24 máj 18, 20:56:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740088 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1755 Dátum: 12 nov 14, 06:53:33 »

LOL ikszdé Madara a végén.. Nevet hatalmas figura xD
A rész elment, a vége volt fontos igazán. Obitot kicsit megcsapkodták, mondanám ,hogy ráfért, de neki drukkoltam. Nevet De végre itt a 10farkú! Na majd jövőhéten kiderül mi lesz a sorsa!
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1756 Dátum: 12 nov 14, 06:59:06 »

Madara egyre jobban hasonlít Kozsóra Nevet nem tudom miért, de ahogy ott ül...  mint vmi szomorú szamuráj Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #1757 Dátum: 12 nov 14, 07:08:49 »

-Is it the end?
-Yeah... of this world!

Ez mekkora szöveg már! Nevet
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1758 Dátum: 12 nov 14, 08:03:02 »

Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy akarják irányítani a tízfarkút. Egy dolog,  hogy Ridokounak ment, de nem biztos hogy egy rinnegannak önmagában elég ereje van hozzá.

És ahogy tippeltük, valószínűleg úgyis Naruto mellé fog állni.

Madara meg jó arc Nevet
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #1759 Dátum: 12 nov 14, 08:50:25 »

Gai sensei jól helyben hagyta Madara bácsit Nyelvesít  Kakashival most mi van, hirtelen megint erőre kapott.  10 farkú felbukkanása pedig már várható volt.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1760 Dátum: 12 nov 14, 09:40:40 »

Hogy érted, hogy jól helyben hagyta? A Hirudora csak Gai-t gyengítette le, Madarát csupán néhány másodpercre tartotta fel.

"Oh well... Shall we begin? "

Az utóbbi fejezetek legkirályabb mondata  ikszdé Természetesen csak az után, amikor tudatta Naruto-val, hogy a Kagék nincsenek túl jól  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 10:09:04 írta TsunadeHime » Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #1761 Dátum: 12 nov 14, 10:02:05 »

Madarát elnézve, és igen ( Kisame is kapott eme csapásból ) Gainak köszönhetően ül a kis seggén Mosolyog ( Pfú, most aztán jönnek a gay fanok és ódákat zengenek a manga sz*rságáról )

De Tobival az élen ez egy jó fejezet volt! Végre mindenki meglett egyaránt csapkodva.
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1762 Dátum: 12 nov 14, 11:07:55 »

Yes! Gai technika! Körülbelül Madara is olyan állapotban lenne mint anno Kisame, ha nem lenne az a fránya Edo Tensei zombi állapot. Mindazonáltal most, hogy ott az a tízfarkúnak beállított csökevény, könnyedén el tudom képzelni, hogy mindent porrá zúz, shinobit és köveket egyaránt. A világ összedőlése ellen Gai a fáradtság határán kinyitja a kapukat, és elpusztítja a tízfarkút. Ő belehal, de végül is megmentette a világot.

Ideje lenne Kishinek kicsit megvilágítania a dolgot, és felcaplatni arra a hegyre...

Eddig jó...  Nevet
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1763 Dátum: 12 nov 14, 12:12:59 »

Kicsit lemaradtam. Mi a bajotok Gai technikájával? Fogalmunk sincs, hogy csinált-e valamit Madarával (azon kívül, hogy elrepítette egy kicsit), vagy az csak unalmában leült pihenni, mert TROLL. Ördögi Ahhoz elég élénk fantázia kell, hogy ebbe beleképzeld, hogy Madara, csak azért van jól, mert zombi. Pontosan
Pfú, most aztán jönnek a Gay fanok és ódákat zengenek a kommentem sz*rságáról. bye bye

Végre egy epic fejezet és ezúttal a lelkizés is elmaradt. Nevet A baj csak az, hogy szerintem most a Sáska és Jacko szálra váltunk.

