24 máj 18, 22:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740112 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4020 Dátum: 13 máj 22, 21:06:04 »

Komolyan amúgy tisztelem az olyanokat akiknek van erejük és kedvük elmagyarázni az ilyet. A felénél beleszoktam fáradni mivel vagy nem reagálnak rá vagy nem értik meg és a veszett fejszenyelét nem szeretem.
Amúgy ez tényleg egy jó fejezet volt.
Sasuke meg jó vezető lesz az egyesített Shinobi világban, mert számára nincs érték már Konohában, ahogy a többi faluban sem. Így ő egyenlő ként tud döntéseket hozni és ítélkezni. Vett és adott is neki az élet. Hozott jó és rossz döntéseket visszatért az őrület széléről. Minden megvan benne ami egy bölcs és jó vezetőben meg kell legyen. Nem mellesleg van kire támaszkodnia is mert akárhogy akarta a kötelékét Narutoval nem tudta végül elvágni.

Azt elgépeltem, de evidens hogy mire gondoltam. 15 éversen 8 elemivel már eddig csak eljutottál. Ha nem kár pazarolni az időt. Azért leírom az egyesített világ KAgéja lesz aki nem Hokage lesz mivel az Konohában van.
Te megtámadnád őt és a megmarad csekély erődet és energiádat is erre pazarolnád. Pont mint Kiba. Enton és földet rád. Erre nem tudok mit mondani. A juubi nem fogja megvárni, hogy vígan beszélgessetek és már az első Hokage is finoman jelezte, hogy program van.

szerkeszt:

Most mikor rávettem magam, hogy válaszolok a dolgokra rájövök, hogy holnap délután meló után megyek 4 napra horgászni szal nem leszek net közelben:D Ha írsz nem fogok tudni reagálni nem vettem senkit semmibe:D
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 21:21:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #4021 Dátum: 13 máj 22, 22:21:34 »

Hát ez vicc ez a Sasukés dolog -.-" még hogy hokage  ikszdé besírtam a röhögéstől miközben olvastam.Sasuke egy arogáns,öntelt,beképzelt paraszt aki csak úgy dobálózik a szavakkal de fogalma sincs arról h mit kell le tenni az asztalra a hoz h hokage legyen.El kell h ismerjék a falusiak és Sasukét nem fogják mert túl sok van a rovásán.Úgy h ez bukta az ő részéről.De rem h Sakura nem fog rohani ismét Sasuke után mint egy kis pincsi hadja meg Ino malacnak  Hump
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4022 Dátum: 13 máj 22, 22:29:54 »

Sasuke mint hokage.  ikszdé Szerintem örülhet neki (már az is nagy dolog) ha egyáltalán visszafogadják a faluba (mármint úgy hogy nem a hűvösön csücsül hanem "szabad" shinobi).  Nyelvesít

Amúgy ez a Sasuke megjavulás egy kicsit hogy is mondjam "giccses", mondjuk ez még belefér. Viszont Oro remélem nem javul meg, mert az már nagyon erőltetett lenne.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #4023 Dátum: 13 máj 23, 00:16:44 »

orochimaru mikor volt gonosz?  Hmm?
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4024 Dátum: 13 máj 23, 03:00:29 »

Mennyi van Sasuke számláján: elment a faluból (jelzem: csendben, harc nélkül akart távozni, innentől nem az ő hibája, hogy ketten majdnem meghaltak), majdnem megölette magát Bee-vel, majd benézett 2 pofonra a kage találkozóra, kinyírta Danzout. Micsoda egy sátánfajzat, hihetetlen...
Csak mellékesben kiiktatta Orochit jó időre, öngyilkosságba hajszolta Deidarát, aki S osztályú bűnöző volt, kiiktatta Danzout (igen direkt van mindkét helyen), akinek a tetteit ha elmeséli, a falu azt is letagadja, hogy valaha a tagja volt, aki hagyta volna pusztulni a falut, a semmitérő Kibával az élen... Sőt, lehet maguk követelték volna a Kunai általi kivégzését 1 mesedélután után. Ja, most pedig visszahozta Orochimarut, aki NEKI idézte meg azt a 4 kagét, akik most megmentettek mindenkit. Kicsit egálnak érzem.
Amúgy is ki zárná börtönbe? Konoha? Ne szórakozzunk már... max a Szőke Jehova esélyes rá, neki meg nem adott rá okot, hogy lesittelje.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 03:01:24 írta Aizen » Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #4025 Dátum: 13 máj 23, 05:06:45 »

