24 máj 19, 10:38:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687289 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2655 Dátum: 14 szep 27, 11:51:38 »

201.rész

Kiderült,hogy Lucy-n miért van esküvői ruha! ikszdé Nem akartam elhinni. -.-"
Feldolgoztak egy manga fejezetet,és mellé egy kis filler.A filler jó volt.
Mavis és Zeref beszélgetésének a végét,drámaibban is megcsinálhatták volna,de nem volt rossz. Mosolyog
Egyenlőre többet nem tudok mondani.  Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2656 Dátum: 14 szep 27, 12:02:43 »

Mikor jön a filler évad?
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2657 Dátum: 14 szep 27, 12:17:55 »

Hmm nem tudom nekem pont, hogy jobban tetszett volna ha konkrétan megtudja Urtear, hogy mennyi életet megmentett, olyan rossz, hogy sohasem fogja megtudni. Szomorú Gondolom nem sikerült teljesen a varázslat és ezért maradt még egy kis ideje, aranyos lett néninek. A filler szereplők meg úgy néznek ki mint valami edolasi változatuk a csillagszellemeknek xd  Bár gondolom az nem lehetséges.

Te miről beszélsz? Hát nem láttad az animét? Egyértelműen tudta hogy mi lett a tette következménye elvégre a filler jeleneteken megmutatták azt amit Mashima kihagyott a mangából ergo hogy mindenki él és virul és minden a helyén. Leszámítva sajnos őt. Mondjuk ez a rész benne volt a mangában is hogy tudja mindenki túlélte és minden a helyén van.

Az új filler évad szereplőkről nekem is egyből a csillagszellemek jutottak eszembe. Nevet A páncélos srác egyértelműen az Oroszlán csillagjegye, ez a szadó mazós csaj meg Virgo tehát a Szűz jelképe, a kislány meg a Vízöntőé. Van egy nagyon megalapozott gyanúm hogy megint Lucy központú filler évad következik.

Közel volt. Nem edolasi, hanem elsötétülési. Hümm-hümm

Eclipse Celestial Spirit Arc
The calamity from Eclipse has not ended yet.
One day, the twelve zodiac gates refused to respond to their summoning. In addition to their sudden appearance and personality change, they've also broken off the bonds they had with their contracted celestial spirit wizards! These rebels, who have set off the beacon of rebellion, have only one thing they seek, "total freedom"!! In front of Natsu, Lucy, and many others, who rose up to recover the bonds, are the new twelve gates, and are ready to stand in their way!

Szóval afféle Zanpakuto Lázadás filler történetszál, Csillagszellemekkel. A történettől nem várok sokat, a dizájnok ellenben érdekelnek. Leoé, Virgoé és Aquariusé már megvan. A többiekét egyelőre árny és köd fedi.

Erről ennyit. Akkor jó volt a megérzésem, pedig még nem is láttam ezt a hírt. Nevet Egyébként tényleg ZP ARC féle cucc. Viszont azért azt meg kell hagyni hogy ez a történet azért garantál némi drámát az tuti. És azért meg kell hagyni nem semmi utalás/irónia a mangára nézve Aquarius külseje, vagyis hogy kislány lett.... Mangások szerintem értik mire célzok. Karakter dizájnok nagyon jók eddig. És az árnyék képekből ítélve a többit ilyen kreatív lesz. Remélem a történetet is jól felépítik majd. És ahogy látom még bőven van idő mire elkezdik tehát megcsinálják az összes special manga fejezetet, plusz lehet lesznek külön filler részek is.

Mint pl a mai. Bár ez inkább csak 80%-ban volt filler. Igazából csak a küldetés.

Ami meg kell hagyni elég rendhagyó volt. Nevet Jó mosolyogtam rajta. Virgo meg hihetetlen, találni egy nagy didkós rákot, ez kész.  ikszdé szegény Lucy megint rajta csattant az ostor de jól nézett ki a ruhában.

Ja és nem semmi utalás volt a küldetés neve és maga a küldi is Mashima egy régebbi mangájára. Monster Hunter Orage-ra. Amit egyébként érdemes elolvasni mert nagyon jó. Nem semmi sárkányok vannak abban is.

Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2658 Dátum: 14 szep 28, 08:39:15 »

26. rész, Na jó rész lett ...volna ez is, ha a végét jobban megcsinálják. Mikor Zeref bekapcsolta a rinnegant, ott azért megoldhatták volna úgy a lombkorona elrohadását a háttérben, hogy szépen folyamatosan mutatják ahogy elrohadnak a levelek és lehullanak nem pedig darabosan, mert így nem volt olyan hatásos szerintem, plusz kár, hogy Zeref dühös tekintetét a pirosról lecserélték feketére, így alig kivehetőek a vonalak a szemeiben. Plusz nemtudom, hogy én hallottam e rosszul, de más valaki adja Zeref hangját mint az előző évadban ? Vagy ugyanaz ? Mert ha új ha nem,elég gagyinak tűnt ahogy beszélt, főleg mikor mondta, hogy mészárlás lesz, azt valahogy komolyabb hangszínben képzeltem el. De Mavis nagyon király volt, imádom a szinkronhangját, nagyon jól átjött nála ahogy visszaszólt Zerefnek. Én nem örülök a filler évadnak,az okés, hogy feldolgozzák a specialokat, de azért van még egy kissebb történetszál az előtt ahol most tart a manga, plusz a manga is több mint 60 fejezettel előrébb van, szerintem azt a kis történetszálat végigvihetnék,aztán jöhetne egy filler évad. Meg csak nekem hiányzott a régi Fairy tail humor a részből ? Lucy megint esküvői ruhában.... natsu egyből rosszul lesz a csónakban, annyiszor láttuk már ezeket, hogy kicsit se viccesek. Na és persze Natsu Wendy és Gray is ugyanazokat a támadásokat nyomták be 3szor..... változatosság= 0 Még ennyire se erőltették meg magukat a készítők. Látszik a hozzáállásuk, kb ilyen lehet : "...jólvan most valahogy leanimálunk egy fejezetet, de olyan hűen a mangához, hogy minél darabosabb legyen a mozgás,nehogy kicsit is eltérjen,közbe belerakunk valami már korábban elhasznált elemet fillerként, a nép úgyis bekajálja."
Naplózva
Miiyu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2659 Dátum: 14 szep 28, 10:16:35 »

Kuro25: De azt nem tudhatja, hogy miatta élnek ^^" Az egy dolog, hogy látta, hogy mindenki jól van, de azt mégis honnan tudná, hogy ő mentette meg őket? Bár lehet tényleg elbambultam a rész alatt... Vagy akkor konkrétabban: Ha már életben maradt, zavar, hogy nem volt lehetőség, hogy legalább gray megköszönje neki, (jó tudom, nem hagyta, hogy a kocsiról leszálljon, ingatta a fejét, de akkor is ) így nem is tudhatja, hogy megmentette.

201.: Jó volt, reméltem, hogy lesz ilyen rész, de  Zeref hangja tényleg fura, olyan egyenletes, nyugodt hangon beszélt, hogy  mindennek tűnt,amit mondott csak épp világ megsemmisítő tervnek nem, vagy nem tudom, nekem nem jött át.

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 10:52:33 írta Miiyu » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2660 Dátum: 14 szep 28, 11:25:23 »

Na, egy egész pofás lezárását kaptunk a NMJ ívnek! Nevet A rész eleji bevonulás nekem nagyon tetszett, és tök jó, hogy visszakapták a nagy céhépületet is. Azért a seggnyaló Twilight Ogre befigyelt, jót nevettem rajtuk  smirksweat
Amikor vonult Luxus is a ultra cool lila ingjében, akkor elgondolkodtam kicsit. Ugye az a ruhája szétszakadt a Jura ellenes csatában. Meg ugye a FT alapból híres arról, hogy a női karaktereket "kicsit leöltözteti". Na már most, animében még nem mutatták, de lazán el tudom képzelni, hogy ebben a világban úgy működik a felszerelések javítása, mint egy mmo játékban. Elviszik a kovácshoz, az a mágikus kalapácsával ráüt egyet és jobb, mint új korában ikszdé Mutathatnának valami ilyesmit. Oké, Erzának ott van a Hearth Kreuz, de igazából az se nagyon volt említve animében.
Na és igen, tényleg megkaptuk a nagy választ, miért volt Lucy menyasszonyi ruhában ikszdé Valamiért nem lepődtem meg... Ugye a rész fele, tehát ez a küldetés filler volt, ami tényleg nem lett nagy szám, de... Kövezzetek meg, nekem bejött és kész! Visszahozta egy kicsit a régi FT-es hangulatot Nevet Meg Erza Csillagos égbeli kalapácsa is visszatért! Nevet Jöhet még több ilyen filler részeknek!
Aztán az epizód vége, hú! Sajnos erről már tudtam, de azért szépen megcsinálták, bár lehetett volna egy kicsit drámaibb is. Meg az elején még tényleg úgy beszélt Zeref, mintha nem hallaná, csak érezné mit mond, de utána eléggé úgy tűnt számomra, hogy ezek tényleg értik egymást és úgy beszélgetnek. Ja meg feltűnt a kis mizé is RT-ből, nem lepődtem meg, hogy Zerefhez futott Nevet

