24 máj 19, 00:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003180 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3960 Dátum: 14 máj 22, 15:45:44 »

Azért Kenpachi is a nemkívánatos személyek között volt Bach állítása szerint. Persze tudjuk, hogy a lányok okosan gondolkodtak de azt azért ők sem tudták, hogy mennyi van vagy lehet Kenpachiban Gremmy után. Én Bambit egy ütőkártyának tartom a lányok kezében amelyet nem használtak még fel mert nem volt rá szükségük Kenpachi ellen. Már most lefogadnám, hogy bevetik a végén és Bambi fel fog robbanni amelytől azt hiszik, hogy megnyerték a meccset. Szerintem csináltak belőle egy önjáró pokolgépet.

Bambi az egyik kedvenc quincy karakterem és nem örülnék neki ha meghalna de látva a reakcióját amikor a lányok rátaláltak még könnyen lehet, hogy igazad van Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3961 Dátum: 14 máj 22, 19:46:33 »

Megjönne a Hm csapat.Ken-chant lepasszolja a Orihimenek.
Ichigo harcszíntere vált talán Grimmjowval a többieket akik jöttek meg otthagyja a lányokkal.
Grimmjow jól be lehetne hozni a szálba meg az egész csapatot hogy, Ichigo kiüti, a lányokat majd tovább beszél Kenpachival, a quinckyk támadni akarnának, ekkor Grimm félbevágná őket hátulról, láttunk már tőle ilyet Nevet
+amúgy is kinézem belőle Ördögi
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3962 Dátum: 14 máj 22, 19:52:39 »

Kuro, ne köss bele abba amit írtam míg el nem olvasod. Ha megtetted akkor leiratod a véleményedet te is, hogy mivel értesz egyet és mivel nem. Addig kérlek ne szóld le. Nekem is van ami tetszik és van ami nem, beleértve a többi mangát is. Nem sokkal ezelőtt azt is kifejtettem, hogy mi nem tetszik a mostani Bleachben a régihez képest. Ezt pedig tartom mert jelenleg az az én véleményem.

Nem a te kommented szóltam le hanem azt hogy valaki te rád hivatkozva azt írtad hogy a többi shounen manga 14 éveseknek szól. Ha ez baj ám legyen de akkor se ellened irányult. kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3963 Dátum: 14 máj 22, 20:30:18 »

Lehet, hogy nem ellenem irányult de ettől függetlenül leszóltad azt amit írtam ismeretlenül, továbbá ezen szövegre hivatkozva rántottál le mindenkit aki szereti a Bleachet. Nem szép dolog. Nem szokásom könnyen megsértődni mert elfogadom mások véleményét, még ha nem is értek azokkal egyet. Egyébként nem azt írtam, hogy 14 éveseknek szól. Én csak meghatároztam azokat a korosztályokat, hogy kezdetkor melyik nagyobb shounen manga, melyik korosztálynak lett tervezve induláskor és most, napjaikba melyiknek szól.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 20:36:21 írta rini67 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3964 Dátum: 14 máj 25, 17:18:40 »

Na egy hosszú idő után szerintem szeretném megosztani veletek a véleményem az eddigiekről.

A legelső behatolás nekem nagyon tetszett, mert akkor nem a tipikus elvárható leverjük az ellenfelet kaptuk. Még az öreget is kiiktatták és ő neki is csak 1 csillag lovagot volt esélye megölni. 3-at azt hiszem csak ''megégetett''.
Az ellenségnél most legalább nem 10 hanem majdnem 30 ellenfél van. Nekem ez bejön, mert több lehetőség szorul az ellenfelek képességének megismerésére. Mondjuk voltak páran akik nem sok fejezetet kaptak, de mondjuk Gremmy-vel meg voltam elégedve.
Bambi, amikor mutatták és harcolt Komamura-val nekem nagyon tetszettek azok a jelenetek is. Igaz, a neve ''the explode'' furcsa volt. Szívesen látom még vissza. Mosolyog
Soifon és Hitsugaya harca BG9-el és Cangdu Ironnal valamivel rosszabbak voltak számomra. Inkább az átlagos. Amit nem értek, az az hogy Haschwalth miért akarta őket megölni? ( azt hiszem így volt. Már egy ideje volt, hogy megtörtént. )
Bazz-B nekem eddig a kedvencem, mert a badass-sége az még mindig megmaradt. Remélem meg is fog sokáig még. Vele azt hiszem az volt, hogy ha eggyel több ujját használja a csatában, akkor annál erősebb a támadása? Ha ez így van, akkor nagyon erős lehet, mert Hitsugaya ellen is csak 2-őt használt.