Jah, és szinte látom is magam előtt, ahogy Sóska koma, Marcsival és a valamilyen úton-módon megtérített Tobitoval kéz a kézben besétálnak a faluba. Mert hát, éljen a happy end és a rózsaszín felhők. Különben, sokan csodálkoztak, hogy hol van Marcsi, lehet, hogy ő meg elugrott, hogy összeszedje az öt Kagét a végső nagy egymásra borulásra. Nyelvesít
Egyébként, csak nekem volt ez a "7es csapat újra együtt" dolog kissé giccses?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 05:08:59 írta BlackPoet » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4026 Dátum: 13 máj 23, 05:34:02 »

Bennem egy kérdés merül fel a háború közepén biztosan egy mélyreható lelkizésre van hely és idő. Per pillanat kisebb bajuk is nagyobb annál, hogy Sasuke mit csinált itt  és miért segít. Mind a kettőnek közös az ellensége. A manga még fut amúgy tudjátok?

Logikai bukfencekről beszéltek itt csak azt nem értem miért. Egy értelmes levezetést szeretnék látni. Amit nem fogok, mert a manga nem sz*r, csak egyesek nem fogják fel. Halál, halál, halál. Sajnos ezt a korszakot éljük a tízen évesek most erre gerjednek:D Majd kinövitek.

Én nem nevezném túl mélyreható lelkizésnek kérdőre vonni azt a semmiből előbukkanó embert, aki az elmúlt pár évben durván körözött bűnöző volt, többek között mert balhét csinált a Kage találkozón, az otthonuk, Konoha elpusztítására tört, megölte a helyettes Hokagét és egy Orochimaru-szintű gonosznál volt kissegéd, és mindezek után a 'Hokage leszek' felkiáltással állít be a méylen tisztelt publikum elé. Persze lehet hogy a '' Én leszek a Hokage! Utáltok? Leszarom. "-szintű érvelés az emberek boldogabb részének elég meggyőző, de remélem feltételezni, hogy az agyonképzett shinobik kobakjába ennél több sütnivaló szorult. Én legalábbis egy minimális szinten gyanakodnék...

Ha már logikai bukfenc:
Senki nem lesz Hokage. Sasuke lesz, mert Naruto nem akar, de őt választanák meg csak belátja, hogy low brain hozzá.
Egyesíteni fogják a Shinobi világot. Annak a vezetője lesz.
Ha jól értem Naruto túl hülye Konoha vezetéséhez, de az egész EGYESÍTETT SHINOBIVILÁGÉHOZ már értelmes? ikszdé Érdekes logika, mondanám, hogy elgondolkodtató, de... nem az. ikszdé


A halálos dolgot meg tényleg nem értem, követtem a fejezethez fűzött hszeket, de ma egy darab vérfürdőért nyavajgósat se láttam...

Én leszek a Hokage! Utáltok? Leszarom.  ikszdé

Ez nagyon komolyan hangzott! Hát az tuti, hogyha oda kerülnek, hogy vége a harcnak, és most megkéne vitatni Sasuke helyzetét, akkor Hashirama fog valami szépet mondani, mert ő szerette az Uchihákat, és nem hagyná, hogy az ő általa keletkezett falu az utolsó épelméjű Uchihát, aki még gyerek is, kinyírják. Sőt, lehet azt tanácsolja nekik, hogy fogadják el őt mint Hokage, mert ő Madarát nem hagyta, és lehet ez volt a baj mindennek. Vagy nekik is elmeséli, és mindenki tátva maradt szájjal  ül a seggén. o.O

BlackPoet! Nem csak neked tűnik furának az új/régi 7 csapat. Hiszen milyen régen is harcoltak már együtt utoljára? Gondolom az a felálás lesz mint anno, Naruto előre megy, Sasukénak meg újra a hátát kell megvédenie, Sakura meg..hát nem tudom... Sasori óta nem igen mutatott semmit, ezért én nem várok tőle nagy dolgokat. Még ha valami csoda folytján is, mutat valamit, nem hinném, hogy felveszi a versenyt Sasukéval és Narutoval. Hiszen ha Naruto chakrája nem lett volna rajtuk mind meghaltak volna!  Hümm-hümm Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 05:35:44 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #4027 Dátum: 13 máj 23, 06:23:28 »

Az utóbbi pár hónap legjobb fejezete szerintem! Hashirama mindent visz. Hogy kispadra küldi Madarát, pedig az már majdnem sírva borult a nyakába. "Könnyekig meghatódtam hogy ennyien hokagék akarnak lenni... " LOL. De Sasuke is viszi a prímet. Én Drukkolok neki. Sztem jobb Hokage lenne, mint a szőke ramen gyilkos.  ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4028 Dátum: 13 máj 23, 10:44:36 »

