24 szep 27, 23:04:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910440 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2715 Dátum: 13 feb 04, 08:43:45 »

Moderátor:
A trágárkodást egy kicsit fékezzétek.


Soreszko10:

Van nekünk egy "Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja" c. témának, ott nézz szét:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3461.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2716 Dátum: 13 feb 04, 13:35:22 »

mostmár engem is foglalkoztat mi célból csinált meg a Nidaime egy ilyen jutsut.Még a végén kiderül hogy ők voltak  a rosszak
Nyílván abból a célból,hogy az Uchihák ne verjék sza...szénné őket olyan "cheater jutsukal",mint az Inazagi/Inazami páros...
De lehet viszont akart látni a 2. egy halott ismerőst,csak éppen ugye ez egy ember életbe került,így tiltott jutsunak nyilvánította,viszont egy-két húzósabb helyzetben kénytelenek voltak alkalmazni...

Tényleg csak gonosz szándék vezérelhette őket,míg az Uchihák nem hogy mások,de egymás ellen fejlesztgették a jutsujaikat,ha véletlen valaki elszállna és a saját fajtáját akarná levadászni.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 13:38:59 írta Fed » Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2717 Dátum: 13 feb 04, 18:31:34 »

Gonosz szándék?
Miért is?, csak mert egy élet áldozatot kívánt? Elég ha egy ellenséges katonát áldozol be a háború közepén s feltámasztasz egy másik erősebb ellenséges katonát aki simán belopózhat az ellenséges vonalak mögé kémkedni vagy kiiktatni az ottaniakat s így minimalizálva a saját falva veszteségeit.
Használhatta saját katona feltámasztására is aki létfontosságú információ birtokában volt stb...
A jutsuk azok fegyverek s az edo tensei egy igen ütős jutsu, főleg ha fingod sincs róla. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 18:32:20 írta Fr33man » Naplózva
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2718 Dátum: 13 feb 04, 18:48:46 »

Madara szerint azért hozták létre, hogy nagy területre ható technikákat öngyilkos merénylő módjára tudjanak használni. Mint amikor meteorokkal dobálózott (vagy Hidannál is láttuk, hogy milyen előnyei vannak egy halhatatlan támadónak a csapatmunkában).
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/561/4
Persze más okai is lehettek.

Kíváncsi vagyok, hogy mit kezdenek a 4 Hokagéval. A legjobban a 4. és Sasuke párbeszédeit várom, Minato elég jól bánik a szavakkal.
Azért elég szemét és megalázó húzás lenne, ha a 4 Hokage gyalulná le a falut Mosolyog

Sokan mondják, hogy Minatot nem volt értelme már visszahozni. Szerintem meg igenis kijár neki egy hasonló hosszúságú találkozás Narutóval, mint Kushinának. Sőt, azt sem bánnám, ha első kézből győződne meg Naruto erejéről.
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2719 Dátum: 13 feb 04, 18:55:18 »

lehet hogy kell hozzá a 6 út hogy meglehessen csinálni.

Ez szép és jó, de eltudnád mondani vagy bárki már, mi is az a "hat út"? Mert amióta emlegette Obito-ka a Konan-es részeknél azóta Kishi (mint minden másra) sz*rt magyarázatott adni, még csak azt sem lehet tudni, mit takarnak (ideológia, skill, chakra stb...). Ezt most valóban komolyan kérdezem, mert marha jó, hogy mindenki erről beszél mi közben azt sem tudják mi az (csak annyit, hogy Madara, Hashirama és Nagato a "részei" voltak)...

Igen el tudom mondani, konkrétan én se tudom mi a hat út, de már párat tudunk belőle. Gondolj csak bele Rikudou Sennin a HAT ÚT Bölcse. Nem hiába kapta ezt a nevet..Mosolyog Gondolom ezek az útak vannak de ez csak egy elmélet: Rinnegan, Yuubi, Hashirama Senju sejt, és talán a Sennin fegyverei. De ez már nem ide illő téma egyenlőre:)
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2720 Dátum: 13 feb 04, 19:42:04 »

Miért kerülne Minato vagy akár a többi Hokage közel Narutóhoz és a háború helyszínéhez? Sasuke túl büszke ahhoz, hogy ilyen eszközöket használjon az ellenfelei elpusztítására, Orochimaru meg már el mondta, hogy nem érdekelt ebben a háborúban.
Egyszóval szerintem csak megbeszélik, amit megakarnak aztán mehetnek az örök vadászmezőkre. Bár ki tudja mit fog még kitalálni Kishi...
Minato tényleg nem lenne olyan fontos most itt, de azért én kíváncsi vagyok az ő nézőpontjára, mindig is érdekelt, hogy mi a véleménye erről a Senju vs. Uchiha dologról, vagy általában az Uchihákról.
Naplózva
buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #2721 Dátum: 13 feb 04, 19:56:33 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/593/12

csak dumaparti lessz
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2722 Dátum: 13 feb 04, 21:11:34 »

