24 máj 18, 23:16:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2130 Dátum: 12 dec 18, 13:05:17 »

Komolyan Kishi egymásnak akarja ugrasztani a 2 Uchihát? Elég feszült beszélgetésnek tűnt a kettejük között lezajlott kis párbeszéd. Ennyire ne legyünk már kiszámíthatóak...
Neji eltávozott, reméljük az Ino-Shika-Cho trió is vele tart útján, és még jó páran a "neves" ninják közül, szenvedjen csak Naruto, ráfér kicsit, meg úgy az egész seregre. Az egész háború alatt túl jól elvoltak.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 13:41:43 írta Aizen » Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2131 Dátum: 12 dec 18, 13:10:35 »

Apa kezdődik. Teljesen mindegy mi van a mangába az úgyse jó. Jó lenne, ha nem ragadnátok le agyhalott és óvodás szinten. Eddig az volt a baj, hogy nem halnak, most az a baj, hogy meghal egy fontosabb szereplő.

Köszönet az általánosításért, de nem emlékszem, hogy valaha is mondtam volna, hogy "bár meghalna már a jók közül is valaki". Egyébként azért nem fogok belehalni, ha ez kell, hogy tovább menjen a manga akkor legyen.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2132 Dátum: 12 dec 18, 13:15:43 »

Apa kezdődik. Teljesen mindegy mi van a mangába az úgyse jó. Jó lenne, ha nem ragadnátok le agyhalott és óvodás szinten. Eddig az volt a baj, hogy nem halnak, most az a baj, hogy meghal egy fontosabb szereplő.

Pontosan.

Amit megtudtunk: Madara úja élni akar, hogy a Juubi Jinchuuriki-jévé válhasson. Ehhez azonban Obito közreműködése kell. Ha jól értettem akkor a Rinne Tensei kell- ami Obito halálához vezetne. Obito viszont nem tekint Madarára szövetségesként  Gondolkozik Most már tuti, hogy Obito "jófiú" lesz.
A másik: Neji meghalt. Élőként bírtam, holtként mégjobban. A halála eléggé megdöbbentő volt, de szükséges is egyben. Összességében imádtam a mai fejezetet. Csak így tovább Kishi!
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2133 Dátum: 12 dec 18, 13:29:30 »

Kár, hogy Madara nem nyomhat magára Rinne Tensei-t, érdekesebb lenne. Olyan SámánKirály feeling, Hao-nak kellett Yoh a Lelkek Királyának megszerezéséhez, ám amikor Yoh lelke kiszakadt belőle a barátai hívására talált egy "kiskaput". Vicces lenne itt is. Nevet Obito csatlakozik a pancser-brigád no jutsuhoz, Madara meg közli, hogy van B terv is, csak arról sürven hallgatott, pont az ilyen helyzetek miatt. Nevet
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2134 Dátum: 12 dec 18, 13:56:47 »

Szerintem nem lesz jófiú. Ez sem volt igazi vita. Látni Madara arcán a büszkeséget, kb mintha a saját fiára tekintene. Obito sokkal gonoszabbnak tűnik. Madara csak lenéz mindenkit, felsőbbrendűnek tartja magát. Nem érdekli ha valaki meghal. Obito viszont szándékosan kínozza és kétségbeesésbe taszítja a sereget. Nem lesz Obitóból jó arc ezek után, legalábbis remélem. Ahhoz túl romlott már.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2135 Dátum: 12 dec 18, 13:58:30 »

Na nemtom ki mint mond de nekem ez volt 2012 év mangája.
Nos sokatt nem értetem de,ugy tünik végre 3 szem Byakugan újra hasznosabbnak számit,lehet részben terv réssze lesz majd.Nos Hinata tényleg betartota szavát egészen jól megvédte Narutot ,Neji halála nagyon meglepett.Most várható némi harci románc 2-közt(bár még mindig Sakura-Naruto szavazok)Hát erre kiváncsi leszek mégis hogy akkar élni,akkár mi is történik Juubi melett Tobit akkarom fögonosznak mert amióta komoly, nagyon megtetszett Naruto.
És hát Narutotól hamarosan nagyott fogunk majd kapni...

Szerintem nem lesz jófiú. Ez sem volt igazi vita. Látni Madara arcán a büszkeséget, kb mintha a saját fiára tekintene. Obito sokkal gonoszabbnak tűnik. Madara csak lenéz mindenkit, felsőbbrendűnek tartja magát. Nem érdekli ha valaki meghal. Obito viszont szándékosan kínozza és kétségbeesésbe taszítja a sereget. Nem lesz Obitóból jó arc ezek után, legalábbis remélem. Ahhoz túl romlott már.

