24 szep 27, 17:20:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909015 alkalommal)
0 Felhasználó és 108 vendég van a témában
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #1740 Dátum: 12 nov 12, 00:23:42 »

Ti ezt nem érthetitek! Nevet
Jó okuk van rá, hogy nem értek oda. A Duma témában fejtem, ki, mert itt az nagyon OFF lenne. Ördögi
Naplózva
89Csabi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1741 Dátum: 12 nov 12, 09:58:32 »

Lássuk csak Mosolyog Nem reagáltam le először, vártam, hogy mik lesznek a fejlemények, de most már bátran kijelenthetem, hogy a Tobi=Obito story nekem nem jött át Mosolyog Én nem szoktam kritizálni a mangát hogy így xar meg úgy...., mert olyan amilyen így szeretjük.

De!!! Ez most tényleg nem volt valami jó lépés.... Néhány példa a múltból: Ott volt Itachi... lemészárolta a klánját, éveken át el lett hitetve velünk hogy ő micsoda egy gazember közbe meg tudjuk mi volt az oka, és hogy mi lett a vége..., meg rajta végig látszott már akkor is , hogy gondterhelt , nem tud már az öcsivel foglalkozni stb. (bár amikor visszahozták az edo tenseiel, és beszélgetett Sasukeval ott is voltak érdekes dolgok, de még megemésztette mindenki) Szépen el volt magyarázva ügyesen megoldotta Kishi, volt szép nagy háttértörténet, Azután jött Pein/Nagato... ez egy nagyon jó csavar volt a történetben, nagyon szépen fel volt építve... Jiraiya sensei, a háború, a gyűlölet stb. , az is kiderült Tobi irányította Peint Mosolyog És még azt is elmondta Narutonak, hogy Sasuke nem Pein nem tudja megváltoztatni, ami egyébként igaz is mert Sasuke rosszabb mint Nagato, mert neki nem volt válasza, csak a bosszúállas a gyilkolás, Nagato meg legbelül békére vágyot... ! És végig úgy jött le a történetből, hogy Tobi áll mindenek felett irányít mindenkit és ő tényleg csak uralkodni akar a világ felett, mint egy "gonosz".

Mikor kiderült hogy Tobi=Madara, akkor  se hiszem hogy mindenki elhitte, mert akkor miért nem veszi már le a maszkját stb... és amikor kiderült Madara nem lehet, felmerült akkor ki? Madara hagyatéka? Én arra is gondoltam egy olyasmi mint a Fekete Setsu Sharingannal, mert igazából csak a szemeit használta abból is egy technikát. És közben tényleg a Fekete Zetsu Madara akarata, miért nem lehetett egy ilyen lény a maszk alatt? Ráadásul amikor beszélt Narutóéknak a múltról a gyűlölet spiráljáról, meg a harcól közte meg Hasirama között..., és hogy ő volt a legnagyobb riválisa, és Naruto rá emlékezteti milyen átéléssel mondta már? Meg amikor Sasukénak beszélt a múltról, és amikor az öccséről is beszélt ... " ki lenne képes elvenni a saját öccse szemeit"? Ott is még jelezte is Kishi a mangában hogy megszorítja a karját "szorít", mert valóban ott volt valóban át élte? Erre most kiderül hogy Tobi= Obito? És mert egyszer látta egy szerette halálát zavaros körülmények között egy érzelem mentess lénnyé vált? Szerintem abszolút nem illik a történetbe... legalább is eddig, vagy akkor sokkal részletesebben elmesélhette volna a történetét..., de még akkor is...... az előbbiekben leírt okok miatt... áhh mind1

Ez nekem nagyon nagyon nem jött át...! De ha ezek után Obitót jó útra téríti valaki.... áhh olyan nem létezik nem létezhet Mosolyog Ez a véleményem Nevet
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte, mert magasabb volt, mint 200 képpont. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1742 Dátum: 12 nov 12, 11:40:55 »