Idézet
Egyszóval szerintem csak megbeszélik, amit megakarnak aztán mehetnek az örök vadászmezőkre.
Lehet, bár annak kb annyi értelme lenne, mintha Sasori hozzájutna egy nagyon OP bábúhoz aztán kidobná...
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2723 Dátum: 13 feb 04, 21:27:59 »

Nem tudni hogy mi fog történni, de nem hiszem el hogy Orochimaru megidézi a 4 kagét elmondják a történetet Sasukénak is utána visszaküldi őket. Ha belegondolunk nincs esélyük legyőzni Madaráékat Narutoéknak(reálisan). Most hogyi itt a 4 kage lenne esély viszont Oro irányítja a szálakat náluk. Érdekes lesz.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2724 Dátum: 13 feb 05, 08:30:34 »

http://www.mangapanda.com/naruto/619/
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2725 Dátum: 13 feb 05, 08:55:21 »

Nos, 1 fontos dolgot megtudtunk: Madara tényleg nagyon szerette az öccsét.
A 2. hokage egy gyökér, bár aki Edo-t talál fel jó arc nem lehet... Sasuke helyében a fejébe nyomtam volna az Amaterasu kardot, nem nagyon van mire arcoznia...
Az első "poénjai" meg hjajj... a minimum szintet sem ütik meg... Rikudou után a legerősebb volt a világon, vegye már magát komolyan basszus...  Pojén De legalább Obito jól mondta, tényleg olyan, mint Naruto.. jószívű és gyökér egyben...  smirksweat De legalább ő próbált jóban lenni az Uchihákkal... A végén még kiderül, hogy Madarával se volt olyan rossz a viszony, mint ahogy gondoltuk.. ikszdé

Jó rész volt azért, várom a folytatást, hatványozottan érdekesebb ez, mint a nyál-harc a másik fronton.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 09:10:56 írta Aizen » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2726 Dátum: 13 feb 05, 09:21:24 »

Ez nagyon jó volt, nem számítottam rá, hogy a Hokagék ennyire "normális" személyiséget kapnak  ikszdé

Amit Hashirama-ról megtudtunk:

- A személyisége Tsunadeééra emlékeztet- szeret szerencsejátékozni, ordibálni, hülye fejeket vágni

Amit Tobirama-ról megtudtunk:

- Hát Aizen jól mondod, egy gyökér  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 10:26:27 írta TsunadeHime » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2727 Dátum: 13 feb 05, 09:35:29 »

Remélem, hogy majd a 2. hokage ilyesfajta viselkedése is meg lesz magyarázva Mosolyog
egyre jobban érdekel, hogy mi történt Izunával... :O
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2728 Dátum: 13 feb 05, 10:16:36 »

Nekem bejött mindkét Hokage (1.,2.), nem örültem volna, ha mindketten a szeretet fontosságán elkezdtek volna ömlengeni.Bleeee Lehánylak Persze kell az is, hogy valaki ne úgy gondolkodjon mint egy gép.Tobirama legalább objektíven nézi a dolgokat és most jól a fejéhez vágta a kis sz@rosnak, hogy mi az igazság az Uchiha klánnal kapcsolatban, vagyis hogy mind potenciális elmebeteg. Nevet Nem tehetnek róla, mert a génjükben van.Persze majd jön Naruto és elmondja a make love not war szövegét és "meggyógyít" mindenkit.Na ennek nem örülnék. Neeem Sasuke maradjon csak hülye, ez áll jól neki.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2729 Dátum: 13 feb 05, 10:34:20 »

Objektíven? Ha neked a gyávaság objektív. Nevet Szerinted miért nem akart még egy Madarát? Esélye se lett volna legyőzni, azért. Mellesleg Sasukét egyáltalán hatotta meg, hogy a 2. elmebetegnek tartja őket, ellenben az ő kérdése, hogy ennyire fél-e az Uchiháktól igencsak betalált... a tesókája nélkül sehol se lett volna a klánjuk.

A kis "szaros" meg épp csak akkor gyújtja ki a fekete lángokkal és hagyja ott égni az idők végezetéig, amikor akarja, de igen, nyilvánvalóan arcoznia kell, ilyen egy bölcs vezető... Ennél még Tsunadénak is több esze van.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 10:51:36 írta Aizen » Naplózva
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!