24 máj 18, 20:19:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2595 Dátum: 13 jan 30, 14:25:10 »

Ez nekem is megfordult a fejemben, de azért soha nem láttuk a hokagék igazi erejét és szeretném látni őket, főleg hashiramáét és minato-ét. Főleg mert madara azt mondta hogy még most is csak hashirama tudna vele versenyre kelni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2596 Dátum: 13 jan 30, 14:38:37 »

Zannah: Ez a víztorony vagy mi nagyon népszerű: http://94.23.34.161/manga/mangas/Naruto/607%20-%20I%20Dont%20Care%20Anymore/05.jpeg
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2597 Dátum: 13 jan 30, 14:39:09 »

Erre a mostani részre egyetlen kifejezés illik: asspull.

Apró örömre lehetőség a jókora adag ürömben hogy talán végre részletesen is megismerjük Madara és Hashirama harcát.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2598 Dátum: 13 jan 30, 14:40:53 »

Ez nekem is megfordult a fejemben, de azért soha nem láttuk a hokagék igazi erejét és szeretném látni őket, főleg hashiramáét és minato-ét. Főleg mert madara azt mondta hogy még most is csak hashirama tudna vele versenyre kelni.
Pont ez itt a probléma.
Eddig minden egyes régi nagy ágyú addig volt valóban nagy ágyú, amíg ténylegesen nem láttuk harcban.
Orochimaru anno egy gigászi vadállatnak volt bemutatva.
Kyuubi-Naruto vs Orochimaru: Orochimaru le volt gyengülve, játszadozott.
Sasuke vs Orochimaru: Orochimaru betegeskedett.
Hanzou szintén egy gigászi vadállatnak volt bemutatva.
Hanzou vs Mifune: Hanzout nem hagyjuk ninjutsut használni, így nem is csinál mást, csak gázokat ereszt.
Estébé, estébé.
Pont addig érdekes egy karakter, amíg hagy maga után kérdéseket. Amíg hozzá tudunk tenni a jelleméhez a saját fantáziánkból. És nincsen beleerőltetve még az is a képünkbe, hogy "mit csinál a wc-n szerencsétlenje".

Megint bizonyosságot nyert, hogy nem értitek amit láttok.
Azért kell mind, mert az igazságot mindenki csak addig tudja amíg élt. Az első hokage nem mesélheti el, hogy mi történt a halála után. Ahogy a 3 hokage sem, hogy mi volt születése előtt és gyerekkorában.
Ezért nem olvasom el mit írnak ide az emberek mert bebizonyosodik, hogy nem a Naruto a rossz, hanem ti vagytok hozzá buták.

Az már régen rossz, ha belekeverjük az intelligencia hiányosságát illetve maximális használatát.
Mind a 4 Hokage kell ahhoz, hogy Sasuke minden infót megkaphasson.--->Sasukének minden infót meg kell kapnia ahhoz, hogy lehessen kezdeni valamit a jellemfejlődésével.--->Kell kezdeni valamit a jellemfejlődésével, hogy Kishi tovább bontogathassa a dolgait.
Eléggé relatív, hogy mi miért történik ebben a sztoriban.
Kishi el akar érni valamit, és ahhoz kellenek alibik. Mint most a Hokagék visszahozása.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2599 Dátum: 13 jan 30, 14:51:56 »

nekem egy valami cseszi a csőrömet , de rendesen!
Jól láttam hogy sasukéból jöttek elő azok a zetsuk?
anno mikor orochimaru is így lett feltámasztva , már akkor nehezen nyeltem le.
Lassan az egész világot bele lehet gyömöszölni egy emberbe, és egy hajszálból azonnal újra alkotni -.-"
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2600 Dátum: 13 jan 30, 14:53:35 »


Az Elsőt meg a Másodikat még érteném is, róluk nem tudunk meg sokat a manga alatt, a megismerésükkel egyáltalán nem is lenne gond, de Hiruzent és Minatot teljesen fölöslegesnek éreztem, ritka rossz választások. További erőltetésük a történetben inkább kínos és fájdalmas mint érdekes ötlet.

