24 máj 18, 23:12:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2385 Dátum: 13 jan 04, 17:10:31 »

Honnan lett volna? Még nincs Uchiha mészárlás, ő pedig nagyon ramaty állapotban volt, Zetsu is úgy néz ki, mintha csak nemrég lenne kész.
Ja, igazad van.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 04, 18:31:14 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2386 Dátum: 13 jan 05, 14:32:09 »

Szerintem Sasukénak előbb utóbb lesz Rinneganja mivel fel kell őt is tápolni hogy egyenlő erőben maradjon Narutoval. A bosszú vagy a rivalizálás miatt szerintem képes lenne beültetni a Hashirama DNS-t hogy sokkal erősebb legyen. Bár kitudja most elmentek arra a bizonyos helyre lehet megváltozik, bár mondta hogy nem bizonytalanodott el a bosszúja felé.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Morause
Vendég
« Válasz #2387 Dátum: 13 jan 05, 17:55:50 »

Ez a kifejezés hogy Rikodou 2.0 ez nagyon tetszik! Mosolyog Csak gondolom azért tudjátok hogy mi volt ő nem?
Egy vándor szerzetes... és most képzeljétek el ahogy Naruto  mondjuk legyen ő mert névadója a sorozatnak is, és akkor elképzelem ahogy egy bottal a kezében vmi fürdőköntösbe (mint Pain ellen) végigjárja a világot (miután megmentette) és kántál meg ilyenek! Mosolyog Majd hirdeti a baromságait, "karóba húz" vmi nőstény állatot, születik két fia és kezdődik előröl a Naruto! Mosolyog csak most új címmel.

Amúgy nem olvastam végig a Hinata és Sakura fanok legutóbbi mangában történt dologról készült ömlengését. De egy újévi troll barlangnak simán felér, én konkrétan nagyokat nevettem az olyan hsz-eken amiben beleírták hogy ők se nem NaruSaku meg NaruHina fanok (tehát ilyen pártatlanként szólna bele) de mégis a hsz védte vmelyiket. Nevet

A legutóbbi mangákat tömörbe összefoglalnám véleménybe mivel sokat kihagytam!

A Juubi végre mutat vmi, de mégsem eleget. Sajnáltam amikor Shikakuék kihullottak, de most ez van ahogy végig vakeráltak a sorozatba hogy az öregek védik az új generációt ez benne tökéletesen átütött. Ezért nem értettem pl. Neji halálát sem ami szerintem tök fölösleges volt, és a manga végén mintha úgy lenne bekiáltva hogy ennél hősiesebb halált senki sem halhat... engem nem nyűgözött le.

Az hogy a Juubi szeret alakot váltani meg szerintem egy határ eset, most konkrétan csúnyább lett mint volt. A méret arányait meg egyszerűen nem tudom feldolgozni, mivel egyszer hol kisebbnek hol nagyobbnak van feltüntetve. Hacsak erre gondolunk itt:
~ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/613/16
~ http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/3


Ha megnézitek az első képen középen ahol a Juubi feje van és látni rajta a két "porfingot" nagyjából a méretarányait is belehetne tájolni, és a 2. képen szintén ahol egész testébe ott van és a feje tetején ismét látni őket, és ez kb. erre adna nekem tippet. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/503/12
Azért béka főnök sem volt aprócska de a kyuubi fél testét képes volt csak elfoglalni ahol Minato ilyen távlatból nekem szintén csak egy ugyanakkora "porfingnak tűnnek"... és talán bátran kijelenthetem hogy a 9 bijuu méretarányai nagyjából megegyezőek, akkor nekem a 8 farkú ne férjen már bele annak a büdös Juubi pofájába ha 1 mangával előtte még nagyjából vagy picit nagyobb volt mint a 9 bijuu. Ezért mondom hogy nehéz felfogni ezeket a méretarányokat... tudom nem mintha számítana vagy fontos dolog lenne, engem mégis zavar.

