24 máj 19, 12:32:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687296 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1635 Dátum: 12 nov 18, 15:01:53 »

Csabi: Szerintem azért mondják, hogy Vad Négyes mert a Quarto spanyolul 4-et jelent. Mosolyog Nyilván a céhre utalnak vele.

Szegény Wendyt nagyon sajnáltam az elején. Az lett volna furcsa, ha nem sírt volna. Gondolom, hogy mit érezhetett. Jó pár napig szenvednie kellet a második eredet miatt, megtanulta a titkos sárkányölő technikákat, amiket Grandine hagyott neki, erre meg egy aljas húzással kiütik a játékból. Mint a ki nevet a végén-ben, mikor már épp beérne a bábud a célba kiütik és kezdheted előröl.

A Fairy Tail A bemenetele nagyon gáz volt, ahogy ott fújolták őket. Legalább a céh szurkolt nekik. ^^
Mavisen meglepődtem, hogy ott van és, hogy csak a tagok látják. Akkor most Mavis varázsolni is tud ?  Mert, mintha ő aktiválta volna a Fairy Sphere-t a többiek segítségével. Az nagyon komoly, hogy Makarov, hogy bepánikolt, mikor kiszúrta, hogy Gérard nem is FT tag. Nevet

A B csapat nagyon menő. Nekem is ők a favoritok. Ráadásul még másodikként értek be. Azért 5 tagból, mind az 5 S-rangú mágus. Juvia és Gazille a Pahntomnál voltak S rangúak. Luxus nagyon komoly volt, mikor a hóna alá vette Gérardot. Nevet Én Luxust várom, hogy kiírják a nevét latin betűkkel. Vagy Luxus vagy Laxus.

Mikor bejött a Sabertooth a fehér hajú csajról, hirtelen azt hittem, hogy Angel. Ha nem lett volna a fillerben, akkor még most is azt hinném, xD De így inkább a hugának feltételezem. Mert hasonló a ruhájuk is meg a hajszínük. Majd kiderül.

A RavenTailhoz csak annyit, hogy szerintem a bádogembert azt maga Ivan irányítja valamilyen mágiával. Mert ugyan úgy viselkedik, mint Ivan. Vajon Ivánka még, mindig azt hiszi, hogy Gazille őt szolgálja, vagy csak bosszút akar rajta állni az árulása miatt ? Gondolkozik

---------------------------------
Szerk: Erza nevét már leírták a korábbi OVA-k openingjében. Ott is úgy van, hogy Erza Scarlet.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 15:10:26 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1636 Dátum: 12 nov 18, 16:43:46 »

Köszi Tilon, így már értem, hogy a Quatro Cerberus tagjai nem magukra, hanem a céh-re utalnak.
Erza neve valóban volt Erza, amikor az S osztály vizsgánál Natsu vele akar harcolni, de a Fairy Tail elején, szám szerint 9.rész, ahol Natsu vs Erza volt, Kana tábláján; Elsa látható: 10. rész 7.51
De mivel a másik kettő sokkal újabb, így bizonyos, hogy tényleg Erza Erza ikszdé

Ja, Luxus neve engem is érdekel, továbbá még Gazille-é is.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 16:44:20 írta Csabi28 » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1637 Dátum: 12 nov 18, 18:33:26 »

Gazille az eredeti neve, a gajeel az csak a japcsik ahogy kimondják...Luxusé ,remélem Laxus ,nem vagyok benne biztos,Erza meg egyértelműen Erza xD Ja ,amúgy mikor állnak neki itten feliratozni az ova 4-et ?Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 18:34:04 írta dreamfolow » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1638 Dátum: 12 nov 18, 19:15:43 »

Luxusnál, hogyha a kiejtését nézzük, azaz: "Lákszász(ú)" akkor minden bizonnyal Luxus, mivel mindkét magánhangzónak a nevében ugyanaz a kiejtése.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1639 Dátum: 12 nov 18, 20:25:07 »

A B csapat nagyon menő. Nekem is ők a favoritok. Ráadásul még másodikként értek be.

Arra leszek kiváncsi hogy egymás ellen milyenek lesznek a harcok, tuti úgy fog kijönni  a lépés hogy nehéz legyen egymás ellen küzdeni: Juvia vs Gray.., Mira vs Elfman, Gerard vs Erza.. ezekre kiváncsi lennék.
 
Idézet
Mikor bejött a Sabertooth a fehér hajú csajról, hirtelen azt hittem, hogy Angel.
Én is pont ugyanerre gondoltam.. Mosolyog kiváncsi leszek lesz e valamilyen rokoni szál.

Egyébként nem hiszem el hogy elment a bemutatásra egy egész rész Nevet egy fél rész alatt lezavartam volna a másik felébe meg belefért volna egy csata
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1640 Dátum: 12 nov 18, 21:23:45 »

@Csabi

Bolyhoska tényleg 7 napot mond, viszont itt már csak 5 nap van. Az animében 7 nap szerepelt a táblán, de szerintem a manga hitelesebb.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/15

Elolvasva a hozzászólásokat, halkan megjegyzem, hogy vannak benne jó meglátások, viszont azok még nem fedik a valóságot...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 21:26:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1641 Dátum: 12 nov 18, 21:58:01 »

Én nem kattintok rá az biztos..
Még nem olvastam a mangát és nem is kényszeríthetsz.. ;D
Illetve volt rá példa hogy elolvastam belőle pár fejezetet... de maradok az animénél amíg ilyen bleaches eset nem kényszerít rá az ellenkezőjére.

