24 máj 18, 03:17:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Assasin's Creed  (Megtekintve 40692 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #75 Dátum: 14 jún 13, 10:03:18 »

A legjobb AC szerintem a brotherhood volt. Az AC Black Flaggal az a baj, hogy az igazi assassin creedtől távol áll.Alapból ugyebár egy "assassinnak öltözött" kalózzal vagy, tehát a megszokott száltól el is tér.Persze maga a játék ha ettől eltekintünk, hogy most már nem az assassinok köré van építve, akkor nagyon jó, illetve talán(a hárommal nem játszottam) ez a legnehezebb mind közül.
A legújabba a 4es coop jól hangzik
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #76 Dátum: 14 jún 13, 14:46:37 »

A legjobb AC szerintem a brotherhood volt. Az AC Black Flaggal az a baj, hogy az igazi assassin creedtől távol áll.Alapból ugyebár egy "assassinnak öltözött" kalózzal vagy, tehát a megszokott száltól el is tér.Persze maga a játék ha ettől eltekintünk, hogy most már nem az assassinok köré van építve, akkor nagyon jó, illetve talán(a hárommal nem játszottam) ez a legnehezebb mind közül.
A legújabba a 4es coop jól hangzik

Jó látni, hogy más is így gondolja. A 4 jó volt, mint kalózszimulátor, de nagyon gyenge, mint AC. Főleg, hogy a végén sem lett igazi assasin a főhősből.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #77 Dátum: 15 feb 22, 19:34:42 »

Már egy ideje játszok a harmadik részével, de ez sem jön be annyira.A történet jó, grafikával sincsen nagy gond, az a váras elfoglalósdi sem annyira rossz, de több pozitívumot nem nagyon találok benne.
A mellékküldetések rosszak (pl. brotherhoodban  az a farkasos mennyire jó volt), a láda kinyitása kegyetlen idegesítő, kicsit meglököm az egeret, azonnal kihúzza  azt a cuccost. Meg egyszer csak úgy random eltűnt a tomahawkom xD

Mikor kijátszol egy lego gamet, azt élvezni fogod elsőre, mert amúgy nagyon cool, de ha kiakarod játszani a többit is, azt valahogy monotonnak fogod érezni, hogy szinte megint ugyanazt kell csinálnod. Nos, nekem hasonló érzésem van itt is. Imádtam az ac szériát a revelationsig, de ez meg a blackflag már valahogy nem az igazi. Unityvel még nem játszottam,  és szerintem nem is nagyon fogok, de  ha valaki játszott vele, akár írhatna nekem róla valamit.
Mondjuk eléggé meglátszik, hogy Ubisoft inkább már csak a pénzre megy, évente kiad egy egy act..lel

Bár ezt még tervezem kivinni, legalább is a fő vonalat biztosan, aztán majd kiderül, pedig mennyi lehetőség lenne benne...
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 22, 19:36:04 írta dehunter » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #78 Dátum: 15 feb 22, 20:21:02 »

Én mikor kérdeztem az osztálytársamat a Unity-ről, azt mondta, nem lett túl jó. Valami extra időutazgatás is van benne elvileg.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #79 Dátum: 15 feb 22, 21:24:23 »

Messziről kerüljétek el a Unityt én azt ajánlom.Totális időpocsékolás,nem éri meg azt a 45gb letöltést...én is inkább ittam volna el az árát.
Először a játék technikai oldala
Eszméletlenül buggos,és az optimalizáltság teljes hiányát mutatja.Ami még az uborka szokásos optimalizálatlanságához képest is szokatlanul tré.Nincs egy gyenge gépem,felső középkategória.De képtelen vagyok kihozni a gépből totál low grafikán 30 fps-nél többet.És az a 30 sem stabil...ugyanaz van ami konzolokon,hogy nem megy a játék,néhol 20 fps sincs meg.Ha pc-re képtelenek portolni normálisan,azt elhiszem mert köztudottan sz4rnak a fejlesztők a pc piacra,csak konzolra fejlesztenek.De az már a legalja ha egy konzolra fejlesztett játék nem megy egyiken sem Nevet
Mondjuk ennek a legnagyobb oka az hogy az uborka szimbiózisban él az Nvidiával...viszont ugye a ps4 meg xbox 1 mind AMD kártyákkal megy.Legutóbb jött le egy nagyjából 6 gigás patch,amitől a játék rosszabb lett mint volt.
Ja és eddig csak technikai részéről beszéltem.
Most jöhet maga a játék

