24 máj 20, 16:07:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150179 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #150 Dátum: 13 aug 20, 17:54:43 »

Nyugodtan kezdd csak el, hiszen sok apróbb dolgot átugrottak vagy megváltoztattak az animében, nem beszélve arról, hogy bizonyos eseményeket előrehoztak. A végén már össze-vissza ugráltak a fejezetek sorrendjéhez képest és Sötét Király Alibaba is filler volt. Alibaba sem úgy találkozott Aladinnal, ahogyan az első részben bemutatták. Aladdin először a 6. részben megismert két kereskedőlánnyal találkozott, amit kihagytak az animéből, pedig a lányok mondták is, hogy már találkoztak a kis Magival.

18. rész feldolgozott fejezetei: 77, 78, 80, 81, 82
19. rész feldolgozott fejezetei: 79, 83, 84, 85, 86
20. rész feldolgozott fejezetei: 86, 87, 88, 89, 90, 113
21. rész feldolgozott fejezetei: 90, 91, 92, 93, 94, 95
22. rész feldolgozott fejezetei: 96, 97, 98, 110
23. rész feldolgozott fejezetei: 99, 100, 101, 102, 111
24. rész feldolgozott fejezetei: 102, 103, 104, 107, 108
25. rész feldolgozott fejezetei: 105, 109, 113, 114, 115

Útmutatás 2 oldallal ezelőttről. ^^
Az erőviszonyokat illetően pedig azt mondanám, hogy a Kou Császárságnak picit nagy a serege, amíg Szindbádnál nem igen láttunk kimondottan sereget. Én nem becsülném le őket. Majd látni fogod.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 20, 18:09:14 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #151 Dátum: 13 aug 20, 18:49:37 »

Köszi.
A Spoilerek miatt nem akartam visszaolvasni.
Már tudom, hogy mit fogok holnap csinálni. Nevet

Pár fémedényes harcos kell csak és már nincs is sereg. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #152 Dátum: 13 aug 20, 18:55:41 »

Milyen raw? Hmm? Tudnál adni egy linket hozzá.

Én egyiküket sem becsülöm le. Sinbadék még nem mutattak sokat, főleg Sinbad. A Kou császárság meg a mostani fejezetek alapján nem szívesen lennék az ellenségük.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 20, 18:57:47 írta zitagirl » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #153 Dátum: 13 aug 20, 19:00:12 »

Salamon Bölcsességének áldásával érkezik is a link: ^^

http://mangahead.com/Manga-Raw-Scan/Magi-Labyrinth-of-Magic/Magi-Labyrinth-of-Magic-193-Raw-Scan
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #154 Dátum: 13 aug 20, 19:06:37 »

Úristen! Nevet

Remélem igen hamar lefordítják, mert már most türelmetlen vagyok. Valóban nagy csavarra számíthatunk most. Nekem úgy néz ki, hogy tán lesz egy kis visszaemlékezés is.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #155 Dátum: 13 aug 21, 17:23:20 »

http://www.mangareader.net/magi/193 Nice chap.

Tetszik hogy egyre szarabbul áll a szénájuk Nevet Arról nem is beszélve, hogy egy már megvan Solomon három magija közül.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #156 Dátum: 13 aug 21, 17:33:33 »

Hoppácska! Ohh My God
Szóval Gyokuen egy magi Alma Toranból és Salamon király szolgálata alatt volt? Aladdin is Salamon király magija és ő idáig aludt a szent templomban és Ugo vigyázott rá. Te jó ég, akkor Aladdin hány éves lehet most?
Komolyan jó lenne egy jó nagy falshback ezek után.

http://www.mangareader.net/magi/193/17
Szóval ők voltak Salamon magijai. A középső nekem nagyon Aladdinra emlékeztet. Vajon mi történt vele? Tán valahogy visszahozták az életbe és újjászületett? A másik, hogy akkor ki a harmadik személy?

A többiek meg eléggé rosszul állnak most, de még lesz itt meglepetés.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 17:43:00 írta zitagirl » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #157 Dátum: 13 aug 21, 17:45:08 »

A magi buliba el kellene még egy személy. Yunan hol bujkálsz? Ha jössz, akkor hozz magaddal erősítést is. smirksweat
Valóban nem éppen rózsás a helyzet és akkor enyhén fogalmaztam. Úgy érzem, hogy epic Shindobaddo belépő van készülőben. Kúl Gyokuen pedig az áruló magi az Alma Toranból. Mekkora húzás. A fejezet szerint Aladdin is onnan való. Magyarázatot várok, de ízibe. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 17:45:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #158 Dátum: 13 aug 21, 18:06:59 »

Valóban itt lenne az ideje egy Szinbád belépőnek.

