24 máj 26, 01:36:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1746333 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3930 Dátum: 13 máj 22, 12:15:58 »

Sasuke nem szokott poénkodni xD Szal sztem nagyon is komolyan gondolta, de kívánom, h neked legyen igazad, lina22 Mosolyog
Ebben a fejezetben is nyilvánvaló vált, hogy bár Sasuke tehetségesebb volt mindig Narutónál stb. Még mindig gyerekes gondolkodásmóddal rendelkezik, ha azt hiszi hogy Hokage lehet, és nem törődik mások véleményével...

Senkisem17: Amit nem fog elérni valószínűleg Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 12:20:50 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3931 Dátum: 13 máj 22, 12:16:47 »

Kizárt. Nekem komolynak tűnt.
És az a legijesztőbb az egészben, hogy még ennek ellenére is megállapítható, hogy a három Uchiha közül továbbra is Sasuke a legértelmesebb. Legalábbis ami a kitűzött célokat illeti Nevet

Megállapításom indoklása: lehet, hogy gyakran változtatta meg az akaratát, de ez az akarat sosem haladta meg a "személyes korlátait", és Madarához, ill. Obitohoz képest még elég kézzel fogható célt tűzött ki maga elé.  ikszdé
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3932 Dátum: 13 máj 22, 12:24:56 »

Szerintem teljesen érthető ez az új meggyőződése Sasukének. Hashirama egész mesélyének a tanúsága kb ez: "ha madara lett volna a hokage talán máshogy alakulnak  dolgok és az uchihás sorsa is"

Sasuk fejében pedig most kb ez jár: "én leszek az új hokage és ezzel új jövőt nyitok a klánomnak és járom majd azt az utat, amit madara járhatott volna".

Sasuke "Megvédem a falut"-ja nem csak arra utal, hogy a faluval van, hanem, hogy a falutól magától is meg akarja védeni a falut.

Ez most így már elég egyértelmű. Teljesen más felfogással akar hokage lenni, mint Naruto. Naruto a Minato-s hokage akar lenni, aki békét akar az embereket helyezi előre.

Sasuke inkább a Tobiramásabb, Madarásabb fajta, aki az egységet tartja fontosnak ezek után és, hogy a falu ne saját magát őrölje fel.

Én legalább is így értelmezem. És így már Sasuke pártforulása is teljesen érthető. Egyszerűen csak átvette Itachi álmait.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 12:25:56 írta Exkirion » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3933 Dátum: 13 máj 22, 12:31:50 »

Még mindig jobb lenne Sasuke hokagénak, mint pl Danzou lett volna, aki hagyta a falut lenyomni Pein által, csak azért, hogy ő legyen a hokage.  smirksweat Amúgy maradjon ez a szöszinek, úgyis erre hajtott végig. De Kibát képen töröltem volna 1 Entonnal, rohadt idegesítő. Mosolyog

Sakura ott.... mit... szeretne? Golyóálló mellény funkció off, mivel van palást + Susano'o. Esetleg 1-2 pofont adni valakinek, aki utána lepöcköli, mint valami legyet? Végülis az is valami...

Madara Sasuke beszélgetésre kíváncsi lennék azért, remélem sor kerül rá.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #3934 Dátum: 13 máj 22, 12:32:28 »

Végre egy olyan fejezet ami méltó a Naruto-hoz. Jó látni, hogy felpörögnek az események. Tetszett Minato megjegyzése Sakurára és persze Naruto nyögvenyelős válasza (lehet azért mert Naruto-Sakura fan vagyok) ikszdé. Amúgy egyet kell értsek azzal a nagy többséggel akik nem preferálják ezt a -Sasuke hokage akar lenni- dolgot. A négy hokage belépő nagyon jó volt szinte felállt a szőr a hátamon ikszdé. Minato is meglepett ezzel a chakra palásttal először azt hittem én is, hogy Naruto az Nyelvesít Madara arc kifejezése minden pénzt megér, Hashimira komoly hűvössége Madarával szemben nagyon tetszett. Sakura erejére én is kiváncsi vagyok, mennyit tanul Tsunade-től...
Hát én teljesen elégedett vagyok a fejezettel és optimistán reménykedem, hogy a színvonala ilyen is marad a mangának, hanem még jobb lesz!
(Megjegyzem ez egy nagyon jó hét volt Naruto-ból is és Bleach-ből is rég volt már ilyen, de sajnálom hogy a One piece nem tudott kijönni Szomorú )
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3935 Dátum: 13 máj 22, 12:34:08 »

