24 máj 19, 12:49:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687299 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2550 Dátum: 14 júl 26, 20:33:24 »

Megint nem értek egyet Kuroval. Ez a rész gyengébb lett, mint a múltkori. Ha a múltkori volt nálam 8,5/10, akkor ez 6,5/10.
Urtearek jelenete EZÚTTAL tényleg nagyon rossz, élvezhetetlen lett. Nekem a múltkori bejött. A sárkányoknál nem volt dinamika, de a hangulat ezúttal is megvolt, jól érzékeltették a félelmet. Natsu utolsó jelenete béna lett. Pont.
A rész magasan legjobb jelenete az a kapu becsukása volt. Az egy tökéletes pár perc volt, animáció, zenék, dinamika, hangulat terén egyaránt.
Nos, ez egy ilyen rész volt, igazuk volt azoknak, akik azt írták, hogy nem történt sok minden. Kifejezetten kevés dolog történt. Szóval összességében a rész erős közepes volt, míg a múltkori nagyon jó. Persze szerintem.
Ja, és még annyit, hogy Csabi28 elmélete tényleg téves, míg Kuro25 érvelése teljesen helytálló. DE! Azért, mert valaki, aki nem olvassa a mangát, a rész hatására előáll egy téves elmélettel, nem kell ilyen durván kioktatni.
Bastian meg nem a manga miatt hagyta abba?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2551 Dátum: 14 júl 26, 22:19:29 »

Kuro25: ez csak egy saját elmélet volt, ami úgy látszik nem igaz (mert ugye a mangások már ezt is tudják, még jó, hogy anime topic...). Mindenesetre én még tartanám magam ehhez a véleményhez, ha nem is teljesen, de néhány pontjában.
Mert ugye Natsu és Gazille LEGALÁBB 80 évesek, és totál nem néznek ki annak. Ez persze lehet a sárkányölő mágia miatt volt (bár akkor nagyon gyengus magyarázat lenne Mashima-tól), esetleg valami tárgy rajtuk (Natsu-n sál, Gazille-on piercing vagy vállas), de a character page-eken is kérdőjellel mutatták az életkorukat, ergo bőven lehetnek 80+ évesek.
Továbbá a 3 első generációs sárkányölő sárkányát Natsu/Gazille/Wendy-n kívül senki nem látta, de javíts ki, ha tévedek. Rózsaszín hajú főhősünk csaknem a fél világot bejárathatta már Igneel keresése közben és semmit nem talált, sőt mindenki ki is röhögte, hogy sárkányok nem léteznek. Ergo a JELENKORBAN a FÖLDVILÁGON nincsenek óriásgyíkok.
Így marad Edolas vagy a Múlt szituáció, esetleg mindkettő.
Az, hogy Igneel tisztában van Natsu cselekedetivel az még bőven nem zárja ki azt, hogy nem a múltban vannak a sárkányok. Gondolj csak arra, hogy mennyi kapcsolat mágia létezik a Fairy Tail világában. Warren telepátiája, Hibiki is összeköttetésben volt Natsuval, Meredy varázslata stb... Bőven el tudok képzelni egy olyat, hogy a múltból figyeli minden sárkány a saját sárkányölőjét. Az Eclipse-t meg lazán használhatják fordítottan is, hogy nem a múltba, hanem a jövőbe küld, csak kell hozzá még valami más is.
Ott van még a Fairy Sphere-es hibernálás, az is a jövőbe küldte a Fairy Tail-eseket úgy, hogy azok nem voltak tisztában az elmúlt időnek. Mint kis Natsu szituációja.
A 400/7 évet meg úgy értettem, hogy 7 évvel ezelőtt, ugye X784ben (a Tenrou incidens előtt) tűntek el a sárkányölők sárkányai 7 éve. Vagyis 7 esztendeje látták utoljára őket. Ez viszont bőven nem zárja ki az időutazás lehetőségét. Fogd fel úgy, hogy volt egy régi időpillanat, ha már 400 év, akkor legyen X377. Ekkor még Natsu Igneel-el volt, de történt valami, vagy inkább valaki (esetleg Zeref), aki nagy pusztítást hozott a korszakra és Grandine-ék a jövőbe küldték Wendy-éket, de ezt ők nem érzékelték. Vagyis nekik X377 után X777 jött, mintha nem is lett volna kimaradás (Tenrou eset). Viszont akkor már nem volt meg nekik a sárkányaik, így elkezdték keresni őket. X784-ben mondta azt Natsu Gazille-nak, hogy neked is 7 éve tűnt el a sárkányod (X777-ben ?). Ő meg igennel válaszolt. Nekik tényleg 7 éve volt, de igazából akkor már 407 éve lehetett. Ez az egyik lehetőség.