Szerk.: Bocs most már látom. Ott áll össze Madara leszakadt feje a képen. Oh, tragédia: Mégsem!
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 12:21:11 írta dtatar » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1764 Dátum: 12 nov 14, 12:25:16 »

A kiszámítható záróoldaltól eltekintve, ez egy jó kis fejezet volt. Mosolyog
Végre mindenki azt csinálta, amit vagy 20 fejezeten keresztül nem(!) csinált.
A Kyuubi igazán adhatott volna már korábban is chakrát Kakashinak. A Hachibi igazán próbálhatott volna hasznos lenni korábban is.

Madarának meg természetesen meg se kottyant a Hirudora. Kishi csak ismételten érzékeltetni akarta, hogy Madara a komplett Naruto történelem legnagyobb pofájú figurája. Ergo szimplán csak adja a lazagyereket.

Tetszik, hogy ha már a vérkomolyság nem megy mostanában mangakánknak, legalább arra figyel, hogy néha-néha becsússzon egy jól időzített poén.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1765 Dátum: 12 nov 14, 14:56:33 »

Hiába lehetett számítani rá, így is ütött a Yuubi  Nevet.

A fejezet jó volt, harc még mindig élvezhető és a történet is haladt előre egy keveset. Bár most Bee helyett Gai lesz az, akit jó ideig nem látunk villogni, hacsak nemtervezi előkapni a 8-ikat. A Kyuubi részvétele szintén dobott a hangulaton.
Ha már a poénok: Kakashi beszólásán behaltam, mikor Obitot pofozgatta ikszdé.

Madara....no comment.

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 15:07:14 írta mateee-kun » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1766 Dátum: 12 nov 14, 15:18:56 »

Ez a rész egyszerűen fergeteges volt! Ahogyan láttam Gait "eszméletlenül" hát kb azt hiszem nála ennyi is volt. S mikor Kurama "odabent" unatkozva nézte őket, és akkor cseréltek. Kakashinak meg: add a kezed! és egyszer csak bumm Obito felszippantotta s Naruto reakciója.
Na igen végre kapott a másik dimenzióban egy kis verést, lehet attól még megjönne az esze.

S Madara a végén, mint aki jól végezte dolgák ott ül.
ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1767 Dátum: 12 nov 14, 15:46:51 »

Mellesleg...
Tobi fejének nem kellett volna minimum leszakadnia?

Amikor az erdőben ugrálva először összefutott Narutoval, akkor az illető ugye lefejelte. Az ki lett magyarázva azzal, hogy jaaajj hát nekem szuper keménységű maszkom van.
Majd kapott egy Rasengant a pofijába. Az is arra lett fogva, hogy a maszk felfogta a becsapódást.

Nah de könyörgök. Itt most Naruto a hiperüberállatfelsőfokú Kyuubi formájában fejelte meg közvetlen közelről Tobit, és neki csak picit kidörzsölte a chakra a buciját.
Kámááán. Legalább egy kis vér elfért volna ott. Mosolyog

(De azért, ha egy átlag fizikumú Kakashi hasbavágja, akkor már másfél deci vért kell köpnie. Pojén )
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 15:47:55 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1768 Dátum: 12 nov 14, 15:50:27 »

Anno mikor még elkezdtem ezt az animét, és a Zabuzás részeknél láttam Kakashi so coolságát, még sosem hittem volna, hogy poggyászkén fogják eldobálni... Bár egy szavam sem lehet, mert eddig az volt a bajom, h nem látszik meg rajta a huszonzáznyóc kamui.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1769 Dátum: 12 nov 14, 15:54:23 »

Hát ez rohadt nagy rész volt,ez a lazaság xD...Kyuubi meg madara részéről.És még elhitették velünk hogy itt a tömény világvége Nevet Pedig csak úgy néz ki mint hogyha szórakoznának.(Madara ,kurama) BÁr kurama elég okos volt ..Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 14, 15:56:10 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!