24 máj 19, 00:12:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1515 Dátum: 12 okt 17, 12:49:10 »

Obito kissé könnyen visszament, pedig de biztos volt magában, amikor kirongyolt a barlangból.... kis nyomi.  Pojén
Nos, ha már Kishi -újabb- klisét elkövetve azt állítja, hogy a Rinneganhoz kell a SenjuDNS akkor igazán mesélhet, milyen szemeket is örökölt a bátyuska, mert az minden, csak nem Sharingan... Mindenesetre ennyit a Sasuke Rinnegannal fog rohangálni elméletről, de a másikkal még esetleg powerkodhat.

Max 2 részt saccolok még flashbackre, aztán vissza a jelenbe.
Naplózva
kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #1516 Dátum: 12 okt 17, 12:49:21 »

még max 1-2 rész sztem, hisz Rin meghalt, Obito elkezdte a munkálkodását Tobiként, szóval sztem max még azt fogják mutatni, hogy mit csinált a rejtett ködben, meg hogyan készült a kilencfarkú megszerzésére, aztán visszatérünk a jelenbe a csatatérre. Mondjuk sztem a flashback után, Kishi Sasukét és Orochimarut fogja elővenni. De ez még mind csak a jövő zenéje, szal majd megtudjuk Nevet
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1517 Dátum: 12 okt 17, 15:34:01 »

Nem volt rossz fejezet, kiderült, amit már említettem, h a Rinneganhoz kell Senju dns is...
De végülis így már az is kiderült, hogy Obitonak van szíve, mert Rint viszont akarja látni, ezért csinálja az egészet, csak elég hülye módon...meg persze Kakashit is, annak ellenére hogy megölte a lányt
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1518 Dátum: 12 okt 17, 15:52:38 »

Mindenesetre ennyit a Sasuke Rinnegannal fog rohangálni elméletről, de a másikkal még esetleg powerkodhat.
Vagy jön a jól megszokott "jéé, te annyira erős vagy, hogy DNS nélkül is tudsz Rinnegant használni?!" klisé...  Neeem
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1519 Dátum: 12 okt 17, 15:55:00 »

Erről a Senju DNS dologról úgy beszéltek, mintha újdonság lenne, pedig már egy jó ideje nyilvánvaló.  Mosolyog

Bár tudnám miért jöttök a "klisé" szóval egyáltalán, az a gyanúm egyeseknek itt gőzük sincs mit jelent, csak használják...
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1520 Dátum: 12 okt 17, 16:17:33 »

No. Kishi most megmagyarázott egy csomó dolgot, ugyanakkor vágta maga alatt a fát. Ugyanis a jelenlegi Madara gyakorlatilag megállíthatatlan. Ismeri a titkos Uchiha technikákat, a Rin'negan 7 útjának technikáit, tud a semmiből dolgokat alkotni... amellett halhatatlan és még csak ki sem fárad!

A legyőzéséhez valami oltári nagy csavar kéne, ami jó eséllyel orbitális baromságként fog elsülni, sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 16:18:11 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1521 Dátum: 12 okt 17, 16:21:01 »

Jó kis manga rész volt, kicsit lassan halad a fejezet, de legalább már megtudtunk egy s mást, például, hogy a rinnenganhoz kell senju dns.
Szerintem is kb. 1-max 2 rész még a flashback, aztán visszatérünk a csatához, vagy Sasukéhoz.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1522 Dátum: 12 okt 17, 16:22:49 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/16

Amikor annyit fejlődsz, hogy túllépsz a Sharinganon... akkor a Rinnegan vár rád. Ezért nem volt egyértelmű, Csibe.

Most a 14 éves Obitot kéne látnunk, ahogy Madarának tetteti magát és behülyíti a nála legalább 10 évvel idősebb Nagatot- ez alapból béna, akármennyire is könnyen befolyásolható Nagato- de Nagato nem is néz ki itt annyinak, mint amennyinek lennie kéne, tehát Kishi tényleg elcsúszott az idővonallal egy kicsit.

Kérdések maradtak: mikor tűnt el spirál Zetsu, miért halt meg Rin?
Fekete Zetsu Madara akarata? Ezt eddig is tudtuk?