A másik ennek a fordítottja, a múltba való áthelyezés.
14 évvel ezelőtt vissza lettek küldve az időben. Ehhez Lucy anyjának, Layla-nak is lehet köze. Ő is élhet, csak a múltban és azért hitték azt, hogy meghalt, mert eltűnt vagy ő mondta azt, hogy tekintsék halottnak. Tudtommal még nem láttuk a halálát, és mindketten tudjuk, hogy ha nem mutatják egy szereplő elhunyását, akkor az nagy valószínűséggel él...
Továbbá az Eclipse is Július 7-én lépett működésbe, mint amikor Igneel-ék eltűntek. Ez viszont nem magyarázza meg Natsuék életkorát.

Lehet még egy harmadik szituáció is, ami Edolassal kapcsolatos. Ez viszonylag egyszerű elmélet, annyi az egész, hogy át lettek küldve Edolasba és ott élnek most (ugye Edolasi Grandine a Földvilágon). Ezt a másik világot még alig láttuk és voltak benne ilyen sárkányszerű lények, "Légió-k" azt hiszem. Viszont ez sem magyarázza meg Fried képletét.

Az meg teljesen jelentéktelen, hogy nem voltak ott a főszereplők sárkányai. 10 000 akart kijönni és csak hét tudott sikeresen. Bőven ott lehetnek még Igneel-ek Nevet

Csak azért vagyok még barátságos ezzel az elmélettel-elméletekkel, mert viszonylag sok mindent megmagyaráznak. De ahogy korábban írtam még mindig csak feltételezés az egész, nem csoda, hogy vannak benne lyukak. (Bár a korábbi ívekben is volt 1-2...)


Natsu kék ruhája pedig nekem se tetszett...Ha az tényleg J. Lucy cucca (azt hittem, csak Urtear tette rá, hogy elállítsa a vérzést, amit J. Rouge támadása okozott), akkor elég nagy hanyagságra vall az animésektől, hogy ilyen nagy hibákat vétenek. Bár az 1 másodperces "mindkét keze megvan Jövő Lucy-nak" jelenet után én már meg sem lepődök.


« Utoljára szerkesztve: 14 júl 26, 22:28:51 írta Csabi28 » Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2552 Dátum: 14 júl 27, 01:22:55 »

Csabi, ez egy nagyon szép elmélet, tényleg szépen felvezetted, kidolgoztad, de sajnos már hinném, hogy megállná a helyét. Tekintve, hogy nem olvasod a mangát, nem tudhatod.

Továbbá a 3 első generációs sárkányölő sárkányát Natsu/Gazille/Wendy-n kívül senki nem látta, de javíts ki, ha tévedek.

Kijavítanálak, ha olvasnád a mangát. ^^ Így nem.

Natsu kék ruhája pedig nekem se tetszett...Ha az tényleg J. Lucy cucca (azt hittem, csak Urtear tette rá, hogy elállítsa a vérzést, amit J. Rouge támadása okozott)

Azért tette rá, csak nem a saját köpenyét, hanem Lucy-ét, ami ugyebár fekete, és nem kék.

akkor elég nagy hanyagságra vall az animésektől, hogy ilyen nagy hibákat vétenek. Bár az 1 másodperces "mindkét keze megvan Jövő Lucy-nak" jelenet után én már meg sem lepődök.

Ne felejtsük el az ,,Erza kezén nincs Fairy Tail jel"című mozzanatot sem ^^"
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2553 Dátum: 14 júl 27, 09:32:38 »

Ergo a JELENKORBAN a FÖLDVILÁGON nincsenek óriásgyíkok.

Csabi, a sárkányok elég jól tudnak rejtőzködni, ha akarnak. Ott van pl. Achnologia, akivel csak Gildarts találkozott a Tenrou incidens előtt. Nem tudjuk, hogy Igneel-ék hol vannak, de simán lehetnek egy emberektől elzárt helyen (vagy nehezen megközelíthető helyen).