Előttem levő hozzászólóval én is egyetértek. Én még annyival egészíteném ki, ami persze az én véleményemet tükrözi, hogy amíg nem lehetett tudni ki Tobi, addig izgalmas volt. Én el tudtam volna azt is képzelni, hogy nem fog semmi se kiderülni róla. Persze ez csalódást jelenthetett volna, de valahogy Obito nekem se jött át. Meg amikor kiderült, hogy Madara irányít mindent a háttérből, utána ledegradálódott Tobinak az a szerepe, hogy ő képes volt sok személyt manipulálni. Végtére ő maga is csupán egy báb, nincs jóformán saját akarata, ahogy ő maga mondta magáról, valóban egy senki, csak én egy olyan senkit képzeltem  el, aki ennyire nem manipulálható.
Amúgy én kimondottan vártam/várom, hogy Kakashit végre megölje Tobi, de van olyan érzésem, hogy ez nem fog megvalósulni. Mellesleg Kakashi nekem kedvenc karaktereim közé tartozik, de szerintem egy jó időzítés lehetne a halála. Gai-nál én a 8. kapu megnyitását tudom elképzelni és abba hal majd bele. Itt Madara egy kicsit megizzad, de mivel halhatatlan, meg szuper erős, ezért nem hal meg, de Gai hősként halna meg.  De van olyan érzésem, hogy senkise fog meghalni.
Naplózva

Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1743 Dátum: 12 nov 12, 12:28:01 »

A Tobi-Obito szál még nincs lezárva szerintem, bőven lesz még itt visszaemlékezés, magyarázat meg stb. Itachiról akkor tudtunk meg sokat mikor meghalt, Nagatoról akkor mielőtt meghalt. Tobiról is lesz itt még háttértörténetbővítés abban biztosak lehetünk.

Picit be van lassulva a sztori ezért érezzük úgy, hogy "nem jött át" véleményem szerint, de nem félek attól, hogy így marad.
+Még Kakashinak is mesélnie kell a Rin dologról..

Azért a senseit most rendesen meggyepálta Tobi.. Lassan nem ártana neki valami gyógyír mert fűbeharap..
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 12, 12:29:17 írta Zsoc » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1744 Dátum: 12 nov 12, 15:42:21 »

Nekem se tetszik annyira ez az egész obitos történet...hogy az egész naruto errõl szól. Gondoljatok bele..már  a sima naruto felénél elkezdõdött ez a vadászat,és csak ennyit sikerült belõle kihozni kishinek.Igen ,nekem is az a bajom hogy unalmas volt,és rendesen lealacsonyította a naruto szintjét.De mostmàr talàn elkezdödik amire annyira vàrtunk,a fightok,bàr kicsit abszurd dolognak tartom azt hogy naruto madarával küzd aki persze sokkal táposabb mint obitobi és a nagy kakashi sensei kapta meg ,a tanítványa meg zúzza le a fél istent...+-ba még annyira béna kakashi hogy nem tud semmit tenni obito ellen és csóri narutonak kell leölnie mindenkit.Úgyhogy mostmár talán odaérnek a maraton futók és a barátság erejével legyõzik õket xD
Naplózva

csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #1745 Dátum: 12 nov 12, 18:48:16 »

A főhős nem hagyja, hogy a bajtársait megöljék. Tehát aki élni akar, annak át kell állni.  Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1746 Dátum: 12 nov 12, 19:09:18 »

Ez jó vicc  ikszdé a manga végén komolyan egy olyan részt várok, hogy:

OFF: Naruto és Sasuke felébrednek az éjszaka közepén mert rémálmok gyötrik őket, és ott még csak 12-13 évesek. Kiderülne, hogy csak egy küldetésen vannak éppen az Emlék megváltoztató ninják után kutatnak, akik hamis emlékeket csempésztek bele az elméjükbe  ikszdé S kiderülne, hogy az egész ami történt, csak egy ÁLOM! S akkor még mindig megmaradtak a főgonoszok, az akatsuki, tobi az idegen maszkos fickó ennek gyerekek még értelme is lenne!
off vége

Egyébként meg, Madara legyőzéséhez, való igaz, hogy szükség lesz Obito jutsuira is, amit persze sosem láthattunk.

De én azért nem hiszem, hogy Sasukéék megjelennének a tekerccsel, mert konkréttan, Sasuke a falut akarja elpusztítani, és megölni Narutot. Mi oka lenne neki arra, hogy Madarát kergesse, vagy megölje? Esetleg annyit, hogy épp megölni készülne Narutot, és akkor megvédené mondván ő akarja megölni   Pojén

Na igen, Bee csak egy háttérszereplő aki csak arra jó egyenlőre, hogy kitöltsön néhány képkockát. Sakuráék jó sokáig futnak xD... ahhoz képest mikor Narutoék még csak úton voltak a teknős szigetére, akkor Kakashi hamarabb utolérte őket Sai madarán.... Technikai KO

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 12, 19:11:24 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #1747 Dátum: 12 nov 13, 04:40:45 »

obito hányszor találkozott kakashival ezelött?
3-szor ha jóltudom, 1. mikor sasuke megütközött itachival
2. mikor szintén sasuke miután megölte danzot
3. mielött segitett volna sasukénak mikor a kagékkal harcolt.

