24 jún 17, 06:08:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796394 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #3915 Dátum: 13 máj 22, 11:12:29 »

Korábban sokszor gondoltam erre, hogy a végén nem is Naruto lesz a hokage, hanem Sasuke, ezzel egy pár dolog végére pontot is lehetne tenni... szóval én simán kinézem Kishiből, hogy Sasukéból Hokagét csinál...
Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #3916 Dátum: 13 máj 22, 11:15:35 »

Először azt hittem beütöm a monitort. Amikor Minato rákérdez, hogy Sakura a barátnője-e, és erre Naruto nyögdécselve próbál valami igenfélét válaszolni, a NaruHina fan oldalam enrage-elt.
A fejezet maga kész őrület. Minato Kyuubi cloackban,  Madara olyan fejet vág mint egy pszichopata, a 4 kage egy pillanat alatt lefogja a tízfarkút, aztán betoppan Sasuke a remek elképzelésével. Az egyetlen dolog, amit hiányoltam, az egy komolyabb meglepődés azon, hogy Naruto Minato fia, de az már tényleg nem fért volna bele a fejezetbe.
Rég pörgetett fel ennyire a manga, úgyhogy ennek nagyon örülök, és kíváncsian várom, mi lesz a folytatás. Ugyan azt szeretném igazán, ha nem térnénk át a Kakashi-Obito vonalra, de úgy érzem Kakashinak még be kell futnia, hogy a team 7 tényleg újjászülethessen.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 11:16:12 írta Ferrarista » Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #3917 Dátum: 13 máj 22, 11:18:37 »

Korábban sokszor gondoltam erre, hogy a végén nem is Naruto lesz a hokage, hanem Sasuke, ezzel egy pár dolog végére pontot is lehetne tenni... szóval én simán kinézem Kishiből, hogy Sasukéból Hokagét csinál...

Hát nekem az elég csalodás lenne ha ő lenne  a hokage..na de mind 1,lényeg hogy messze a legérdekesebb fejezet eddig,s tetszik hogy be pörögnek a dolgok!! milyen harc lesz itt ÁHH alig bírok várni a következőre Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3918 Dátum: 13 máj 22, 11:22:45 »

Hokage mint Sasuke? elképzelésnek jó, de az is lehet, hogy így nem kerül börtönbe vagy akasztófára ha megvédi a bandát, és legfeljebb vissza térhet a faluba. De nem hinném, hogy belőle csinálnának Hokagét, hiszen akkor mi lenne Naruto álmával? Igaz, eddig megtörtnek látszott, de az is Sasuke miatt. Most meg közölte vele, hogy a-a ő lesz a Hokage!
Szal inkább csak enyhítő körülményekre számíthat.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3919 Dátum: 13 máj 22, 11:24:42 »

Abban sztem biztos vagyok,hogy ha Sasuke a sorozat végéig életben marad akkor ő lesz a hokage,mert ugye Madarát elküldték a francba,hogy ő nem lehetett.Ez vmilyen kompenzálás.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3920 Dátum: 13 máj 22, 11:29:17 »

Vagy rájönnek, hogy a felelősséget meg kell osztani, és megkettőzi a hokage pozíciót.

Tsunadehime: ha tudsz, gyere skype-ra. küldök anyagot Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #3921 Dátum: 13 máj 22, 11:29:48 »

Én sem lepődnék meg ha Sasuke-t kineveznék Hokagénak, aztán pedig bejelentenék, hogy Naruto az egyesített shinobi falvak vezetője lesz.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3922 Dátum: 13 máj 22, 11:31:33 »

-Hát ez a fejezet valami burtál volt  ikszdé

-Minato Sakurával kapcsolatban rögtön a lényegre tért  ikszdé meg is kérdezte,hogy te lennél Naruto barátnője?  ikszdé

-Szegény Naruto meg ott nyögdécselte,hogy igen  Nevet ikszdé

-Madara arca nagyon nagy volt,mikor megérkezett Hashi  smirksweat

-Szegény Madara véigg erre várt,hogy a régi nagy ellenfelével megküzdhessen,s Hashi simám bevégja neki,hogy eöbb a Juubi majd utána jöhetsz te  ikszdé smirksweat azért elég jól viselte Madara xD

-Sasuke belépője volt a legnagyobb aztán mikor bevágta,hogy ő lessz a Hokage szinte hátraestem a széken  ikszdé
-Mindenki milyen fejet vágott mikor bedopta Saske,hogy ő lessz a Hokage smirksweat

-Ám szerintem ezt jól kitalálta Kishi,pont mind Madara és Hashi esetében rivalizálás a Hokage cimért.

-Ám nagyon jó,hogy végre összeált a 7-es csapat,remélem Kakashi-Tobi hamar lerendezik a dolgukat,s Kakashi beáll a csapata melle,na ugy már tényleg teljes lessz a 7-es csapat:D

-Kiváncsi vagyok Sakurára,hogy milyen erős lehet,hisz tőle eddig nem sok mindent láthattunk.

