24 máj 18, 21:57:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4170 Dátum: 13 máj 29, 11:33:41 »

Én azóta nem tudom elviselni a csajt mióta Narutot átejtette h szereti, a többieknek beadta h egyedül akarja kinyírni Sasukét aztán nem volt benne annyi h elárulja h ő bizony átállni akart....és mondhattok akármit sehol nincs és nem is lesz a hokage duó képest...ügyes meg minden tényleg...de maradjon a sátorban és kötözgessen sebeket...jobban áll neki sztem....Ez a Fairy tale-es párhuzam meg tényleg durva xDxDxD Am honnan tudjuk h fanyűvő mikor halt meg és hol????
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4171 Dátum: 13 máj 29, 11:34:30 »

Ami a legzavaróbb jelenleg, hogy a 10farkú kb magára van hagyva, holott érte ment az egész háború, hogy életre keltsék és hatalmas genjutsu és Kozsó koncert amíg élnek az emberek... Obito MineCraftozik, Madara pedig.. nos Madara jelenlegi hozzáállása Hashiramán kívül mindenhez és mindenkihez: http://img.photobucket.com/albums/v308/animallovercs/funnybuu.jpg  ikszdé
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4172 Dátum: 13 máj 29, 11:39:16 »

mert Madara akkora forma h megteheti Nyelvesít engem am Suigetsu Marcsi és karin is érdekel...meg h hol a nagy bumm amivel Shikakuék eltűntek ??? xDxDxD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4173 Dátum: 13 máj 29, 11:51:42 »

Szerintem mindketten vesztettünk. Sakura Hyagukou-t használt, amiről lövésem sincs, hogy mi lehet. A pecsét csak a chakra tárolására kell, így Sakura nagyobbakat üthet.

( részletesebb vélemény később )

Megnéztem Wikián:

http://naruto.wikia.com/wiki/Strength_of_a_Hundred_Technique

Ott virít Sakura neve a "kik tudják használni" ablakban. kacsint

Exkirion:

TsunadeHime jó pár oldallal előbb leírta, hogy Sakura miért nem rendelkezhetett vele, s én egy szóval nem mondtam, hogy ne legyen Kekkei Genkai-ja - de még csak nem is azt, hogy az legyen neki, hanem egy új képesség, amire csak ő képes. Elhiszem, hogy téged nem érdekel, hogy pl Tsunade benyőgte Madara ellen, hogy "ezt csak én tudom használni" s pár fejezettel később mindenki spam-olja, mint a Dragon Ball-ban a skill-eket, de gondolom mivel "Naruto", ezért nem számít. kacsint
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4174 Dátum: 13 máj 29, 11:55:38 »

NarutoWikire ne nagyon hivatkozz mert ott sok hmm...mondjuk h furcsaságot lehet találni... Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4175 Dátum: 13 máj 29, 11:55:44 »

egy érdekes  dolgot szeretnék megjegyezni, lol.

Hashirama azt mondta, hogy Sakura ereje talán szörnyűbb, mint Tsunade-é. Viszont Hashi meghalt az ( kb ) 1. ninja háborúban, Tsunade akkor nem lehetett több 5-6 évesnél. Ezek szerint Sakura felülmúlta az 5 éves Tsunade erejét?

Na látod, ezen én is elgondolkoztam, amikor olvastam Nevet
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4176 Dátum: 13 máj 29, 11:57:31 »

Ha belegondoltok, akkor Sakurának a kezdetektől fogva nagy volt a homloka, tehát számítani lehetett rá, hogy még lesz jelentősége a későbbiekben.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4177 Dátum: 13 máj 29, 11:58:29 »

