írnám le őt, kitelik tőle, hogy szerez egy kis Juubi DNS-t és szétveri a bandát. Számomra mindig is ő volt a főgonosz ( bár mindig is elfogult voltam a Sannin-nal kapcsolatban, talán ez beszél belőlem )

nagy Oro fan vagyok de igen
a jelenlegi szenthez képest gyenge
se dns se kkg se bijuu csak jutsuk, képzetség meg tehetség
kb mint Sakura
az 1000 jutsuja meg hype szinten létezik mert vagy 15öt láttunk, Kishi nyugodtan úgy dönthet hogy amit eddig mutatott az a full arzenálja
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4195 Dátum: 13 máj 29, 13:36:49 »

http://mangastream.com/read/naruto/33759734/21

Itt a 3. panelen a kis bubiban az a "Flick" tök olyan, mintha az lenne oda írva, hogy "Fuck" Nevet
A 4. panelen meg hashirama szövege Nevet Ő is nézi a Katekyou hitman rebornt? Nevet
Mangastream néha elég érdekes dolgokra képel LoL Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 13:38:15 írta Exkirion » Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4196 Dátum: 13 máj 29, 13:49:37 »

lehet utálni sakurát a stílusa miatt, de azért mert sasukébe szerelmes miért kell? naruto a gyökér, mert már kb a történet legeljén észrevehette volna, hogy itt nincs keresnivalója...

Azért mert idegesítő és gyakorlatilag az elején csak ebből állt a karaktere, most pedig kezdi visszahozni ezt az érzetet. Általánosságban is idegesítő, hogy gyakorlatilag minden nőstény Szöcsit akarja. Egyezzünk ki annyiban hogy Kishi nem valami jó ábrázolója a szerelmi dolgoknak. Ez a LOVE ezerszög meg, ami ebben a mangában van egyenesen kacagtató.  Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4197 Dátum: 13 máj 29, 13:51:54 »

Idézet
nagy Oro fan vagyok de igen
a jelenlegi szenthez képest gyenge
se dns se kkg se bijuu csak jutsuk, képzetség meg tehetség
kb mint Sakura
az 1000 jutsuja meg hype szinten létezik mert vagy 15öt láttunk, Kishi nyugodtan úgy dönthet hogy amit eddig mutatott az a full arzenálja

Tévedsz néhány dologban:

1. A jelenlegi erőszintekhez képest sem gyenge. Az öt Kage közül lazán elverne mindenkit. Legyőzné Kakashit, Guyt, talán még Bee-t is. A jelenlegi ninják közül csak Edo Hashirama, Edo Madara, Sasuke és Naruto tudná lenyomni
2. Zetsu jóvoltából megkapta a Senju DNS-t.
3. Ez már nevetséges. Nagy Sakura fan vagyok, de Oro úgy alázná őt, mint Tsunade a part1 Naruto-t.
4. Én nem a hype-ról beszélek. Orochimaru közel halhatatlan, az egyetlen gyengéje a Sharingan genjutsu, a Bijuu Dama, a Kamui és a jinton. Egyéb technikáról így kapásból nem tudok ami képes lenne megölni őt.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4198 Dátum: 13 máj 29, 14:01:27 »

lehet utálni sakurát a stílusa miatt, de azért mert sasukébe szerelmes miért kell? naruto a gyökér, mert már kb a történet legeljén észrevehette volna, hogy itt nincs keresnivalója...

Azért mert idegesítő és gyakorlatilag az elején csak ebből állt a karaktere, most pedig kezdi visszahozni ezt az érzetet. Általánosságban is idegesítő, hogy gyakorlatilag minden nőstény Szöcsit akarja. Egyezzünk ki annyiban hogy Kishi nem valami jó ábrázolója a szerelmi dolgoknak. Ez a LOVE ezerszög meg, ami ebben a mangában van egyenesen kacagtató.  Nevet

Egyetértek Norgreid-el.

Sakura karaktere egyszerűen irritáló, csak nyávogni tud, meg nyáladzani Sasuke után, és most végre itt van így szarjuk le Narutot magas ívből akinek még pár fejezettel arrébb az életét köszönhette.
Kit érdekel, hogy szerelmes belé? szerintem Sakurának kéne a kispadra ülnie mert előre rohan, hogy bizonyítson Sasuke előtt, még is nekik kellett megint megmenteni a hátsóját, sőt ha most nem lenne ott Sasuke, akkor megint csak Naruto védte volna meg... Gondolkozik
Fel nem foghatom mit akar még Szöcskétől.. Hümm-hümm beláthatná, hogy Sasuke nem szereti a lányokat ikszdé


Kiba elég idegesítő volt. Sakura csak addig nem volt az míg csak harcolt. A francért nem tudja befogni a száját? Mert eddig csak a nyál folyt belőle, mert itt van Sasuke.

Kishimoto valamit nagyon benéz mostanában, mert a megdöbbent arcokat nagyon nem jó helyre időzíti. Most Sakura odacsapott egy nagyot és az Első Hokage odavan vele.  Hmm? Bezzeg az hogy Naruto apja a 4. Hokage az teljesen természetes és az is, hogy tudja használni a Kyuubi chakráját.

Teljesen egyetértek veled. Én is valami komolyabb döbbenetet vártam arra, hogy kiderül Naruto, Minato fia, az a híresen nagy titok ezek szerint még sem volt olyan nagy titok vagy mi a szösz?  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 14:06:01 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4199 Dátum: 13 máj 29, 14:03:27 »

Hááááát... legalább valamennyire realisztikus lett Sakura tápolása. Bár még mindig sokkal gyengébb mint Tsunade, azért fejlődött egy kicsit.

Madara meg még mindig a legnagyobb arc, nem akar egy klónnal játszani, a valódi havert akarja.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!