24 szep 27, 17:00:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908754 alkalommal)
0 Felhasználó és 98 vendég van a témában
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #4035 Dátum: 13 máj 23, 12:01:29 »

S mi a garancia arra, hogy mindenki túléli a harcot és eljutnak odáig, hogy a Hokage címről vitatkozhassanak? Azért azt ne felejtsük el, hogy Madara kipihente magát, míg a Juubival szórakoztak. Ezenfelül, van egy olyan érzésem, hogy Madara még tartogat pár meglepetést, hiszen a többi Edo Hokage nem zavarta különösebben.

Nem is tudom.. 7-es csapat + Hokage-k vs Madara? A Shinobi haderő gyorsan Pom Pom-okat idéz, majd buzdítják a félisteneket?  Ördögi
Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #4036 Dátum: 13 máj 23, 12:20:23 »

Ezt a fejezetet vehetjük egy ordas nagy fanservice-nek Kishi részérőlXD
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4037 Dátum: 13 máj 23, 12:40:50 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/5

= Obito egyszerre csak 5 percig tud a másik dimenzióban tartózkodni?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 23, 12:56:03 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4038 Dátum: 13 máj 23, 12:57:41 »

Nem, hanem 5 percig tudja folyamatosan aktívan hagyni a kamuit. Az , hogy emnnyi időt tölt a másik dimenzióban az csak rajta múlik  kacsint
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4039 Dátum: 13 máj 23, 13:07:04 »

Ha minato úgy használja a kyuubi chakráját mint a kin-gin tesók, akkor valószínűleg el fog fogyni neki egy idő után, főleg mert ugye ez a mód rengeteg chakrát igényel.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4040 Dátum: 13 máj 23, 13:31:41 »

S mi a garancia arra, hogy mindenki túléli a harcot és eljutnak odáig, hogy a Hokage címről vitatkozhassanak? Azért azt ne felejtsük el, hogy Madara kipihente magát, míg a Juubival szórakoztak. Ezenfelül, van egy olyan érzésem, hogy Madara még tartogat pár meglepetést, hiszen a többi Edo Hokage nem zavarta különösebben.

Nem is tudom.. 7-es csapat + Hokage-k vs Madara? A Shinobi haderő gyorsan Pom Pom-okat idéz, majd buzdítják a félisteneket?  Ördögi

Szerintem egy edo tensejes zombinak pont az a lényege, hogy nem fárad el, végtelen chakrája is van. Ezért nehéz őket, főleg Madarát legyőzni, ezt ne felejtsd el.  kacsint
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #4041 Dátum: 13 máj 23, 13:38:14 »

Ha jól emlékszem, akkor a "teljes erejű" Kyuubi Chakra-janak a felét nyúlta le. Ezek szerint annyi Kyuubi Chakra-val rendelkezik Minato, mint Naruto. (+ Minato nem pazarol) Bár, az is előfordulhat, hogy a Kyuubi azóta összeszedte magát..

lina22, értsd jól. Ám, hol van az megemlítve, hogy "végtelen" Chakra-val rendelkeznek? Azért nehéz legyőzni őket, mert gyorsan regenerálódik a testük és nem halnak bele 1-1 halálos támadásba.  kacsint
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4042 Dátum: 13 máj 23, 13:42:02 »

Madara említette, amikor feloldotta az edot/edos szerződését, hogy végtelen chakra, elpusztíthatatlan test, meg kutya füle van a birtokában hála az edonak, mindez kontroll nélkül mostmár.
Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #4043 Dátum: 13 máj 23, 13:54:43 »

Ja, Kabuto említette, hogy Madarának különleges verzióval drukkolt elő.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4044 Dátum: 13 máj 23, 14:02:25 »

Edo formában mindenkinek végtelen a chakrája. Madara anyiban különleges hogy fiatalabb verzióban jött vissza amiben ott a rinnegan ami az élete vége fele jött létre benne. A többi egyéb mindenkire igaz
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4045 Dátum: 13 máj 23, 14:40:58 »

Igen, minato csak a naftát használja, valszeg el is fogyna ha nem lenne edo zombi.
Másik naruto akkor  ezt a formát csak a pecsétnek köszönheti, ennek azt hiszem később jelentősége lesz még.
Várok egy naruto kyuubimód + sasuke suusanoo armor kombót mint amit madara nyomatott.
Illetve, tuti hogy sasuke hokage lesz hogy megszűnjön a viszálykodás, vagy meghal, de naruto csak úgy nem lesz már hokage,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


WWW
« Válasz #4046 Dátum: 13 máj 23, 14:58:16 »

Ez a rész az eddigi legjobb rész volt *-* Sasukéban újra bízok,és ki tudja lehet Sakura+Sasuke Nyelvesít Kiv leszek ,hogy a 7-es csapat,és a 4 legenda mit fog kezdeni Nevet
Naplózva

Szeretem a narutot,de inkább szerkeszteni,és foglalkozni vele ki a nyerő,és mi történt címen. Egyértelműen a gonosz oldalán állok az az Akatsuki oldalán PainXKonanXJahiko
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4047 Dátum: 13 máj 23, 15:50:11 »

Hát szerintem Sasuke elég sok mindent elkövetett már,s csak ugy nem lehet Hokage.
Kell a jouninok(rem jól irom) beleegyezése,s még azért számit szerintem a falusiak véleménye is.
A Hokege cimre szerintem jelenleg Naruto a legesélyesebb.
Vegyük azt,hogy Naruto eddig mit tett a faluért,s hasonlitsuk össze aval amit Sasuke tett vele(gyakorlatilag semmit,csak elpusztitani akarta).
Nos szerintetek ha eljön az idő a Hokage választásra, szerintetek kit fognak választani a jouninok meg a falusiak?nameg a többi faluról nem is beszélve.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4048 Dátum: 13 máj 23, 15:57:27 »

Várjatok Cunade még nem halt meg még ö a Hokage...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4049 Dátum: 13 máj 23, 16:25:08 »

Hát szerintem Sasuke elég sok mindent elkövetett már,s csak ugy nem lehet Hokage.
Kell a jouninok(rem jól irom) beleegyezése,s még azért számit szerintem a falusiak véleménye is.
A Hokege cimre szerintem jelenleg Naruto a legesélyesebb.
Vegyük azt,hogy Naruto eddig mit tett a faluért,s hasonlitsuk össze aval amit Sasuke tett vele(gyakorlatilag semmit,csak elpusztitani akarta).
Nos szerintetek ha eljön az idő a Hokage választásra, szerintetek kit fognak választani a jouninok meg a falusiak?nameg a többi faluról nem is beszélve.
De azt is vedd figyelembe hogy az évszázados gyűlöletet kell megszüntetni.
Mivel lehetna ha nem sasuke lesz a kage?
Madara is valszeg nem így tett volna a ő lett volna a hokage.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!