Én sem értem, hogy miért sírtok. Szerintem is egy korrekt fejezetként kell számon tartani ezt a részt. De itt nem is arról van szó, hogy új és erősebb technikákat kell várni hanem az, hogy a 7-es csapat újra együtt harcol. Szerintem ez volt ennek a fejezetnek a lényege annyival kiegészítve, hogy Sakura is kezd felnőni a másik kettő mellé.
Egyetértek, nekem tetszett ez a fejezet is, most Sakura nagyobb szerepet kapott, sokan erre vártak, mert azon panaszkodtatok, hogy Kishi nem ad semmi normális szerepet a női karaktereknek. Hát most kapott egyet Sakura, igaz, hogy nyáladzott Sasuke után, de ha régen is ezt tette, akkor ezután is ezt fogja, ahogy Ino és Karin is, ez nem változik a jövőben se, hacsak Szöcske meg nem hal. Madara megint alkotott egy nagyot, Naruto is jó volt a végén, bár sztem, azért mert viszajött Sasuke, egy kicsit veheti komolyabbra a figurát, nem kell visszamenni olyan idiótának mint amilyen régen volt. Sakura meg, tény, h még így is sz*rrá verné őt Sasuke és Naruto, tehát mindig a hátuk mögött lesz de azért sokat erősödött, szal rini utolsó mondata Mosolyog
De a Hokage jelöltek gyűlnek mint a keselyűk, Sakura kijelentése után már teljesen elvesztette ez a titulus a jelentését számomra. Már minden főszereplő Hokage akar lenni lassan, kivéve Shikáékat, ők az egyetlen normál gondolkodású csapat, ahol egyik tag sem akar Hokage lenni.  Nevet
Ha Sasuke és Sakura annyira hatalmat akar, akkor legyenek ink tanácsadók, nekik is van azért beleszólásuk a falu dolgaiba, de a Hokgae hozza meg a végső döntést, ez sztem jobban illene mindkettőre. Naruto meg legyen végre Hokage, ha ez a manga és anime alappillére már a kezdetek óta.

Ha belegondoltok, akkor Sakurának a kezdetektől fogva nagy volt a homloka, tehát számítani lehetett rá, hogy még lesz jelentősége a későbbiekben.
LOL Depres xD
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 11:59:04 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4178 Dátum: 13 máj 29, 12:02:05 »

S Mito? őt nem listázza a Wiki? Hmm?

Egyébként most jut eszembe, hogy voltaképp, még csak a rombusz jelent meg, s talán még fel sem törte a pecsétet...

...meg h hol a nagy bumm amivel Shikakuék eltűntek ??? xDxDxD
E dó se dalolja őket vissza eme létre. De szerintem annak már az utózaja is lecsendült.


...
Ah, tényleg. Sakura felülmúlt egy ötévest.  Pojén Más szemszögből viszont Tsunade már 5 évesen is kemény volt.  ikszdé
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4179 Dátum: 13 máj 29, 12:03:03 »

Szerintem mindketten vesztettünk. Sakura Hyagukou-t használt, amiről lövésem sincs, hogy mi lehet. A pecsét csak a chakra tárolására kell, így Sakura nagyobbakat üthet.

( részletesebb vélemény később )

Megnéztem Wikián:

http://naruto.wikia.com/wiki/Strength_of_a_Hundred_Technique

Ott virít Sakura neve a "kik tudják használni" ablakban. kacsint

Exkirion:

TsunadeHime jó pár oldallal előbb leírta, hogy Sakura miért nem rendelkezhetett vele, s én egy szóval nem mondtam, hogy ne legyen Kekkei Genkai-ja - de még csak nem is azt, hogy az legyen neki, hanem egy új képesség, amire csak ő képes. Elhiszem, hogy téged nem érdekel, hogy pl Tsunade benyőgte Madara ellen, hogy "ezt csak én tudom használni" s pár fejezettel később mindenki spam-olja, mint a Dragon Ball-ban a skill-eket, de gondolom mivel "Naruto", ezért nem számít. kacsint

Oké, vesztettem, bár azért még megvárom az MS fordítást. ( az valamivel pontosabb, mint Mangapanda ).