szóval tök higgadt volt meg nem érzödött át hogy ö haragudna rá, mostmeg miután levette a maszkját....

hagytad Rint meghalni!!!!!!
a szemétnek be kell fognia a száját és meghalnia!!!

tudtam hogy megváltozik a jelleme ahogy lekerül a maszkja, eddig semmi érzelem
most meg lelkileg labilis az örültség határát böven túllépő barátjára haragudos és minden erején azon van hogy megölje......

most komolyan csak azért tört a felszinre ez mert levette a maszkját? éshogy kiderült a személyazonossága odalett az eddig szimpatikus jelleme, ami eddig fögönosszá tette, mintha rámenne hogy az olvasó megsajnálja és megértse...


még 1-2 dolog
kabuto honnan tudta hogy tobi nem madara?
oro nem tudta mert akkor feltámasztotta volna mikor támadták a falut, más forrása meg nem volt, és a teteme meg a barlangba volt ahonnan az akatsukit irányitották

meg tobinak minek kellett annó itachi,meg sasuke mikor ennyire kemény és már rég felélesztehették volna madarát nagatóval.

max csak akkor érteném ha ráakar gyurni hogy a sasukénak is legyen olyan szeme mint nagatonak, merthát sasukénak odaadta itachi szemeit, de  Shishui szemét meg majdnem megsiratta mikor danzó magával vitte  a sirba
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 04:59:32 írta buga jakab » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1748 Dátum: 12 nov 13, 10:01:49 »

Nemtom mi bajotok van szerintem  nagyon jó rész volt és végre olyan jelentet kaptunk amibe naruto lényege volt,és mondta maga Madara kemény harcos Naruto.
Hogy visszatérve Obito szerintem jó megvan oldva,jó lehet némi érzés van benne hisz legjobb barátja ellen harcol.
Obito szerintem még mindig nem mutatot semmit,sok képesége van,akkár mi is történik vele teljes mértékbe támogatom,de annak örülnék gonoszként maradna mert szerintem erösebb madaránál és orochimaronál.
És türelem hamarosan éled Tíz farkú mikor kész akkor áll át másik szálra.
Visszatérva nem rég ugrott be hogy GaixMadarának jó ellenfél gondoljatok bele ninjutso semmi hatás tehát fizikai ütések neki hátrány amibe gai legerösebb igy remek ellenfél számára és hát még Naruto is.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 10:29:53 írta Pein7 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1749 Dátum: 12 nov 13, 10:10:18 »

Nemtom mi bajotok van szerintem kibaszott jó rész volt ...

Moderátor:
Nem tudom, egyeseknek mi bajuk, de ha trágárkodás nélkül nem megy, akkor bővíteni kell a szókincset.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #1750 Dátum: 12 nov 13, 15:37:06 »

most komolyan csak azért tört a felszinre ez mert levette a maszkját? éshogy kiderült a személyazonossága odalett az eddig szimpatikus jelleme, ami eddig fögönosszá tette, mintha rámenne hogy az olvasó megsajnálja és megértse...
Nem csak azért lett "ilyen", mert levette a maszkját. A stressz, és hogy nem úgy mennek a dolgok, ahogy eltervezte: nincs meg az utolsó 2 bijuu, már élesztenie kellett a 10 farkút, itt van Madara, nem úgy van itt, kiderült ki Ő. És ez utóbbi nagyon fontos. Ő semmi akart lenni. Senki és semmi. El akarta felejteni mind azt, ami miatt ilyen lett. A fájdalmat, a magányt. Nem tudta, nem hagyták neki. Így depressziós és dilis lett.
De emlékeztetnélek rá, hogy a mindig rideg, és beképzelt Orochimaru is begolyózott, amikor a legyengült Sarutobi mégis leiskolázta, és nem úgy ment a dolog, ahogy ő elképzelte.
Egy kis pszichológia nem árthat.

kabuto honnan tudta hogy tobi nem madara?
oro nem tudta mert akkor feltámasztotta volna mikor támadták a falut, más forrása meg nem volt, és a teteme meg a barlangba volt ahonnan az akatsukit irányitották
Emlékeim szerint Orochimaru is tudta. De a vén kígyónak több esze volt, mint a beképzelt Kabutonak. Ahogy Madara mondta: Ne használj olyan Jutsut, amit nem ismersz. Gondolom Orochimaru tartott Madarától, illetve az sem biztos, hogy neki akkoriban már rendelkezésére állt a DNS-e. Mert az is kell az Edo Tensei-hez.

