24 máj 18, 18:24:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 204
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vita topic (kulturáltan vili?)  (Megtekintve 414531 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2325 Dátum: 14 feb 25, 22:05:13 »

Stance, milyen szarul vitatkozol már. Mi értelme ennek a személyeskedésnek? Ha nem tetszik Lew pofája, ízlése, amit művel a testével, akkor mi a fenéért állsz le veszekedni, de úgy, hogy az írásodnak értelme nincs.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2326 Dátum: 14 márc 02, 15:18:30 »

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=588587157900435&id=301953549897132&p=10&refid=52&ref=stream

Ha ez igaz, akkor tényleg kezdem elhinni, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.  Szomorú (na jó, direkt túldramatizálom kicsit, hogy jó sok hozzászólás szülessen és lehessen írni a topicba Nevet)
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2327 Dátum: 14 márc 02, 15:40:35 »

Remélem az emberiségbe magadat is beleszámoltad.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2328 Dátum: 14 márc 02, 15:43:42 »

Én egy asztráltesttel rendelkező Buddha vagyok.  Durci
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2329 Dátum: 14 márc 02, 15:48:46 »

Lehet azért pusztulnánk el végül, mert az asztrál dimenziókat bölcsészek irányítják.  Szomorú
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2330 Dátum: 14 márc 02, 15:50:26 »

Továbbra sem vagyok bölcsész a szó szigorúan vett értelmében.  Nyelvesít
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2331 Dátum: 14 márc 04, 18:39:57 »

Nem utalok ezzel semmire.  Faceg

Horthy Miklós Kárpátalján
https://www.youtube.com/watch?v=9hx3n8iqffM
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #2332 Dátum: 14 márc 15, 00:20:45 »

          "Ha ez igaz, akkor tényleg kezdem elhinni, hogy az emberiség megérett a pusztulásra."
Maga az emberiség sorsa irányítva van. Ez köszönhető a háttérhatalmaknak, és valljuk be, nem feltétlenül földi eredetű ez a titkos hatalom. Lényegében maga az ember evolúciója is kérdéses. Szomorú, de akik ebbe a világba születnek, olyan téren tehetetlenek, hogy a környezetéből tudjon meg fontosabb dolgokat, amik változtathatnának a sorsán. A hozzáállása és jelleme viszont segít, és az igazság az, hogy nem sok ilyen ember van. De ha belegondolunk, a vágóhídra vezetendő marhákra nem jelent más veszélyt, csak a híd végén állomásozó bárdok. Tehát semmi pánik, minden a terv szerint halad, aki meg elkezdett sétálni a fent kések felé, az mindaddig biztonságban van, míg oda nem ér. Vagy, lehet hogy annyira mégsem.

          "Remélem az emberiségbe magadat is beleszámoltad."
Az a probléma, hogy erősen általánosítunk manapság. Pedig érdemes figyelembe venni, hogy maga az a faj, mely képét most öltöttük magunkra, csak egy kép, egy porhüvely, lényegében nem a test számít, hanem a lélek. Az emberlét pedig eszköz ahhoz, hogy ezen a Föld nevű játszótéren próbálgassuk a képességeink, az elménk, és próbáljunk boldogulni. Van akinek megy, de van aki elrettentő példának jó, semmi többre.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2333 Dátum: 14 márc 15, 09:04:21 »

Stance te vagy az?  Nevet

Egyébként az emberiségbe magadat is beleszámoltad-ot arra írtam, hogy hajlamosak vagyunk igen, jómagam is elkövetem ezt a hibát, hogy olyan kifejezéseket használjunk érvelésünkben, hogy az emberek, a társadalom, ha ez kell az embereknek, ezért tart itt az emberiség/társadalom, persze három ponttal(...) a végén, tehát T/3-ban beszélünk olyankor, amikor magunk is szerves része vagyunk a társadalomnak, vagyis az önkritika hiányát rovom fel ilyenkor. Ennek a mondatnak semmi köze nem volt a fajhoz, az elméhez, egóhoz.

"nem a test számít, hanem a lélek"

Ezt sok ponton lehetne vitatni, főleg meg utána behozod az elmét, és akkor itt vitázhatunk napokat, hogy az elme a testből ered, és akkor a léleknek meg mi a kapcsolata a másik kettővel.

Szóval spirituálisan nagyon megmondtad, csak semmi konkrétum nincs benne. Egyébként meg ezen a fórumon is sok reptoid lény van, szóval nem kell félénknek lenni azzal a háttérhatalommal.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #2334 Dátum: 14 márc 15, 10:23:32 »

          "Stance te vagy az?"
Régebbi fórumozó vagyok, de nem Stance. Az egykori felhasználóm töröltettem, komolyabb okok miatt, de most úgy érzem, hogy a múlt nem fog tovább kísérteni, legalábbis letettem erről. Nem hiszem, hogy így az írásból megismerne bárki is, azt viszont tudom, hogy az átmeneti, természetellenes aktivitásom talán még emlékeztet valakire.

          "Egyébként az emberiségbe magadat is beleszámoltad-ot arra írtam, hogy hajlamosak vagyunk igen, jómagam is elkövetem ezt a hibát, hogy olyan kifejezéseket használjunk érvelésünkben, hogy az emberek, a társadalom, ha ez kell az embereknek, ezért tart itt az emberiség/társadalom, persze három ponttal(...) a végén, tehát T/3-ban beszélünk olyankor, amikor magunk is szerves része vagyunk a társadalomnak, vagyis az önkritika hiányát rovom fel ilyenkor. Ennek a mondatnak semmi köze nem volt a fajhoz, az elméhez, egóhoz."
Általánosított, éppen ezért írtam le azt, ami itt a lényeg, és azt, hogy ne feltétlenül emberként tekintsen magára, vagy a többiekre, mert ez a világ több, mint aminek látja. Természetesen ezt nem értheti mindenki, emellett rengeteg dolgot kell átélnie, tudatosan és spontán, ami ehhez segíti őt. Tovább fűztem a gondolataimat, ennyi.