A legutolsó manga fejezethez amin a legutóbbi hsz-ek nagyrésze szólt csak annyi mondanék hogy nem volt rossz elvégre megint elvesztett vki olyat Naruto aki közelt hozzá, és mint mindig most is volt aki vissza rángassa. Mint például Jiraiya halálakor ott volt neki Iruka meg főleg Shikamaru akik visszarángatták szerencsétlen seggét a földre. Mint most, Hinata is ugyanezt tette csak most azonnal kellett mivel ez egy HÁBORÚ (mégha elég rövid is Nevet). Az hogy most ki kivel hogyan és miért jönne össze... le kell sz@rni, mert ennek nem ez volt a lényege!
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2388 Dátum: 13 jan 06, 13:48:00 »

Kíváncsian várom hogy fog kínézni a Juubi, viszont mivel kéne bele a 9.farkú és a 8.farkú így nem tudom hogy most csak erőileg lesz rosszabb esetleg az alakján is változtatt ez? Amúgy belegondoltatok hogyha Obito nem idézi meg a Kyuubit akkor lehet hogy nem Naruto ellen kellene most harcolnia aki már nagyon erős lett azóta? Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2389 Dátum: 13 jan 06, 14:32:43 »

Bizony, bizony...
Annó azt jól elbaltázta a Tóbiás. Ha csak szépen csendben elhúzott volna Kuramával, lehet, hogy most csak a nyolcfarkúra kéne hajtani. Valószínűleg Nari helyett a 40+ os Minatot látnánk ténykedni. Ez önmagában is érdekes felvetés, de nem idevaló inkább befejezem.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #2390 Dátum: 13 jan 06, 15:44:59 »

Beszéltek itt bolondságot Nevet ha ezt nem tette volna Obito akkor most mi a francot olvasnánk? Ne feledjétek hogy ez volt az alapköve a történetnek, így kezdődött az egész! Mosolyog Így jó ahogy van mert megéltünk jó napokat és rosszakat is egyaránt. Ha meg mindig csak jó lenne abba hamar bele lehetne unni és nem lenne keresete Kishimotonak sem. Mosolyog
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2391 Dátum: 13 jan 06, 17:47:14 »

Én csak azt mondtam hogy tök érdekes ebbe belegondolni. Amúgy mostanába Obito kezdi átvenni a parancsnok szerepét Madara meg csak halál lazán visszaszólogat neki, de már egyre idegesebb Obito, lehet azért mert hogy Naruto nem tudja betartani az ígéretét vagy mert még mindig nem adja fel.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2392 Dátum: 13 jan 06, 17:50:23 »

Én csak azt mondtam hogy tök érdekes ebbe belegondolni. Amúgy mostanába Obito kezdi átvenni a parancsnok szerepét Madara meg csak halál lazán visszaszólogat neki, de már egyre idegesebb Obito, lehet azért mert hogy Naruto nem tudja betartani az ígéretét vagy mert még mindig nem adja fel.

vagy mert érzelmileg kissé labilis és ő is érzi, hogy a dolgok irányítása lehet mégis kicsúszik a kezei közül Nevet
Pl. ha Madara érzi, hogy egyre nehezebb a 10farkú nyergében maradni, akkor 100%, hogy Obito is észleli ezt
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #2393 Dátum: 13 jan 09, 09:17:29 »

Ma már nem kellett volna kijönnie az uj mangának??
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2394 Dátum: 13 jan 09, 13:55:32 »

Mert még meg sem jelent  Mosolyog
Naplózva

kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #2395 Dátum: 13 jan 09, 13:58:53 »

de most lehet arról tudni valamit, hogy lesz-e?? mert már előző héten sem volt, és amióta én olvasom a mangát még nem volt olyan hogy egymás után két hétig nem volt..
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2396 Dátum: 13 jan 09, 14:01:59 »

Minden évvégén ez van. Jövőhéten már lesz manga, ha jól tudom.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2397 Dátum: 13 jan 09, 14:42:17 »

Moderátor:
Pár oldalnyi témába nem illő hsz törölve, strigulák szorgalmasan húzva. A büntetések estére lesznek kiosztva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2398 Dátum: 13 jan 09, 18:15:29 »

Én nem jártam mostanában erre   Mosolyog remélem a szerencsétlen ip-m miatt nem repülök mint eddig párszor..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #2399 Dátum: 13 jan 11, 22:09:27 »

Ha csak a hírekben visszaolvasnál, vagy ne adj isten azt a fórumoldalt, ahova írtál, tudnád: nem, újévkor 2 hét általában kimarad

Kicsit off szagú kérdés: Ilyen interjúk Kishimotoval milyen gyakran szoktak lenni? Érdekelne, hogy jelen állás szerint még hány évre tervez. Bő 2 éve tart ez a háború, felteszem legalább mégegyszer ennyi ideig húzza.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!