Aizen: Sakura ereje nem fog kimerülni a pofonok osztásában. Azt hiszem végre eljött a pillanat amikor ő is felülmúlja a mesterét. Ahogy Sakura mondta: Tsunade is pont olyan jó tanár, mint a Sannin másik két tagja, illetve ő nem gyenge, mivel egy Sannin tanítványa. Valószínűleg enyhén le fog esni az álla a többségnek amikor Sakura valami nagyon OP technikát fog mutatni.

u.i. A NaruHina fanok meg végre befoghatják  Ördögi
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3936 Dátum: 13 máj 22, 12:38:06 »

Hát ha felül múl egy Senju-Uzumaki keveréket, akinek amúgy jó nagy chakratartaléka van, az szép lesz... a másik kettőnél legalább megvolt alapozva, nála meg semmit nem tudunk, bár lehet kiderül, hogy a Haruno család egy mellékági elpottyantott Rikudou-gyerek leszármazott...  Pojén
Egyébként nekem teljesen mindegy, mit mutat, akkor se esek hanyatt, mivel a másik kettőhöz képest úgyis gyenge és nélkülözhető marad, tehát a szokásos felállás mutatkozik meg, amit megszoktunk. Naruto a hős, Sasuke a megmentő, Sakura a megmentett.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3937 Dátum: 13 máj 22, 12:44:05 »

Azon behalnék Aizen xD ÁÁÁ, nem, maradjunk csak a valóságnál, az világos, h Sakura felülmúlja Tsunade-t, de még így sincs esélye Madara vagy a Juubi ellen. Legyünk egy kicsit reálisabbak. Igazából annyi, h kombinálva tolnak vmi durvát, mint ahogy az első is mondta. Szal ad egy kis pluszt a támadása Sakurának.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3938 Dátum: 13 máj 22, 12:48:32 »

Jiraiya-nak sincs semmiféle véröröksége, ő valószínűleg egy sima klánból származott és mégis képes volt elsajátítani a Sage Módot + magas szintű Kage ninjává vált.
Sakura miért ne érhetné el ugyan ezt? Az igaz, hogy chakra tekintetében messze Tsunade mögött marad, viszont a tehetsége, az intelligenciája és az akaratereje az övével vetekedik.

És ez nem minden. Sokan hajlamosak elfelejteni, hogy ő is egy főszereplő, ő is a hetes csapat tagja, ő is egy Legenda tanítványa. Kishi az ilyen szimbólumokat nem szokta csak úgy félredobni. A Sanninokat is többé kevésbé egyenlőként alkotta meg. Jiraiya a ninjutsuk mestere, Tsunade a taijutsu és az orvosi ninjutsu mestere míg Orochimaru a tiltott technikák mestere.
Naruto-ban egy Bijuu ereje lakozik, Sasukéé a Sharingan hatalma, Sakura is valószínűleg egy ezekhez hasonló erőt fog kapni, hiszen azt mondja " Azt hiszitek csak egy gyenge nő vagyok aki nem kelhet versenyre veletek?"
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3939 Dátum: 13 máj 22, 12:48:37 »

Aranyos kis fejezet volt, kicsit fanservice-es, de ez van...

Barátnő poén:
Szegény Minato mennyit kaphatott Kushinától sz értetlen poénjai miatt, lehet ezért kellett a gyorsaságát fejleszteni.

Hashi - Mada:
Mivel a 10 farkút - úgy tűnik - pikk-pakk lerendezték, most jöhet a "hosszú idő utáni hosszabb összesimulás", csak menjenek majd kicsit a többiektől odébb, mert körülöttük nem sok élő dolog fog maradni.

Hokage jelölt kérdés:
Ez mind azért van mert Süsükét szavaztátok meg leghelyesebb Narutos fiúnak. Viccelek csak, de egyértelmű, hogy kell valami a fangirl-öknek az eladhatóság miatt, Kishi meg néha aláfekszik a marketinges akaratának. Na jó nem egészen, mert kellett valami konfliktus forrás is. Valamint lehet, ha Madara lelke ettől fog felszabadulni, hogy egy Uchihából hokage lehet/lenne/lett. A cél pedig szentesíti az eszközt.

