24 máj 19, 12:49:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 687299 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #780 Dátum: 11 nov 19, 18:40:52 »

106. rész:

Határozottan örültem, hogy Urtear és Zeref harcát kicsit kibontották, és nem csak az elejét meg a végén a kiterült Zerefet láttuk, mint mangában.

A többire azt mondom, hogy olyan jó közepes volt. Nem mozgatott meg különösebben ez a rész, de legalább rendesen visszaadta a mangát. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #781 Dátum: 11 nov 19, 20:13:31 »

Egyetértek  Chakrával, a rész számomra is közepes volt.
Mira vs Azuma harc tetszett, csak sajnos a Démon Mirajane féllángon égett, pedig lehet legyőzte volna ellenfelét.
A "degenerált Megatron" nekem nagyon bejön, Evergreen-nek és Elfman-nak nem sok esélyt látok a győzelemhez.
Azon jót mosolyogtam amikor mondja Evergreen, hogy az idéző mágusok gyengepontja a testi gyengeségük, és betolják Lucy fejét egy tüsszentés erejéig ikszdé
Zeref durci arca nagyon bejött, sajnálom, hogy vesztett Urtear ellen, bár az ő erejét se láthattuk maximumon.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #782 Dátum: 11 nov 19, 20:30:14 »

Tetszett a rész, több pozitívumot is tudnék említeni. Örülök, hogy azért telik az idő és ezt látni a napfényben is.
Wendy haja tök jó volt, hogy megint felkötötte.
A vége szerint nagyon jó lett  ikszdé "Megszereztem... *ending-zene elkezdődik* Megszereztem Zerefeeet!!!" Nagyon tetszett Urtearnek ez a kicsit ideges, őrült énje. xD

...Azon jót mosolyogtam amikor mondja Evergreen, hogy az idéző mágusok gyengepontja a testi gyengeségük, és betolják Lucy fejét egy tüsszentés erejéig ikszdé...
Azon én is, szegény Lucy xD

Szerk.: Mirát elfelejtettem megemlíteni. Szerintem nagyon jó rész volt, amikor feladta a harcot. Ő tényleg tud mérlegelni a helyzettel. Izgalmas volt, az biztos. Mondjuk a látványon kívül konkrét magyarázatot nem kaptunk, de azért kb. érthető, hogy mi történt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 19, 20:32:35 írta BrownOsment » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #783 Dátum: 11 nov 19, 20:50:41 »

Hát ezt Lisanna cseszte el Mirának: "Nővérem! Használd a Satan Soult!" És ezt pont az előtt mondja, aki eddig azon siránkozott, hogy nem kap erős ellenfelet.  smirksweat Most ha miatta nem fog már felébredni Mira, akkor nálam Lisanna végleg elvarrja magát. De nincs baj mert Mirát nem Simonnak hívják.^^ De mindig ott van az a" mi van ha mégis?" érzés. >.<#

Natsunak tetszett a kis beszéde. Wendynek lesz még munkája bőven és máris a kidőlés szélén van. Ha más nem is legalább Natsu sálját meggyógyítja. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #784 Dátum: 11 nov 19, 22:15:13 »

Én a capricorn harcot várom már, de nagyon! Remélem hozni foják a manga színvonalát. Jómagam mint bak jegy szülötte, már a megjelenéskor szimpatizáltam vele, de a vége.... Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #785 Dátum: 11 nov 19, 22:45:15 »


Nem tudom, hogy hol tartottam az animében, ugyanis eltűnt a Fairy Tail mappa. (Lehet ezen a gépen nem is volt.)

Azután jártam valahol, hogy Erzát kiszabadították a Héttoronyból, Zsöráld lakat alá került, aztán valahol utánna voltak fillerek. Volt egy visszaemlékezős rész amelyben a Kicsi Natsu keresi Süsüt. (alias Igneelt) Aztán a legutolsó rész amit láttam, abban volt egy ilyen robotsárkány.

Lapozgatom a wikin az epizódokat  awikin, és erre is emlékszem, hogy láttam az animében:
http://images.wikia.com/fairytail/images/7/76/Happy_and_Charle_figure_out_their_Mission.png

Meg az utána lévő epizódok is ismerősek, csak nem tudom, hogy vajon az animéből, vagy a mangából.