Unalmas.Baromira unalmas.Nem volt még olyan AC játék,amely alatt kb 20 percenként nézegettem az órámat,meg a facebookot csak hogy történjen is már valami.Arno karaktere unalmas,érdektelen,papír vékony.A nagy forradalomról semmit sem tudunk meg,hiszen a játék 1-2 évvel annak lezajlása után kezdődik (?!?!?!),ami szintén egy érdekes dolog.Az is elárul valamit a játékról,hogy a mellék küldetések izgalmasabbak mint maga a fő szál.Egyetlen jó karakter van a játékban, egy Elise de la Serre nevű templomos nő.Találjátok ki mi lesz vele.Viszont a játék könyv adaptációja baromi jó.Ha érdekel a játék,olvassátok el a könyvet.Negyed annyiba kerül és jobb is.
CrazyCat
igen van benne ilyen időugrós rész,de annak sincs semmi köze semmihez.
Bocsi hogy ilyen hosszú kommentet írtam,de nem ártott közölnöm veletek 1-2 dolgot mielőtt ki akarjátok próbálni. Nevet
shiranai
Szerintem a 2 után a 4 a legjobb rész.Jó látni végre hogy hanyagolják ezt a jelen Desmond szálat.Edward egy baromi jó,erős karakter aki tök véletlenül csöppen bele ebbe a viszályba,és megkóstolja mindkét oldalt.Amúgy végül Assassin lesz belőle.
A karakterek is baromi ütősek.Charles Vane vicces,de elmebeteg.Fekete szakáll meg csak színészkedett a gyutacsokkal amit nagyon bírtam.A játék egészen a végéig egy kalóz szimulátor, ahogy te mondtad.Viszont látni azt hogy Edwardon kívül mindenki meghal...baromi szomorú,nekem legalábbis az volt.És a legvégén amikor Anne Bonny elénekli a "Parting Glass"
című dalt,Edward látja a barátait ülni az asztalnál,és mind rá emelik a poharukat...annyira érzelem teli pillanat,annyira megindító, hogy én megkönnyeztem alatta azokat akik meghaltak.Szóval szerintem baromi jó rész lett a 4, főleg azért mert szakított az előző részekben bevált dolgokkal.De kinek mi
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 22, 21:33:17 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #80 Dátum: 15 feb 23, 20:01:19 »

Akkor asszem nem próbálkozok meg a Unityvel, köszi  Nevet
Jó, abban igazad van, a 4 végét nagyon eltalálták, de szerintem akkor sem volt igazi.Persze kinek mi..
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #81 Dátum: 15 feb 23, 20:12:55 »

Capac, kinek mi persze. Számomra tökéletes kalózszimulátor volt, azért élveztem végig játszani (imádtam rajtaütni a karavánokon Nevet) . A parting glass-os részt tényleg nagyon eltalálták, azt meg is könnyeztem. Ettől függetlenül úgy éreztem, hogy Edward még a végén sem tartja a sajátjának a rend ügyét, csak sodródik az árral, aztán megy nevelni a lányát, ezért nem éreztem a megszokott AC hangulatot. A jelenes részek számomra elvesztették a jelentőségüket Desmond halálával, egyedül Desmond utolsó üzenete tetszett belőle. A történet szempontjából hasonlóan domináns volt a jelen szál, mint régebben, csak most te voltál Desmond szerepében.

45G a Unity? Azta ..., akarom mondani az szép nagy helyet foglal. Mondjuk én azért nem szereztem be, mert nincs ps4-em, de akkor nem emiatt fogok beszerezni egyet, ha lesz rá pénzem. De mit várjunk, ha a Rougeban egy templomossal (igaz régen assasin volt, de na) kell assasinokat ölni. Remélem, hogy az ubi visszatalál a nekem jobban tetsző játékok irányába.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 20:26:13 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #82 Dátum: 15 feb 23, 20:26:51 »

Én azért a Rougera kíváncsi vagyok. Pont azért, mert egy templomossal vagyunk  Nevet Jó látni, hogy végre nem feltétlen ők a "rosszak", hanem megismerünk normálisan  egy másik nézőpontot is.
(Azt hiszem azért lesz templomos, mert az assassinok elárulják őt, és bosszút esküszik)
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 20:34:11 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #83 Dátum: 15 feb 23, 20:36:37 »

Mondom,ha érdekel a Unity,akkor olvassátok el a könyvet Nevet sokkal élvezhetőbb és pörgősebb mint a játék.
Maga a gamm meg olyan 40-45 de nálam patchelés után már 50 körül járt ()! akkor lett elegem és töröltem a szarba Nevet
Rouge is érdekes lesz,sok barátom mondta hogy veri a Unityt...március 10-én jelenik meg,majd meglátjuk Nevet

