24 máj 18, 22:44:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740126 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #1575 Dátum: 12 okt 20, 13:25:33 »

azért nem mondanám hogy Obito nem rendelkezik aggyal.. egy olyan szervezet fenntartása mint az akatsuki, rengeteg ember manipulálása, meg az hogy titokban tartja igazi kilétét mindenki előtt pont hogy magas intelligenciára utal. az ahogy eljátszotta az idióta Tobit Deidara társaként az meg szépségdijas alakitás volt Mosolyog
azért mert 14 évesen bekajáltattak vele valamit, ráadásul pont miután végignézte a szerelme halálát.. eléggé kiábrándulhatott a világból, ez a hold szeme terv meg nem is hülyeség, szerintem sokan választanák mint a jelenlegi élethelyzetüket.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1576 Dátum: 12 okt 20, 15:57:27 »

Obito csak Yahikoval és Nagatoval volt kapcsolatban. Obito már csak akkor csatlakozott az akatsukihoz, mikor már egyenesbe ért a terv és a saját szemével akarta figyelni (felügyelni) miként haladnak a tervvel. Madaraként ugyanazzal a maszlaggal etette meg a 2 szerencsétlent, mint őt Madara.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Morause
Vendég
« Válasz #1577 Dátum: 12 okt 20, 16:59:54 »

Idézet
Szerintem ebben az álomvilágban az időt is madara írányitaná. Pl ott van itachi, amikor miután megkínozta kakashit a genjutsujával elmondta hogy 3 hetet vagy menyit volt abban a világban és közbe a valóságba 3 másodperc telt el.

Majdnem el is találad... Mosolyog mert 3 napot volt a Tsukoyomi világában míg valójában csak 1 másodperc telt el.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1578 Dátum: 12 okt 20, 21:59:28 »

Miért nagy kisiklás? Max 10-15 év korkülömbség van nagato és obito közt ,vagy ezt hogy érted?

Sokan leírták, hogy azért ölte meg kakashi, mivel nagy valószínűséggel Rin kém volt.

Mikor Obito megy Nagatohoz 3 alakáll a távolban, és Nagato fejpántján még nincs ott a vágás, tehát Yahiko még élt. Obito jó pár hónapig elvolt Madaránál. Miután az akatsuki megalakul (vágással a fejpánton) még egy darabig működnek, és növekednek ezért figyel fel rájuk Hanzou. Ha megnézzük, hogy Kakashi hány éves a databook szerint, akkor 1 maximum 2 év telhetett el Obito 'halála' és a Kyuubi támadás között, egyszerűen ennyi mindenre ez nem volt elég idő, és a támadáskor mér béke volt.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1579 Dátum: 12 okt 21, 10:00:17 »

Ugyanazt a mangát olvassuk? Bár nem tudjuk mikor alakult meg az Akatsuki de Obito szerint ő sarkalta Yahikot is a megalapítására, és így már el is hiszem.
A vágás a fejpántján meg nem azért volt mert jól mutatott azt csak Yahiko halála miatt tette, én kb. úgy képzelem el, hogy ezzel az első találkozással megalakult "akatsuki" és Yahiko halálával Nagato meg elkeseredett és így állította maga mellé. De az biztos hogy akatsuki már azelőtt is volt mikor Yahiko meghalt.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 10:01:59 írta Morause » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1580 Dátum: 12 okt 21, 21:35:12 »

Én is azt  mondom hogy már azelőtt is volt, éspont ezért probléma az idő, ha Obito sarkalta őket az Akatsuki megalapítására, akkor megint egy csomó idő kiesik, hisz megalapítani egy szervezetet egy csomó tagot toborozni (hisz mikor Yahiko tárgyal Hanzouval nem kis csapat áll mögötte), és akkora befolyást szerezni, hogy a nagy kutyák is felfgiyelnek rád az idő, nem is kevés, és Obito már így is hónapokat töltött Madarával, viszont ennyi idő nem telt el a szikla rázuhanása és a Kyubi támadás között, ráadásul akkor már nem tartott a háború, márpedig Yahiko igencsak még a háború alatt hal meg.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1581 Dátum: 12 okt 21, 22:10:45 »

az idővona sehogyan sem stimmmel
rin és obito halála közt nem telhetett el sok idő, bár ha azt vesszük mennyit nőtt a haja akkor legalább 6-8 hónapnak lennie kellett.
Technikák terén ok, teste mesterséges, sokkal erősebb mint volt, madarász meg megtanított neki egy két jobb fogást a genjutsuban.
Kicsit más, srácok ez a madara valahogy csak nekem büdös mint főellenség, bár szerintem komoly esély van rá, hogy a végén nem ő lesz, sőt nem is tobi. Az egész storyban sok szerepe nem volt, sőt valahogy most próbálják ráhúzni, hogy végik ő állt minden mögött. Valahogy nekem nem tetszik, ilyen nyuszi a kalapból az egész, hírtelen előkerült mint egy nagyon overkill ninja (mi a narutóban a ninja? még katanájuk sincs...) isten, aki aztán mindent tud de még azt is. Valahogy mintha egy idegen test lenne törpénetben. Bár nem mondom azt, hogy ez japáni történetben idegen lenne, pl a Chrono Crossban, és a FF9-ben is a legvégén (értds bossfight után) derül ki, hogy az addig főgonosznak hitt tag végül is csak egy csicska az igazi mindenható magasságos akárki szolgálatában. Na mindegyes valahogy majd alakul és remélhetőleg helyükre csúsznak a dolgok.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1582 Dátum: 12 okt 21, 23:48:47 »