Neki akartad minden bizonnyal levezetni ezt. Nem kell több 8 általánosnál, hogy erre valaki rájöjjön. Ez bizonyítja, hogy olyan emberek írnak ide akik azt se tudják mit látnak.
Leírtam neki miért kellett visszahozni a Kageket. Így áll össze az igazság. Ezzel semmi baj nincs. Nyilván vicces lenne Jumpurt János visszahozni aki élt az első Hokage korában mint egy vezetőt akinek a cselekedetei határozták meg a korszakot. Sandaime és Yondaime helyett is hozzuk vissza Kis Pált és Mocsing Balázst a puruttya anbu hadosztályból. Biztos nagyon hiteles alibik lennének.
Akkor fogok arcon röhögni még mindekit, ha elmondták amit akartak és Oro feloszlatná a Jutsut. Sasuke azt se tudja, hogy ott áll előtte Naruto apja. ETC.
Amúgy nem is értem minek állok le vitatkozni:D Hála égnek van kivel ki elemeznem a mangát évek óta:D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 14:55:06 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2601 Dátum: 13 jan 30, 14:58:22 »

Sőt,ha jól emlékszem Naruto is itt kötött ki,még a Shippu elején,itt volt az első megjelenése a nagy túra utàn,érdekess. Nevet
A fejezet kicsit felcsigàzott,mind a négy hokage egy helyen,egy időben,az kemény,bàr Daninak is igaza van valamilyen szinten,pl Itachi sztem is ott lett elszúrva,mikor visszajött edoval.
De ezt Kishi megoldhatja,ha pl nem harcoltattatja őket,csak egy szimpla traccspartit szervez,vagy ha harcolnak is,jól kidolgozza az egészet,és lesz egy-két formabontó ötlete(ami mondjuk mostanàban nem nagyon jellemző :p)
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2602 Dátum: 13 jan 30, 15:02:49 »

Egyébként most mi lesz a háboruval? Bár Orochimaru maga mondta, hogy őt nem érdekli a háború kimenetele, de ekkora hatalommal a kezében talán mégis kezd valamit. Ha igen, akkor kinek az oldalára áll majd? Azokéra, akik örökre genjutsu-ba akarják zárni az emberiséget, vagy éppen Naruto oldalára áll, hogy ezt megakadályozza? Vagy úgy dönt, hogy mindenkit lever és így a háború nem két, hanem három pólusu lesz? Erre nagyon kíváncsi vagyok.

De az is lehet, hogy feloldja az ET-t miután Sasuke megtudta, amit akar  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 15:05:48 írta TsunadeHime » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2603 Dátum: 13 jan 30, 15:23:00 »

Ez így nagyon érdekes,végre átváltottunk erre a szálra.De szerintem senki nem találta ki hogy oro a 4 hokagét akarja feltámasztani,és mit fog velük  most kezdeni? (Végre szép a rajzolás is)
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2604 Dátum: 13 jan 30, 15:26:50 »

Én valamikor júliusban kitaláltam  Ördögi
Az első dolog, amit velük kezd az az, hogy elmondjatja velük az Uchihak teljes történetét. De nem csak azt, hanem Sasuke ezekre a kérdésekre is választ akar találni:

http://94.23.34.161/manga/mangas/Naruto/592%20-%20The%20Third%20Power/01.jpg
http://94.23.34.161/manga/mangas/Naruto/592%20-%20The%20Third%20Power/02.jpg

Tehát az sem kizárt, hogy a jelenlegi Kagékkal is összefut majd.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2605 Dátum: 13 jan 30, 15:27:54 »

Nyilván egyrészt Sasukét akarja okítani az igazságra, másrészt lehet (valószínű), hogy van némi hátsó szándéka is a dologgal.