Na mind egy aszem 85 - szóval hehe nézhetek egypár részt ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #786 Dátum: 11 nov 20, 15:35:20 »

Bravó Natsu, végre lenyomta Zancrow-ot Mosolyog Szép küzdelem volt.
+ szerintem a mostani rész legmeghatóbb pillanata és talán az egész arc legmeghatóbb pillanata az 2:58-tól kezdődik, amikor ott fekszik az öreg és Natsu utána meg megszólal. Nagyon epic volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #787 Dátum: 11 nov 20, 22:35:26 »

Hát a Satan Soult csúnyábban nem is rajzolhatták volna. xD De legalább ki lett hangsúlyozva, hogy Mira a megfogyott mágikus ereje miatta nem tudta legyőzni Azumát. ·-· Ami mondjuk fura, mert - bár a mangában nem mutatták ugyan -, de animében elég könnyű dolga volt az öccse és Ever' ellen. Hiába ütötték ki, szerintem az csak ilyen pillanatnyi ájulás lehetett, ami meg nehogy ennyire legyengítse már a mi Miránkat... -.-


Nem is emlékeztem, hogy Rustyrose kivetítette Zeref képét. Nevet És Zeref milyen kis szexi volt már alulnézetből. Nevet Az nagyon adta. Nevet


És teljesen meg vagyok elégedve Urtearrel. Nevet A mangában is egy változó kedélyállapotú őrült volt, amit animében tökéletesen visszaadtak, és még mindig imádom a hangját. <3 Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #788 Dátum: 11 nov 21, 09:49:37 »

Szerintem Mirának az jelenleg a legnagyobb problémája, hogy a Lisanna baleset óta nem harcolt és edzett aktívan, így gondolom a mágikus ereje is megcsappant, mint az emberi test ha nem edzed akkor eltunyul. Így elég érthető miért merült ki olyan hamar.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #789 Dátum: 11 nov 26, 14:30:30 »

107. rész:

Ez a rész olyan volt, mint az eheti (564.) Naruto manga. Vagyis inkább csak átvezető jellegű. Bár ez nem csökkent az értékén.

Urtear és Zeref jelenete láttán egy dolog jutott eszembe... irigy vagyok Zerefre. kacsint Nevet (még rímmel is ikszdé)
Evergreen és Elfman civakodásán jókat borultam. Nevet
Rustyrose viszont valahogy nem tűnt olyan kattantnak, mint mangában...
Kain Hikaru meg elvan... kempingezget... Az IQ-ja kb. annyi, mint ahány csirkét sütött a tűzön. Nevet
Capricon(us) körül is kezdenek tisztázódni a dolgok... kezdenek... kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #790 Dátum: 11 nov 26, 20:55:36 »

Na! Ez a rész nem kicsit tetszett!!!
Ahogy néztem mangában nem mutatták, hogy intézik el a "Degenerált Megatront", de itt szépen megtervezték a legyőzését.A harc Rustyrose ellen nagyon tetszett, főleg amikor Elfman felvette annak kezeit, és gyönyörűen legyőzték volna, csak hát... mégsem.
Úgy látom az animések nem bírják ki, hogy ne változtassanak az épületeken, az Isten Tornya teljesen más volt, mint mangában.
Ez az arc tele van szerelmi szálak szerepeltetésével ( alliteráció powa ), nagyon megható volt Evergreenék jelenete a robbanásnál.
Tök jó megtudtuk végre Mest igazi nevét: Doranbalt. Mindkét név nagyon tetszik. Jó volt látni, ahogy kiállt az Ft mellett és hogy megint elakarják sütni az Aetheriont, hát ez betette a fordulatot.
Loki ( Leo ) vs Capricorn harc is nem kicsit tetszett, főleg amikor az utóbbi megidézte a jóképű idegent, hát ott néztem egyet!
A rész rajzolása, nem túlzok, számomra tökéletes volt, és nagyon sok mindent meganimáltak, még Lucy ...  kacsint
Egyre nehezebb lesz kibírni ezt az 1hetet, számomra az Ft már rég kivívta magának a kedvenc animém titulust Nyelvesít
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #791 Dátum: 11 nov 26, 22:36:25 »