Asnodt nekem semleges volt. Megért annyit, hogy Rukia bankai-át lássam.

Ishida felbukkant. Yay. Hoppá. Akkor most ő is rossz. Ejnye.

Mask De Masculine egy szánalmas karakter volt számomra, de mégis tudott egy jó dolgot tenni. Az ember azt hinné, hogy egy izomtömeg és semmi esze sincs ( szerintem csak izomtömeg ), de mégis megsüketítette magát csak azért, hogy Rose ellen tudjon harcolni. Brávó. Most ezzel megkaphatja a mégsem egy barom címet. Felakaszt

Renji belépője tetszett. Legalább nem shikai-al verte le Superstart.

Byakuya kíváncsi vagyok milyen ellenfelet kap.

Gremmy vs Kenpachi tetszett eddig a legjobban. A harcuk nekem elég tartalmas volt. Gremmy nem kis dolgokat mutatott, de azért örültem volna neki, ha Kenpachi egy Bankai-al győz, mert mégis a ''legerősebb'' csillag lovaggal harcolt. Nem biztosra tartom, hogy ő azért a legerősebb, de akkor vajon mire van tartogatva a Bankai-a?

Hirako remélem nem veri le Bazz-B-t. Jó lenne, ha elverne legalább még egy pár kapitányt.

A 4 lányt se szeretném még látni veszíteni. Ők jó ellenfelek lennének a fullbringereknek. Nem akarom, hogy Ichigo őket használja erő demonstrációnak.

Egyenlőre ennyi a véleményem. 
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3965 Dátum: 14 máj 25, 21:05:30 »

A poénokra visszatérve egy kicsit vissza olvastam és azt kell mondjam akad bőven a 2 invázió közötti időről.
Ezeknek a kevésbé érzékelhetőségéhez az is közrejátszik, hogy animében százszor jobban átjönnek a poénok és viccesebbek is.

A "háborús" időkben tényleg csak elszórtan vannak kisebb poénok mint a mostani részben az a 2, de ezzel nincs is baj mivel oda nem illő.
Annyi volt ami feszültségoldáshoz kell.
Most, hogy egy kicsit lazább a hangulat, nem annyira zord most, hogy itt van Ichigo ezért lehet majd számítani néhányra pláne ha összetalálkozik Rukiával ikszdé

Csak nézzétek meg az első invázió utána részeket azt hiszem 515-516-tól.
Meg akad fent a nullásoknál is Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3966 Dátum: 14 máj 26, 11:49:05 »

Nem tudom, hogy ezt kibeszéltük-e már de ha nem akkor lehet megérdemel pár percet Nevet

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/517/9

Itt ugye a buddha azt mondja, hogy azért jöttek vagyis küldte őket a lélekkirály, hogy újjá építsék SS-t de előbb fel kell vinni a csapatot.
Na mármost ez utóbbi megtörtént így lassan lehet, hogy utánuk jön a királyi security? Nevet bár amíg a quincyk is itt vannak nem hiszem.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3967 Dátum: 14 máj 26, 12:22:10 »