Plusz nemtudom, hogy én hallottam e rosszul, de más valaki adja Zeref hangját mint az előző évadban ? Vagy ugyanaz ? Mert ha új ha nem,elég gagyinak tűnt ahogy beszélt, főleg mikor mondta, hogy mészárlás lesz, azt valahogy komolyabb hangszínben képzeltem el.

Ugyanaz volt a hangja, mint eddig, de igazad van, kicsit másabbul beszélt. Lehet a mostani One Pieces Cavendish szerepe zavarta meg, mivel ott egy majdnem full hülyét kell megszólaltatnia, ahol nem sok drámai hangnem kell ikszdé

Szóval jó kis rész volt ez. Oké, voltak hibái, de a rajzolás és a hátterek nekem továbbra is nagyon adják. Részemről egy 5/5
Az endingen meglepődtem kicsit, nagyon jó kis rajz lett Lucy-ról, de én jobban örültem volna egy Nagy Mágiajátékokat összefoglaló amv szerűségnek, mint ami a Nirvána végén is volt. Ne értsetek félre ez is tetszett, de mire megláttuk teljes egészében (másfél perc) én eluntam az életem ikszdé És egy kis összevágás az elmúlt 26 részről egy kicsit sem lett volna nehezebb.

Mivel ezzel az epizóddal tényleg vége a Nagy Mágiajátékoknak, ezért írnék egy összegzőt:
Először is, a Fairy Tail eddigi leghosszabb íve volt ez (50-51 rész), de szerintem lehetett volna terjedelmesebb is. A régi animében, tehát az "S1"-ben még szépen ki voltak dolgozva a csaták és nem volt elkapkodva az egész. Rengeteg új szereplőt ismertünk meg, akiknek harcait is szépen bemutatták, nem csak a főszereplők hangsúlyosabb csatáit. De még ha nem is, akkor a régi anime kitoldalékolta nekünk és láthattunk egy viszonylag pofás Lyon & Yuka vs Kagura & Milliana fightot. Az alap koncepció is jó volt, nekem nagyon bejött ez a mágia játékok és elsötétülés projekt. Mivel az első 25 részét már kitárgyaltam régebben, így csak az elmúlt 26 epizódot fogom most.
Elég problémás dolguk volt a készítőknek, mivel az évad felénél elvágták a sorozatot és egy új kezébe adták, aminek köszönhetően egy komoly pro és kontra hasonlatokat tudtunk vizsgálgatni, és rengetegszer éltünk is a lehetőséggel ikszdé Az új anime rajzolásban és hátterekben nekem egyértelműen jobban tetszik, de zenékben és színvilágban az első jobb volt, bár... Az utóbbi nem biztos, mivel ez egy komolyabb és élethűbb dizájnt ad neki, de az ostok egyértelműen sokkal gyengébbek.
Na ugye az 5. játéknappal folytatódott a sorozat, ami egyértelműen a legjobb LEHETETT VOLNA, de persze, hogy nem volt! Az összes izgalmas harcot vagy elrontották a Nakama Bankai-al, vagy csak nevetségesen rövid lett és kidolgozatlan. De most tényleg, kérdem én, hogy ha régen egy Elfman vs Bacchus, Lucy vs Flare és ugye Lyonék vs Kaguráék harcra rászántak 1-1 teljes epizódot, akkor egy Luxus vs Jura ezt miért nem érdemelte meg??? Csaták terén egyértelműen borzasztóra sikeredett az 5. nap. Inkább a nevetségesen sokat mutatott Kivégző Osztagra pazarolták a képkockákat, nevetséges...
A hangulat viszont itt is nagyon megvolt. Most nem kezdem el sorolni, de nem egy jelenet volt, ahol végig éreztem a feszültséget és izgalmat.
Aztán jöttek a sárkányok, akik jól néztek ki, de nem nagyon mozogtak és ezért aztán egy jó amv-et se lehet készíteni a Sárkányok vs Sárkányölőkről..
