24 máj 17, 15:33:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mount&blade  (Megtekintve 6627 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 aug 09, 11:41:45 »

A béta szerintem tökéletes, én anno azzal toltam és nem volt sok olyan dolog amit nem fordított le, azt hiszem talán csak 1-2 küldetést  Mosolyog.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #16 Dátum: 11 aug 09, 12:33:06 »

Hát nem tom én sztem elrontottam valamit mert nálam 1-2 szó van a küldibe amit lefordít többet nem meg azon kívölis max a várak nevét de már tom hol van a baj én hülye töröltem dolgokat a mappákból ikszdé Amúgy hogy lehet multizni?
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #17 Dátum: 11 szep 03, 19:44:26 »

az a fordító hibája, nem a legmegfelelőbb ember kezdte el a fordítást, mert 90% nak hitte, most levitte 65%-ra a fordítás állását, de sztem ott se tart.

1 haverom segített neki fordítani, a felét ő csinálta meg egyedül, 1-2 hét alatt, erre ez az aronj meg elhajtotta őt xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #18 Dátum: 11 szep 03, 20:31:45 »

65%? Amikor én letöltöttem a próba fordítást összesen 10-13 várnak a neve volt lefordítva a főmenü meg ezen kívül 1-2 szó de semmi más 1 küldi sem volt lefordítva semmi -.-"
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #19 Dátum: 11 szep 04, 07:55:50 »

mondtam, nem éppen a legjobb a fordító, de hogy minek vállalta be ha nem megy neki, és nem fogadja, vagy elhajtja a segítséget >.<
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #20 Dátum: 11 szep 18, 19:24:35 »

Valaki segítene? Megjött a kedvem játszani, de persze a határidő lejárt ( 30 játéknap). Mit tegyek? Semmi kedvem megvenni... És ha van hozzá crack, akkor az nekem nincsen meg. A válaszokat előre is köszönöm:

Gepguru
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 szep 18, 22:31:33 »

Gepguru: küldtem PÜ-t ^^
Nekem nagyon bejött, végig nyomtam a simát az azért adta, aztán a 2.részét is toltam a 3.részével még nem volt szerencsém játszani.
Imádom ezt a játékot, mert nagyon jó a harcrendszerre, amilyen grafikája van (ami valljuk be, szerintem igazán hozza a középkori stílusának RPG-Akció-fight-ját).
Nagyon jó az aréna harc és a kereskedelem is. A páncélzatok és kardok (istenem imádom őket <3)
Mindent összevetve nagyon jó játék, aki nem próbálta ki, az próbálja ki, mert nem fogja megbánni ^^

Saját vélemény: szerintem ide-oda veri a legnépszerűbb MMORPG-ket (WOW, AION, Metin...)

Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #22 Dátum: 11 szep 19, 08:23:36 »

Nekem, is megjött a kedvem, nekem is küldenétek p.üt? ill van a wabad, fire and sword., meik az alap game?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #23 Dátum: 13 jún 20, 11:12:05 »

uhh régen írtak ide de azért megkérdezném:

crackelt verzióval lehet-e online multiplayerezni? csak az érdekelne igazán, bár elég régi játék szal lehet hogy amúgy se találnék játékosokat..
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #24 Dátum: 13 júl 04, 21:58:08 »

Dedicated szerverre elvileg lehet vele menni. Persze ezek is verziófüggők (Patchek)
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #25 Dátum: 13 júl 06, 15:53:23 »

Üdv!

Érdekelne, hogy 1.143 -hoz van-e C key? Mert letöltöttem ezt a verziót és a multinál CD kulcsot kér...

Megoldottam

Találtam egy működő CD keyt a multihoz. De sajnos mindig minden szerver kickel egy kb. fél oldalas piros szöveggel.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 07, 11:05:12 írta Kyou » Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!