24 máj 19, 20:32:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Taijutsu  (Megtekintve 29659 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Naye
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A Bro.


« Válasz #120 Dátum: 09 ápr 27, 10:26:05 »

Kulonben itt 1-2en emlitettetek, hogy a taijutsut lehet a valo vilagban is hasznalni meg volt szo a chakra kapuk kinyitasarol is. Szoval a chakra kapuk kinyitasaval a ninja az izmainak tobb %-at tudja hasznalni, ez a valo vilagban is megvalosithato csak 1 masik eszkozzel, az alkohollal:D  Mivel az ember alapjaraton asszem 20%-at tudja hasznalni az izmainak es kulonben lekorlatozza az agya viszont az alkohol hatassal van az agyra igy 1-2%al tobbet tud hasznalni. Ezert az ember reszegen 1 kicsivel erosebb... viszont tobb a harcot negativan befolyasolo hatasa szoval nem igazan eri meg:D
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #121 Dátum: 09 máj 21, 20:19:16 »

A taijutsu nélkül nem érne az egész semmit.
Mindent megérnek az olyan gyönyörű bunyó animációk, mint pl mikor Lee suikennel megy Kimimaro ellen, vagy már amikor Gaara ellen megy, vagy a Sasuke vs Oro harc 30-ban, gyönyörűen meg van csinálva, a 133-ról nem is beszélve. Az ilyen bunyómenetek adják az egyik fő jópontot az animének a mangával szemben. Na persze a mangában is hihetetlen jól megvannak rajzolva az ütések rúgások, csak ott nem lehet ilyen zúzós meneteket animálni.  Nevet

Imádom ahogyan Lee mozog, de Narutoban, Sasukében és Nejiben is azt szeretem még többek közt, hogy rengeteget mozognak, ütnek rúgnak és változatosak.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #122 Dátum: 09 máj 21, 20:24:29 »

Nekem ilyen szempontból Kakuzu tetszett. Volt egy mozgáskultúrája annak az embernek(?). Lazán orrba vágta Choujit a könyökével, vagy pókszerűen mászott a fa törzsén, mielőtt rátapadt Kakashira, amikor meg elhajolt az ütések elől, látszólag olyan volt mint ha a végtagjai csak a tehetetlenségüknél fogva követnék a testét. Szerintem az ő mozgását nagyon eltalálták, mert tényleg olyan volt mint egy gyors és kegyetlen zombi.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #123 Dátum: 09 aug 03, 20:57:00 »

igaz ez nem hivatalos de nekem Suigetsu mozgása tetszett eddig a legjobban amikor mentek a Katanaért és leverte az emberkéket  a másik persze Sakura amikor a bábok ellen küzd imádtam azt amikor ráült az egyik hátára közbe üti a másik 3-mat  és szóval egyik kedvenc jelenetem Nevet
Naplózva

Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #124 Dátum: 09 aug 07, 15:22:58 »

Tudom ez nem hivatalos, de nekem csak emiatt Ino az egyik kedvencem Taijutsuban Nyelvesít
http://www.youtube.com/watch?v=w6W0vVbM9dY
Annyira jó mozdulatai vannak csak kár h valójában semmit nem tud produkálni Nevet
Naplózva

zsolna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #125 Dátum: 09 okt 08, 17:02:10 »

Hát Neji nagyon komoly.De amikor Lee be indul  (legtöbször Gai kiabálására smirksweat) halálos Nevet                              Nagyon jó mozdulatai vannak.Jól ki van találva a Lótsz technikák kivetelezése is.De a legjobb mozdulatai a részeges ökölben van Nevet
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #126 Dátum: 10 júl 18, 21:51:58 »

Akármit mondtok a leges legjobb taijusu az a Kabutó által használt csakrapengés orvosi taijutsu.
Valamint ezzel egy egyszerű ninja is le tud győzni egy hjugát is. Gondolkozik

Az egyetlen dolog amiért nem használja minden ninja mert az író nem adhatná el ilyen jó pénzért az animét mert a harcok gyorsabbak lennének és nem lennének látványosak. Szomorú

Amúgy ez ellen kimimaro sz... sem ér. smirksweat

Ha a hjugák a puhaökölhoz nem a jukent használnák hanem ezt akkor meg szinte verhetetlenek lennének. Gondolkozik
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #127 Dátum: 10 júl 19, 00:12:02 »

biyakingan...  a postoddal nagyon sok bajom vanXD
először is szerintem Kabuto ott nem taijutsut használtXD  Egy egyszerű ninja nem ismeri az orvosi ninjutsut.

az ezután írtadra szintén vonatkorik az előző mondatomxD

Ha arra  jutsura gondolsz tényleg, amire én is, akkor az csak közelharcra alkalmas... távolsági harcos vs közelharcos küzdelmekben egyértelmű, hogy ki van előnyös helyzetbenXD

A Hyuugák (toldalék nélkül Hyuuga) haggyuk... nem értem...   a juuken jelentése az hogy puha ökölXD  egy amit írtál, hogy a "... a puhaökölhöz nem a puhaöklöt használnák...."ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #128 Dátum: 10 júl 19, 20:39:29 »

Bocsi kevertem a jukent egy másik technikájukkal.
csak ennyi

a másik hogy kabuto taijutsujának sztem éppen úgy része a csakra penge mint a hyugáknak a csakrahálózat támadása.

lehet hogy te máshogy gondolod, de én így látom
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 20, 09:33:25 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #129 Dátum: 10 júl 23, 20:56:47 »

biyakingan:

A chakra szikére a válaszomat lásd itt:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=636.msg511974#msg511974
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #130 Dátum: 10 júl 23, 22:26:24 »

Láttál te már a Narutóban olyan taijutsut, amihez kézpecsétek kellenek? ^^
Naná Konohagakure Hidden Taijutsu no Ougi Sennen Goroshi xDD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #131 Dátum: 10 júl 25, 14:50:53 »

Ja, kivéve, hogy az egy eszköz a jutsuhoz, mint a katana a kardvíváshoz. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #132 Dátum: 10 aug 09, 21:36:08 »

szerintem narutonak nem kell Taijutsumost h a róka ereje az övé
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #133 Dátum: 10 aug 09, 22:55:14 »

Gondolom, most hogy már alapjáraton kb egy szinten van Kakashival (sőt szerintem már jobb is nála) meg a Rasengan is taijutsura épül, meg a kagebunsinos kombók is, majd csak úgy dobni fogja, nem hiszem. Narauto alapból közelharcos karakter.

----
Ja igen lehet nem az, de megvan a kézpecsétes taijutsu xDD
Sakon csinál egy sárkány pecsétet a Tarenken előtt.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/200/3
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/200/4
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!