24 máj 18, 23:53:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #3135 Dátum: 13 márc 12, 20:39:21 »

Öm.. pedomaru lenne a legteljesebben kidolgozott karakter?

Am komolyan kérdezed, hogy a dragon ball-ban sikerült-e überelni freezat? Nevet

Orochimarunak van a legjobb hangulata, még a maszkos Tobi eleinte jó volt, most már ő maga se tudja mit akar néha....

A dragon ball meg erősen off itt, de mond egy gonosz karaktert amelyik nem volt hozzáképest erőltetett hülyeség a témájában.
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #3136 Dátum: 13 márc 13, 09:02:28 »

lesz ezen a héten manga? :O
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #3137 Dátum: 13 márc 13, 09:51:31 »

De a Bleach ugyanabban az újságban jelen meg amelyikben a Naruto nem? Csak azért kérdem, mert az uj Bleach kijött.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3138 Dátum: 13 márc 13, 10:18:15 »

Igen. A Naruto, Bleach, One Piece, Toriko ugyan azon újságban jelenik meg. A Weekly Shoonen Jump-ban.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3139 Dátum: 13 márc 13, 10:38:57 »

Lásd ez oldal alján:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/623/18
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #3140 Dátum: 13 márc 13, 11:40:37 »

köszönöm, ez elkerülte a figyelmem  smirksweat
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #3141 Dátum: 13 márc 13, 12:29:49 »

Öm.. pedomaru lenne a legteljesebben kidolgozott karakter?

Am komolyan kérdezed, hogy a dragon ball-ban sikerült-e überelni freezat? Nevet

Orochimarunak van a legjobb hangulata, még a maszkos Tobi eleinte jó volt, most már ő maga se tudja mit akar néha....

A dragon ball meg erősen off itt, de mond egy gonosz karaktert amelyik nem volt hozzáképest erőltetett hülyeség a témájában.

Tobi kivitelezése valóban nem lett a legjobb. Viszont szerintem Pein karaktere teljesen el lett találva. Nem éreztem erőltetettnek a részéről semmit, a fájdalom, az, hogy elvesztett mindenkit, és ezért azt akarja, hogy mindenki átérezze azt a fájdalmat, amit ő. Meg a gyűlöletspirál, a béke terve, mind teljesen jó volt. Hangulatilag pedig Deidara, és Hidan alakja az, aki nagyon ott van. Csak kár, hogy gyakorlatilag 0 háttértörténetet kaptunk róluk.
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3142 Dátum: 13 márc 13, 13:05:18 »

Én mondjuk személy szerint nem találom erőltetettnek Tobi karakterét.
Tudjuk, és tudtuk is már egy ideje, hogy az Uchihák mind kicsit labilisak, mellesleg vele "mindössze" annyi törént, hogy feláldozta magát a legjobb barátjáért, aki késöbb megölte a a csapattársát és egyben a lányt, akit gyerekkora óta szeretett.

Kicsit képzeljétek magatokat a hejébe:
Gyakorlatilag készek vagytok feláldozni az életeteteket a barátotokért, aki nemhogy nem tartja be az utolsó kéréseteket életetekben, és el kell búcsúznotok a nőtől/lánytol, akit szerettek, hanem még ez a bizonyos barátotok az, aki hátbadöf és megfoszt titeket attól, hogy valaha is esélyetek legyen visszakapni bármit, ráadásul azzal, hogy a szemetek láttára öli meg a szerelmeteket.

Hát ez nekem nem hangzik kisebb sokknak, mint, amit Sasuke kapott, mert akárhonnan nézzük Sasuke nem a klánja stb miatt barmult be, hanem mert látta meghalni a szüleit a bátyja keze álltal. Amondó vagyok, ha bárki más öli meg a klánt nem Itachi és a szülei meg Ita túlélik, ma is vidáman ugrabugrálna Konohában.

Visszatérve, Obitoval ez után csak annyi történt, hogy dühében elindult egy olyan lejtőn, amin utána már akkor sem tudna megállni, ha akarna.

Nem értem egyesek mért hiszik azt, hogy nem volt elég oka arra, amit csinált. Nem kell a fél rokonságodnak meghalni ahhoz, hogy letérj a helyes útról. Emellett Obito lényegében nem akar rosszat, csak rossz és kicsavart módon akar jót, ami szerintem egy jó gonosztevő ismérve.

