24 máj 19, 19:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Medieval Europe  (Megtekintve 25442 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #45 Dátum: 13 máj 06, 18:33:56 »

Szerk.:nem akarok hazaárulónak tűnni  de a románoknál mennyi a fizetés?Nevet

Pedig ez eléggé annak tűnt.  Pojén
Naplózva

Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #46 Dátum: 13 máj 06, 18:58:09 »

A börtönért? Az mindenhol 5 Forint. Ez gépileg lett beprogramozva és (szerencsére) nem a királyság fizeti.

Igyekszünk a Hevesi ügyet megoldani, de az elég sok időt fog igényelni.


Majd kellene egy jelentkező Ispánnak. Igazából 2-3 emberre gondoltam, meglátjuk, hogy ki jelentkezik. Viszont, attól, hogy én 2-3 emberre gondoltam, a királyságban csak 1 Ispán lehet.
Naplózva
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #47 Dátum: 13 máj 06, 19:53:18 »

Én szívesen jelentkeznék ha kapok egy leírást hogy mi lenne a feladatom.
Naplózva
Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #48 Dátum: 13 máj 07, 13:22:57 »

Nos,ma este 9-kor lezárom a jelentkezési határidőt. Ha nem lesz más jelentkező, akkor triviális, hogy Te nyertél. Ha lesz, akkor el fogjuk dönteni.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #49 Dátum: 13 máj 07, 14:30:43 »

Én is érdeklődnék, hogy mi lenne a feladata Mosolyog. Talán jelentkeznék is... Csakhogy dabal-nak ne legyen olyan könnyű nyernie Nevet
Naplózva

Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #50 Dátum: 13 máj 07, 17:02:03 »

Nos, ő a bíró segédje. A törvényeinket a "régió információ - Törvények megtekintése" menüpontnál lehet olvasni. Ugye nekem, mint bírónak kell betartatni azt a törvényt, hogy a piacon nem lehet 60%-nál rosszabb állapotban lévő tárgy. Nekem kell néznem, hogy nincs-e fegyverviselés és nincs-e "meztelenkedés" (röviden mindenki hord-e nadrágot). Valamint, bár a Kancellári pozíció nem kapcsolódik a bíróihoz (csak ugye az én esetemben), ennek ellenére talán még ott is  segítségét kérném, mivel a második legnagyobb pozíciót betöltő személyként és bíróként sok a dolgom, különösen úgy, hogy el fogok utazni csütörtökön 3 napra. Illetve triviális, hogy jobban adnék a véleményére, mint a helyi részegnek (elnézést kérek minden részegtől). Kerek-perec a hülye is érti, hogy ha ezt a pozíciót betölti valaki, annak elég nagyot fog ugrani a karriere.
A következő feltételeim viszont vannak:

Minimális értelem (bár összeszámoltam, 4 embertől várom a jelentkezést /abból szerencsére kettő magára ismert/, olyanokat néztem ki, akik aktívak és értelmesek)
Skype (nem kell mikrofon, nem ott fogunk beszélni)
Helyesírási készség (van, hogy én is elütök valamit, nem azt mondom, hogy légy kislexikon, de azért tudd, hogy az "igazat mond-e, vagy nem-e" mondatnak nincs nagyon értelme)
Normális fogalmazási készség (bár, elég gyakran én is mellőzöm, a hivatalod alatt ezt nem teheted)
Elfogadni, hogy hogyha azt mondom, hogy "Csalódtam benned, ezért le kell, hogy váltsalak"  (stb.) mondatnál nem fogod abbahagyni a játékot, egy életre megutálni engem és felvágni az én, vagy a saját ereidet.
Elfogadni, hogy nagy aktivitást várok el, tekintve, hogy a piacot/lakosokat ellenőrizni kell
Rendes ing, nadrág, cipő. Nem tűnik fontosnak, de ez egy szerepjáték. Nem fogok minden jobbággyal együtt dolgozni.
Ezeket ráér hivatalba lépésed UTÁN megvenni.

Feladatok:

Amíg távol leszek:
Ellenőrizni naponta 2-szer a piacot kutatva a törvénysértések ellen
Naponta 1-szer ellenőrizni a lakosságot kutatva a törvénysértések ellen
Erről jelentést tenni a királynak, vagy a vazallusnak
Ha törvénysértést észlelsz, akkor a törvénykönyvben leírt módon eljárni (ugye a piaci résznél írni kell egy levelet, ha valaki fegyvert hord, írj neki egy levelet, ha valaki meztelen, írj neki egy levelet)


Amikor itt leszek:
Naponta 1-szer ellenőrizni a lakosságot kutatva a törvénysértések ellen
Naponta 1-2-szer ellenőrizni a piacot kutatva a törvénysértések ellen
Jelentést tenni nekem, levélben, hogy találtál-e valamilyen törvényszegést, valamint, ha igen, eljártál-e a törvénykönyvben leírt módon, vagy nekem kell (lehet, hogy nem volt időd/kedved, nem te vagy a Bíró, megcsinálom én)

Speciális kérés a leendő Ispánnak:
Ha bármilyen ROMÁN származású yetit talál törvénysértésen, először nekem írja le! A yetik esetében ÉN és CSAKIS ÉN járhatok el. Amennyiben ezt megszeged, azonnal megválunk szolgálataidtól.