Ugyebár
Első -> Meghal -> Második -> Meghal -> Harmadik. Eddig ugye egyértelmű mért kellenek. Amit Hiei is írt, ugye mindenki csak a saját életéből ismeri, hogy mik történtek.

De akkor minek a 4.?

Mert ő ott volt Naruto-ban és látta mik történtek a 3. halála után is. (Orochimaruról elképzelni nem tudom, hogy erre ne jött volna rá, ha már ennyit kutatott a kaszás pecsét után) Mellesleg biztos váltana pár szót Sasuléval a fiával kapcsolatban.

Személy szerint már alig várom Sasuke arckifejezését, amikor megtudja, hogy a rossz barátjának a faterja áll előtte Nevet


Az a pózna a történet oszlopos tagjainak van fenntartva Nevet Bocs a szóviccért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 15:30:55 írta Exkirion » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2606 Dátum: 13 jan 30, 15:34:13 »

Az biztos epic lesz:D A kis mihaszna sehonnai aki felveszi a versenyt egy Uchihával:D Megkapja a választ a kérdésére. Biztos pislog majd egy sort és leesik az álla:D Vagy egy mosollyal nyugtázza, hogy nem olyan jött ment a riválisa mint hitte:D
Amúgy vicces, mert amit szegény Uchiha fiúval művelt Konoha azt művelte Yondaimével és Narutoval egy Uchiha. Ráadásul Tobi aki megölte őket Sóska szövetségese volt:D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 15:35:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #2607 Dátum: 13 jan 30, 16:07:54 »

Nekem tetszett a rész, de


most mi van Orochimaru karjával...??
Kyuubi Naruto ellen mért tudott jutsukat használni?
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #2608 Dátum: 13 jan 30, 16:11:51 »

Mivel egy óriàsi baki? Nevet
De ez màr kiderült valamikor. Nevet
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2609 Dátum: 13 jan 30, 16:14:16 »

Ez nagyon jó fejezett volt, most már értem miért mondta suigetsu, hogy ezzel megnyerhetik a háborút:D Ráadásul szerintem még jó pár ilyen jó fejezetnek nézünk elébe. Talán láthatunk egy Edo Madara vs Hashirama harcot, közben lehet mind keten visszaemlékeznek amikor harcoltak végzetvölgyénél (ott is láthatnánk az erejüket). Talán meg tudjuk hogyan halt meg hashirama, láthatjuk lehet a második hokage erejét is és még jó pár érdekes dolog történhet, ha kishimoto jól eltervezi Nevet Amúgy ha nem három pólusú lesz a háború hanem csak kettő és orochimaru+sasuke is csatlakozik a 4edo hokageval akkor egyik oldal kicsit le lesz alázva Nevet Ha a Gyenge változatú Juuby+Madara+Obito mellé állna a 4kage, orochimaru, sasuke akkor finoman szólva is 0 esélye lenne a másik oldalnak. Ha pedig Juuby+Madara+Obito ellen segít narutoéknak a 4hokage,sasuke,orochimaru akkor nem 0 esélye lenne Juuby+Madara+Obitonak hanem mondjuk 20% esély (ami szintén kevés). Ha Kishimoto most nem használja ki ezt, hogy 4hokage itt van arra, hogy megmutasa a hashirama vs madara harcot meg megmutassa hashirama erejét is plusz még érdekes történeteket nem hallhatunk második hokageról, talán még erejét se mutatja be akkor eléggé hülye szerintem Nevet Azon kívűl, hogy most Sasuke a kérdéseire választ kaphat azon kívűl én még ezeket elvárnám. Nehogy már az legyen, hogy sasuke megkapja a kérdéseket aztán 4hokage megy vissza aludni Nevet
Amúgy Kyuubi eléggé elvan tájolva erőbe a többi bijuutól hisz a fél kyuubi ereje is már sokkal erősebb mint a többi bijuu, akkor mi lenne ha most megkapná a másik felét is...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!