Szóval bocsi ha nem fedik a valóságot.. de itt az animéből tudunk kiindulni. ;P
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1642 Dátum: 12 nov 19, 00:15:49 »

Ez nem spoileres. A link arra az oldalra vezet, ahol ismertetik a Nagy Mágia játékok programját, ami most volt az epizódban. A mangában 5 nap van kiírva az animében meg 7, amit nem értek...

Mellesleg ki szoktam írni, hogy melyik fejezeteket,oldalakat  dolgoz fel egy epizód. Azokig a fejezetekig nyugodtan ellehet olvasni a mangát.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 00:22:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1643 Dátum: 12 nov 19, 02:10:38 »

Gondolom lesz közben is filler csak hogy ne unatkozzunk. Nyelvesít Mosolyog Erre tudok gondolni. Naahjó alvás.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1644 Dátum: 12 nov 19, 10:01:41 »

Jó volt a rész. Nevet A zene ami a csapatok felvezetése alatt ment azt szerintem eltalálták, mert passzolt. Mosolyog Főleg a Sabertooth-é.
Engem a Raven tail-es bádogember szinkronhangja lepett meg. Hmm? Olyan a hangja mint Ivan-é.
Nekem nem jött át az a hangulat mint a mangában mikor mavis megjelenik 1.-re...de mind1. Makarov vicces volt. ikszdé

Érdekesnek bizonyul majd ez a '' rejtett ''. Én úgy képzelem el hogy juvia nem fog harcolni. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1645 Dátum: 12 nov 19, 14:54:31 »

Pedig mar reg lattuk Juviat kemenyen harcolni... Mosolyog azert hianyolom azt a bizonyos "s" osztalyu viselkedest :p harc kozben
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1646 Dátum: 12 nov 19, 14:58:13 »

Ja,Juvia jó bunyós ,az más kérdés hogy muszáj motivációt találnia ,különben semmit se csinál  ikszdé...
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1647 Dátum: 12 nov 22, 18:05:49 »

Valóban jó rész volt. ^^ Bár ez a rész százszor jobb lett volna, ha nem erről szólna az OP 80 %-a. xD De tényleg, meg sem lepődtünk a céheken, tudtuk már, hogy kik fognak jönni. Meglepetést max. a szinkronhangok és a nevek okozhattak. Na meg a plusz infók. A B Teamnek szurkolok leginkább. Bár ezt a Mistgunos dolgot furcsálom... A Fairy Tailen kívül senki se szerzett tudomást arról, hogy létezik Edolas, ahol a Fairy Tail egyik legerősebb mágusa lett a király? Mert ha igen, akkor egyből gyanús, hogy itt van Mistgun. Akiknek leginkább örülök, az Juvia, Mirajane és Luxus. Remélem jól szerepelnek majd és lesznek nagy jeleneteik. Viszont most sajnálom egy kicsit Erzát. Az S osztályú mágusok most úgymond kiközösítették őt. Kíváncsi lennék egy Erza VS Mira harcra. Meg egy Mira VS Elfman is érdekes lehet Evergreen nélkül. xD Na, biztos lesznek jó harcok és érdekes feladatok. Egyébként a Mermaid Heelnél nekem is feltűnt a régi ismerős, szerintem ki is mondhatnánk a nevét, mert egyértelmű, hogy ő az, de hátha más nem jött rá. Sabertoothnál pedig én is azt gondoltam, hogy az a lány Angel rokona. Bár a haja színe nem igazán stimmel, a ruhája teljesen olyan.

Ez a Rejtett jónak tűnik ugyan, de félek, hogy Juvia teljesen elhülyéskedi. Ne értsetek félre, én imádom Juviát, szerintem még mindig vicces, de jó néha látni egy kicsit a másik oldalát is. Remélem jó lesz a kövi rész. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1648 Dátum: 12 nov 22, 19:55:02 »

Érdekes lesz ez a Rejtett próba. A versenyzők fele képessége kötődik a vízhez: Juvia vízmágus, Gray, Lyon jégmágus, Eve hómágus xD
A maradék 4 pedig: Yeagernek valami közelharci varázslatot tudok elképzelni, Nalpudding (innentől Puding xD) szerintem valami rovarokhoz kapcsolódó mágiával operál. Rufusnak nem tudom, de biztos valami szemre szép de fájdalmas mágiát adnék.  A legnagyobb rejtély pedig Beth neki elképzelésem sincs, hogy milyen ereje lehet. Talán valami nagy pusztítást végző. Gondolkozik

Most, hogy mondjátok ezt a Mermaidban lévő ismerős mágust, már nekem is leeset. Nevet Korábban nem figyeltem nekik nagy figyelmet, se a Quatro Cerberusnak mert ők olyannak tűnnek, akik azért vannak itt, hogy kiessenek.^^

Végre megvan, hogy mi változott meg Lisanna hajában. Nevet Az első két tincse megnőtt neki.
Régi haj: http://images.wikia.com/fairytail/images/b/b5/Lisanna_feels_guilty.png
Új haj: http://images.wikia.com/fairytail/images/9/9d/Elfman_and_Lisanna_With_Snacks.png

Én egy Luxus Vs Gérard harcot néznék meg szívesen, csak sajna erre 0% esély van xD.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1649 Dátum: 12 nov 22, 20:14:30 »

Tilon,ezt hogy a francba sikerült észrevenned?:DD Am irtam is hogy talán a haja változott ,vagy valami ilyesmi,de nem gondoltam volna hogy tényleg az.xD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 22, 20:16:28 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!