24 jún 26, 07:37:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1818694 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #1545 Dátum: 12 okt 18, 09:17:45 »

Madara emliti hogy miután beültette a senju dns-t magába semmi se történt egész addig amig fel nem ébresztette a rinnegant.. de akkor csak öregen kezdte el használni a fa elemet is? mert most az edo-s Madara teste fiatal, rinnegan szeme van és fa elemet használ, tudom szó volt róla hogy Kabuto fénykorában támasztotta fel, de ilyen állapot soha nem is volt.. az a baj hogy nem emlékszem szó szerint hogy hangzott el.
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #1546 Dátum: 12 okt 18, 09:33:25 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/16

A kép alján fekete Zetsu  és Madara tisztára mint a Mátrixban Smith ügynök, amikor lemásolja magát az embereken.... Nevet
Naplózva
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #1547 Dátum: 12 okt 18, 11:29:52 »

Madara emliti hogy miután beültette a senju dns-t magába semmi se történt egész addig amig fel nem ébresztette a rinnegant.. de akkor csak öregen kezdte el használni a fa elemet is? mert most az edo-s Madara teste fiatal, rinnegan szeme van és fa elemet használ, tudom szó volt róla hogy Kabuto fénykorában támasztotta fel, de ilyen állapot soha nem is volt.. az a baj hogy nem emlékszem szó szerint hogy hangzott el.

A tudata és képeszségei Madara halála előttiek, viszont a teste olyan mint fénykorában (kivéve persze a szemeit)
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1548 Dátum: 12 okt 18, 12:17:06 »

akkor most nem is akarja megölni Kakashit? kicsit összezavarodtam már a sok jutsu meg képesség miatt xD arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy Rint miért nem élesztette még fel? vagy nem edo zombiként akarja visszahozni hanem azt keresi, hogyan tudná konkrétan feltámasztani?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 14:32:22 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1549 Dátum: 12 okt 18, 13:10:01 »

Nem igazán értem Kabutónak, hogy sikerült felélesztenie a fiatal madarát az öregkori szemeivel és tudatával. Ez sokkal  jobb, mint a rinne tensei, azzal öregen és gyengén élesztette volna fel Pein.
Naplózva

pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1550 Dátum: 12 okt 18, 15:15:35 »

Lehet, hogy úgy élesztette volna fel, de valószínűleg a Mugen Tsukuyomiban ő is fiatal lehetett volna, a mostani fejezetben is fiatalabbá tette magát a genjutsuban
Naplózva
kuvosaki15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1551 Dátum: 12 okt 18, 15:54:44 »

Mikor lesz vége az emlékeknek ?




http://www.youtube.com/watch?v=HmXkVl1Q4o0
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1552 Dátum: 12 okt 18, 17:27:02 »

majd egyszercsak vége lesz...egyébként kisi ténleg kiszámítható nem igazán lőttünk mellé, a zetsukkal és a hobbit - óval kapcsolatban.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1553 Dátum: 12 okt 18, 18:17:29 »

Mikor lesz vége az emlékeknek ?

hát valszeg most... végülis a folytatást már tudjuk Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1554 Dátum: 12 okt 18, 18:34:21 »

Szerintem a következő fejezet legvégén térünk vissza a jelenbe. Ez ugye sima visszaemlékezés, szóval Naruto nem hallja, hogy Kakashi hogyan gyilkolt, akkor viszont honnan fogjuk megtudni a sensei verzióját? Már így is beállt annyira, mint Pein ellen a végére, nem sok ereje maradt magyarázkodni.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1555 Dátum: 12 okt 18, 18:55:09 »

Szerintem egyértelmű miért tette. Rin gyenge volt és joinénként, és konoha fehér agyarának fiaként egy háborúban nem engedhette meg, hogy az ellenség kezébe kerüljön és fontos információkkal lássa el azt. Csak úgy, mint Itachi ő is a falu érdekét nézte.
Naplózva

malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1556 Dátum: 12 okt 18, 19:37:46 »

