24 máj 18, 22:00:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2505 Dátum: 13 jan 23, 14:35:47 »

Végre madara meglepett fejet vágott. de nem sokáig lesz sikeres ez a támadás azaz érzésem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2506 Dátum: 13 jan 23, 14:36:20 »

Szerintem is jól sikerült lett a fejezet, nem überel, de azért megadta az információt amit meg kellett tudnunk a chakra átadásról, és Nejinek is méltó befejezést adott. De most, hogy a Juubi szabad, érdekel h mi lesz xD
Az Uchiha negyedet illetően egyetértek, valószínűleg a tekercsben volt az információ arról a vmiről ami a negyedben található, az is lehet, hogy az Uchiha tekercs egy hiányzó része volt amit Oronál találtak...na ez lehet hogy nagy hülyeség xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2507 Dátum: 13 jan 23, 17:04:29 »

Ez jó fejezet volt?Nevet ...azt hittem már hogy egy doujinshit olvasok a rajzolást illetően,na meg megint nejiről dumálták a semmit,és elértek futva madara bácsiig,tényleg nagy teljesítmény ...minden elismerésem. ( Lehánylak Lehánylak Lehánylak) -ez a véleményem a fejezetről tömören.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 17:05:13 írta dreamfolow » Naplózva

fliflop97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2508 Dátum: 13 jan 23, 17:29:56 »

hááát mintha kissé túlzsúfolt lett volna ez a rész,nem? vagy csak nem volt rendesen kidolgozva,  nem tudom nekem nem volt az igazi:D A két Madara előrukkolhatna már valami ütős jutsuval, mondjuk közösen vagy nem tudom Nevet A Yuubi.. őszintén remélem h nem fog majd egybemaradni, én nagyon szurkolok, hogy újra láthassuk a többi Bijuut*-* amit még naagyon várnék az egy Shikamaru ötlet, hogy kiegészítse az apja tervét, valami kis "fűszerezés" amivel igazán extra lehet egy-egy támadás Nevet
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #2509 Dátum: 13 jan 23, 17:34:10 »

Jó kis rész volt meglepték Madaráékat rendesen.. úgy nézem most Sasukeék is szerepet fognak most már kapni és abba igazam lett hogy az Uchihák régi helyére mentek vissza.. kíváncsian várom a folytatását : D
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2510 Dátum: 13 jan 23, 18:17:27 »

hááát mintha kissé túlzsúfolt lett volna ez a rész,nem? vagy csak nem volt rendesen kidolgozva,  nem tudom nekem nem volt az igazi:D

Na azé ez nem semmi!!! Amikor meg csak harc van és nem halad a sztori, akkor meg az a gond, hogy "nem történik semmi". Nevet
Pffff....
(Ja értem én, random hate kommentrész, mert most ez a trendi)

Amúgy szerintem jó rész volt. Megmagyaráztak pár dolgot amit nem ártott.
Amm Kishinek mostanában az lett a heppje, hogy történik valami WTF dolog, aztán 2 fejezet múlva jön a magyarázat vagy a flashbak rá Nevet
Nem mondom írói szempontbol jó húzás, csak az olvasók enragelni tudnak tőle itt-ott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 18:20:41 írta Exkirion » Naplózva

fliflop97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2511 Dátum: 13 jan 23, 18:50:42 »

Na azé ez nem semmi!!! Amikor meg csak harc van és nem halad a sztori, akkor meg az a gond, hogy "nem történik semmi". Nevet


Nem úgy értem Nevet tetszett a rész, de valami szokatlan volt benne, én legalábbis így éreztem..sajnálom:D
Egyébként még kíváncsi lennék más országok shinobijainak a "műveire" ha megnézitek, aligha tűntek fel ebben a részben is, mintha csak a Konohaiak tudnának valamit csinálni. A háború során már megismertük a többiek jutsujait, azokat is szívesen megnézném felturbózott formában Nevet
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #2512 Dátum: 13 jan 23, 19:28:40 »

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy ha a Rejtett kő falusi arc a Juubit két hegy közé tudta zárni turbózatlan formában. Akkor mi tudna csinálni, ha Naruto adna neki, egy kis pluszt! Nevet
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #2513 Dátum: 13 jan 23, 21:40:41 »

Magicnkr: Na ott azé rákészült, továbbá sec perc alatt kiszabadult belőle, nem jelentett komoly gondot.

A mangában hétről hétre csalódok -_- semmi extra nem volt, szokásos dolog a kis bijuu palástjukkal szétverik a 10 farkút xDD Télleg értelmes manga xDD

Na meg persze Madara, csak egyszer olvastam el, (elég is volt xD) de most komoly hogy a lelkizős csak taijutsuban vok profi Lee ütötte/rúgta szét Madarát??? xDDDD

Behalok egyre jobban elrontják -_-"
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2514 Dátum: 13 jan 23, 22:41:14 »

Remélem tisztában vagy vele, hogy Madarát CSAK taijutsuval lehet leverni ugye?
Mondj Gai-nál és Lee-nél jobbat taijutsuban.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2515 Dátum: 13 jan 23, 22:46:05 »

A Raikage van olyan jó, mint ők. Jah, és ott  van Tsunade is, aki nem olyan gyors, mint ők, viszont pusztító erőben felülmúlja őket. Ha valami csoda folytán túléli a Kagék gyógyítását és visszatér a harcmezőre, Naruto chakrájával felerősítve vszínűleg nőne a sebessége is és tudna még néhány pofont osztogatni.  kacsint
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2516 Dátum: 13 jan 23, 23:02:43 »

Idézet
de most komoly hogy a lelkizős csak taijutsuban vok profi Lee ütötte/rúgta szét Madarát??? xDDDD
Igen komoly, a rúgás egy fizikai dolog és Lee fizikailag Gait meg Tsunadét meg még úgy sztem max 4 embert leszámítva mindenkit aláz... az már más dolog, hogy ezzel Madarában kb annyi maradandó kárt tett mint Itachi Oroban mikor levágta a kezét...
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2517 Dátum: 13 jan 23, 23:17:56 »

A Raikage van olyan jó, mint ők. Jah, és ott  van Tsunade is, aki nem olyan gyors, mint ők, viszont pusztító erőben felülmúlja őket. Ha valami csoda folytán túléli a Kagék gyógyítását és visszatér a harcmezőre, Naruto chakrájával felerősítve vszínűleg nőne a sebessége is és tudna még néhány pofont osztogatni.  kacsint

Tsuande már valószínűleg meghalt... végülis csak kétfelé szakadt. Ezen lépjünk már túl xD
Én Lee-t akarom már látni 7 kapu kinyitásával Nevet
Naplózva

Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #2518 Dátum: 13 jan 23, 23:21:21 »

Na ne már magát a szinvonalat rontja, hogy a nagy Madarát meg tudja ütni egy 16 éves "gyerek"

Meg most komolyan le lehet verni taijutsuban??? Sztem van annyi sütnivalója, hogy ilyen képességek mellett nem kezd el rugdalózni xDDD
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2519 Dátum: 13 jan 23, 23:25:31 »

Azért tudta megütni, mert ő éppen a Juubi irányításával volt elfoglalva... Könyörgöm, ezen mit nem lehet érteni?

Tsunade meg nem halott. Egész magabiztosnak hangzott, amikor azt mondta h előbb a Kagék jönnek, majd ő. Végül is ő részben Senju és ez által   maga Rikodu Sennin testét örökölte.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!