24 máj 20, 20:09:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai  (Megtekintve 50210 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #60 Dátum: 15 jan 11, 22:42:19 »

Bastian: an angol feliratot honnan szoktad leszedni? nyaa.se-n viszonylag lassan rakják fel, már kijött a 13. rész és még nem láttam angol feliratos verziót.

Van tipped, hogy honnan lehet leszedni?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #61 Dátum: 15 jan 11, 23:44:52 »

Egy ősi módszert használok: a manga szövegével nézem a RAW változatot. Ritka az említésre méltó eltérés a szövegben. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Mafu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 891


Unknown


« Válasz #62 Dátum: 15 jan 12, 17:23:29 »

Bastian: an angol feliratot honnan szoktad leszedni? nyaa.se-n viszonylag lassan rakják fel, már kijött a 13. rész és még nem láttam angol feliratos verziót.

Van tipped, hogy honnan lehet leszedni?

Erre nincs praktika, egyszerűen, amit nem visz a HorribleSubs is, az késik. Kb. szerda felé nézz feliratot.

Nekünk az még plusz öröm, ha égetve is vannak a feliratok, azt mindig szeretjük :3
Naplózva
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #63 Dátum: 15 jan 12, 18:30:00 »

Bastian, a zöld hajú fickó még mindig lehet a jó öreg nyilas/szemüveges barátunk. Csak emlékezz vissza "milyen" volt amikor először láttuk a mangában (oké, tudom, hogy nem ugyanolyan, de akkor is Mosolyog)
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #64 Dátum: 15 jan 12, 20:46:22 »

Engem csak az érdekel, hogy a zöld haj miként fog eltűnni, ha ő lesz az. Parókát viselt, vagy mi? ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #65 Dátum: 15 jan 12, 21:13:54 »

Nem paróka, inkább valami ilyesmi[SPOILER]: http://mangafox.me/manga/nanatsu_no_taizai/v07/c054/18.html
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 12, 21:14:33 írta Jokerke » Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #66 Dátum: 15 jan 12, 21:45:37 »

Ez megmagyarázhatja a dolgot. Mondjuk annak idején én azt hittem, hogy csak az esőtől lelapult a haja és kedvére felborzolhatja bármikor. A színeket azt nem látjuk ugyebár. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 12, 21:46:39 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #67 Dátum: 15 jan 13, 21:25:52 »

Hétfőre már volt angol felirat.

Mafu: kifejtenéd nekem kérlek, hogy miért is jó az égetett felirat? Manapság a fájlba bele lehet csatolni a feliratot, amit ki is kapcsolhatsz, ha pedig külön van akkor te magad is bele tudsz írni, át tudsz írni 1-2 mondatot ami nem hagy nyugodni. De égetett felirat?  Szomorú Technikai KO én egyetlen érvet sem látok mellette.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #68 Dátum: 15 jan 13, 21:30:24 »

Neeee már..tényleg zöld haja lesz? Szomorú
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #69 Dátum: 15 jan 13, 21:40:40 »

Az új endingben nem olyan neki, viszont ha ez a fickó akar "ő" lenni, akkor olyan volt neki valamiért.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 13, 21:41:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #70 Dátum: 15 jan 18, 12:11:59 »

14. rész

Jobban kijöttek a készítők a páncélos dologból, mint vártam. Azt viszont nem értem, hogy alapból miért döntöttek amellett, hogy kihagyják a kölyköket és "Armando"-t és helyette filler jeleneteket raknak be a páncéllal és a zöld hajú fickóval, aki "Armando" helyett "Alan" néven fut. Na, ez a felesleges belenyúlás! A saját dolgukat nehezítették meg azzal, hogy már a Byzel ívnél töltelék történéseket kellett beletenniük ahelyett, hogy gondtalanul maradtak volna az eredeti tartalomnál. -.-

Guila háttérsztorija is adaptálva lett a 37,5. fejezetből, valamint a Dawn Roar-t sem hagyták ki, aminek külön örültem. Hatalmas telitalálat nálam, hogy Threader megkapta Miki Shinichiro hangját.

Jokerke, gyakorlatilag úgy történt a dolog, ahogy azt vártad. Az esőben hirtelen megváltozott "Alan" hajszerkezete, a színével együtt. ^^

Szóval, mégsem hagyják ki a "Páncélos Óriás" történetszálat, de valamiért mégis késztetést éreztek egy 10 fejezettel későbbi jelenet előbbre hozatalára az ezelőtti részben. Kiszámíthatatlan a gondolkodásmódja az alkotóknak. Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 18, 12:13:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ylight67
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #71 Dátum: 15 jan 20, 01:55:00 »

Mindenféle ítélkezés nélkül érdekelne, hogy miért nem jut fel a Naruto-kun oldalára egy-egy adott rész, csak hosszú késéssel? Csak kíváncsi vagyok. Úgyis végig nézem még egyszer, de addig az indavideo.hu-n vagyok muszáj követni az eseményeket a türelmetlenségemből adódóan. :S

A történetbe való piszkálódás és módosítás / kihagyás nem azért van főleg, mert ha érdekel az eredeti történet, akkor olvasd a mangát? Amellett, hogy furcsa élvezetet találnak benne és gyorsan akarnak pénzt keresni, részben nem a mangára hívják fel a figyelmet?
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #72 Dátum: 15 jan 20, 15:52:50 »

Bastian!

Hogy van az, hogy mire itt a naruto-kun oldalon kijön egy rész, te már a következő részt elemzed?  Nevet Valahol angolul egy résszel előttetek járnak és úgy? Ha igen, akkor leírnád nekem melyik ez az oldal?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
coolt16
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #73 Dátum: 15 jan 20, 16:05:27 »

Egyszerű.  Mosolyog
Itt általában frissen vannak tartva a megjelenési dátumok: http://www.tvrage.com/nanatsu-no-taizai/episode_list

Innen meg le lehet szedni: http://www.nyaa.se/

Érdemes az  Chyuu verziót leszedni (abban van angol felirat).
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #74 Dátum: 15 jan 20, 17:23:57 »

Ez úgy lehetséges, hogy Bastian a vasárnap délután érkező RAW verziót nézi meg, nem az angol feliratosat. Jómagam, aki angolról fordítja magyarra és közben formázza is a feliratot, kénytelen vagyok megvárni a kedd-szerda magasságában megjelenő normális angol feliratot ( Chyuu verzió ).

OFF: Ekkor kezdődik a 2-3 órás meló a résszel, amelyet olyan dolgok szakítanak meg, mint a magánélet, a munka, a betegség, vagy egyéb, előre nem látható rendkívüli dolgok. Sajnos már nem abból áll az ember élete 25 évesen, hogy 2kor hazamegy az iskolából, anya-apa bevásárolt, megfőzött és mosott rám, majd egész hajnali 1-2ig fent lehet lenni, mert csak 8-ra kell suliba menni. OFF vége ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!