Akkor volt jó amikor kimaxoltad a Csókát és a legerősebb hadihajókat is lezúztad egyetlen ágyúsorral xDDDD
Edward pont a legvégén éli át a Rend eszméit.De ez persze már nincs benne a játékban,csak a könyvben.Amúgy nagyon ajánlom az összes AC könyvet,mert verik a játékokat.Például én az első részt halálra untam még anno,viszont olvasva teljesen átéltem Altair helyzetét...
Az AC3 nekem mint játék egyáltalán nem jött be,nem szerettem Connort,inkább mentem volna Haythammel mert sokkal érdekesebb karakter.És mit kapok a könyvben?
Megtudom hogyan lett Haytham templomos,miután megölték Edwardot amikor már idős volt.Hogy nem volt akkora rohadék mint a játékban,hanem arra törekedett hogy az assassinok és a templomosok együtt dolgozzanak.Ne legyen több vérontás.Imádtam.
A negyedik résszel ugyanez a helyzet.Mondjuk sokat dob az élményen is, hogy E/1 a harmadik,a negyedik és a unity története,míg az 1,2 br,rev E/3
Szóval ajánlom hogy olvassátok el a könyveket,mert sokkal többet megtudhatunk minden karakterről.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 20:37:36 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #84 Dátum: 15 feb 23, 20:55:25 »

A Reneszánsz, Testvériség, Titkos keresztes háború, Jelenéseket elolvastam, tényleg nagyon faszák. Lehet elolvasom akkor majd a többit is
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 23, 21:00:21 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #85 Dátum: 15 feb 23, 21:16:20 »

Mindenképp ha az eddigieket olvastad Nevet
Nekem eddig a Fekete lobogó a kedvencem Nevet Imádom xDDD jobban mint a játékot Nevet pedig azt díszdobozos kiadásban vettem meg egy baromi nagy Edward szoborral Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #86 Dátum: 15 feb 24, 18:15:23 »


Akkor volt jó amikor kimaxoltad a Csókát és a legerősebb hadihajókat is lezúztad egyetlen ágyúsorral xDDDD
Edward pont a legvégén éli át a Rend eszméit.De ez persze már nincs benne a játékban,csak a könyvben.Amúgy nagyon ajánlom az összes AC könyvet,mert verik a játékokat.Például én az első részt halálra untam még anno,viszont olvasva teljesen átéltem Altair helyzetét...
Az AC3 nekem mint játék egyáltalán nem jött be,nem szerettem Connort,inkább mentem volna Haythammel mert sokkal érdekesebb karakter.És mit kapok a könyvben?
Megtudom hogyan lett Haytham templomos,miután megölték Edwardot amikor már idős volt.Hogy nem volt akkora rohadék mint a játékban,hanem arra törekedett hogy az assassinok és a templomosok együtt dolgozzanak.Ne legyen több vérontás.Imádtam.
A negyedik résszel ugyanez a helyzet.Mondjuk sokat dob az élményen is, hogy E/1 a harmadik,a negyedik és a unity története,míg az 1,2 br,rev E/3
Szóval ajánlom hogy olvassátok el a könyveket,mert sokkal többet megtudhatunk minden karakterről.

Így már értem, én nem olvastam a könyveket. Eddig azt hittem, hogy azok csak összefoglalják a játékokat és nem adnak hozzá, de ezek szerint tévedtem. Lehet egyszer majd elolvasom.
Az AC3-at csak azért vittem végig anno, hogy megtudjam mi lesz Desmond történetének a vége.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #87 Dátum: 15 feb 24, 19:21:39 »

Jó, mondjuk hasonló lesz mint a játékban, de aki szeret olvasni, az úgy sem fogja megbánni  Nevet Meg pl. revelations vége ugye az, hogy Ezio ott marad abban a szobában, a könyvben meg  kap egy szép lezárást.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 19:22:30 írta dehunter » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #88 Dátum: 15 feb 24, 19:36:08 »

Ezio lezárása gyönyörű.Tökéletes vég egy ekkora harcosnak.SPOILER!!Majdnem olyan szép mint Naruto és Hinatáé Nyelvesít
shiranai ha azt vesszük mennyi info van a könyvekben,akkor joggal gondolhatjuk azt, hogy a játékok a könyvek összefoglalói Nevet mindenképp olvasd el őket,nem fogod megbánni,mert eszméletlenül jók.Nekem mindegyik itt van a szekrényemen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 24, 21:39:25 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #89 Dátum: 15 feb 25, 18:28:40 »

Basszus, most hogy így feljött a Parting Glass szám, teljesen ráfüggtem megint... Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!