24 máj 20, 00:25:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suiton/Víz jutsuk  (Megtekintve 31189 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #45 Dátum: 08 júl 16, 21:36:38 »

hát bubu...
bocs, de attól hogy sasori bábmester volt, még volt egy jutsuja (öhm talán 2 vagy 3 az egyik víz a másik tűz a 3. meg nemtom)
amiket valami tekercsekkel idézett meg, és a vizes olyan volt mint valami vizipisztoly... :'X egy nagyon erős, és vékony vízsugarat lőtt ki, amivel sziklákat tudott kettévágni... vagy éppen levágja a karodat, mint jocoo említette
am meg nemakarok kötöszködni, de ha egy randa szónak az összes betűjét kicsillagozod, honnan tudjuk mire gondoltál   >.<# :/  ?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #46 Dátum: 08 júl 17, 03:06:30 »

Azt a hátából kiálló ágyúk fúvókáinak a beállításával tudta csinálni Nevet Mintha fognád a slagod és átnyomnád a tölcséren csak az nem vág hegyeket ketté Mosolyog
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #47 Dátum: 08 júl 19, 08:01:48 »

Jah télleg emlékszem. De az jutsu volt? És a kicsillagozott szó alatt gondolj arra amire akarsz ikszdé Már nem emlékszem mi volt, de asszem f*sz ikszdé
Naplózva






Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #48 Dátum: 08 júl 19, 10:24:03 »

Ha csúnya szavak nélkül nem tudsz hozzászólást írni, akkor javaslok egy lexikont. Mert(el nem kezdünk mondatot) a csillagmintás hsz-ek nem igazán kedveltek a moderátorok körében. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #49 Dátum: 08 júl 30, 13:07:22 »

Öm olyan Jutsu létezik hogy Tajuu Mizu bunshin no Jutsu... ? ? ?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #50 Dátum: 08 júl 30, 14:46:07 »

Eddig még senkitől nem láttunk ilyet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #51 Dátum: 08 aug 21, 07:25:03 »

Sztem tuti van olyan... Csak sok chakra kell hozzá... :/ Bár chakra: Víz stílusú technikákat nem is nagyon láttunk, max. Zabuzánál volt "több" mint 1-2 fajta. Hmm? Vagy rosszul emlékszem? Mert akkor bocs Nyelvesít bye bye
Naplózva






rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #52 Dátum: 08 aug 21, 07:30:22 »

Vízklónt nehezebb létrehozni mint egy árnyékklónt, egy vízklónt kb olyan nehéz lehet létrehozni mint egy sima klónt, és abból se láttunk többszöröset. Bár szerintem hogy meglehetne csinálni, a többszörös vízklón jutsut de az rengeteg chakrába kerülne. Amúgy igen Zabuza volt az aki kb olyan 8 vízklónt hozott létre.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Yondaime0205
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #53 Dátum: 08 aug 22, 11:51:37 »

Kisame hasonmásnak is sikerült többet létrehozni mikor a Gai csapattal harcolt és Leet,Ten Tent,meg Nejit fogságba ejtette
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #54 Dátum: 08 aug 23, 18:51:31 »

Vízklónt nehezebb létrehozni mint egy árnyékklónt, egy vízklónt kb olyan nehéz lehet létrehozni mint egy sima klónt, ...

Ezt ugye viccnek szántad? ^^
A Bunshin no Jutsu E szintű, a Mizu Bunshin no Jutsu C szintű, a Kage Bunshin no Jutsu pedig A szintű. Erről ennyit. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #55 Dátum: 08 aug 23, 20:39:21 »

höhö:D
Mizu bunshin mi? hát nem tudom inkább tanulnám a kage bunshint mivel azt bárhol meglehet csinálni a vizes jutsukhoz kell a vizközelség ha nem vagy erös shinobi  viszont ha télleg über shinobi vagy szerintemtökmind1 milyen klonnal mész:( nekem az a jutsu tetszett ami shippuuuviban volt az a bolond csaj csinált ilyen viz gömb volt a feje fölött és azzal ágyuzta ki a klonokat szerintem egyik leghasznosabbak a viz jutsuk szerintem ... nekem nagyon tetszenek Viz Srákány jutsu is nagyon ottvan Nevet monyuk kedvenc karakterem a nidaime szal onnan ez a rajongás ezekért a jutsukért:D
Naplózva
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #56 Dátum: 08 okt 23, 10:25:03 »

A Moviera gondolsz? :/ Mondjuk eléggé jó lehet baj esetén vízzé válni és elfolyni onnan xD
Naplózva






LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #57 Dátum: 08 nov 20, 20:29:19 »

azé szten nem csak vízközelben lehet mizu bunshinokat csinálni csak előnyösebb Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #58 Dátum: 08 nov 22, 10:59:50 »

A vizközelség miatt nem kell aggódni, mivel az mindenhol van, csakrával meg lehet dúsítani.
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #59 Dátum: 08 nov 22, 11:14:16 »

Vízklónt nehezebb létrehozni mint egy árnyékklónt, egy vízklónt kb olyan nehéz lehet létrehozni mint egy sima klónt, ...

Ezt ugye viccnek szántad? ^^
A Bunshin no Jutsu E szintű, a Mizu Bunshin no Jutsu C szintű, a Kage Bunshin no Jutsu pedig A szintű. Erről ennyit. ^^

A Kage bunshin B szintű =P  A  víz jutsukat pedig nemcsak Zabuza csinált hanem pl. Suigetsu, Kisame, Nindaime, Kisame BD, OVA2, Movie nem tudom hány.
Naplózva


 
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!