A S2 NMJ íve: számomra csak egy 7/10, ami Fairy Tailhez képest borzasztó gyenge pontszám. Azonban a TELJES NMJ ív helyzete már mindjárt más.
Szerintem egy szépen felépített és kellően összetett történetet láthattunk. Persze volt 1-2 "logikai baki" talán, de nem tudom, javítsatok ki. Azokra a jelenetekre gondolok, amikor Arcadios nagyon-nagyon gonoszan viselkedett, a végén meg kiderült, hogy jó (bár Mestnél is volt egy hasonló anno), meg még az elején Levy szemszögéből olvashattuk a Jövő naplóját a múltról, de utána ez is totál Lucy-s lett... Bár az anime pofásan kiegészítette egy fillerrel ezt a Levis dolgot 2 résszel ezelőtt, tehát próbált menteni a helyzeten. De ezek a dolgok mind Mashimának írhatóak fel. Továbbá Sting feladása is rengeteg embert kikészített, amit meg is tudok érteni, de ezekről már beszéltünk.
Mashimának elég nehéz dolga volt, hisz ez lett az első One Piece ív hosszúságú története és Odához hasonlóan RENGETEG karaktert szerepeltetett. Legtöbbször szépen megoldotta, de ahogy korábban írtam, több helyen is összecsapott munkát végzett.
A S1-ben nekem sokkal jobban bejött a Mágiajátékok, tehát ez felhúzza az átlagát egy 8/10-re. Jó lehet, hogy ez tényleg túl hosszú ív lett így elsőre, de rengeteg potenciált tartalmazott (még mindig elég csak a Luxus vs Jura harcra gondolni), amit Mashima szépen elrontott úgy, ahogy azt lehetetlen.
Végül még egy-két mondat a 4 opening és endingről, ami összefoglalta ezt az ívet. A legelső nyitány még régebbről, nekem nagyon nem tetszett, mivel a zene is élettelen volt és csak bemutatta a csapatokat. Azonban többi, tehát a legutóbbi három cseszett jó lett, mindet visszanéztem egy csomószor ikszdé Oké, full spoileres az összes, de igazából csak így lehet egy képi tartalmilag izgalmas openinget összerakni. A zenék pedig ugyancsak fantasztikusak voltak az utóbbi háromnál.
Az endingek elmentek szódával, bár nekem az utolsó zárány Tenrounál tetszett igazán, azóta egy kiemelkedő sincs.

A következő részek: Ez lesz az utolsó pont tényleg, nem akarok floodolni ikszdé Először is, ahogy korábban írtam, nekem nagyon tetszik az, hogy megcsinálják a "nkwt által -egész, öttized fejezeteket" Nevet A rész végén lévő előzetes nem egy képkockával keltette fel a totális érdeklődésemet, szóval én nagyon várom őket!
Az Eclipse Celestial Spirit Arc pedig brutálisan jónak ígérkezik a részemről, már csak karakter dizájnilag is, te jó ég Nevet Akkor Loki lesz a főellenség? :O :O Meg a többiek is jól néznek ki, bár eddig csak hármat láthattunk összesen, viszont az árnyékképek is nagyon ígéretesek. Egy ilyen történetből lazán ki lehet hozni 10-20 epizódot, szóval fogalmam sincs, hogy meddig lesznek fillerek, de igazából egyáltalán nem zavarnak Nevet
Vége!
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2661 Dátum: 14 szep 28, 17:28:41 »

Natsu egyből rosszul lesz a csónakban, annyiszor láttuk már ezeket, hogy kicsit se viccesek.

Ez egyáltalán nem a vicc miatt van jelen. Ez azért van így mert ilyenek a sárkányölők, nem bírják mozgó járműveken, ennyi. Nem a vicc kedvéért lettek kitalálva. Ha most hirtelen nem lenne rosszul az lenne a baja mindenkinek.