Nagyon kevés a heti 16 oldal, főleg a visszaemlékezéseknél  smirksweat
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1523 Dátum: 12 okt 17, 16:29:42 »

Újdonságnak újdonság, hiszen eredetileg úgy tudtuk, hogy a bátyó született a szemekkel és chakrával, míg az öcsi a testtel. Ez most olyan mintha benyögnék a kövi részben, hogy a Senjuk a teljes hatalmukat csak Uchiha DNS-el érnék el.

Malakian: tudom én, de legalább arról a csavaros szemről derülne ki valami. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 16:57:12 írta Aizen » Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #1524 Dátum: 12 okt 17, 16:55:06 »

De már Rikodou fiát sem Rinnegannal mutatta Kishi, hanem valami csavaros szemmel. Gondolom onnan jött a Mangekyo, ahogy hígult a vér pedig a sima Sharingan. De ez is csak feltételezés, a Byakugan sehova nem illik bele, jó lenne egy magyarázat erről is (de mivel a Hyuugák nevetségesen gyengék lettek és semmi szerepük nincsen többé valószínűleg nem fogunk erről többet megtudni).
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 17:06:52 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1525 Dátum: 12 okt 17, 17:05:37 »

Igen Kishi eléggé összekavarta a sztorit meg néhány dolgot bénán kezel főleg mert a Byakugan eleinte erősebb volt mint sharingan most meg olyan mint egy sima kunai  ikszdé
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1526 Dátum: 12 okt 17, 17:57:42 »

Idézet
Igen Kishi eléggé összekavarta a sztorit meg néhány dolgot bénán kezel főleg mert a Byakugan eleinte erősebb volt mint sharingan most meg olyan mint egy sima kunai  ikszdé

Elején nem volt mangekyou sharingan már pedig sharingannál lehet, hogy erősebb volt. Ha mondjuk egy átlagos sharingan használót oda tettél volna egy byakuganos ellen akik még ki is használják erejüket lehet, hogy a byakuganos nyerne. Viszont amikor itachi megmutatta mangekyou sharingant már ott látszodott, hogy sharingannak a magasabb fokozata mangekyou sharingan már pedig az fényévekkel megdobja az erejét az embernek és ennek köszönhetően byakuganos csávókat is lazán vernek na már most nem csak mangekyou sharingannal tartunk hanem már örök mangekyou sharingannal is mint az tudjuk az még mangekyou sharingan-nál is erősebb. Szóval szerintem kishi nem nagyon kavarta össze ezt az egészet mert az nem volt említve, hogy mangekyou sharingannál is erősebb a byakugan csak azt, hogy sharingannál. Ráadásul az se volt említve, hogy aki kibírja használni a sharingan teljes erejét az ne lenne képes elverni byakuganos fickót. Véleményem szerint a végzetvölgyis sasuke aki már tökéletesen használta a sharingant vagy a shippuuden eleji sasuke már elverte volna nejit aki szintén jól használja a byakugant.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 17, 17:59:06 írta Mach5 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1527 Dátum: 12 okt 17, 18:08:32 »

De azt ne feledd hogy Neji közép táv harcos már shippu elején és elüti a tenketsu pontokat, ami Sasuke esetében sőt mindenkiében elég bosszantó tényező.
Sasuke egyetlen használható fegyvere Neji ellen az elemi technikák tehát a tűz és villám használata de mihelyst a közelébe kerülne szerintem Neji győzne, de nem akarok itt "Ki nyerne csatában?" topicot csinálni ezért témát váltok.

A mangát átnéztem és ez fontos mivel még mindig szarul értem az angolt, és ami lejött belőle az csak a végén volt mikor Nagato-nak Uchiha Madara-ként mutatkozik be.
Ja meg hogy elmesélte a tervet a világ megváltásra Madárka.

Ezt összegezve nem nevezném rossz fejezetnek, mert idáig el volt mesélve maga a terv de Kishi-nek hála egy vizuális képet is kaptunk most róla. Mosolyog
A többi meg számomra szóra sem érdemes, úgyhogy abban maradok hogy ehhez még kell egy Bleach és akkor egy hétig megint elleszek mint a befőtt.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1528 Dátum: 12 okt 17, 18:11:18 »

HA jól értelmezem madara akkor most meghalt? és a fekete zetsuval most mivan? nem vagyok énse perfekt angolos, de valaki ha elmegyarázná a fekete zetsu részt meg ksözönném.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Morause
Vendég
« Válasz #1529 Dátum: 12 okt 17, 18:12:17 »

Azt javaslom várd meg a magyart és megtudod! Mosolyog Viszont ezek a dolgok engem is érdekelnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!