meg tobinak minek kellett annó itachi,meg sasuke mikor ennyire kemény és már rég felélesztehették volna madarát nagatóval.
Mert Madara terve az volt, hogy csak akkor hozzák vissza, ha minden Bijuu el van zárva a Mazou-ba. És az elzáráshoz kellett Obitonak az Akatsuki. Ebbe kellettek erős emberek. Itachi és Sasuke megütötte a szintet. (Különösen az előbbi. Hümm-hümm ) Sasuke-t meg könnyű manipulálni.
Emlékezz, hogy mikor találkoztak, Madara szóvá is tette, hogy miért Edo, és miért éled a 10 farkú, amikor Naruto és Bee még ott ficereg.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1751 Dátum: 12 nov 13, 20:59:19 »

Inkább csak azon lepődött meg leginkább, hogy elkezdte a tízfarkú felélesztését, annak ellenére, hogy még nem kapta el Narutot és Bee-t. Kúl
Na meg Uchia őnagysága... mi az, hogy edos zombi? persze, hogy kiakadt! Az ego itt nagyon hiányzik. Így nem tökéletes, néhol ráncos  ikszdé ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 21:01:06 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1752 Dátum: 12 nov 13, 22:39:53 »

obito hányszor találkozott kakashival ezelött?
3-szor ha jóltudom, 1. mikor sasuke megütközött itachival
2. mikor szintén sasuke miután megölte danzot
3. mielött segitett volna sasukénak mikor a kagékkal harcolt.

szóval tök higgadt volt meg nem érzödött át hogy ö haragudna rá, mostmeg miután levette a maszkját....

hagytad Rint meghalni!!!!!!
a szemétnek be kell fognia a száját és meghalnia!!!

tudtam hogy megváltozik a jelleme ahogy lekerül a maszkja, eddig semmi érzelem
most meg lelkileg labilis az örültség határát böven túllépő barátjára haragudos és minden erején azon van hogy megölje......

most komolyan csak azért tört a felszinre ez mert levette a maszkját? éshogy kiderült a személyazonossága odalett az eddig szimpatikus jelleme, ami eddig fögönosszá tette, mintha rámenne hogy az olvasó megsajnálja és megértse...


még 1-2 dolog
kabuto honnan tudta hogy tobi nem madara?
oro nem tudta mert akkor feltámasztotta volna mikor támadták a falut, más forrása meg nem volt, és a teteme meg a barlangba volt ahonnan az akatsukit irányitották

meg tobinak minek kellett annó itachi,meg sasuke mikor ennyire kemény és már rég felélesztehették volna madarát nagatóval.

max csak akkor érteném ha ráakar gyurni hogy a sasukénak is legyen olyan szeme mint nagatonak, merthát sasukénak odaadta itachi szemeit, de  Shishui szemét meg majdnem megsiratta mikor danzó magával vitte  a sirba

Mint sokan írtuk Obito nem egy lélektelen ember de mikor a szerelme a szeme láttára halt meg onnantól kezdve nem érdekli őt már semmi más csak hogy megteremtse azt a világot ahol Rin is életbe van... amíg rajta volt a maszk Kakashi nem tudott ráhatni lelkileg... a Kabutos témára meg szerintem egyértelmű hogy honnan tudta hogy ő nem Madara.. mivel az igazi Madarát ő maga támasztotta fel érdekes lenne nem tudná hogy Obito imposztor volt. Sasukének meg tudtommal nem lehet Rinnengan szeme mivel ő benne nincs Senju Dns...ha csak esetleg az anyja nem Senju volt az apja meg Uchiha..
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 22:42:37 írta amidamaru001 » Naplózva
Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #1753 Dátum: 12 nov 13, 23:18:04 »

Szerintem meg van esély rá, hogy Sasukénak is legyen Rinnegan szeme, csupán annyi a trükk, hogy Senju dns-t vesz magához. Obitoban se volt semmi Senju, meg alapból Madarában se, csupán elvégezték a szükséges műtéteket és woala. Ezenkívül ahová Sasukéék elindultak lehetséges, hogy egy olyan hely, ahol van Senju dns is vagyis Madarának a rejtekhelye. Mindenesetre esélyesnek látom a tápolásnak a lehetőségét Sasuke részéről.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1754 Dátum: 12 nov 14, 06:40:07 »

http://www.mangapanda.com/naruto/609/
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!