24 szep 27, 16:11:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908444 alkalommal)
0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4155 Dátum: 13 máj 29, 10:49:37 »

Sikerült elolvasnom a mangát, és mit is mondjak... Nos Sakura... nekem furi, hogy megint a két fiúnak kellett megmentenie? De az viszont nem tetszett, ahogy a végén, Sakura megint csak Sasukét veszi észre, és szegény Naruto meg ott mondja, hogy én is itt vagyok ám...  ikszdé szánalom ez a csaj... ikszdé

Egyébként a fejezet szerintem jóra sikeredett, bár nekem még mindig feldolgozóban van az, hogy Sasuke...itt van és az ő oldalukon áll. Mivel nem vagyok jó angolos, ezért nem értem, Jugo mit is mondott, hogy nem tudja, mire készül vagy, hogy pont tudja? szal nem tudom, de nem hinném, hogy ezek után bármit is akarhatna ez a szegény megtért Uchiha gyerek. A Hokagés kijelentése után nem.

Azt viszont vártam volna, hogy Sasuke meglepődjön a rasen shurikenen, meg azon is, hogy ugyanolyan formába ment mint az apja, na mind1.

Sakurától egyébként valami ilyesmire számítottam, ugyanaz, amit belinkeltek pár kommentel feljebb, csak nagyobba.

UI: Madara meg megértem, erre várt éveken keresztül, csak nem fogja egy klónnal kezdeni, így inkább megvárja Hashiramát, kis édes  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 10:50:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4156 Dátum: 13 máj 29, 10:51:54 »

Újabb baki http://www.mangareader.net/naruto/632/4 Kiba arcáról hiányoznak az agyarak.

Szerintem ez valami szörnyű volt. Die Sakura!!! DIE!!! Nem kell ez ide. Újabb rinyasorozat, Sasuke *.* -kuuun itt van dejó, figyelj rááám! Végülis csak Naruto az aki 6*10^23 fejezet óta védi a haderő seggét, köztük Sakuráét is, de nem baj, ő most bújjon el, mert ő nem szászke. Másrészt, véleményem szerint remete Naruto, és sima sharingan Sasuke is oda vissza
vernék. De hogy ne csak szidjam, az orvosi képességei miatt ér valamit.
Madara legalább hozza a formáját, benne nem csalódtam. De nem értem én se, hogy miért nem védi a juubit.Mikor Juugo gondolkozik Sasukéről, hirtelen az ugrott be, hogy emoking magába akarja pecsételni a 10farkút, de ne legyen igazam.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4157 Dátum: 13 máj 29, 10:53:13 »

És most tényleg megkaptuk ugyanezt, csak erősebb verzióban? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/246/12
Ez elég gyenge volt.
Nem, az a lényeg, hogy ha feloldja a technikát, akkor egy ideig bármennyiszer megtudja gyógyítani magát,  ameddig a felhalmozott chakrája tart. Így nyugodtan nekimehet az ellenfélnek és péppé verheti anélkül hogy azzal kell törődnie, hogy nehogy megsérüljön. Egyébként ahogy már valaki pár napja említette, az orvosi ninják szabályai szerint máshogy nem is mehet csatába, csak ha elsajátítja ezt a jutsut és nincs a saját épsége veszélyben, szóval nem értem miért vártatok mást.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4158 Dátum: 13 máj 29, 10:54:42 »

Sajnálom de ez nekem már túl klisé volt. Kár, hogy már nincs színezés, a rózsaszín felhő nagyon hiányzott róla.


Ez viszont tetszene. Nevet Sablon ez is, de Naruto befejezésnek tökéletes lenne, nincs semmi változás a világban, és nem is lesz.  bye bye

azt ne feledjétek, hogy Sakura ezt a chakramennyiséget 3 év alatt halmozta fel

Na már megérte feljönni ide. xD
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:00:38 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4159 Dátum: 13 máj 29, 10:57:48 »

Hát azért én reménykedem abban, hogy nem ebből fog állni az egész háború, hogy míg mindenki más a 10 farkúval foglalkozik, beleértve Narutoékat is, addig Hashirama megejt majd egy csatát Madarával és kész.

Valami abszurdnak muszáj történnie!!  Ördögi például Madara, valahogyan még is elkaphatná Narutot és kiszedhetné belőle a Kyuubit vagy akármi, de ilyen silányan nem érhet véget!!

DasOmen: nem vagy egyedül vele, ezt nekem is nehéz megemésztenem  ikszdé
júj..az a belinkelt kép nagyon ott van!!  bow smirksweat ikszdé Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 10:59:46 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #4160 Dátum: 13 máj 29, 10:58:18 »

Most hogy a Juubiból elöjöttek azok a kis szörnyek, ettől az most gyengül?Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4161 Dátum: 13 máj 29, 11:00:16 »

Nem hinném, szerintem csak hasonlóak mint a klónok.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4162 Dátum: 13 máj 29, 11:00:55 »

A Sakura divathatereket köszönjük nem kérjük egyébként, legalább is részemről nem vagyok kíváncsi rájuk (Akik szerint azért volt szar a fejezet, mert Sakuráról szólt).

