24 máj 18, 23:52:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1230 Dátum: 12 okt 02, 11:22:10 »

Most olvastam el az új fejezetet... Én korábban viccelődtem ezzel, hogy Kakashi fogja megölni Rint... és tessék.. :O
De még ne írjuk le őket. Lesz itt még csavar, ebben egészen biztos vagyok.
Most már az a kérdés mit lép erre Obito. Nem tud megküzdeni Kakashival. Viszont akkor Kakashitól is számíthatunk visszaemlékezésekre?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 11:32:10 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1231 Dátum: 12 okt 02, 11:56:22 »

Én is elolvastam, és hát engem azért meglepett. :O Kíváncsi leszek a folytatásra, hogy ezt úgy mivel magyarázzák, hogy Kakashinak volt rá oka, vagy csak a mangekyou sharinganját akarta feléleszteni... De nagyon érdekel, hogy mi fog ezután következni. Viszont így kezdem megérteni, hogy Obito miért lett ilyen amilyen most.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1232 Dátum: 12 okt 02, 12:13:11 »

Ráadásul midjárt átértékelődik, hogy honnan is van MS-e Kakashinak, úgy néz ki mégsem az Obito iránt érzett bűntudat a kiváltó ok. Akkor egyenlőre úgy néz ki, hogy mégis csak ténylegesen neked kell megölnöd a számodra fontos személyt, nnem elég bűntudatot érezned, mert nem sikerült megmentened. Már csak az a kérdés, hogy vajon Obito is felébreszti valahogy (mondjuk megöli Madarát). vagy Kakashi tette rá is kihat.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1233 Dátum: 12 okt 02, 12:17:24 »

ez durva :O igazából az utolsó 2 kép, ami különösen tetszett, a többi inkább csak helykitöltés, na de ne elégedetlenkedünk.
Iszonyatosan kíváncsi vagyok az okokra... Amúgy múltkor megnéztem a chunin-vizsgás részt az animéből: ahol  Kakashi Sasuke átokpecsétét lepecsételi. Nos, ez érdekes dolgot vetnék fel: a pecsételés közben betoppan Oro és valami ilyesmit mond (bocsi nem pontos idézet) " lám, végül te is felnőttél" . szóval, a kérdés: lehet, hogy ők is valamilyen kapcsolatban álltak egymással? pl. Oro segít visszahozni a szüleit... ecc.
esetleg egy átokpecsét is bejátszhat? esetleg valami kavarás a maszkkal?
mangekyus alternatívát sem zárnám ki... bár ahhoz elég gyökér jellemnek kéne lennie ...és nem tudom. Én kicsit azt hittem, hogy Obito szavai - vagy legalábbis állítólagos halála - ráébresztették arra, hogy mik is az igazi értékek....
na meg még valami: Tobi/Obito nem hibáztatta konkrétan Kakashit Rin halála miatt... = lehet Rin kavart be valamit
http://www.mangapanda.com/naruto/600/14
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1234 Dátum: 12 okt 02, 12:28:12 »

Kakashi könnyes szeméből, szerintem le lehet szűrni azt, hogy valóban ő az és hogy nem jó kedvéből tette azt amit.
Jó fejezet kaptunk, legalábbis én Nyelvesít De majd a magyar változattal lesz kerekebb számomra:)
 
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1235 Dátum: 12 okt 02, 12:28:17 »

a csunin vizsgás résznél valszeg még fogalma se volt, kisinek ki is lesz tobi meg rin...ne gondoljatok sokat egy mangát megírnak mondjuk fél évre előre és majd lesz valami, ha nem sikeres akkor egyszerűen megszűnik.
Alap koncepció Ninjak, farkas szörnyek, tsunade jiraya és oro mesélye...a többi meg jött hozzá 10 év alatt.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1236 Dátum: 12 okt 02, 12:28:31 »

Ráadásul midjárt átértékelődik, hogy honnan is van MS-e Kakashinak, úgy néz ki mégsem az Obito iránt érzett bűntudat a kiváltó ok. Akkor egyenlőre úgy néz ki, hogy mégis csak ténylegesen neked kell megölnöd a számodra fontos személyt, nnem elég bűntudatot érezned, mert nem sikerült megmentened. Már csak az a kérdés, hogy vajon Obito is felébreszti valahogy (mondjuk megöli Madarát). vagy Kakashi tette rá is kihat.