De valamit nem értek... Tsunade pecsétje teljesen eltűnt, amikor Pain ellen feloldotta, szegény kómába is esett. Viszont pár nappal később felébredt ( nem lehetett több, mint két hét ) és a pecsét ismét a homlokán volt. Ez után rögtön következett a háború. Kb. egy hónap alatt annyi chakrát tudott felhalmozni, hogy az tovább bírta, mint a Raikage Bijuu szintű chakrája.
Sakura-nak miért kell három év?

Kissé csalódott vagyok, bevallom többet vártam. Viszont ez az erőnövelés minimum jounin szintűvé tette Sakura-t. Ha tényleg tudja aktiválnia a  Byakugou-t akkor valószínűleg egy gyengébb Kage szint lesz belőle.
Naplózva

Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4180 Dátum: 13 máj 29, 12:04:13 »

Ha belegondoltok, akkor Sakurának a kezdetektől fogva nagy volt a homloka, tehát számítani lehetett rá, hogy még lesz jelentősége a későbbiekben.

xDxDxD Valóban...figyelni kell az ilyenekre ki tudja lehet h még lesz hasonló meglepi xDxD
De valaki linkelje már h hol van Fanyűvő haláláról bármi....komolyan érdekel.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4181 Dátum: 13 máj 29, 12:09:51 »

a többieknek beadta h egyedül akarja kinyírni Sasukét aztán nem volt benne annyi h elárulja h ő bizony átállni akart....

Sakura át akart állni?

Idézet
Naruto meg legyen végre Hokage, ha ez a manga és anime alappillére már a kezdetek óta.

A legnagyobb klisé és sablon, ha egy történet alappillére teljesül.

Ezt a témát meg csak a sok vita tartja életben, úgy látom. Nevet

Elég rövid fejezet volt, kissé átvezetésre sikeredett. Persze nyilván Sakurának is kellett szentelni egy fejezetet, ha már a hetes csapat egyesüléséről van szó. Szerintem a Sakura szálat le is tudtuk ennyivel, ahogy Kishit ismerem.
Úgy voltam vele, ha jó lesz ez a fejezet, biztosan sikerülni fog a holnapi anatómia vizsgám is. Végül is nem volt olyan rossz, szóval még reménykedem. Nevet
A jövőheti meg remélem durva lesz a remélhetőleg sikeres vizsgát megünneplendő. ikszdé

Amúgy nem úgy volt, hogy lesznek színes oldalak? Kissé beszürkültek azok a színek.
Naplózva

trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #4182 Dátum: 13 máj 29, 12:15:51 »

hát ez a fejezet nem volt egy nagy durranás.sakura hozta a formáját és sasuke után nyáladzott mint mindig.az egyik képen a juubi az ami olyan mint egy segg nem? Xd erre gondolok www.mangapanda.com/naruto/632/7
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 12:24:49 írta trojakeva » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4183 Dátum: 13 máj 29, 12:28:41 »

Madarának az öregemberes flashback óta nem volt főgonosz pillanata az utolsó két rész óta Sasukére kezd emlékeztetni amikor a part1ben felcseszte magát amiért Narutó erősebb

Orochimaru túl gyenge

Kabutót lerendezte Itachi a favorite character release: defeat Kabuto no jutsuval

Obitó az utolsó reményfolt
és elnézve Kakashi népszerűségét/főszereplő státuszát Kishi képességét arra h új jutsukat találjon ki nem biztos h ő jön vissza a kamuibó Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 12:30:32 írta nclearu » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4184 Dátum: 13 máj 29, 12:31:41 »

Orochimaru túl gyenge 3 Hokage szintű shinobi-val az irányítása alatt? Azt értem. Én nem írnám le őt, kitelik tőle, hogy szerez egy kis Juubi DNS-t és szétveri a bandát. Számomra mindig is ő volt a főgonosz ( bár mindig is elfogult voltam a Sannin-nal kapcsolatban, talán ez beszél belőlem )
Naplózva

Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!