24 máj 18, 19:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2730 Dátum: 13 feb 05, 10:56:07 »

Na elolvastam a heti fejezetet.

AZ 1. egy idióta Nevet Suigetsu kommentjei meg hatalmasak Nevet
Tényleg olyan mint Tsunade. Marha jó volt, ahogy az elején odafordul a 4. hez és megkérdi, hogy "Te meg ki vagy?" Nevet

A második az olyan, mint, amilyennek kinéz, egy kapitális érzéketlen gyökér. Nem csodálom, hogy eszébe jutott egy olyan jutsu mint az Edo tensei. Abszolút nem való vezetőnek.

Először mondjuk nem értettem mit akarnak ezzel a szeretet dologgal, de aztán kiderült, hogy semmi olyan, amiről ne tudnánk. Csak arról volt szó, hogy a Sharingan egyes szintjeit különböző érzelmi behatások aktiválják.

Overall nem tudtunk meg semmi újat, de legalább kiderült milyen az első meg a 2. személyisége.
Már várom, hogy Minato mikor kotyogja ki, hogy ő Naruto faterja Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2731 Dátum: 13 feb 05, 11:18:21 »

Ne csak azt kotyogja el, hanem hogy Kushina és Sasuke anyja barátnők voltak. Lehet nem sokat dobna a dolgokon, de azért sose tudni.
Most így belegondolva, Hashirama és Tsunade szerintem össze fog futni, hacsak pár percre is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2732 Dátum: 13 feb 05, 11:24:08 »

Én is túl vagyok rajta és azt kell mondjam, ez nagyon tetszett. Valóban érdekes, hogy Hashirama és Tobirama személyisége mennyire különbözik. Tobiramának ami a szívén az a száján is. Abban mondjuk nem értek egyet, hogy azért mert Tobirama így viselkedik attól nem lenne jó hokage. Volt már más információnk róla Sarutobi és Danzou által. Így tudjuk, hogy egy határozott vezető volt. Nem kell mindenkinek egy poénzsáknak lenni ahhoz, hogy jó vezető lehessen. Egyszerűen más a vezetői felfogása aki kevésbé vagy egyáltalán nem érti a viccet. Nekem volt már főnököm több is mindkét fajtából és azt kell mondanom a legjobbak mindig az ilyen határozott és szókimondó személyek voltak.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2733 Dátum: 13 feb 05, 11:35:08 »

Na jó tévedtem az első legalább akkora aberrált mint Naruto. Sőt még picit veszélyesebbnek is tűnik. Igazából a második Hokage inkább Sasukes. Gondolom, mert ő nőt fel az első árnyékában.
Előrébb egyenlőre nem lettünk, de a feltételezések végére pont kerülhet. Negyediktől vajon mit fog kérdezni? MEséljen Narutoról? Esetleg az incidensről?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2734 Dátum: 13 feb 05, 11:40:45 »

Esetleg, hogy került Narutoba a róka? mi lett a csapatával? vagy a saját szüleiről fog kérdezni...
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2735 Dátum: 13 feb 05, 11:44:37 »

Ne csak azt kotyogja el, hanem hogy Kushina és Sasuke anyja barátnők voltak. Lehet nem sokat dobna a dolgokon, de azért sose tudni.
Most így belegondolva, Hashirama és Tsunade szerintem össze fog futni, hacsak pár percre is.

Az jó lenne, talán még egy gyors kártyázásra is lenne idejük  ikszdé
Amúgy most már én is egyre biztosabb vagyok abban, hogy Tsunade nem fog itt meghalni. Ha Kishi akarta volna már rég megölhette volna. A "drámai" hatás érdekében még abban a fejezetben meg kellett volna halnia, amikor "szétszóródott"
.
Egyébként Orochimaru most mégis mihez kezd? Azt mondta, hogy nem érdekli a háború. Most pedig azt mondta, hogy Konoha-t sem akarja elpusztítani. Tehát elképzelhető, hogy a kérdezz- felelek után feloldja az Edo Tensei-t?
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2736 Dátum: 13 feb 05, 11:50:38 »

lehet nem érdekli a háború de ö sem akar egy örült Obitoval élni az biztos. Jelenleg ö a leggonoszabb a Narutoban.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2737 Dátum: 13 feb 05, 11:58:33 »