A rész elment, voltak benne bakik, de ezeken már meg sem lepődöm. Viszont amikor előhívták Lucy-ék a csillagszellemeken, akkor libabőrös lettem. Nagyon eltalálta Mashima a csillagszellemek megidézésének "menetét" Mosolyog.
Várom már a következő részt, Zicronis igazi troll lesz Nevet.

Kíváncsi vagyok, hogy valaha rájönnek e, hogy Urtearék szeme nem rózsaszín. Tudom, tudom nem nagy dolog, de még mindig igénytelennek tartom, hogy nem foglalkoznak ilyesmivel.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2554 Dátum: 14 júl 27, 10:57:55 »

Bastian meg nem a manga miatt hagyta abba?

Olyan értelemben nem hagytam abba, hogy nem követem hétről hétre, viszont nem veszem a fáradságot, hogy írjak róla bármit is. A 335. fejezet feldolgozásánál igyekszem tiszteletemet tenni. A mangás részt megerősítem, viszont általánosságban nem konkrét történésekkel van bajom, hanem azzal, hogy nem érzek semmi izgalmat már egy jó ideje a manga irányából, inkább csak facepalmokat vágok. Ez ellen sajnos nem tudok mit tenni, becsapni pedig nem szeretném magam. :/

A 192. rész dióhéjban: RAAWR! smirksweat
A Zodiákus nagyon tetszett. Kúl
Cobra visszatérését már várom. Az egyik kedvenc negatív karakterterem a történetben, Azuma mellett. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 10:59:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Evanna6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2555 Dátum: 14 júl 28, 00:24:50 »

Sziasztok!
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de nem találtam így hirtelen erre utaló választ/kérdést/netes linket : az OVA részeit a sorozat mely részei után érdemes megnézni? Érthetetlen, ha mondjuk még az elején tartok a sorozatnak (100 rész körül) és inkább várjak vele még egy ideig vagy nyugodtan meg lehet nézni?
A válaszokat előre is köszönöm.   Mosolyog
Üdv,
Anita
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #2556 Dátum: 14 júl 28, 13:17:50 »

Sziasztok!
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de nem találtam így hirtelen erre utaló választ/kérdést/netes linket : az OVA részeit a sorozat mely részei után érdemes megnézni? Érthetetlen, ha mondjuk még az elején tartok a sorozatnak (100 rész körül) és inkább várjak vele még egy ideig vagy nyugodtan meg lehet nézni?
A válaszokat előre is köszönöm.   Mosolyog
Üdv,
Anita

Szia Mosolyog Teljesen lényegtelen, hogy milyen sorrendben nézed, nem függ a cselekménytől. Én 175 után néztem őket, amíg szünetelt az anime, de lénygetelen.
De amúgy az akadémiásat (OVA 2) azt érdemes az után nézni, miután már láttad az edolasos arcot, mert van benne egy poén, amit akkor értesz meg. Bár te azon már túl vagy. Az összes többi lényegtelen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 13:18:54 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #2557 Dátum: 14 júl 28, 13:20:18 »

Ha már a 100. rész körül tartasz, akkor az első hármat már nyugodtan megnézheted (Welcome to Fairy Hills!!, Fairy Academy és Memory Days). A negyedik OVA (Fairies' Training Camp) javarészt a 153. részből kihagyott jelenetekből áll, azt érdemes lehet máris utána megnézni. Az ötödik OVA (The Exciting Ryuzetsu Land) rögtön a 175. rész után jön (manga szerint is). A Fairy Tail x Rave című OVA megnézéséhez igazából nem tudom, milyen előismeret szükséges. Ha szeretnéd, megnézheted előtte a Rave Mastert, de szerintem anélkül is érthető. Ja, meg van egy szereplő benne, aki a fillerévadban (125-150. rész) szerepelt. Igaz, már előtte is szerepelt a Fairy Tailben, csak... "más" külsővel. ^^"
Naplózva

Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #2558 Dátum: 14 aug 02, 07:42:30 »

