24 máj 23, 21:05:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1291194 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4680 Dátum: 11 feb 08, 20:47:54 »

A Jay és Néma Bob filmek többsége egész jó Nevet
Shop-Stop (csak az) 1 és a Shop-Show visz mindent Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4681 Dátum: 11 feb 08, 20:50:05 »

Nekem messze a Dogma a kedvencem, a maga kategóriájában nehéz lenen űberelni.
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4682 Dátum: 11 feb 08, 21:00:47 »

Azt csak egyszer láttam, így már annyira nem rémlik, csak hogy + kicsengésű volt, de bőven belefér az is Nevet
A Képtelen képregényt nem láttam egyedül a J&NB filmek közül - Na majd arra is sort kerítek egyszer.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4683 Dátum: 11 feb 08, 21:43:13 »

Az összes Kevin Smith alkotás jó mind a maga nemében Mosolyog De nekem a Shop Stop 2, Dgoma, Shop Show, és a Jay és Néma Bob visszavág Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4684 Dátum: 11 feb 09, 06:58:24 »

Számomra a Comic Strip a kedvenc Kevin Smith film. Igazából ez az , amire kijelenthető , hogy nem kifejezetten vígjáték. Shop Stop 2 meg szerintem egy akárhányszor megnézhető film a szokásos SW fanolás miatt is. ^^ Am. a J & N.B. Visszavágban a Mark Hamiles rész tetszett a legjobban. x'D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=P_7HVcYjM3Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=P_7HVcYjM3Y</a>
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4685 Dátum: 11 feb 09, 14:58:55 »

Még egy ok sorozatok eredeti nyelven való nézésére.

Az epizód megható, drámai jelentettel zárul, és a vége főcímnél a hatás fokozására elindul az instrumentál zene...aztán hirtelen megszólal: "A szinkron a xy megbízásából a z stúdióban készült."  Lehánylak Technikai KO




Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4686 Dátum: 11 feb 14, 21:41:48 »

Gin-iro no kami no Agito! Anime film. Nagyon szép:) Nézzétek meg!
Mostanában vadászok az olyan animékre, amik nem sorozatok, ill nem sorozatokhoz készült filmek, csak egymagukban állnak. Annyira szépek:)

És akkor egy dal belőle:) http://www.youtube.com/watch?v=OWyyCvZvsKE

Meg néhány cím, ha kedvet kaptok a mozizáshoz: Toki wo kakeru shoujo, 5cm per second, Summer Wars és a fent említett. Amihez van még egy dalom: http://www.youtube.com/watch?v=KgvioIiv8jE
Animeaddictson mindről van leírás:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4687 Dátum: 11 feb 14, 21:55:33 »

Ez mind tucat cucc Zemo bébixD Mindegyik epic. Szóval írj vlami kevésbé ismerteketXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4688 Dátum: 11 feb 14, 22:28:38 »

Na, akkor legalább most én is behozom a lemaradásom:D Ez esetben kérek még ilyeneket. Szívesen néznék még.

Mellesleg lefogadom, hogy 1 ember biztos van, aki nem látta és annak most hasznára váltam. Szal nem volt hiába akkor sem,h leírtam bleblee:p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4689 Dátum: 11 feb 14, 22:53:01 »

Gonzo művekre keress rá esetleg Ghibli műveire. Címet én nem nagyon tudok. Túl sok mindent láttam. Talán braev story a címe. Az elég jó ilyen movie. Kara no Kyoukai ez egy 6-7 részes movie azt hiszem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4690 Dátum: 11 feb 14, 23:14:09 »

Szóba sem jöhet több részes.

De a Gonzóra, Ghiblire rákeresek. Köszi
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4691 Dátum: 11 feb 14, 23:35:16 »

Hiba elég jó. Évente jött ki belőle egy rész. Mindenképpen érdemes megnézned.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4692 Dátum: 11 feb 15, 00:29:06 »

Tajga-csán?! Engem kihagytál a listáról? Gyáááá Tessék csak meg nézni a Tenku no Shiro Laputát, és Gao!  Nyelvesít

Büntetésből pedig a Kaze no Tani no Nausicaä-t, és Hiei által ajánlott Kara no Kyoukait!  ikszdé
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4693 Dátum: 11 feb 15, 14:49:49 »

Én megnéztem a Kakurenbo-t és most nézem aHetalia: Axis Powers-t. Ezen néha sírva röhögtem, ajánlom Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4694 Dátum: 11 feb 24, 12:32:30 »

Akkor megnyugodtam, hogy nem offolunk és szorítok, hogy rájöjj ikszdé
(Hmm bezzeg ha még cspattag lennék kitudnám törölni a saját hsz-em így elég lenne csak gyors átmásolgatni mindent a megfelelő sorrendben)
Am arra a részre speciel nem emlékszem. Nekem a kedvenc Félixes részem az amikor a német csaj megy dolgozni a szállóba és Félix full bele van esve ikszdé a csaj meg az igazgatóba, Félixbe meg Izzy szerelmes ikszdé ésésés ott kavarnak össze vissza névtelen levelekkel xD

Nah akkor itt már nem off. Nevet
A papagájos rész az az volt, amikor valami külföldi vendég érkezett akinek volt egy iylen papagája, ami, ha jól melékszem már nagyon öreg volt, és a tulaj meg nagyon vigyázott rá. ikszdé Persze a papagáj megdöglött, és ebből lett mindenféle keveredés. Nevet A végén, ah jól emlékszem "ételkülönlegességként" felszolgálták. Mosolyog Persze nem nyersen, hanem a szakács csinált belőle vmi speckó kaját. Nevet

Az Izzys részre is emlékszem. A pontos történetre már nem, csak arra, hogy voltak ezek a levelek, és hatalmas agyhalál lett belőle. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!