24 máj 18, 13:06:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286758 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8145 Dátum: 13 dec 17, 21:33:19 »

Aes:
Szerintem igen is jó dolog, hogy nem diszkriminatív a film (nem mint egy bizonyos játék - Dragon Age - ahol csak azért nem vesz feleségül a herceg, mert elf vagy)

Ez nem diszkrimináció. A házimacska és a tigris között sem lesz románc. Inkább biológia. Mosolyog

"Törphöz képest egészen magas."
"De hasonlóképp ronda".

Tegyük hozzá. Nevet
Egyébként csak azért mondta, hogy idegesítse Legolast, látszik rajta, hogy Legolasért van oda a kis szíve.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 21:34:14 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8146 Dátum: 13 dec 17, 21:38:24 »

Oh ne rontsd már el azt, hogy meggyőzzem őket, hogy nem is olyan rossz ez a rész. Mondjuk te is ezt teszed, csak más módszerekkel.

Igazad van, mert azt láthattuk, hogy Legolas iránt, hogy érez. Törpi az, hogy manapság divatos kifejezéssel éljek, a "friendzoneba" került :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8147 Dátum: 13 dec 17, 21:39:30 »

Érdekes, hogy sokan nem kedvelik Legót, én nagy rajongó vagyok. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8148 Dátum: 13 dec 17, 21:41:01 »

Szintén oda vagyok érte, szerintem Orlando legjobb alakítása.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8149 Dátum: 13 dec 17, 21:41:49 »

Ez most hogy jött fel? Nevet
Én kedvelem, minden tündét kedvelek. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8150 Dátum: 13 dec 17, 21:43:26 »

Csak úgy eszembe jutott a tünde témáról. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8151 Dátum: 13 dec 17, 21:57:03 »

Nem értem mit nem lehet am kedvelni Legolason. Olyakat tudnak a Gyűrűk urában is trollkodni Gimlivel. Most meg egyszerűen a harcmodora volt valami csodás. *nyáladzik*
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 22:01:16 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8152 Dátum: 13 dec 17, 22:00:36 »

Gimli. Nevet Egyébként az nekem is tetszett, mikor felhozták őt is, írtam is, azt hiszem. Gimli még milyen kicsi volt. Nevet

Most valaki magyarázza el, miért nézték ezt meg 40 millióan:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YvR8LGOUpNA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YvR8LGOUpNA</a>
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8153 Dátum: 13 dec 17, 22:02:24 »

Legolas és Gimli kapcsolata volt az egyetlen számomra elfogadható tünde és törp barátság. xD Sokat lehetett rajtuk röhögni. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8154 Dátum: 13 dec 17, 22:07:17 »

Javítottam a butaságom, mert ez most az volt és nem elírás.
Jó volt "Ez valami törp torszülött?" "Ő a kisfiam, Gimli."
Hihetetlen, hogy a helyesírás ellenőrzőm kijavítja a törp szót. -.-"

A baris vidi meg biztos felkerült valami vicc oldalra és azért... nem tudom mi magyarázni való lenne rajta Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8155 Dátum: 13 dec 17, 22:11:21 »

Sajnos szomorú, hogy sokaknak le sem esett a vicc a moziban.  Szomorú Jó, mondjuk nem ismerheti mindenki a Tolkien-univerzumot, de ez elég alap. Nevet
Én nagyot röhögtem, jó volt belegondolni, hogy pár évtized múlva legjobb barátok lesznek, és együtt fognak átkelni Amarba. Meg miattuk enyhül majd a tünde-törp ellenségeskedés. Most meg simán letorzszülöttezte szegény kölyök Gimlit. Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8156 Dátum: 13 dec 17, 22:24:04 »

Nálunk szerintem nevettek az emberek.

Én meg még oda is fordultam barátomhoz, hogy "és íme egy barátság kezdete, már látatlanban is cseszteti"

Amúgy Thranduil hangja tényleg buzis volt Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 22:26:16 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8157 Dátum: 13 dec 17, 22:40:40 »

Úgy hozzászólnék, de még nem láttam a filmet.  Nevet

Amúgy ilyen volt már itt trónok harcába, de breaking badbe még nem szerintem:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZFjsOZDjnJA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZFjsOZDjnJA</a>


és a a színes csík, mint a VHS-nél, áhh de amúgy nem sírom vissza csak nosztalgikus.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 22:41:41 írta Syzygy » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8158 Dátum: 13 dec 18, 00:03:31 »

ma végre volt szerencsém nekem is a filmhez. ( tudtam végre szerezni jegyet )

Nagyon tetszett hogy Legolas milyen nagyképű és ellenséges volt =D Megismerhettük egy kicsit másik oldalát is.

Tauriel szvsz az Elfek szégyene. Nem az a baj hogy kedves meg minden, de ha összejön egy törppel hát én nem is tudom mit csinálok. Meg úgy alapból a karaktere is felesleges. elhiszem én hogy kell egy jó csaj a történetbe de ez gáz :S

Smaug gyönyörű volt. Életemben nem láttam még ilyen élethű sárkányt mozivásznon.

Ahogy Szauron összecsapott Gandalffal, és a szemből kirajzolódott az eredeti alakja eszméletlenül epicre sikeredett =D


Hozzászólva a témához nekem az örök kedvenc karaktereim a Gyűrűk Ura univerzumból: Aragorn, Eomer, Eowyn ( máig azt mondom ö illett volna Aragorn mellé ) és Boromir.

Bárki bármit mondd az emberek a legnagyobb hősök a Gyűrűk Urában. Ők harcoltak Szauron és Szarumán hordáival , míg a Tündék és Törpök inkább elfordították a fejüket.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8159 Dátum: 13 dec 18, 00:41:11 »

Idézet
Bárki bármit mondd az emberek a legnagyobb hősök a Gyűrűk Urában. Ők harcoltak Szauron és Szarumán hordáival , míg a Tündék és Törpök inkább elfordították a fejüket.

Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Nevet

Ki győzte le Morgothot, a FŐELLENSÉGET, aki mögött Sauron elbújhat? Kik harcoltak vele évszázadokon át? Ja, a tündék.  Nyelvesít

---

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy kik árulták el őket folyton? Ja, az emberek. Nírnaeth Arnoediad, a Megszámlálhatatlan Könnyek Csatája. Keress rá.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 00:46:10 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!