-Na mindegy,már várom a kövi fejezetet, elég rég volt igy felpörgetve a manga  bow Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 11:45:11 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3923 Dátum: 13 máj 22, 11:41:32 »

Én sem lepődnék meg ha Sasuke-t kineveznék Hokagénak, aztán pedig bejelentenék, hogy Naruto az egyesített shinobi falvak vezetője lesz.

Várj, ez megint "nem jó", mert elvileg a Hokagei hatalom csak egy falura terjed ki, míg az egyesített shinobi falvak vezetői titulus egyfajta konföderációt, vagy legalábbis föderációs pozíciót jelez. Mosolyog
Sasukenek és Narutonak pedig mellérendelt szerepben kéne állnia, hogy ismét helyreálljon az egyensúly. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3924 Dátum: 13 máj 22, 11:43:48 »

Úgy látom én vagyok az egyetlen akinek kétes véleménye van a fejezetről.

Voltak benne nagyon jó pillanatok. Madara pszichopata feje komoly volt, de Hashirama lekoccolta gyorsan. ikszdé
Az a technika amit összedobtak a Hokagék nagyon adta.
Minato Kyubbi módjára egy az egyben azt hittem, hogy Naruto. Teljesen úgy nézett ki. Bár nekem tetszik, mert így Minato szerintem igencsak fölvenné a versenyt még Hashiramával is. (Bár ez nem biztos, de jó lenne.)  Nyelvesít  Egyedül a jeleket nem értettem a testén, mert arra azt hittem csak Narutonak van a pecsétje miatt.

Ami nem hiányzott ez a barátnősdi szerintem. Naruto hiába reménykedik, jobb lesz ha hagyja a fenébe Sakurát.
A másik, ami szerintem a legalja, hogy Sasuke akar a Hokage lenni. Elmehet ő a fenébe ... nem is értem minek tolta ide a képét.  smirksweat  Az ötlet nem lenne rossz, ha Sasuke nem lenne ennyire szánalmas. A kijelentés pillanatában nem érezte magát egy cseppet idiótának? A többiek feje szerintem elég árulkodó volt.
Naruto álma, hogy Hokage legyen. Erről szólt az egész történet erre most egy ilyet bevágnak. Látszik, hogy a sensei teljes mértékben olyanra formálja Narutot és Sasukét mint ahogy Hashirama és Madara volt. Hiszen régen ők is megküzdöttek a Hokage címért és most ha ezt eljátssza Narutoékkal is az elég kiszámítható lépés lesz.

Ellenben ami érdekel, hogy Sakura milyen erős. Kíváncsi vagyok már rá, hiszen eddig szinte semmit nem láttunk tőle.

Tehát összességében a fejezet jó volt leszámítva, hogy Sasuke egyáltalán nem hiányzott nekem. Bocsi a negatív hozzáállásomért, de nem bírom Sasukét.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3925 Dátum: 13 máj 22, 11:43:51 »

Ettől tartottam az új movie megnézése után, nincs semmi reakció arra hogy Naruto Minato fia  ( persze még lehet)   Neeem
Remélem Sarutobi elnézést kér Narutotól hogy mennyire nem éppen ideális gyerekkora volt , szerintem ennyi járna  ha már összehozta őket a sors.
 Hát Minato úgy látszik kyuubi chakra manipulálással töltötte az idejét a shinigami gyomrában  Pojén
Azért a 4 hokage a juubin meglepődhetett volna , apróság de én nagyon értékeltem volna.
 A rész amúgy jó volt , bevallom  Kishinek nem megy, hogy Sakurát megkedveltesse velem , hátha most.
 
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #3926 Dátum: 13 máj 22, 11:53:04 »

Oké-oké, de hol olvastátok?
----
Jó, megvan. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 11:56:30 írta Dean » Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3927 Dátum: 13 máj 22, 11:57:56 »

http://www.mangareader.net/naruto/631 én momentán itt olvastam.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3928 Dátum: 13 máj 22, 12:04:12 »

Nem volt rossz a fejezet. Így legalább megvan az indok, h Sasuke és Naruto összecsapjanak, aki nyer az lehet majd a Hokage. De ha Sasuke lesz az, akk sokkot kapok xD Hiszen az egész story alappillére az, h Naruto akar lenni a Hokage, és ezt még most sem adta fel. Ráadásul Sasuke szinte semmit nem tett a faluért, míg Naruto megvédte Pain ellen + rávette Nagatót, h használja a Rinne Tensei-t, ezt lehetetlen überelni, még akk is, ha Sasuke most segít nekik, nem nyalja vissza magát. Max. maradhat a faluban.
Ráadásként, ok, h Sasuke meghallgatta a történetet, de ha a többiek nem ismerik el, akkor sosem lesz Hokage.
Ez már a mostani fejezetben is benne van amikor Itachi beszél Narutónak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 12:08:59 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #3929 Dátum: 13 máj 22, 12:05:48 »

nekem tetszett a fejezet egy dolgot kivéve hogy sasuke hokage akar lenni.tiszta hashi vs madárka eset talán  a hokage rangért lesz sasuke naruto fight? Ha már nem ellenségek ak ez lehet majd az ok. De akár 2en is lehetnének én is el tudnám képzelni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!