194   The Magic of Zirconis
ジルコニスの魔法 (Jirukonisu no Mahō)   Aug 9

195   Man & Man, Dragon & Dragon, Man & Dragon
人と人、竜と竜、人と竜 (Hito to Hito, Ryū to Ryū, Hito to Ryū)   Aug 16

196   Sin and Sacrifice
罪と犠牲 (Tsumi to Gisei)   Aug 23
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #2559 Dátum: 14 aug 02, 07:58:45 »

193. (18) rész
Hát ez megint jó gagyi lett.... az egészet tök gyerekesre csinálták. Szokásos zenék, kínos kiegészítések. Obaba vagy hogy kell írni  a nevét, na ő belőle is egy folyton pörgő idiótát csináltak. A rész egyetlen jó pontja a szinkronhangok. Natsu beszédje a végén jó lett...volna, ha más zenét tesznek alá, mondjuk ezt :  <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ncvcp4Ub3JM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ncvcp4Ub3JM</a>

lyonnak berakták ugyanazt a kombót amit kaguráék ellen tolt, de ehhez is olyan gagyi párbeszéd társult... "ezt használta ellenünk is " mintha nem tudtuk volna, a fairy tail részéről mikor gray meg juvia kombózott az jó lett meg az elején a kis Natsu vs Rouge mecset is jól megcsinálták, de a többi az  >.<# Lehánylak. Áh komolyan a jó részeket is sikeresen elgagyizzák... Már előre félek mit fognak művelni a következő ARC-oknál. Mert az hogy sikerült alúlmúlni még az erza vs 100 szörny  és az Erza vs Kagura részt is, az már művészet.....  2/5 nálam . Egyszerűen gagyi lett és kész.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 08:09:16 írta tyber22 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2560 Dátum: 14 aug 02, 10:37:55 »

Hát nem tudom tyber22 nekem ez volt az eddigi legjobb rész. Nem tudom lehet álmos voltam vagy valami ilyesmi de 1-2 hibát véltem csak felfedezni arcoknál és azok sem voltak vészesek. Mindenki arca normális volt. Animálás is szép volt. Sárkányok kissé lomhán mozognak ez tény de mintha jobban odafigyelnének a részletekre már. A zenéket továbbra is hiányolom. A régieket hiába tesszük minden héten be mert sosem fogjuk őket hallani az új évadban. Ez már biztos. Én már annak is örülnék ha jönne 2-3 újabb.

Szóval mindent egybe vetve nem volt ez egy rossz rész viszont a lényeg csak most jön mert hát elég sok harcot kell bemutatni és láthatóan rájöttek hogy nem lehet 100%-ban a mangát utánozni ezért is voltak a filler jelenetek amik nekem igazából bejöttek. Szerintem nem estek át a ló túl felére.

Ha tartják ezt a színvonalat akkor tényleg nem fogok panaszkodni és ha még új zenéket is kapunk akkor pláne.

a jövőheti rész lez a vízválasztó ugyanis ennyi fanservice szerintem egy év alatt nincs még FT-ben sem mint abban a részben lesz. Nevet Mint az látható Lucy-n nem sok ruha lesz. Nevet És ez még csak a kezdet. Kíváncsi vagyok hogyan fogják megoldani majd.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #2561 Dátum: 14 aug 02, 12:37:44 »

Hát ez egy jó rész volt. Szép animáció, nagyon jó kiegészítések. Főleg a kiegészítések okoztak meglepetést, mert találóak voltak, bemutatták a mágusok próbálkozásait. Viszont az is igaz, hogy így egy kicsit értelmetlen lett, hogy a sárkányölők vajon mire várnak annyit. Beszélgettek, hogy csak a mi mágiánk segíthet, aztán 5 perc múlva is még mindig beszélgetnek, meg csodálkoznak, hogy ilyen erősek a sárkányok? Miközben a mezei mágusok meg szenvednek. De ettől eltekintve a kiegészítések betöltötték a szerepüket.
Tényleg az egyetlen negatívum (a fenti inkább logikai) az a zenék. Igazából egyetlen tényleg jó soundtrackjük van eddig, és az az, ami Natsu beszéde alatt szólt. Az viszont szerintem felér a régiekhez. Nyomatják is minden részben. Jó lenne, ha több ilyen lenne.
Natsu utolsó jelenete a zenével együtt nagyon jó volt, nem bírtam ki, hogy ne vigyorogjak ahogy feltüzeli a többieket. Nevet Hamisítatlan Fairy Tail hangulata volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2562 Dátum: 14 aug 02, 14:57:49 »