A vén kígyó, pedig valószínűleg a banyánál sunyiskodik, vagy segíteni próbál neki, mert ugye már mindenki jófiú.

Obitóék meg szerintem már rég kockáznak, ott a kockalandban. De ezt jövő héten úgyis bővebben kifejtik. Én arra teszek, hogy mindketten túlélik és kézenfogva visszajönnek a világ színesebb oldalára.
Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3940 Dátum: 13 máj 22, 12:50:01 »

Azon behalnék Aizen xD ÁÁÁ, nem, maradjunk csak a valóságnál, az világos, h Sakura felülmúlja Tsunade-t, de még így sincs esélye Madara vagy a Juubi ellen. Legyünk egy kicsit reálisabbak. Igazából annyi, h kombinálva tolnak vmi durvát, mint ahogy az első is mondta. Szal ad egy kis pluszt a támadása Sakurának.

Ja a 7. csapat kombója vagy vmi ilyesmi.Most csak úgy pörögtek az események mintha dupla fejezet lett volna.Már várom a deviantarton a Sasukéről készült képeket,mint hokage.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 12:52:48 írta painkiller91 » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3941 Dátum: 13 máj 22, 12:52:13 »



Obitóék meg szerintem már rég kockáznak, ott a kockalandban. De ezt jövő héten úgyis bővebben kifejtik. Én arra teszek, hogy mindketten túlélik és kézenfogva visszajönnek a világ színesebb oldalára.


Ez csodás lenne.... egyből kétszer 7.. Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3942 Dátum: 13 máj 22, 13:15:35 »

Az biztos, hogy hetek óta ez volt a legjobb fejezet:)
A Hokagek belépője és kombója nagy volt+Madara őrültebb, mint valaha:D

Viszont ami az egész fejezetből hiányzott az a meglepődés (kivéve Sasuke…”Én leszek a Hokage”elég zavaró beszólása volt ahhoz képest, hogy eddig Narutot lenézte az álma miatt)
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3943 Dátum: 13 máj 22, 13:26:56 »

Hát igen, így nem tudok azonosulni a jelenlegi akaratával, miszerint most ő akar lenni a Hokage.

Szerintem is Orochimaru sunyiskodik Tsunade-nel, meg a többi félholt kagénál. Lehet add neki egy kis gyógynövényt hadd rágcsálják.
 ikszdé Ördögi Ebben az évben volt a legjobb fejezet!  Ördögi

Kakashi - Obito: az is lehet, hogy mi visszakaptuk az emo fanboyunkat, Kakashit elteszi lábalól. De viccet félretéve, az a baj Obitoval, hogy ő átesett a ló túloldalára, néha valami értelem is csillogott benne, de nem képes elfogadni azt, ami a valóság. Helyette falakat épített maga köré (inkább maszkot viselt), így nem hinném, hogy megtudna térni. Hiszen eleve Madara befolyásolta.
ui: de csodák mindig léteznek! Mosolyog Nevet
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3944 Dátum: 13 máj 22, 13:29:10 »

Igen, annyi különbséggel, hogy Naruto csakis az elismertség miatt akart Hokage lenni, ergo amennyit ő akart az már most is megvan neki. Most oké, hogy meg is akarja védeni a barátait meg kb mindenkit, de még mindig egy retardált szintjén mozog, ha épp nem szentbeszédet kell mondani.

Sasuke pedig kapott egy teljesen reális képet a faluról. Igaz, hogy ő már 200 fejezete ezt keresi, és állandóan mást mondtak neki, de jelen esetben, mint élő karakter, neki van a legtöbb sütnivalója hogy tényleges Hokage lehessen.

u.i. A NaruHina fanok meg végre befoghatják  Ördögi

Majd ha ténylegesen csinált is valamit Sakura majd akkor ígérem, hogy elismerem. Mosolyog Amúgy vicces a szitu mert, Hinata Narutoért van, Naruto maga se tudja, de inkább Sakuráért, Sakura meg még mindig ellenzi Narutot annak ellenére, hogy vallott neki, de most meg itt van Sasuke is...oké értem én, hogy Minato mondatát "poénnak" szánta, de valami eszméletlen fail lett belőle így mindegyik oldalra nézve szerintem. xD


Jövőhéten epic lenne, ha az újra alakult 7-es csapat előtt megjelenne Obito a széjjelkaszabolt Kakashi holttestével. ^^
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!