Mennyi van Sasuke számláján

Ezzel a hozzászólással teljes mértékben egyetértek. Mosolyog

Egyébként nem nehéz észrevenni, hogy most megint Madara és Hashirama története ismétlődik, aminek a Senju hokagévé válása után tudjuk, mi lett a vége. Ha belegondoltok, most Sasuke is azt akarja, amit Naruto, Hashirama vagy Madara akart: megakadályozni, hogy mindez a szörnyűség újra megtörténjen. Bár szokása szerint megint radikálisan áll hozzá.
Ugyanakkor én voltam az egyetlen, aki a mosolygó arcú Naruto mögött nem olyan gondolatokat látott, hogy 'Sasuke megint bekattant, nem fogom neki engedni, hogy ő legyen a Hokage'? Persze ráfoghatjuk, hogy az itachis visszaemlékezés arra volt jó, hogy a manga bemutassa, hogy Narutonak kell hokagévé lennie, mert ő az, akit elismer a falu, és nem Sasuke. Nekem viszont az jött le, hogy Naruto azt akarja, hogy Sasukét elismerje a falu, mert enélkül nem válhat hokagévé. Lehet én vagyok túl elborult, és minden mögé rejtett tartalmat akarok látni, de ha Naruto tényleg felnőtt és bölcsebbé vált, akkor ő is rájött, hogy ez egy hatalmas lehetőség mind a barátja, mind a falu megmentésére - amit ugye megígért Itachinak.

Nem beszélve arról, hogy itt nem azon kéne már vitázni, hogy Sasuke vagy Naruto legyen-e a hokage. Mint láttuk, Madaráék történetében sem végződött kellemesen ez a veszekedés. Ha újra leállnak ezen háborúskodni és harcolni, akkor az egyikük belehal vagy tönkremegy. Két dolgot tudok elképzelni: vagy Naruto lemond erről az álmáról, vagy - aminek jobban örülnék - ketten együtt alkotnák meg ezt az új világot. Végül is régóta ezt akarja a fejünkbe verni a történet, hogy minden szenvedés e két 'pólus' vitájából és veszekedéséből fakad, mivel már Rikudo sennin és a két testvér óta ez megy, és az egyikük mindig a rövidebbet húzta. Ideje lenne talán összefogni.
A kőtáblán olvasható szöveget ("Az egyensúlyt kutatva, Isten yinre és yangra osztotta a világot. És e két ellentétes erő működése hozta létre a mindenséget.") talán nem úgy kell értelmezni, ahogy Madara tette, hanem pont e két ellentétes erőnek össze kéne végre fognia a béke eléréséért. Mosolyog

Csak engem érdekel, Suigetsuék hol vannak? Van egy tippem, hogy a kagékhoz mentek Karinnal és Orochimaruval, és Karin gyógyító képességével akár még össze is tudják kaparni őket. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4029 Dátum: 13 máj 23, 11:05:45 »

Jó meglátás, Saphira. Végül is, nem csak azt az ominózus két mondatot olvashatjuk a visszaemlékezésben, hanem ott van még az is, hogy Itachi Narutóra bízza Sasukét. Így "összevágva" ez a négy mondat úgy is hangozhat, mintha Naruto dolga lenne Sasukéből jó Hokagét csinálni. ^^

... Ez nagyon komolyan hangzott! Hát az tuti, hogyha oda kerülnek, hogy vége a harcnak, és most megkéne vitatni Sasuke helyzetét, akkor Hashirama fog valami szépet mondani, mert ő szerette az Uchihákat, és nem hagyná, hogy az ő általa keletkezett falu az utolsó épelméjű Uchihát, aki még gyerek is, kinyírják. Sőt, lehet azt tanácsolja nekik, hogy fogadják el őt mint Hokage, mert ő Madarát nem hagyta, és lehet ez volt a baj mindennek. ...

Pont, hogy Hashirama Madarát akarta, csak a falu és az ország vezetői leszavazták.

... Naruto meg Sasuke felosztanák egymás között azt a két darab fele királyságot, ez még rendben van(nincs), én már semmin nem lepődöm meg. Tsunade véleményére nem kíváncsiak viszont? Elvileg még ő a Hokage, nagyon kedves dolog a háta mögött a trónra pályázni, mondhatom. Igazi főhőshöz illő jellemről tesz tanúbizonyságot. ...