Egyébként a hibákat amiket említettél a DVD-n valószínűleg javítani fogják mert a többin is megtették. Gondolok itt szemszínekre animálásra pl. totál át van rajzolva az egész. És most ne menjünk bele abba hogy a TV verzióban miért nem lehet igényesen csinálni hisz egyszerű az oka. Nevet

Kuro25: De azt nem tudhatja, hogy miatta élnek ^^" Az egy dolog, hogy látta, hogy mindenki jól van, de azt mégis honnan tudná, hogy ő mentette meg őket? Bár lehet tényleg elbambultam a rész alatt... Vagy akkor konkrétabban: Ha már életben maradt, zavar, hogy nem volt lehetőség, hogy legalább gray megköszönje neki, (jó tudom, nem hagyta, hogy a kocsiról leszálljon, ingatta a fejét, de akkor is ) így nem is tudhatja, hogy megmentette.

201.: Jó volt, reméltem, hogy lesz ilyen rész, de  Zeref hangja tényleg fura, olyan egyenletes, nyugodt hangon beszélt, hogy  mindennek tűnt,amit mondott csak épp világ megsemmisítő tervnek nem, vagy nem tudom, nekem nem jött át.

Pont azért ingatta a fejét mert tudta hogy Gray miért akar leszállni. Ergo tudta hogy megmentett mindenkit. Mosolyog
Egyébként egyáltalán nem élte túl megöregedett és meghalt. Csak a halál részét már nem láttuk de mivel a korral jár így egyértelmű. Elhasználta minden életerejét szinte. Egy történet pont attól lesz jó ha nem mutat meg mindent. De itt azért eléggé egyértelmű. Zeref hangja pedig nem más. Szigeten is ilyen volt amikor nem kezdett el dühöngeni. Nevet

INFÓ A FILLER ÉVADRÓL:

Elő került 2 másik karakter dizájn is. Taurus és Gemini! Nekem ők is bejönnek de nagyon.
Taurus nagyon komoly lett külsőleg. Nevet

Gemini: http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/3_y8rrju9ze8.jpg
Taurus: http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/2_ougxn15a50.jpg

Gemini ikrek felnőttek úgy fest. Míg Taurus tuti hogy Gajeel ellenfele lesz. Nevet
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2662 Dátum: 14 szep 28, 18:23:24 »


Ez egyáltalán nem a vicc miatt van jelen. Ez azért van így mert ilyenek a sárkányölők, nem bírják mozgó járműveken, ennyi. Nem a vicc kedvéért lettek kitalálva. Ha most hirtelen nem lenne rosszul az lenne a baja mindenkinek.

Tényleg furcsa lenne, ha nem lenne rosszul.

Fura, de Wendy egész jól bírja ezeket az utazásokat. Elfeledkeztek szegényről, mikor behozták, hogy az összes sárkányölő rosszul bírja a mozgó járműveket, nem csak Natsu. Mosolyog
Bár lehet, hogy rajta még hatásos a saját mágiája. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 18:24:03 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2663 Dátum: 14 szep 28, 18:27:58 »

Fura, de Wendy egész jól bírja ezeket az utazásokat. Elfeledkeztek szegényről, mikor behozták, hogy az összes sárkányölő rosszul bírja a mozgó járműveket, nem csak Natsu. Mosolyog
Bár lehet, hogy rajta még hatásos a saját mágiája. Gondolkozik

Pont akartam írni hogy Wendy-re nem hat a mágiája miatt. Nevet Egyedül gyógyítani nem tudja magát azt hiszem minden más képességét tudja magán használni.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2664 Dátum: 14 szep 28, 20:19:46 »

INFÓ A FILLER ÉVADRÓL:

Elő került 2 másik karakter dizájn is. Taurus és Gemini! Nekem ők is bejönnek de nagyon.
Taurus nagyon komoly lett külsőleg. Nevet

Gemini: http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/3_y8rrju9ze8.jpg
Taurus: http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/2_ougxn15a50.jpg

Gemini ikrek felnőttek úgy fest. Míg Taurus tuti hogy Gajeel ellenfele lesz. Nevet

Kölyök Jellal és Wendy, valamint acél?bikásított Hoteye. Határozottan jók. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 20:20:27 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2665 Dátum: 14 szep 29, 16:21:58 »

Újabb karakter rajz jött elő. Ezúttal Libra.