Nem hiszem, hogy erről lenne szó. Az újjáépítés jelentése mást is jelenthet. Például újjászervezni a 13 osztagot. Yama halálával és a "fontosabb" személyek elvitelével, Kyoraku kinevezésével szerintem ezt tették. Van egy olyan érzésem, hogy a király valamilyen szinten lát vagy olvas a jövőben. Így érezhette, hogy a győzelemhez vezető kulcs ezen személyek megmentése. Na persze azon kívül, hogy ők a főszereplők. Nevet Ők szerintem addig nem teszik tiszteletüket amíg nincs olyan nagy veszély amely igazán indokolná a jelenlétüket. Szerintem ezt igazolja az is amikor Soi Fongot befenyítették és közölték vele, hogy ez nem az ő dolguk. Így azt gondolom, hogy ők csak akkor jelennek meg, ha itt SS-ben mindenki elbukik. 
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3968 Dátum: 14 máj 26, 13:20:41 »

Végül is ha mindenki elbukik SS-ben már csak a királyi palota marad és ez már a királyra jelent közvetlen fenyegetést.

Nem hiszem, hogy azt értették volna az újjáépítés alatt amit eddig tettek mivel úgy mondta, hogy azt mindezek után fogják.

Aizen behozatalán gondolkodtam még  Gondolkozik

Én sehogy sem tudom elképzelni őt mint valakinek az "alárendeltje".

Jó múltkor volt egy olyan ötletem, hogy Bachot amikor maxon van néhányan elkenik de kivégezni a hirtelen megjelenő Aizen fogja Nevet Aizennek még tuti lesz szerepe de én valahogyan csak boss-ként tudom elképzelni  Hümm-hümm

kitudja az is lehet, hogy Kubo megjátssza, hogy az eredeti terve sikerüljön ikszdé
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3969 Dátum: 14 máj 26, 14:34:59 »

Akkor, most egy kis áttekintés kapitányok létéről:
1. osztag - Kyoraku él
2. osztag - Soi kiütve, nagyjából Hirako szintű állapotba hozható Hinamori segítségével, ha valamilyen csodának köszönhetően elmenekültek Bazz lávája elől
3. osztag - Rose valószínúleg halott
4. osztag - Unohana halott
5. osztag - Hirako pocsék állapotban, de Bazz ellen
6. osztag - Bya itt köröz Rukiával
7. osztag - Koma egy mezei róka lett, lényegében az eddigi karaktere meghalt
8. osztag - Kapitány nélküliek
9. osztag - Kensei valószínűleg halott
10. osztag - Hitsugaya halott, ha meg nem mentették
11. osztag - Kenpachi teljesen harcképtelen
12. osztag - Mayuri él és virul
13. osztag - Ukitake elvileg ér és virul

Ilyen rátával nem is olyan messzi az a 0. osztag, Ichigo egyedül mégsem intézhet el mindenkit, főleg nem egyenként.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3970 Dátum: 14 máj 26, 14:42:31 »

De azért ha megnézed a megmaradtak között van még egy Ukitake meg egy Kyoraku.
Ők ketten többet érnek kb mint 7 másik osztag egyben.
Mayuri meg egy majdnem Urahara Nevet

"5. osztag - Hirako pocsék állapotban, de Bazz ellen"

Szerintem ő szarabbul áll mint a kihúzottak ikszdé

Egyébként most Ichigo lehet fél oldal alatt kiüti az ellent , de előtte még más lesz szerintem a rivaldafényben.
Mondjuk az első és 13. osztag?  Kúl Ördögi
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3971 Dátum: 14 máj 26, 15:51:02 »