Ja egyébként Sting sárkánya valami eszméletlen gyönyörű lett bár túl sok animálás nem kellett oda de messze viszi a pálmát akármelyik sárkánytól. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2563 Dátum: 14 aug 02, 17:10:00 »

Ritkán van az, hogy egyetértek Kuro25-tel, de most kénytelen leszek Nevet Ez baromi jó rész lett!!!! Figyelmeztetés

Végig megvolt az a "épp élet-halál harc van" hangulata, amit nagyra értékelek. Oké Obama bohóckodásai most tényleg nem kellettek volna, de eszméletlenül fantasztikusra sikeredettek a harcok. A harcok, amik így utólag kiderülve, csak kiegészítések voltak!!! TE ATYA ÉG!!!

Nem kicsit lepődtem meg a rész után, hogy a mangában a többi mágus nem próbálkozott ennyit a sárkányoknál!! Ez az epizód csak 1 fejezetet dolgozott fel, de szerintem senki se érezte rajta az időhúzást, mivel MINŐSÉGI PÓTLÁSOKAT kaptunk!!! (Bár csináltak volna még ilyet a Luxus vs Jura és Grayék vs Lyonék harcánál). Le a kalappal a készítők előtt!! Most tényleg.
Továbbá max a zenék terén tojják le az S1 animét a készítők, mivel volt utalás Lyon 3 jég fenevad alkotására, amit a mangában nem mutattak! Ja meg nem tudom kinek tűnt még fel, de a legeslegelső Fairy Tail részben lévő Ál-szalamandra (nem tudom a nevét) is benne volt a kis csipet-csapatával (nem GH-os csirkeember)  az előző és mostani részben. Nevet

Meg akkor a Shodai és Asuka jelenet is töltelék volt, jól látom ? Azért nem semmi, hogy ilyenre is gondoltak Nevet Nagyon hangulatos volt a beszéde, hogy nem sok kisgyerek láthat közvetlen közelről élőben egy sárkányt maga előtt Mosolyog

Szóval a töltelék jelenetek egytől-egyig fantasztikusak lettek (főleg a Sabertooth-os, nagyot nőtt Orga és Rofus a szememben ezzel Mosolyog )

Összefoglalóan szinte mindenki megpróbálkozott a repülő gyíkokkal, de rájöttek, hogy itt csak a sárkányölő mágia van hatással Nevet Natsu szépen demonstrálta is  Kúl
Az utolsó 1 perc meg magáért beszél. Igaz ezt az 1-2 oldalt láttam mangában (i <3 spoilers), de még így is hihetetlen epik lett. Hajrá Sárkányölők!!! Nevet

Nem sok negatívum volt. Ugye az Obama-s hülyeség nem kellett volna, meg talán az elején volt 1-2 béna fej (Erzánál vettem észre). Oké nem hallhattunk új zenét, de szerintem ennyi elég lesz erre az ívre. A régi szériának se volt sokkal több az elején, csak ugye minden ívvel bejött vagy 10-15 új és a végére kész káosz lett, a jó értelemben Mosolyog Reméljük itt is ez lesz.
A dinamikával se volt most bajom, oké nem volt tökéletes, de bőven elfogadható szinten volt. Ez az epizód egyértelműen egy 5/5 Mosolyog

A következő részt nagyon várom, hallottam mi Zirconis mágiája  Ördögi Az előzetes pedig elég kecsegtető Nevet Ja és az előzetes alatt lévő Natsu & Happy beszélgetéseket nem lehet megunni ikszdé Nagyon viccesek Nevet
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #2564 Dátum: 14 aug 02, 22:08:56 »

Imadtam. Ennyi Nevet A borom konkretan repedezik a libaborossegtol, mert a harcokat a nelkul nem birta ki a borom, ahogy Rogue kimondja Natsu nevet, teljes megborzongok. Az animalas, kifogastalan, reszrol reszre javul, pedig azert mar egy par resz ota sincs ra panaszom. Ganbare, igy tovabb ^^

Obaba vagy hogy kell írni a nevét, na ő belőle is egy folyton pörgő idiótát csináltak.

Obaba-sama egyebkent engem mar a kezdetek ota idegesit -.-"
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 22:30:14 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!