          Ezt sok ponton lehetne vitatni, főleg meg utána behozod az elmét, és akkor itt vitázhatunk napokat, hogy az elme a testből ered, és akkor a léleknek meg mi a kapcsolata a másik kettővel."
Az elmének semmi köze a testhez. Az elmét sem tudod megfogni, kitapintani, az is tőled ered. Maga a lélek létezésére vannak is vizsgálatok, amelyek ezt kimutatták. Az, hogy te elutasítod a lélek létezését (amelyhez milliónyi forrás kapcsolódik, a művészettörténelemből is éppúgy mint a tudományok néhány ágából), a média hatása rád. Ugyanis aki tényleg képes, tudatosan élni, az nem ragad le azoknál a határoknál, amit a média és a környezete meghúz. Az ősi kultúrák viszont valamilyen forrásokból szerezték ezeket a, sok esetben fontos információkat, nem tudni honnan, de bizonyos dolgokra még a második világháború alatt is erőszeretettel nyúlt vissza diktátor bácsi, hogy fejlessze a technológiáját, és sikerült is. Eltértünk a tárgytól megint, de ez most egy remek példa arra, hogy a művészettörténelem is mennyi mindent bizonyíthat, vagy támaszthat alá.

          "Szóval spirituálisan nagyon megmondtad, csak semmi konkrétum nincs benne. Egyébként meg ezen a fórumon is sok reptoid lény van, szóval nem kell félénknek lenni azzal a háttérhatalommal."
Nem terveztem konkrétumit írni, mert nem az én dolgom, hogy befolyásoljak itt bárkit is. Leírtam röviden, miről van szó. A többiektől függ, hogy befogadják-e vagy sem. Nem mindenkivel történhetnek olyan dolgok, amik erre ráébresztenek, s manapság az ember úgy él "Hiszem, ha látom". Ami eleve egy hatalmas hiba, hisz rengeteg dolgot nem látunk szemmel, mégis tudjuk hogy van. Van bolygó, amit a minket megelőző korban még sose láttak, mégis tudták, hogy létezik, és később be is igazolódott, amikor a mi korunkhoz közeledve sikerült beazonosítani. Nem érdemes a látásra hagyatkozni, maga az emberi szemnek is vannak határai, és ez nem tud minden dimenzióra, síkra kiterjedni, hisz teljesen a fizikai testhez láncol. Viszont mindenkinek van lehetősége ezeket fejleszteni, és így sokkal többre viheti.

Egy a probléma. Az igazság akkor is igazság lesz, ha nem fogjuk fel, vagy nem akarjuk elhinni. És ez hatással van mindenkire. Nem fogok személyeskedni, nem fogom leírni azokat az okokat, tapasztalatokat amik engem sarkalltak arra, hogy elfogadjam, miben élünk, és ehhez többet nem fogok hozzá fűzni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 10:29:45 írta Ms. Trager » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2335 Dátum: 14 márc 15, 10:36:31 »

Ha már felhoztad a reptiliánokat, Syzy, megsúgom, hogy szerintem Masashival van dolgod.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #2336 Dátum: 14 márc 15, 10:39:02 »

Már nagyon régóta nem foglalkozom a hüllőkkel. Teljesen más irányba fejlődtem, egy kellemetlen kitérő volt az egész, nem több, és jelentős nyomot szerencsére nem hagyott bennem.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2337 Dátum: 14 márc 15, 11:16:03 »

"Az elmét sem tudod megfogni, kitapintani, az is tőled ered."

Tőled tőled tőled tőled..... ilyenkor jön az a kérdés hogy mégis ki a fene az az én, mit jelent az hogy tőlem? Nem kell válaszolni rá.

"Az, hogy te elutasítod a lélek létezését" ilyet még implicit sem írtam.

Amúgy úgy érzem hogy ki akartad adni magadból ezt a szöveget, ami teljesen rendben is van, de ezt egyszerűen csak rám igazítottad utólag, szóval kihagyhattál volna belőle.

Mondjuk most már tudom ki vagy. Bár sok minden nem változott ettől a ténytől.

"Ugyanis aki tényleg képes, tudatosan élni, az nem ragad le azoknál a határoknál, amit a média és a környezete meghúz. "

Ezt MrSaiyan is mondhatta volna, ilyen lufi dumával már mandátumot lehet nyerni más helyeken.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 11:18:16 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2338 Dátum: 14 márc 15, 11:33:45 »


Üdv itt újra!  Nevet Én egyből megismertelek. ikszdé Szerintem az írásból is rá lehet jönni.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #2339 Dátum: 14 márc 15, 11:47:19 »

Köszönöm Aes! Örülök, hogy ennyire mély nyomot hagytam benned. Bár valahol érzem, nem csak jó irányba. Nevet Azt hiszem a Rock, Metal klubba is el kéne egy újra beiratkozás. Egyébként igazad van, vannak jellegzetes szavaim, amiket gyakran használok, és ezek durván lebuktatnak. Eszem ágába nem volt mondjuk elrejtőzni, annyira... esélytelen. Meg senkit nem akarok megtéveszteni. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 11:48:04 írta Ms. Trager » Naplózva
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 204
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!