24 máj 18, 13:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192393 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #60 Dátum: 14 okt 11, 12:49:32 »

Sayoko elvileg egy nekromanta, szal... ^^
Bár elég furcsa volt, amikor a két csaj "smink elkenődésnek" nézte a zombi csaj sérüléseit. Eléggé IQ-harcos megfigyelés volt. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #61 Dátum: 14 okt 11, 19:25:33 »

Bár elég furcsa volt, amikor a két csaj "smink elkenődésnek" nézte a zombi csaj sérüléseit. Eléggé IQ-harcos megfigyelés volt. ^^"
Én arra csak annyit mondtam maganban hogy "tipikus tini pi**a"  ikszdé

Szerk: Mostanában olyan kihalt minden topic  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 21, 20:10:44 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #62 Dátum: 14 okt 22, 19:17:14 »

Touta úgyis szétveri majd a csajt. Vagy nem. Az biztos, hogy miután végeztek vele, Santa a csapat tagja lesz. Szerintetek hány részig húzzák még ezt a szálat? Egy 5-6 még simán benne van.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #63 Dátum: 14 okt 22, 20:27:16 »

Hát én azt nem értem, hogy az rendben, hogy szakadozik, meg nincs kapcsolat a holder főhadiszállással, de azt akkor se hiszem el, hogy még senki nem jött segíteni.. (Kirién kívül) Csak van valakinek valami érzékelő képessége mint a jediknek, hogy zavart éreznek az erőben!  Nevet Egyébként lehet, hogy csatlakozik majd Santa, de valami büntetést biztosan kap.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #64 Dátum: 14 okt 22, 21:25:18 »

... Egyébként lehet, hogy csatlakozik majd Santa, de valami büntetést biztosan kap.
El kell viselnie Toutát. Egy racionálisabb embernek az kész büntetés. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #65 Dátum: 14 okt 23, 10:40:59 »

Elkezdtem ezt a mangát én is és az 1. fejezet nagyon bejött. Tetszett a halál esélye és nem bántam volna, ha tényleg megtörtént volna, de mindenesetre én izgultam értük. Jó volt. Nevet

Kíváncsi vagyok mi történik majd ha tovább olvasom. Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #66 Dátum: 14 okt 23, 11:37:05 »

... Egyébként lehet, hogy csatlakozik majd Santa, de valami büntetést biztosan kap.
El kell viselnie Toutát. Egy racionálisabb embernek az kész büntetés. Nevet
Hát most hogy mondod... Tényleg elég büntetés már az is! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 15:28:28 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #67 Dátum: 14 nov 05, 18:00:45 »

Jó kis fejezet volt, bár kíváncsi vagyok, miféle fight-ot fognak majd lenyomni ezek ketten! Nevet Már Santa képességei is elég komolynak tűnnek, akkor Sayoko gondolom még nála is erősebb.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #68 Dátum: 14 nov 05, 18:45:07 »

Tényleg jó fejezet volt. Kíváncsi vagyok már, hogy mi olyan különleges Toutában, hogy mitől ilyen "nem átlagos" ó. Most ugye nem tudták zombivá változtatni, pl.
Jó persze, nem akárki unokája, de akkor is, csak ennyi lenne az egész?
Más:
Szinte biztos vagyok benne, hogy Santa nem fogja tudni leverni egyedül Sayokot, kelleni fog hozzá Touta is.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 18:45:58 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #69 Dátum: 14 nov 05, 20:43:04 »

Tulajdonképpen Sayokonak ugyanazok a képességei vannak mint Santának, csak Sayokonak még azokon kívül más is igaz? Vagy teljesen külömböznek? Azt tudom, hogy Santa nem tud zombikat gyártani stb.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #70 Dátum: 14 nov 05, 21:12:14 »

Santa elvileg(!) nem mágus, de Sayoko az, nekromanta. Santa a képességeit a revnant léttel kapta, nem tudja mindazt, mint Sayoko.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #71 Dátum: 14 nov 05, 23:15:45 »

Hát majd megy Touta azzal a Magia Erebera-val és szétcsakpja Sayokot! Tulajdonképpen az mi is?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #72 Dátum: 14 nov 07, 20:08:12 »

A Magia Erebeát Evangeline fejlesztette ki. Eredetileg a negatív érzésekből táplálkozó "erősítő" sötét mágia. Nem halhatatlan személyek számára elég veszélyes használni. Lásd Negi esetét a Mahou Sensei Negima mangában. Később egy olyan mágiaként is emlegették, amivel egy személy halhatatlanná válhat... már ha nem emészti el a sötétség és változik szörnyeteggé... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #73 Dátum: 14 nov 12, 19:22:57 »

Santa miért mondta feltételes módban, hogy "csatlakoztam volna az UQ Holderhez"?? Ha a csatának vége csatlakozhat is. Vagy, most úgy érzi nem fogja túlélni, és azért?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #74 Dátum: 14 nov 12, 20:03:20 »

Vagy azt érzi, hogy Toutáék nem fogják túlélni... ^^" Hiszen Touta kicsit "szétszórt", Ikkut jelenleg csak a színesfémkereskedők tartják valamire, Kirie és Kuroumaru pedig Sayoko bábjai lettek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!