http://www.fairytail-tv.com/contents/special/img/7_w5wnomvrmp.jpg

Elég badass a csaj. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2666 Dátum: 14 szep 29, 17:12:07 »

Új Op/Ed-ről van valami hír? Elvileg most szombattól kéne váltaniuk, mivel elkezdődik az őszi szezon (Október), lement a 13 epizód, vége a Mágia Játékoknak és ugye már nem spoileres a jelenlegi nyitány, ami elfogadhatatlan egy FT openinghez képest! ikszdé Ja meg a legutóbbi rész endingje is azt sugallta, hogy lezárult ez a korszak is. Szóval tud valaki valamit, hogy tényleg most hétvégén lesz újítás, és ha igen, akkor milyen típusú zenékre számíthatunk?

Btw elég érdekesen néznek ki ezek a gonosz csillagszellemek :O Egyáltalán nincs sok hasonlóság az eredeti alakjaikhoz képest. Én még arra leszek kíváncsi, hogy akkor mennyire lesznek erősek. Mert ugye nem egyszer volt arról szó, hogy ha Lucy gyúr egy kicsit a varázserejére, akkor a petjei, bocsánat, csillagszellem TÁRSAI is erősödnek. Na már most, jelenleg, (tehát még a fillert ne számítsuk bele) úgy néz ki a dolog, hogy a csillagmágus VISSZAFOGJA a szellemei erejét??? Tehát igazából jóval keményebbek lennének? Láthattuk Capriconál, hogy elég tápos volt,amikor az ember szellem volt benne Tenrounál, de asszem ott a Lost Magic miatt lett annyira op. Meg Leo és Virgo sokszor a saját akaratukból jönnek át a kapun, akkor már teljes lánggal égnek?  Gondolkozik
Az biztos, hogy a jelenlegi, tehát Lucytól kapott erejükkel nem sok vizet zavarnának Natsuék számára, sajnos :S Én pedig örülnék, ha EGY DARAB és nem Loki nevezetű csillagszellem is elég erős lenne. Jelenleg csak 2-3 arany kulccsal EGYSZERRE ér valamit Lucy a mostani ellenfelekkel szemben. Jó, régen se volt egy húha Taurus vagy Sagitarius, de akkor még nem éreztem ennyire jelentéktelennek őket. Túl sok tápos ellenfél jelent meg a time-skip után, lehet ez a baj :S
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2667 Dátum: 14 szep 29, 17:35:44 »

Csak kérned kellett Csabi. Nevet

Opening:
Do as Infinity - Mysterious Magic

Ending:
ROOT FIVE - Kimi no Mirai

Libra elég egyedi lett. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 17:36:16 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2668 Dátum: 14 szep 29, 17:44:24 »

A manga miatt én már nem tudok egyediként tekinteni Libra külsejére. Átok reád anime szünet! >.<#

Új OP-t! Új OP-t a népnek! Nevet

Azért kíváncsi vagyok, hogy Lucy milyen harcokban fog részt venni, ha egy szelleme se lesz meg neki. Gondolkozik Mondjuk ez arra lesz jó, hogy lássuk az a Team Natsu mire megy majd a csillagszellemek ellen. Azért remélem, hogy majd nem fogják vissza magukat, hisz a szellemek nem tudnak meghalni.^^ Szép lenne ha levernének egyet nagy nehézségek árán, az vissza megy a saját világába majd 15 perc múlva újra fullosan megjelenne. Áhh ilyen úgyse lesz. Biztos majd, ha legyőzik őket, akkor újra behódolnak Lucynek.

Valami olyan jó lenne, hogy a szellemek elrabolnák Lucyt és a többieknek kellene kiszabadítaniuk. Ja várj. Olyan már volt. smirksweat És Bajuszhuszárral vajon mi lesz? Szimplán végignézi vagy esetleg azt csinálja mint Yamabá a Bleachben?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2669 Dátum: 14 szep 29, 19:01:03 »

Nem hiszem hogy a csillagszellemek lázadnának. Ohh My God Ahhoz túlságosan szeretik Lucy-t.
Nem lehet,hogy ez valami olyan dolog lesz,mint Edolas,hogy más énjük valahogy oda kerül?Ha Edolast behozzák én szétverem a monitorom,nem is úgy értettem,hanem hogy mondjuk a földön van egy olyan énjük? Hmm? Lehet túlmagyaráztam,de remélem érthető ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!