Igen-igen ebben teljesen egyett értek.Én is igy gondolom..
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 14:00:59 írta Pein7 » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2136 Dátum: 12 dec 18, 14:55:06 »

Nnnna. Ez meglepett. Viszont egyre nő az esélye, hogy megint egy naaaagy újraélesztés lesz az egésznek a vége.

Pedig az mekkora egy baromság volt...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2137 Dátum: 12 dec 18, 15:13:00 »

Kezd a korábbi Tobi visszatérni, ez kimondottan tetszik. Végre élvezhetően oltogat, nem úgy mint az oviban. Az eheti viselkedésére kap egy csillagos ötöst.
Neji halála: Narutónak meg kellett mindenképp ismernie ezt a fájdalmat is, különben sose érti meg majd Obitobit, és akkor mi lesz a főszereplő no jutsuval... Ördögi

Csak nekem tűnik a tízfarkú kicsit emberszerűnek: A kezei és a füle miatt gondolom leginkább.

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 15:15:26 írta piros mogyi » Naplózva

kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2138 Dátum: 12 dec 18, 15:24:22 »

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha még pár ember meghal Naruto barátai közül olyan szinten fog belőle előtörni vmi hihetetlen düh, erő hogy szarrá veri azt a 2 szerencsétlent ott azon az ezmiezen. Nem lennék meglepve ha ezek miatt Narutóban vérvonal képesség(ek) ébrednének fel és ezek miatt vagy más okok miatt több utat is birtokolna majd abból a bizonyos 6 útból. Arra nem emlékszem hogy a byakugan-sharingan-rinnegan folyamat igaz-e, de hogy a sharingan-rinnegan fejlődés a biztos. Csak azért írom mert arra lennék kíváncsi mi lenne ha narutonak adnák Neji szemeit és a tetves nagy chakra szintje miatt olyan durva módon kifejlődne nála a rinnagan? Mint madaránál. Bár ez csak az én agyszüleményem. De egyvalamiben majdnem 100% hiszek hogy az a bizonyos 10farkú ezmiez lény narutóban fog kikötni. Valamelyik ganéjt szerintem durván agyonfogja verni a kérdés már csak az hogy melyikkel kezdi.?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2139 Dátum: 12 dec 18, 15:30:04 »

Neji szemeit bajosan kaphatná meg, mivel azok a halála esetén lepecsételődnek (Hyuuga mellékág).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2140 Dátum: 12 dec 18, 15:35:30 »

Hinata viszont elvileg főág = feláldozhatná magát a szent cél érdekében Nevet:D:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2141 Dátum: 12 dec 18, 15:39:24 »

Elég érdekes fejezet volt, kezdenek hullani a szereplők először a Shikaku-Inuichi duo, most Neji.  smirksweat
(azért nem írtam h a "jó" szereplők mert az edo-sok eleve hullák)
Ha Obito átállna akkor az elég érdekes fejleményekkel járhat, akkor a mindkét kamui szem Naruto oldalára kerülne (vajon Kakashi és Tobi mire lennének képesek egyoldalon összefogva?)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2142 Dátum: 12 dec 18, 15:48:40 »

...
Ezt a fajta halált nem sokszor látom Kishitől...
Álltalában szeret minket ráhangolni mielött még elhunynának a karakterek, de ez..... váratlan volt, gyors és nem volt rá semmilyen utalás. Teljessen realisztikus volt, ha egy háborút nézünk. Egy életke kihunyt, ez van.....Így kissé lehangoló volt a fejezet, még úgy is hogy nem volta kedvenceim között a Hyuuga....

A kis flashback és Neji utolsó szavai teljesen áthatóak voltak.
RIP.


Ezután kiváncsi vagyok ki fog következni...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 18, 20:28:25 írta mateee-kun » Naplózva
kyle22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #2143 Dátum: 12 dec 18, 15:49:14 »

Neji szemeit bajosan kaphatná meg, mivel azok a halála esetén lepecsételődnek (Hyuuga mellékág).

ja tényleg, rémlik vmi. Nevet No para szerintem már van 1-2 elhullott Hyuuga a csatamezőn. Szerintem ez nem lenne akadály ha nagyon akarnák megtehetnék. Lassan vhogy ki kell elégítenie Narutonak a klánt mert már egy párszor megmentették az életét. Hinata már többször is, egyszer majdnem ott is maradt most meg Neji akinek meg annyi is lett.  
Jó lenne már egy olyan hentelést látni Narutotól mint amit Pein elleni harc során nyújtott. Igaz ez majd csak a vége felé történik meg de egy kis fellángolás lehetne már. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2144 Dátum: 12 dec 18, 15:57:37 »

És gondoljátok, hogy Naruto el is fogadná bármelyik Hyuuga szemeit? Hinatáét meg főleg nem. Nem ezért biztatta önmegvalósításra, hogy utána vakságba taszítsa.^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!