Viszont azért a másik oldalra is figyelhetnénk mert azért ők is meglehetősen megritkultak. Szóval ilyen arányban érdemes figyelni a két fél közötti veszteségeket. Az, hogy halott vagy nem nemigazán számít jelenleg. A lényeg, hogy ki az aki még harcképes állapotban van és a maga döntései szerint képes cselekedni. Én a magam részéről Hirako és Ichigo győzelmét most borítékolom. Nem arról van szó, hogy Hirakoé könnyű lenne Bazz ellen mert a végén valószínűleg nem fog tudni talpra állni, de győzni fog. Na persze ha nem lesz szokás szerint nagyképű majom. Nagyon erős képessége van shikai állapotban és ha használja Bazznak nem sok esélye lehet például fej nélkül. Ha viszont sokáig húzza a dolgot akkor bajban lehet, méghozzá nagyban mert kiismerhetik a technikáját.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 16:19:41 írta rini67 » Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3972 Dátum: 14 máj 26, 15:58:42 »

Végül is ha mindenki elbukik SS-ben már csak a királyi palota marad és ez már a királyra jelent közvetlen fenyegetést.

Nem hiszem, hogy azt értették volna az újjáépítés alatt amit eddig tettek mivel úgy mondta, hogy azt mindezek után fogják.

Aizen behozatalán gondolkodtam még  Gondolkozik

Én sehogy sem tudom elképzelni őt mint valakinek az "alárendeltje".

Jó múltkor volt egy olyan ötletem, hogy Bachot amikor maxon van néhányan elkenik de kivégezni a hirtelen megjelenő Aizen fogja Nevet Aizennek még tuti lesz szerepe de én valahogyan csak boss-ként tudom elképzelni  Hümm-hümm

kitudja az is lehet, hogy Kubo megjátssza, hogy az eredeti terve sikerüljön ikszdé

Én már a 510. fejezet 10. oldala óta arra várok, hogy végre megint megjelenjen... Komolyan azóta ha kijön az új fejezet gyors átlapozom, nyugtázom, hogy nincs benne, aztán elolvasom nyugisabban is rész. De én súlyos fangirl vagyok.  Pirul Nagy szemétség volt Kubo-tól, hogy belógatta, aztán meg már 71 fejezete nem került képbe. Amikor Kyoraku beszélget  Balance-al akkor is volt egy kis izgalom, de amúgy pfff..... Az mondjuk király lenne ha az öt nem kívánt személy, egy team fight-ban darálná be a Nagy Juhászt.

Elvileg Urahara is Soul Society-ben van, nem? Ő mit csinál? Teázik?
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #3973 Dátum: 14 máj 26, 16:08:11 »

Idézet
Viszont azért a másik oldalra is figyelhetnénk mert azért ők is meglehetősen megritkultak.
viszont ebben az az érdekes hogy így is a quincyk malmára hajtja a vizet , mert egy Sternritter halála magával hozza Bach erősödését is , így már nem is csoda hogy még Yama sem volt képes végezni vele 1000 éve , ha az összes képességét visszaszerzi kétlem hogy lesz olyan személy aki 1vs1-ben képes lenne legyőzni 
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3974 Dátum: 14 máj 26, 16:20:06 »

Idézet
Viszont azért a másik oldalra is figyelhetnénk mert azért ők is meglehetősen megritkultak.
viszont ebben az az érdekes hogy így is a quincyk malmára hajtja a vizet , mert egy Sternritter halála magával hozza Bach erősödését is , így már nem is csoda hogy még Yama sem volt képes végezni vele 1000 éve , ha az összes képességét visszaszerzi kétlem hogy lesz olyan személy aki 1vs1-ben képes lenne legyőzni 

Valószínűleg még Bach nem fog csatázni mostanában ezért most ebben a témában nem lényeges ez sokkal inkább a veszteségek a különböző oldalakon.

Meg ez a visszatér az ereje hozzá ez nemhiszem, hogy úgy értendő, hogy azt a képességet megkapja.
Elég fura lenne ha 26 képességgel harcolna úgy, hogy még a saját ereje is ott van ezeken kívül.
Szerintem miután a lelkének egy darabját odaadja valakinek, ő veszít emiatt az erejéből de azt a darabkát ő tetszése szerint testre szabja de amikor a személy aki megkapta meghal a képességnek is vége csupán az a darabka tér vissza ami növeli a reiatsuját és a képességeinek az erejét.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!