Fizetés:

Eredetileg nem lenne, de erről még beszélünk.


Hogyan döntök:

A jelentkezőktől 9 óra előtt kérem levélben (René Anjounak) a következő adatokat:

Név:
Stat pontok:
Mit gondolsz, mennyire ismered a játékot (10 pont=Nagyon jól, 1 = Szinte semennyire): x/10
Miért lennél Ispán:
Mekkora fizetést gondolsz magadnak:
Egy 5-10 soros karakterbemutatkozás (lehetőleg ne azt írd bele, hogy mi a Te- és szüleid neve, mert marhára nem izgat a szerepem szerint):

FIGYELEM! A bemutatkozásba írhatod azt, hogy gazdag nemes vagy, de ha megnézem a karaktered és azt látom, hogy gazdag nemes létedre rongyokban jársz, úgy vágom a kukába az egész jelentkezési lapot, ahogy van. Legyél a szerepedhez hű. Ha nemes vagy, vegyél valami színezett inget, nadrágot, cipőt, vagy palástot.

Határidő: este 9 óra
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #51 Dátum: 13 máj 07, 20:39:28 »

Milyen jó kis toborzás alakult itt ki, kiváncsi leszek ki lesz a "nyertes".
Amugy ,ha eldölt ki lesz az ispán megirnád ,hogy kikre gondoltál(azt nem irtad meg ,hogy innen vagy úgy kompletten)?

A játék kezd megindulni. Nagynehezen összekuporgattam az első százasom. Ugy gondoltam ,hogy 500 Ft ig marad a sikálás. Erre ugy 1 hónapot szántam (sajna kicsit lassabban megy ,mert átvándorló vagyok), ez idő alatt lesz idöm ,hogy jobban belefolyak a játék hátterébe megismerjem mit,hol,hogyan érdemes és lehet csinálni.
Ebben remélem te is segítségemre leszel.
Naplózva



Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #52 Dátum: 13 máj 07, 21:13:07 »

Nos. Elnézést kérek, mert sok dolgom közepette, nem tudtam lezárni. Mivel ez megtörtént, még holnap 5 óráig várok. Innen a fórumról 4 emberre gondoltam és igen, le fogom írni. Tekintve azt is ,hogy a fórumozók közül még egy sem küldött levelet, csak ugye ide írt, nem is baj, hogy nem zártam le. A két jelentkező levelét minimum megvárom.
Naplózva
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #53 Dátum: 13 máj 08, 12:22:17 »

Szóval akkor most aki innen szólt az is küldjön egy jelentkező levelet vagy elég csak szólni hogy jelentkezni szeretne?
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #54 Dátum: 13 máj 08, 12:55:28 »

Szerintem igen. Végülis hivatalossá kell tenni a jelentkezést.
Naplózva



Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #55 Dátum: 13 máj 08, 17:09:48 »

Nem nagyon értem, hogy miért nem jött meg a 2 levél, de nem az én dolgom. Holnap elutazok, utolsó esély este 9-ig írni jelentkezést. Ha nem teszitek mást nevezek ki.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #56 Dátum: 13 máj 09, 15:52:38 »

Nekem sajnos nincs sok időm foglalkozni a játékkal. Tegnap reggel tudtam egyszer ránézni, és ennyi. Most van egy kis szabadidőm, de nemsokára megint rohannom kell... Passzolom ezt az ispán szerepet...
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #57 Dátum: 13 máj 09, 16:42:49 »

Heyo!
Elkezdtem játszani, Kyou linkjével regisztráltam és nagyban tartok Pest megye felé.
Alap statjaim: Erő 10, Ügyesség 10, Inteligencia 7,  Kitartás 6, Karizma 7 (alapból)
Gondolom börtönt fogok sikálni, vagy hasonló. Célom a hazát legjobban szolgálni, így azt teszem ami a leginkább szükségeltetik.

Friss játékos, Gepguru
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #58 Dátum: 13 máj 09, 17:54:12 »

GepgurU
Üdv köztünk hontárs. Elöre is jó sikálást .

Amugy tudjátok mi a kicsit irreális ?
Rab nincs ,de a fél ország börtönt sikál.

Lacihoz hasonló okok miatt ,bennem már fel sem merült ,hogy jelentkezzek a pozicióra . Az elmult 3 napban  majdnem 60 órát tanultam ,igen jól irtam 72 ből 60 órát , ezer köszönöt ezért a sok tanárnak aki most döbbent rá ,hogy valami alapján jegyet is kéne adni.
Pénzecském lassan ,de gyűlik.
Naplózva



Kyou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34



« Válasz #59 Dátum: 13 máj 11, 17:57:52 »

Nos visszajöttem.

Akikre gondoltam (nem sorrendben):

Shiro
Laci1005
Verbatimo
Dabal

Őrájuk gondoltam, hogy jelentkeznek. Egyikőjük sem küldött levelet (sajnos).
Jut is eszembe. A románok elleni harcot tárgyaljuk, szóval igyekezzetek pénzhez jutni, mert ez drágább lesz mint a helyi örömlány ^^
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!