jahm.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 13:24:00 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1237 Dátum: 12 okt 02, 13:03:54 »

Az igen...Na ez egy izgalmas rész volt,mivel pörgettem pörgettem és egyszer csak elfogyott a kép ,és a köcsög kakashi meg engem néz.Kérdem én: HOL A TÖBBI? Ilyen se volt még xD. Király volt ez a rész,pedig panaszkodtam az ezelőtti részekre hogy milyen unalmasak.Miért ölte meg kakashi rint? Biztos hogy nem azért mert felakarta éleszteni az ms-t.Meg honnan tudta volna hogy létezik ms? ÉS hogy mit kell csinálni? (Madara az esélyes ,hogy ő mondta kakashinak el a titkot.) De még szerintem kakashi úgysem ölte volna meg rint.Vagy ha igen,akkor HALÁL REÁ!:D
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1238 Dátum: 12 okt 02, 13:47:53 »

Micsoda fejezet volt!!! Nevet Ilyen régen volt szerintem. Nevet

Szerintem obito zetsu egyik klónjának a szemszögéből látta a történteket. Zetsu meg simán lemásolja a chakrát ugyanolyanra és át is változhat más személlyé. Ez esetben kakashivá. ikszdé Nagyon rafináltak. Rin meg persze mondja hogy '' Kakashi...''. Obito meg szépen elhiszi ezt. Na ha ez kiderül biztos átáll a másik oldalra.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1239 Dátum: 12 okt 02, 14:22:38 »

Szerintem obito zetsu egyik klónjának a szemszögéből látta a történteket. Zetsu meg simán lemásolja a chakrát ugyanolyanra és át is változhat más személlyé. Ez esetben kakashivá. ikszdé Nagyon rafináltak. Rin meg persze mondja hogy '' Kakashi...''. Obito meg szépen elhiszi ezt. Na ha ez kiderül biztos átáll a másik oldalra.

Ne könyörgök csak ez a szánalmas klisé ne legyen....most, hogy van végre legalább pár normális fejezet ne csessze el Kishi ilyennel, az még értelmes is lenne ha tényleg Kakashi ölte volna meg Rint, legalább ezt a kis potenciát engedjük már meg ennek mangának...
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1240 Dátum: 12 okt 02, 14:36:40 »

Nem hiszem h zetsu klón, lehet h valami irányító jutsu alá esett vagy rin v kakashi.
de ez meglepett...gratuláció a csavarért...
és láthattuk madata arzenálját
Naplózva

Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #1241 Dátum: 12 okt 02, 14:36:55 »

Hogy Kakashi ölte meg Rin az értelmes? Biztos, hogy nem ez valami akkora kamu hogy ihajj.. Miért ölné meg egy társát? Nem tudom Kakashiról elkézelni..

Ráadásul Madara előre megmondja Obitonak, hogy márpedig vissza fog oda menni.. Honnan tudta volna ezt előre miközben ott ücsörög a kanapéján? Ezo tv-t nézett és jósoltatott??
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1242 Dátum: 12 okt 02, 15:22:41 »

Megint nem látjátok a fától az erdőt -.-
Kakashi nem lehet egy Zetsu... mivel csak a kinézetet meg chakra-t másolnak le, nem pedig egy adott technikát... és az ami épp kinyírja Rint, az egy Chdiori.... úgyh 100% hogy az ott Kakashi... Az ok az már más kérdés...
Én még mindig azon vagyok hogy nagyon jó oka volt erre Kakashinak Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1243 Dátum: 12 okt 02, 15:45:50 »

Számtalan oka lehetett: helycsere jutsuhoz használták Rint, és valahogy "átverték" Kakashit (és a saringant), vagy irányították Kakashit, vagy irányították Rint, és Kakashinak nem volt választása, vagy valami módon elhitették Kakashival h Rin áruló, vagy genjutsu hatása alatt cselekedett stb.
Szóval vannak itt lehetőségek. Az viszont tuti h a mangekyou sharingan felébresztésének ez az esemény az oka.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1244 Dátum: 12 okt 02, 16:00:11 »

Emberek! :O Miért ölne Kakashi az MS-ért? Meg egyáltalán honnan tudhatna róla? Nem ilyennek ismertük. Biztos, hogy más oka van/volt rá arra amit tett!
Nagyon gyanús ez az egész. Hol vannak a többiek? Miért csak ketten vannak?
Biztos, hogy Madara tervezett valamit.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!