24 máj 18, 08:46:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik karakternek a legjobb az eredeti hangja és miért?  (Megtekintve 69348 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #270 Dátum: 12 jan 11, 20:33:28 »

Meg ő Bozont hangja is, nem? ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #271 Dátum: 12 jan 13, 18:30:10 »

Ja igen Nevet rég néztem Szkubi Dúút, már nem is emlékeztem. De nekem ő a kedvenc szinkronszínészem. Meg a pombärmaci ^^ ha úgy tetszik Jiraiya
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #272 Dátum: 12 jan 13, 20:07:09 »

Én abban reménykedek, hogy nem adnak egy mély hangú szinkronszínészt egy alapból vékony[abb] hangú karakternek. [Gondolok itt pl. a Vampire Knight Kanaméjéra.] >.<#    mert pl. nem tudnék elképzelni Hidannek egy Dolmány Attilát  Hmm? x3

Ha már kedvenc szinkronszínész: az én kedvenceim Szabó Máté és Hamvas Dani Pirul
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #273 Dátum: 12 jan 13, 20:13:57 »

Hidannak én egy nagyon passzolós hangot akarok, az övét majd ne merjék elrontani. Vajon Kakuzué ki lesz? ikszdé

Ja, és szerintem a magyar szinkronhangok kibeszélését ne itt folytassuk. Ez az eredeti szinkronhangok témája.^^"
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #274 Dátum: 12 jan 22, 11:13:51 »

Magyar szinkron sose jó a narutoban (kivéve 1-2 eset mint Rodrigo-Kakashi párosítás), hiszen Gaara hangja egyszerűen... pocsék. Visszasírtam ám a Jetix-et amikor Gaara az animaxon megjelent...

Eredeti hangok közül talán a Gaara-ét szeretem a legjobban, olyan nyugtató hangja tud lenni.  Mosolyog Na meg persze Pain hangja, hát az tényleg hozzávaló lett.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #275 Dátum: 12 jan 22, 13:02:17 »

Ööö... Yahiko-Peinnek vagy Nagatónak a hangjára gondoltál? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #276 Dátum: 12 jan 23, 19:06:51 »

Hidannak én egy nagyon passzolós hangot akarok, az övét majd ne merjék elrontani. Vajon Kakuzué ki lesz? ikszdé
Kaki = Charlie ikszdé JéÉég dupla viszkivel páppáráppá Nevet amúgy én meglepődnék ha ő lenne.

Én maradok az eredeti álláspontjaim mellett, mint Kakashi, Sasuke, Hidan, Sui', Itachi... meg még ha írtam valamit amire nem emléxem ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #277 Dátum: 12 jan 23, 20:15:44 »

Nekem Pein hangja elég fura. Néha tetszik, néha nem, a hangulatomtól függően. A karakterhez szerintem túl mély, meg nyugodt alapállapotban, de néha nagyon hatásos.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #278 Dátum: 12 jan 24, 10:39:25 »

Chakra, igazából mindkettőére. Nevet Yahiko-Pein ha megszólal nekem is az jön le, hogy én vagyok az istenetek (amit Tsunade orra alá is szépen odadörgölt ikszdé ) Nagatoét nem tudom definiálni, csak szimplán tetszik. Kicsit olyan "rekedtes" de épp ez a jó benne. Pojén

Na igen, ha már szóbakerült, még Itachié is a top-ban van.  >.<#
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #279 Dátum: 12 jan 24, 12:34:36 »

Sasuke szinkronja a kedvencem. Érdekes, hogy már akkor is remek szinkron volt, mikor a pozitív oldalt erősítette a karakter, de az "őrült" jeleneteit is elképesztően jól eltudja játszani. Az a röhögés amit lenyomott a Kakashi elleni harcánál, elképesztően jól sikerült.

Aztán ott van még Kisame seiyuu-ja. Az az ember elképesztő... Nagyon sajnálom, hogy más nagyobb animében nem szerepel. Az a beszédstílus... hasonlít Kizaru-éra (OP) . Nevet

Orochimaru hangja is elég jól el lett találva, az a rekedtes mély hang nagyon illik hozzá. Ráadásul ahogy mondták már páran, a Sasuke-kun-ozása rendkívül erotikusra sikerült. :'D

Jiraiya hangja is tetszik, simán illik hozzá ez a seiyuu. Nagyon beletudja élni magát a helyzetekbe, és ez fontos hogy egy Jiraiya féle karaktert megfelelően tudjon szinkronizálni... Itt jó pont, hogy egy elég tapasztalt embert választottak a feladatra.

Viszont csak én gondolom úgy, hogy a mostanában behozott karakterek hangjai nem a legjobbak? Oonokihoz például kapásból jó 5-6 seiyuu-t tudnék mondani, aki jobban illene hozzá. A Raikage-hez is teljesen más hangszínt képzeltem, bár az övé még egynek elmegy. Mizukage hangja túl öregesnek tűnik nekem, hozzá valami nőiesebb hang jobban passzolna.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #280 Dátum: 12 jan 24, 12:49:19 »

Erotikus Sasuke-kun??! ikszdé oké, ami első besírás megvolt. De tényleg jó nagyon a szinkronja, olyan 'kígyós', a fene se gondolná, hogy nő...
Azt a Sasuke féle eszelő röhögést majd lehet megnézem, ha olyanom lesz. De neki ténlyeg jó a seiyuuja, a magyaré után nagyon 'wow' volt Nevet
És ugye Kisaméé a csúcs (többek között). És tényleg hasonló Kizaruhoz, de míg Kizarun a falat karmolom, Kisamét imádom ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #281 Dátum: 12 jan 24, 17:44:54 »

Miért, azt gondoltad volna, hogy Naruto hangja is nő? Hümm-hümm Nekem sose tűnt fel, csak amikor olvastam valahol róla.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #282 Dátum: 12 jan 24, 17:48:13 »

Narutonak csak néhány részben volt nő a hangja:) Még az elején.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #283 Dátum: 12 jan 24, 18:08:58 »

Ez nem így van, Narutonak Junko Takeuchi a hangja, és még mindig ő az. Én úgy tudom hogy Sasuke hangja férfi: Noriaki Sugiyama.
Naplózva


TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #284 Dátum: 12 jan 24, 18:16:06 »

Lehet:) Már elég rég olvastam, talán rossz volt a forrás:)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!