Tudjátok nekem vmi csak most szúrt szemet, mondtátok páran mikor láttátok Obito-t hosszú hajjal hogy végre kiderült hogy tényleg nő itt az embereknek a hajuk, pedig a part1 Naruto-ban a chunnin vizsgán Sasuke-nak is sokat nőt mikor Kakashi-val vissza értek az 1 hónapos chidori képzséről.
Chouji-ról nem is beszélve ugyebár rövid volt haja part1-ben, shipuu-ban meg nagyon hosszú, na meg hinata pont ugyanez.

A databook-ra meg ne hajazzatok mert úgy látszik csak beszopat... de most komolyan kérdem én.
Egy sz@ros oldalnak vagy a mangának hisztek inkább?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 23:49:54 írta Morause » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1583 Dátum: 12 okt 22, 00:07:09 »

Tudtommal (javítsatok ki ha tévedek) van databook amit a kiadó adott ki, vagy Kishi írta nem tudom pontosan, de mindegy akkor sem működik az idővonal Kakashi nincs olyan öreg, hogy annyi idő telt volna el, mint kellene ahhoz hogy minden összejöjjön.

Más  téma, ha Tobi maszkja a Zetsu testből van, akkor A/ később mért lesz ez a maszk levehető, és B/ mért van több különböző mintás belőle?
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #1584 Dátum: 12 okt 22, 00:27:57 »

OFF:kornél katanája a szamurájoknak van,a ninjáknak nem volt katanájuk.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1585 Dátum: 12 okt 22, 00:59:41 »

Más  téma, ha Tobi maszkja a Zetsu testből van, akkor A/ később mért lesz ez a maszk levehető, és B/ mért van több különböző mintás belőle?

Szerintem ez lehet az ésszerű magyarázat: Amíg fiatal valszeg Zetsu testét hordja afféle "ruhaként", amikor meg már felnő, nincs rá szüksége, de mivel mindenki ezzel a spirál fejjel ismerte meg, ezért készít magának egy ilyen maszkot, hogy megmaradjon az alteregója.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1586 Dátum: 12 okt 22, 11:32:08 »

A databook-ra meg ne hajazzatok mert úgy látszik csak beszopat... de most komolyan kérdem én.
Egy sz@ros oldalnak vagy a mangának hisztek inkább?
Mind a kettőt Kishi írja, szóval elvileg mindkettőre lehet(ne) alapozni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1587 Dátum: 12 okt 22, 12:55:20 »

Nekem ne beszélj elviekben... ha mind2-őt kishi írja (mert úgy látszik [na persze ikszdé] simán van ideje vezetni, úgy hogy hetente kell leadni a mangát + magán élete is van biztosan) akkor saját magát szívatná meg úgy hogy tud róla. Most az internetről beszélünk, itt az lehetsz aki csak akarsz... mondjuk egy hülye gyerek úgy tesz mintha ő írná a Naruto-t aztán hasra csapásból mindenkire rávág egy körülbelüli életkort, és mivel sokaknak ez tetszik elhiszik pláne azt hogy Kishi írja, ezért biztosan így van.

Még csak azt sem kérem hogy bizonyítsd be mert igazából nem érdekel, meg az se érdekel mit ír a databook... amit látok a mangában az van és kész, ezen nem érdemes rágnom magam.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 12:59:56 írta Morause » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1588 Dátum: 12 okt 22, 13:37:26 »

a databook, igazi kiadvány, nem wiki. Időnként megjelenik egy, tehát ténleg kisi és csapata írja ezeket.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1589 Dátum: 12 okt 22, 15:52:50 »

Ugyanazt a mangát olvassuk? Bár nem tudjuk mikor alakult meg az Akatsuki de Obito szerint ő sarkalta Yahikot is a megalapítására, és így már el is hiszem.
A vágás a fejpántján meg nem azért volt mert jól mutatott azt csak Yahiko halála miatt tette, én kb. úgy képzelem el, hogy ezzel az első találkozással megalakult "akatsuki" és Yahiko halálával Nagato meg elkeseredett és így állította maga mellé. De az biztos hogy akatsuki már azelőtt is volt mikor Yahiko meghalt.

Nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy Madaraként beszélt Konnannal. Ergo lehetséges, hogy Madara fektette le az alapokat az akatsukihoz ( elég korán megtehette ). A Zetsu dolog meg nagyon érdekes. Emlékezzünk csak Kisame - Mizukage jelenetre. Nem kizárt, hogy a fekete Zetsu ejtette genjutsuba a Mizukagét, a fehér meg a tökéletes alakváltással átvette a helyét. A háborúval megalapozhatta Nagato/Yahiko lelkivilágát Madara.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 15:55:28 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!