Érdekes Orochimarura senki nem mondja, hogy ő erőltetett, pedig őneki aztán tényleg semmi oka nem volt rosszfiúskodni, legalább is nem több mint akármelyik másik rosszfiúnak a sztoriban. Neki "csak" a szülei haltak meg, ami nem ritka a ninják közt és ő még csak nem is Uchiha. Ennyi erővel Kakashi, Iruka, Temari, Kankuro stb stb is nyugodtan mehetne kígyót hámozni.
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #3143 Dátum: 13 márc 13, 13:39:01 »

Orochimaru csak egy hatalommániás gyökér, aki a shippudenbe mást se csinált, csak rejtekhelyről-rejtekhelyre menekült az Akatsuki elől. Obito is érdekes, megölték 8 éves szerelmét, akinél semmi esélye nem volt, és még vagy 20 év múlva is ez a baja?
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3144 Dátum: 13 márc 13, 13:42:54 »

Dave szerintem neked érdemes lenne újraolvasni a mangát, mert egyértelműen csak azokra a részletekre figyelsz, amik neked értékesnek vagy konvencionálisnak tűnnek. Orochimaru közel sem hatalommániás, hanem inkább csak nagy a tudásszomja, az meg, hogy mi úgy gondoljuk, hogy x nek y nál van-e esélye vagy sem, azt attól még a karakter nem biztos, hogy úgynazt jelenti, vagy, hogy ő így gondolja. Mellesleg úgylátom a kommentemből is csak annyit olvastál el, amennyi neked konvencionális, szóval nem vitatkozom ezen tovább, fölösleges is válaszolnod.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3145 Dátum: 13 márc 13, 14:57:18 »

Orochimaruval fáradjatok át a Sannin témájába: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=31.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3146 Dátum: 13 márc 13, 16:49:35 »

Én mondjuk személy szerint nem találom erőltetettnek Tobi karakterét.
Tudjuk, és tudtuk is már egy ideje, hogy az Uchihák mind kicsit labilisak, mellesleg vele "mindössze" annyi törént, hogy feláldozta magát a legjobb barátjáért, aki késöbb megölte a a csapattársát és egyben a lányt, akit gyerekkora óta szeretett.

Kicsit képzeljétek magatokat a hejébe:
Gyakorlatilag készek vagytok feláldozni az életeteteket a barátotokért, aki nemhogy nem tartja be az utolsó kéréseteket életetekben, és el kell búcsúznotok a nőtől/lánytol, akit szerettek, hanem még ez a bizonyos barátotok az, aki hátbadöf és megfoszt titeket attól, hogy valaha is esélyetek legyen visszakapni bármit, ráadásul azzal, hogy a szemetek láttára öli meg a szerelmeteket.



Hát ez nekem nem hangzik kisebb sokknak, mint, amit Sasuke kapott, mert akárhonnan nézzük Sasuke nem a klánja stb miatt barmult be, hanem mert látta meghalni a szüleit a bátyja keze álltal. Amondó vagyok, ha bárki más öli meg a klánt nem Itachi és a szülei meg Ita túlélik, ma is vidáman ugrabugrálna Konohában.

Visszatérve, Obitoval ez után csak annyi történt, hogy dühében elindult egy olyan lejtőn, amin utána már akkor sem tudna megállni, ha akarna.

Nem értem egyesek mért hiszik azt, hogy nem volt elég oka arra, amit csinált. Nem kell a fél rokonságodnak meghalni ahhoz, hogy letérj a helyes útról. Emellett Obito lényegében nem akar rosszat, csak rossz és kicsavart módon akar jót, ami szerintem egy jó gonosztevő ismérve.

Érdekes Orochimarura senki nem mondja, hogy ő erőltetett, pedig őneki aztán tényleg semmi oka nem volt rosszfiúskodni, legalább is nem több mint akármelyik másik rosszfiúnak a sztoriban. Neki "csak" a szülei haltak meg, ami nem ritka a ninják közt és ő még csak nem is Uchiha. Ennyi erővel Kakashi, Iruka, Temari, Kankuro stb stb is nyugodtan mehetne kígyót hámozni.

Pontosan. Sokan mondják hogy obitó eddig rideg , aljas,  furfangos volt, most viszont le alacsonyodott  egy másik elme állapotra.
Történetesen a terve majdnem kész, és előtte van kakashi is aki miatt itt tart most.
 Nha már most jó hogy nem tud érezelem mentesen viselkedni ezek után .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3147 Dátum: 13 márc 13, 17:03:56 »

Nem lesz manga? ez most nekem is elterelte a figyelmemet.  Hmm?

Minden esetre, kíváncsian várom mi fog történni a következő részben.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #3148 Dátum: 13 márc 13, 21:01:42 »

Hát én most elütők a témától , de most néztem egésznap a sorozatot és az jutott eszembe hogy vajon mennyi lehet anak az esélye hogy ha a Kagék menek csatázni  hogy Minato vissza adja a róka másik "fél" erejét szerintem nagy csattanó lene : D
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3149 Dátum: 13 márc 13, 21:53:14 »

Nem külön kellett volna előjönnie a fél rókának? Oro karjai is megjelentek, függetlenül a harmadiktól.
Lehet, hogy nincs igazam, de szerintem azért nem került elő, mert az "csak" chakra volt, ami időközben elpárolgott, felszívódott? Szóval szerintem már nem fog előkerülni semmi sem Kuramától.   
Naplózva

Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!