24 máj 19, 11:38:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687292 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2085 Dátum: 13 ápr 08, 15:22:43 »

Igen ám csak ide már aligha lehet valamit kitalálni. Az egy kicsit gáz volt a Bleach- ben is, hogy jöttek az Arancarok majd egy másik részben már a kardokról volt szó. Itt nincs helye fillernek. Max pár rész, hogy mit csinálnak akkor, amikor nem a Nagy Mágia Játékokon vannak.
De amúgy az nem lehetne megoldható, hogy 1 rész 1 fejezetet dolgozzon fel? Mert így megmaradna az a 27 fejezet előnye a mangának. Igaz így lehet, hogy eléggé tökölősnek tűnne az anime és talán kicsit unalmasabb lenne. De ahol most tart a manga eléggé sok a harc, azokat pedig megcsinálhatnák 2-3 részesre is. Majd az arc utá filler.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2086 Dátum: 13 ápr 08, 16:11:32 »

Zeref ne akarj ilyen feldolgozást. Élő példa erre a One Piece anime. Annak mindegyik epizódja ilyen, és hidd el, nagyon érezhető a monotonosság, pedig annak mangája sokkalta bővebb, mint a Fairy Tail-é...
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2087 Dátum: 13 ápr 08, 16:28:31 »

Áhh,szinte az összes hsz-emben benn van ,amikor jellemeztem egy részt,hogy micsoda hülyeségeket tudnak kitalálni az időhúzásra,és igen az én szememben zavaró az ,ha elüt a mangától.Ezért inkább rakjanak be  egy 20 részes filleradagot,aztán megvan oldva.Csak ez a megoldás rendszeressé teszi hogy minden évben lennie kell egy filler adagnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 08, 16:32:33 írta dreamfolow » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2088 Dátum: 13 ápr 08, 17:58:52 »

Én nézem az OP- t (119. résznél tartok) eddig bejött. Néha tényleg érezhető, de engem nem nagyon zavar.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2089 Dátum: 13 ápr 08, 18:20:52 »

Zeref
Ott még csak most kezd izgalmas lenni, ha eddig bejött, akkor már készülj arra, hogy függő leszel ikszdé (egy sorstárs mondja).

Csabi28nem ezekre a részekre érti, sokkal inkább a jelenlegi részeknél figyelhető meg az időhúzás.

Ha már FT topic, akkor el tudnátok küldeni azokat a részeket, amiben Lisanna szerepel? ikszdé
A 24.részt tudom, hogy olyan meg a 33.rész környékén Elfman emlékszik vissza rá a PL elleni harcnál. De ennél van jóval több(úgy rémlik).
Az Edolas Arcban lévő Lisannás részek is érdekelnének, legalább lefoglaljátok magatok, amíg meg keresitek. Nevet(nem kell hálálkodni ^^")
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 08, 18:22:13 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tasur-Astur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2090 Dátum: 13 ápr 11, 13:38:22 »

Hali!
Én most olvastam Wikipedia-n hogy holnap jön a 176. rész "The Eclipse Project" néven. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Fairy_Tail_episodes
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #2091 Dátum: 13 ápr 11, 14:28:01 »

haat, nem nagyon hiszek neki... :/
Naplózva
zsolti3134
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2092 Dátum: 13 ápr 11, 22:40:33 »

Hát nem tudom hol olvastad de amit belinkeltél wikit ott semmi ilyet nem olvastam. Vagy lehet h nem néztem át eléggé alaposan, vagy ha volt is akkor törölték. Nevet( Amugy nem értem miért függeszteték fel. Mivel a mangát nem olvasom ezért nem tudom h beérte e vagy sem. (nem szeretem előre tudni h mi lessz az animébe) Ha nézetség hiány miatt függeszteték fel akkor azt nem értem h miért csak az adott ország nézetségét nézik. (most nem feltétlenül animére értem hanem minden sorozatra ami "elbukott") De jó lenne ha minnél elöbb folytatnák!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2093 Dátum: 13 ápr 12, 07:05:39 »

Azért nem nézzik más országokban az anime nézetségét, mert azt csak a TV Tokyo sugározza, ami nem hiszem, hogy Japánon kívül sok helyen sugároznák. A torrentes letöltésekből meg nekik nem sok hasznuk van.

Én sem találtam azon az oldalon a 176-odik részre utalö jeleket.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tasur-Astur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2094 Dátum: 13 ápr 12, 07:17:00 »

Úgy néz ki kacsa volt, mert már nincs ott, törölték  Szomorú Kár pedig már annyira megörültem neki  Technikai KO
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #2095 Dátum: 13 ápr 13, 14:26:08 »

Hát nem tudom hol olvastad de amit belinkeltél wikit ott semmi ilyet nem olvastam. Vagy lehet h nem néztem át eléggé alaposan, vagy ha volt is akkor törölték. Nevet( Amugy nem értem miért függeszteték fel. Mivel a mangát nem olvasom ezért nem tudom h beérte e vagy sem. (nem szeretem előre tudni h mi lessz az animébe) Ha nézetség hiány miatt függeszteték fel akkor azt nem értem h miért csak az adott ország nézetségét nézik. (most nem feltétlenül animére értem hanem minden sorozatra ami "elbukott") De jó lenne ha minnél elöbb folytatnák!

A hír kacsa amúgy lehet csak elírták ha benne is volt. Pár évig szerintem nem találkozunk az animével.
Amúgy igen azért függesztették fel mert egyre kevesebben nézték de FŐLEG azért mert ugye nagyon közel volt a mangához.  Amúgy Japán-t sosem érdekelte más ország. Náluk épp elég saját nézettség és bevétel.

Ha összeadnánk a bevételt ami egy animére jön az egész világon még akkor sem érnék be Japán-t. Innentől nekik édes mindegy hogy más országban hogy produkál. Amúgy megy az FT más országban. Sőt nem is kevésben. Amerikában pl, Európában is megy több országban is az anime. MAL-on legalábbis látni a szinkron színészek listáját szóval tuti. Nevet Sőt a Manga is megy Európában és Amerikában is.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 14:27:36 írta sdavid25 » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2096 Dátum: 13 ápr 13, 22:28:28 »

A 175. rész vége (vagyis a folytatása) mangában hányadik fejezet?  Gondolkozik

298
kösz.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 13, 22:48:58 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2097 Dátum: 13 ápr 13, 22:39:49 »

298
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2098 Dátum: 13 ápr 15, 18:41:00 »

Jó kis Augusztusunk lesz:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-04-15/fairy-tail-x-rave-master-crossover-manga-gets-anime-dvd

Nálam ez körülbelül az év híre. Nevet Ha ez a különkiadás a 39. manga kötetben fog megjelenni, akkor az 5. OVA valószínűleg a 38-ban lesz majd(Június). Éljen a tündér nyár!  Kúl

UI: Mashima egyedül fogja megtervezni a Rave kiadást, ami elmondása szerint sokkal hosszabb lesz, mint a manga változat. Vajon találkozni fog Erza, Sieg-el? Esetleg Jellal, Mystogan és Sieg beszélgetnek...  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 15, 18:47:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2099 Dátum: 13 ápr 15, 22:23:23 »

Bastian ez pontosan mi is? Ha jól tudom a Rave Mashima régi mangája. Akkor most csinál egy Rave Fairy Tail keveréket?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!