Ha Gyokuen volt az áruló, akkor a sötét alak melyik oldalon állt? Nekem eddig nagyon úgy nézett ki, hogy ő kezdte az egészet. Tán valahogy ketten árulták el Salamont, csak ő háttérben maradt és jónak tettette magát?

Bastiannal értek egyet. Magyarázatot követelünk. Most itt van az esély, hogy megtudjunk többet is Alma Toranról.

Judal meg majd ha akar megjelenik.
Tán hülyeség, de mi van, ha Judal a 3.magi inkarnációja vagy valami hasonló? Vagy esetleg még tán az, hogy a középső magi egy része? Eléggé hasonlítanak egymásra Aladdinnal. Mondjuk Salamon a középső magit használta, hogy létrehozza Aladdint, de mellékesen Judal is létrejött, legalábbis a lelke.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #159 Dátum: 13 aug 21, 18:17:40 »

Ha Aladdin a jó magi, Gyokuen pedig a gonosz, akkor Judar az átmenet. Nem mondanám teljesen gonosznak viszont nem is egy jótétlélek. Benne van, hogy ő a 3. magi "reinkarcolódása". Kap egy sütit az, aki megmondja honnan idéztem.  ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #160 Dátum: 13 aug 21, 18:47:30 »

Szóval Gyokuen vagy újjászületett, vagy ő mindvégig élt, Aladdin a szent templomban aludt sokáig és Ugo vigyázott rá (valószínűleg valahogy még Salamon hozta vissza az életbe) és nagy eséllyel Judal lehet a harmadiknak a reinkarnációja.

Most már tényleg kell az a visszaemlékezés, mert csak a sötétben tapogatózunk. Miért is történt Alma Torannal ez az egész?
Még rengeteg a megválaszolatlan kérdés, főleg a mostani fejezet után. Lassan már nem bírom tovább és elmegyek Ohtakához, hogy mesélje el az egészet. Nevet

Nagyon érdekel az egész, mert egyszerűen fantasztikus ez a manga. Jó karakterek, történet és egyik fejezetet sem tartottam rossznak. Csak remélem, hogy nekem is sikerül ilyen történetet összehozni, mert ez a manga szenzációs.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 21, 19:32:48 írta zitagirl » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #161 Dátum: 13 aug 25, 07:01:30 »

SPOILER! (ellenőrizve - megbízható)
A 194. fejezet fordítása: http://mangahelpers.com/t/aegon-rokudo/releases/38567

Na ez sem lesz gyenge fejezet!
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 07:02:59 írta CsukiIce » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #162 Dátum: 13 aug 25, 09:24:30 »

Ezt nem hiszem el! Ez a fejezet kenterbe fogja verni az előzőt. Már nagyon várom. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 09:26:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #163 Dátum: 13 aug 25, 10:32:00 »

Morgiana visszatér!!!! Nevet

Nagyon jónak ígérkezik ez a fejezet is. Már túl jó, hogy igaz legyen. Csak azt remélem, hogy ez a nagy összejövetel nem a manga végét jelenti.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #164 Dátum: 13 aug 25, 11:29:32 »

Ohtaka szériája valósággal szárnyal az eladási listákon. A féléves listán a One Piece mögött második volt. Egy ilyen sikert szerintem meg fog lovagolni, szóval nem fogja lezárni a történetet egyhamar. Amit most látunk az a "Felvonultatás".
Minden jelentős szereplő feltűnik és tudatja, hogy vele számolni kell majd a jövőben. Már csak Fehér Sárkány és Júdás hiányzik a helyszínről. ^^

A 18. kötet borítója: Kúl
http://hcd-1.imgbox.com/acnssyiM.jpg?st=y4mVc_y0oq2FjTJivUxCcg&e=1377455132
Ha lehetne kapni a közelben legalább angol nyelven, akkor már mennék is érte. Nagyon tetszenek ezek a kidolgozott borítók.

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 25, 18:56:52 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!