Pont ezt a felfogást ölte ki belőle Obito, nem hinném hogy ez az oka.
Én úgy nézem, hogy az a Kakashi személyisége pontosan olyan, mint a mostani Kakashié, így ahogy a mostani Kakashi sem vágná el Naruto torkát végső esetben, hogy megakadályozza a Kyuubi elfogását, úgy ez a Kakashi sem ölne meg egy társat. De természetesen van esély rá hogy tévedek.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #1557 Dátum: 12 okt 18, 19:48:50 »

majd egyszercsak vége lesz...egyébként kisi ténleg kiszámítható nem igazán lőttünk mellé, a zetsukkal és a hobbit - óval kapcsolatban.
Na igen,azért úgy egyberakta a "fantársadalom" a sztorit az évek alatt,pláne mióta kiderült tobi kiléte,nem tudott sok új dolgot mutatni nekünk Kishimoto,talán obito indítatásai voltak újak,de mondjuk sztem azt is jobban összehozhatták volna,na mindegy...
 
Pont ezt a felfogást ölte ki belőle Obito, nem hinném hogy ez az oka.
Én úgy nézem, hogy az a Kakashi személyisége pontosan olyan, mint a mostani Kakashié, így ahogy a mostani Kakashi sem vágná el Naruto torkát végső esetben, hogy megakadályozza a Kyuubi elfogását, úgy ez a Kakashi sem ölne meg egy társat. De természetesen van esély rá hogy tévedek.
Nem is tudom,én Kakashiból simán kinézem,hogy még a saját apját is megölné,ha muszáj lenne,persze nem egy küldetés kedvéért,valami komolyabb indok kellene,de megtenné...Sasukét is lazán kinyírta volna,ha úgy adódik a helyzet,erre sztem még mindenki emlékszik,és kb könnycsepje nem hullott volna.
Na nem olyan profi ninja,mint Itachi,de azért közel van  hozzá(mondjuk ez nem feltétlen pozitív,sőt...)
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1558 Dátum: 12 okt 18, 21:13:00 »

Akkoriba Kakashi viselkedése másvolt csak nem rég kezdett megváltozni,de az se hülyeség egymást akkarták megölni vagy Rin mondta,hogy ebböl helyzetböl ugyse illik túl és ölje meg aztán kakashi önmagát.Eza tippet is elfogadhatónak mondható.
Ja és még valami nos tehát ahogy jól tippeltem már szikron hangtól hogy Kurama és 3Mizukage icidest ö okozta és nem madara,szerintem Minato icides után spiral fickóval egyesültek  és rendesen fellépült teste,tehát onnantól felépült.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 21:21:27 írta Pein7 » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1559 Dátum: 12 okt 18, 21:30:06 »

Pont ezt a felfogást ölte ki belőle Obito, nem hinném hogy ez az oka.
Én úgy nézem, hogy az a Kakashi személyisége pontosan olyan, mint a mostani Kakashié, így ahogy a mostani Kakashi sem vágná el Naruto torkát végső esetben, hogy megakadályozza a Kyuubi elfogását, úgy ez a Kakashi sem ölne meg egy társat. De természetesen van esély rá hogy tévedek.

Egyetértek. Sasukét pedig azért ölte volna meg - de valószínűleg ezt is csak a legvégső esetben - mert felismerte, hogy nem képes ész érvekkel meggyőzni, nem képes rá hatni.
Kakashi pedig nem "nemrég/mostanában" változott meg, hanem akkor, amikor Obitot maga alá temették a sziklák...
vagyis egészen pontosan: a jelleme természetesen továbbfejlődött - hetes csapat blabla - , de inkább csak nyíltabb, emberközelibb lett, de a "pálfordulást" ,amely jelen esetben mérvadó, azt a fent említett tragédia eredményezte.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!