Tsunade nagyon is jól tudja, hogy Naruto Hokage akar lenni. Azon meg lehet ő is befordul, hogy Sasuke is. Nevet

... Akkor még mindig nem érted a EDO lényegét de majd csakra elmagyarázza neked. Itacsi Nagato stb akiknek már nem volt szemük mégis azzal rohangáltak. De van egy fejezet ahol maga Kabuto mesél hogy mi van.

Kizárt, hogy ütköző felület legyek köztetek. ^^
De én is azon a véleményen vagyok, hogy Minato hasonló okok miatt tudja használni a saját magába pecsételt Kyuubi chakrát(!), mint a Gin-Kin tesók is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #4030 Dátum: 13 máj 23, 11:21:43 »

Pontosan, Minato kyuubi csakrát használ, nem pedig Junchuuriki lett belőle, ahogy 1-2 ember írta itt.

Saphirával meg egyetértek, szerintem is valami ilyesmi rejtett tartalom van az Itachis visszaemlékezős részben.
Ha tényleg felnőtt Naruto, rájöhetne, hogy ennél jobban már gyakorlatilag nem is lehetne elismerni, szinte felesleges lenne neki a hokage cím, viszont ha ő javasolná Sasukét hokagénak, kicsit segítene abban, hogy elismerjék.
Naplózva
Vik
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #4031 Dátum: 13 máj 23, 11:25:19 »

Nem tudom miért vannak sokan kiakadva azon, hogy Sasuke Hokage akar lenni. Szerintem ezt nem teljesen szó szerint kell érteni. A mangába is le volt írva,hogy Hokage az lesz akit az emberek,elismernek és tisztelnek. Szerintem Sasuke is csak arra vágyik, h elfogadják, elismerjék és tiszteljék. És így ez teljes értelmet nyer:)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4032 Dátum: 13 máj 23, 11:29:35 »

Sasuke a falut akarja megváltoztatni és ezt csak akkor érheti el ha ő lesz a Hokage. Hiába tisztelik, hiába ismerik el, ha nincs benne a tanácsban vagy nem a falu vezetője, nem igazán lehet beleszólása a falu ügyeibe.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #4033 Dátum: 13 máj 23, 11:31:39 »

Pápá NaruHina xD Hát ez nem semmi fejezet volt. Ez a Sasuke hokage akar lenni dolog. Végül is teljesen logikus, de hát akkor is elég vicces, hogy azt hiszi, hogy ez lehetséges. Most akkor mi lesz? Mindenki megbocsát neki? Csak ki akarta nyírni Bee-t, megtámadta a volt csapatát meg persze a kagékat, szövetkezett az Akatsukival. Sebaj majd biztosan elnézik neki ezeket az apró bakikat Nevet De legalább emo király végre jó helyen van és nem teng csak úgy céltudatlanul, remélem ez már így is marad, mert kezdett nagyon unalmas lenni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 11:33:59 írta Hédi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4034 Dátum: 13 máj 23, 11:33:11 »

Gondold csak el azt a komoly fejet majd a Hokage gyűlésen, ahol mindegyik falu főfejese ott van. 5m távolságból nézik Sasukét, aki egy félmosollyal a száján bámul vissza rájuk.  ikszdé

Chakra: tényleg elírtam, de a lényeget megértetted  Mosolyog kacsint - nem lett mégse Madarából Hokage.

Saphira: akár így is lehet olvasni ezt a szöveget, de akkor nem értem. Elvileg...nem Hashirama irta bele az Uchiháknak?  Gondolkozik Majd vissza olvasom, hogy jól emlékszem-e de mintha valami ilyesmi rémlene, és ha ő írta az Uchiháknak, miért nem fordította le nekik hogy mit is akart vele elérni?  Gondolkozik Gondolkozik


Pápá NaruHina xD Hát ez nem semmi fejezet volt. Ez a Sasuke hokage akar lenni dolog. Végül is teljesen logikus, de hát akkor is elég vicces, hogy azt hiszi, hogy ez lehetséges. Most akkor mi lesz? Mindenki megbocsát neki? Csak ki akarta nyírni Bee-t, megtámadta a volt csapatát meg persze a kagékat, szövetkezett az Akatsukival. Sebaj majd biztosan elnézik neki ezeket az apró bakikat Nevet De legalább emo király végre jó helyen van és nem teng csak úgy céltudatlanul, remélem ez már így is marad, mert kezdett nagyon unalmas lenni. Nevet

fail: Aztán kiderül, hogy ebben is a harmadik keze volt, és valójában kémként küldték Sasukét, akárcsak Itachit.  ikszdé ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 11:35:12 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!