Hát én inkább maradok a Mest névnél. Nevet Engem Elfman és Evergreen kapcsolata annyira nem köt le, inkább a Gazille Levy páros. Pirul
Loki és Capricorn harca jónak ígérkezik. Érdekel ez a váratlan kapcsokat a bak és Layla között. Vajon miért akarja megölni Lucy-t ? Talán ő ölte meg Lalyla-t ? Hogy bírja ilyen jól 17 év után, amikor Loki 3 évig tudott csak kibírni ? Megint itt egy csupa rejtély karakter.  >.<# A mágiája meg nem piskóta, hogy különböző korok harcosait rabolta el és idézi meg.
De Rustyrose  mágiája még így is keményebb. Elég hasznos tudna lenni a való életben. Mosolyog
A tanács megint ki akar nyírni mindenkit, Zeref meg olyan mint valami nukleáris töltet: Mind a két csapat őt akarja, de bármikor felrobbanhat.

Ezt a kis összegzést most magamnak írom le. xD
Natsu,Kana,Gray,Lucy,Lisanna harcra fogható, Luxus jön, Gildarts, Fried, Bixlow távolodik.
Erza, Juvia, Loki, Capricorn Meldy harcol. Maradt 5  rokon + Hades.
A gyengébbeket leszűrve ez marad: A szokásos Natsu Team + Gildarts és Luxus vs a 6 megmaradt bad boys. Nevet Mindenkinek jut 1 ellenfél.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #792 Dátum: 11 nov 27, 10:46:40 »

...A rész rajzolása, nem túlzok, számomra tökéletes volt...

Nekem is nagyon tetszett. Főleg, hogy tényleg áthatott ez a délutáni hangulat. ^^
Leo és Capricorn harca már nagyon érdekel. A csillagszellemek körülötti dolgokat mindig szerettem. Tök durva, hogy egy csillagszellem megidéz valakit. És 17 éve bírja már? Nem kis pályás, ha Leo csak 3 évet húzott ki. Biztos lesz(nek) még háttérsztori(k). Már nagyon kíváncsi vagyok. (:

Szerk.: Egyébként megint feltűnt egy olyan kis izébizé lény a részben... xD Itt.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 27, 10:49:59 írta BrownOsment » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #793 Dátum: 11 nov 27, 11:12:45 »

Ahogy látom mindegyik részben vannak ilyen kis izék. ikszdé Az előzőben is láttam egyet valahol.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #794 Dátum: 11 nov 27, 15:37:18 »

107.rész:

Nekem nagyon vissza adta a manga tartalmát. Rustyt pont ilyennek láttam a mangabán egy nyugodt,laza csávó akinek van egy sötét oldala amitől picit örűlt lesz. Itt meg is jegyzem hogy Zancrow saját szemszögemből nem volt ekkora pszichopata a mangában, mint aki mindenen csak magas hangon röhög, inkább rá is az örült gonosz illett volna. Kaint is megint túl nagy idiótának állítják, be aki még a csontot is megeszi meg fagyizik a szigeten. Mondom én szeretnek túlozni az animében. A következő az lesz,hogy Azuma a harcmániája miatt nekiáll a fenevadakkal küzdeni a szigeten mert unatkozik. Viccesnek, vicces Kain de azért sok is. A kvi részben annyira elfog tévedni,hogy megtalálja Mavis sírját ikszdé Ichiyán jobban röhögnék. Tetszik a tempó is amivel haladnak, ahogy elnézem kerek 2 magafejezet lesz feldolgozva kövi héten Nevet Még pár dolog:

-Szeretik a tornyokat megváltoztatni, aminek a Dingir tornya is áldozatul esett
- Tetszett, ahogy elintézték Belcusast amit a magából lazán elfelejtettek mutatni, legalább is azt se mutatták hogy eltűnt
- Evergreen és Elfman jelenete nagyon jóra sikerült  Pontosan

Kain kinézete amúgy Mashima legújabb asszistensén alapszik, akit szintén Kainnek hívnak  Nevet

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!