Amúgy nemtom mi bajotok van. Szerintem egy teljesen korrekt fejzet volt. Egyébként mi is volt ebben klisé DasOmen? Hogy Sakura megtanúlta a mestere technikáját? Ja, igaz, nem mintha Sasuke nem tudna kígyókat idézni meg nem lenne egy halom skillje, amit Orochimarunál tanult (méregimmunítást etc), Naruto meg békákat idéz, meg rasenganol.... Semmi meglepő nem volt ebben.

Most hogy a Juubiból elöjöttek azok a kis szörnyek, ettől az most gyengül?Nevet

Nem hinném, gyakorlatilag csinált, egy adag zetsut.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:02:51 írta Exkirion » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4163 Dátum: 13 máj 29, 11:06:20 »

Én sem értem, hogy miért sírtok. Szerintem is egy korrekt fejezetként kell számon tartani ezt a részt. De itt nem is arról van szó, hogy új és erősebb technikákat kell várni hanem az, hogy a 7-es csapat újra együtt harcol. Szerintem ez volt ennek a fejezetnek a lényege annyival kiegészítve, hogy Sakura is kezd felnőni a másik kettő mellé.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4164 Dátum: 13 máj 29, 11:07:32 »

Nem olvastam el, de akkor most ha jól értem, Sakura azt a Byakugo-t vagy mi a neve Tsunade technikát használta? Mert ha igen, akkor megnyertem a fogadást. TsunadeHime! kacsint

Nehogy Sakura valami egyedi technikát nyomot volna vagy Kekkei Genkai-t, amire csak ő képes, áááá... ikszdé

Amúgy tud valaki linkelni egy képet a színes oldalról, mert egyedül csak az érdekel.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4165 Dátum: 13 máj 29, 11:10:45 »

Szerintem mindketten vesztettünk. Sakura Hyagukou-t használt, amiről lövésem sincs, hogy mi lehet. A pecsét csak a chakra tárolására kell, így Sakura nagyobbakat üthet.

( részletesebb vélemény később )
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4166 Dátum: 13 máj 29, 11:11:42 »

Szinesnek annyira nem szines de tessék:
http://z.mhcdn.net/store/manga/8/63-632.0/compressed/p003.jpg?v=11369818427

Amúgy ne beszélj már hülyeségeket, milyen kekkei genkai-a lenne?(na az lett volna a nagy hülyeség, ha Sakura előhúzott volna egy Kekkei genkai-t a seggéből) Pont pár fejezete volt miatta, amúgy sírás, hogy mindenkinek mért csak ilyen olyan "hex"-jei vannak és senki nem dolgozik meg az erőért. Na tessék, itt egy valaki, aki megdolgozik ére, most az a baj, hogy nem kekkei genkai-t nyom. Komolyan, hihetetlenek vagytok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:13:22 írta Exkirion » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4167 Dátum: 13 máj 29, 11:18:04 »

Exkirion, mi itten szeretik meggyet, de mi is unalmasnak véltük tőle a mangát.

Jelen helyzetben a Juubi kb nem több, mint egy túlszteroidozott pokemon. Jelenleg, ha meg is halna valaki a mályvaketrecben.
kb ennyi lenne a reakcióm:
http://www.youtube.com/watch?v=LG87zeAQf8Y&feature=player_detailpage#t=55s

Ha esetleg Orochimaru szerezne egy kis DNS mintát a Juubitól. azzal talán lehetne valamit kezdeni.

De az meg...

Franc, egyszerre kívánom, hogy Orcsi ördög legyen s, hogy angyal.  Pojén


ui van egy olyan érzésem, hogy már csak a nagy arcok pózrekedése teszi érdekessé.

Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4168 Dátum: 13 máj 29, 11:29:23 »

Összeborulás a rég nem látottakkal, rossz és felesleges vicc Kibától (és Shinotól), mindenki úgy viselkedik mint, ahogyan tették 12 évesen, Hashi klónjai, a főboss lehív kisebb elleneket a saját erejét gyengítve ezzel a sajátját, az a féle meglepődés Sakura erején (valahogy jobban mint Minaton és az SSJ formáján), értem én, hogy eddig is az erején lepődtek meg és dett ugyanígy, a lekörözött öreg gondolatai, Charlie angyalai beállás, mindenki hokage akar lenni (és a végén senki se lesz mert Tsunade nem hal meg).

Az explosions feliratnál meg önkénytelenül elkezdett lejátszódni bennem a M. Bay dal. xD


Kb ezeket néztem klisés avagy sablonos megmozdulásoknak, nekem nem jöttek be. De nem akarok vitát, már most több energiát öltem ebbe, mint amennyit terveztem. Mosolyog

+Sasukének már csak Gamma kardja kéne komolyan.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:35:35 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4169 Dátum: 13 máj 29, 11:32:18 »

egy érdekes  dolgot szeretnék megjegyezni, lol.

Hashirama azt mondta, hogy Sakura ereje talán szörnyűbb, mint Tsunade-é. Viszont Hashi meghalt az ( kb ) 1. ninja háborúban, Tsunade akkor nem lehetett több 5-6 évesnél. Ezek szerint Sakura felülmúlta az 5 éves Tsunade erejét?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:36:48 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!