A kagék valószínű beugranak a sereghez. Bár a kismilliárd 9farkú klónnal Kishi jól eltolta a dolgot... de azért minden segítség elkel, pláne most, hogy Madara is szabadon technikázhat végre.
Amúgy lehet rosszul fordítom, de jól látom, hogy Hashirama azt mondja Tsunadéról, hogy ő volt az első unokája? Na de kérdem én, hol a többi?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2738 Dátum: 13 feb 05, 12:03:39 »

Nawaki, Tsunade öccse volt  Hashirama 2. unokája. De ő meghalt az előző háborúban.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 12:04:33 írta TsunadeHime » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2739 Dátum: 13 feb 05, 12:08:06 »

Én is túl vagyok rajta és azt kell mondjam, ez nagyon tetszett. Valóban érdekes, hogy Hashirama és Tobirama személyisége mennyire különbözik. Tobiramának ami a szívén az a száján is. Abban mondjuk nem értek egyet, hogy azért mert Tobirama így viselkedik attól nem lenne jó hokage. Volt már más információnk róla Sarutobi és Danzou által. Így tudjuk, hogy egy határozott vezető volt. Nem kell mindenkinek egy poénzsáknak lenni ahhoz, hogy jó vezető lehessen. Egyszerűen más a vezetői felfogása aki kevésbé vagy egyáltalán nem érti a viccet. Nekem volt már főnököm több is mindkét fajtából és azt kell mondanom a legjobbak mindig az ilyen határozott és szókimondó személyek voltak.

Nem az a baj, hogy nem poénzsák, hanem, hogy ok nélkül fél valamitől, ami lehet, hogy be sem következik és ezzel csak rosszabbra fordítja a dolgokat. Hogy nem bízik a saját "alattvalóiban" és inkább betegségként kezeli és elkülöníti őket mintsem megpróbálná értelmes vezető módjára kezelni őket.

A "betegségek" elkerülésének nem az a módja, hogy odadobunk neki 200 embert, hogy azon majd jól kiéli magát, hanem, hogy próbáljuk orvosolni.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2740 Dátum: 13 feb 05, 12:10:07 »

Tényleg... nem csoda, hogy nem emlékeztem rá, szóvakerült kb 2szer... Köszi Hime. Nevet

Valószínű Minato fogja kapni a kérdés-áradatot, tőle lehetne a legtöbbet faggatózni, a Kyuubi incidens, Tobival való meccse, a szülei, Naruto...

Érdekes lenne, ha a puccs-terv a 2. hokage áldott jó hozzáállása miatt kezdett volna kibontakozni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2741 Dátum: 13 feb 05, 12:13:44 »

Így volt. Kiderült a fejzetből.
Naplózva

tasymc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #2742 Dátum: 13 feb 05, 12:47:27 »

Én arra számitottam, hogy minato valahogy hozzáér Sasukehoz és elviszi valahova ahol normálisan tud vele beszelgetni.
U.i: Valaki elmagyarázná nekem miaz a spoiler?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 12:48:21 írta tasymc » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2743 Dátum: 13 feb 05, 12:53:16 »

Spoiler:
Egy példát említenék: Te és  a haverod néztek egy krimit. Te már láttad ezt a filmet, de ő nem. Gonosz akarsz lenni és benyögöt a gyilkos nevét, mielőtt az feldedné magát. Na ez a spoiler.

Amúgy Minato nem nagyon tudná elvinni Sasukét. Orochimaru valószínűleg nem engedné. De amúgy is, miért vinné el? Ott is lehet beszélgetni ahol most vannak.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2744 Dátum: 13 feb 05, 13:02:15 »

Kérdem én, baj az, hogy félt a 2. attól, hogy születik egy újabb Uchiha Madara?Nem a saját bőrét féltette, ha kellett akkor feláldozta magát a falujáért és az embereiért, hanem a faluját féltette.Ő ne lenne jó vezető?Hoznia kellett egy nehéz döntést, egy nehéz időben, kb. ennyi a helyzet.Hány Kage-ról derült már ki, hogy nem volt tökéletes?Kb. mindegyikről?!
Ja és a kis sz@rost meg azért írtam, mert én kb. annak tartom őt, nem az erejére gondoltam.Naruto-n kívül ő a másik főhős ebben a mangában, még jó hogy nincs mindenki vele egy szinten.És tudtunk meg új dolgot, az erős érzelmi behatás fejleszti a sharingan-t, erről eddig is tudtunk.De az, hogy a nagyobb erő, meg is őríti az embert, arról nem.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 13:04:52 írta tibee77 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!