24 máj 19, 04:28:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003256 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #3780 Dátum: 14 máj 09, 13:47:45 »

Nem biztos, hogy Harribel erősebb, mint Grimmjow, mert Grimmjow simán megcsinálhatta, hogy sunyiban bujkál és tömi magába a szteroidokat. kacsint

Gondolom, egész idő alatt Vastokat tömött magába.(?) Az ereje pedig a rajongó tábortól függ, mint általában minden... Mennyivel érdekesebbek voltak azok hollow-k, akik értek is valamit. Szayel, Nnoitra...
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3781 Dátum: 14 máj 09, 17:47:01 »

Van ebben valami igazság. A mostani ellenfelek a quincy-k, mintha csak lógnának a levegőben, de az espada-k azok közel sem ilyenek voltak. De erre már kitértünk párszor...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3782 Dátum: 14 máj 09, 17:59:44 »

Szzem itt fog nagy fordularot venni az egész mivel halibel 3 x tidott átalakulni
Sztem grimjow és nel biztos mi után vége lett az espada saganak tuti sokat fejlődtek és lehet ők is 3x át tudnak alakulni remélem így van de ez mind ehy elmélet az se kizárt hogy espadakból vasto lordá fejlődtek mivel grkmjow álma zaz volt hogy vato lord lehyen és hogy huecomomdo királya legyen de mivel jöttek a quimcik így ha vissza emlékezünk neki köszönheti hohy ichigo kiszabadulta börtönvől amit a qiinci felálított ichigo számára grimjow mwg be segítet egy ceróval bár nem mutatták az arcát de aki emlekszik az tudja

Ichigo saját erejéből tört ki a börtönből. Grimmjow csupán kettészelte Kirgét.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3783 Dátum: 14 máj 09, 18:40:45 »

Azért a Quincyknek is megvan a maguk kis okuk lezúzni a shinigamikat, én valahogy nem érzem őket levegőben lógósoknak. A HM bagázs alá meg még anno Aizen adta a lovat, de ott is ugyanaz volt a lényeg.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3784 Dátum: 14 máj 09, 20:31:13 »

Kellően kidolgozott háttértörtánet nélkül még igenis a levegőben lógnak a quincyk.Legalábbis a nagyrészük.
Hm-be ilyen probléma nem volt.
Igaz hogy az indok megvan,de még szinte semmit sem tudunk a kiváltó ok körülményeiről.
Pl 200 és 1000éve.


Hoppá nehezebben írok mint szoktam.Furcsa. Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3785 Dátum: 14 máj 09, 20:40:00 »

Azért ez nem ilyen egyszerű. nem könnyű, sőt szerintem lehetetlen is volt kidolgozni a quincyk háttértörténetét. Az ok pedig éppen az, hogy igazából senki sem számított rájuk, hiszen rejtőzködtek, bujkáltak. Amikor pedig megjelentek akkor egyből beindult minden. Így nincs is lehetőség kidolgozni , bemutatni őket hacsak utólag nem. A HM-es részeknél az espadáknál volt erre lehetőség mert volt előzménye a dolognak Aizennel kapcsolatban. Tehát megoldható volt az, hogy bemutathassák nagy részüket, de ott sem volt mindenki végigvezetve. Nagy a különbség a két verzió között és itt föleg az időre kell gondolni. Ott hónapok voltak felkészülésre és ezalatt Kubo bemutathatta őket. Itt pedig semmi idő alatt beindult a rajtaütés, majd az invázió kezdete.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3786 Dátum: 14 máj 09, 20:52:57 »

Ez mind igaz.Nem is erre értettem.
Csak egyszerűen még nehezebb a fejükbe látni és megérteni őket
Remélem legalább féltáv körül lesz egy 200 vagy 1k éves visszapillantás.Pl bach emlékei amikor már kevesebb quincy maradt vagy Ichigo/Ishida találka alkalmával.
Azért egy-két előjel nem ártott volna.Ettől függetlenül jogos a rajtaütés szempontja.




Már kezdek ébredni.
Úgy tűnik ma nem tudom érhetően megfogalmazni mire is gondolok pontosan.
Egy kicsit többre gondoltam tőlük.Hála meg visszahozatal eddig is megvolt.Ez csak az alap.Csak nehezebbet írtam nem kiismerhetetlent.
(Emiatt nem írok újabb hsz-t)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 21:52:40 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3787 Dátum: 14 máj 09, 21:09:38 »

Az 1000 éves eseményre minden bizonnyal sor fog majd kerülni de majd csak Bach eseténél. A 200-asnak nincs jelentősége mert abban Bachék nem vettek részt. Az tisztán az emberi quincyk túlpörgése miatt történtek. Egyébként azt nem értem, hogy miként gondolod, hogy nem látni a fejükbe? Nekem egyértelműen az jött le a Bach erejének, életének levezetéséből, hogy ezek a mostani quincyk egyértelműen hálásak Bachnak. Ez az amivel tulajdonképpen kompenzálják a tőle kapott, lehetőségeket. Alapvetően nagy részük hanyag, nagyképű, trehány benyomást kelt, akiknek az élet már semmiség. Nem lennék meglepve, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy legnagyobb részük a vegetálás vagy éppen a halál mellöl került Bach szolgálatába. Így Bach nélkül már szinte mindegyikre lapátolták volna a földet. És éppen ezért nem tartják semmire az életet.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3788 Dátum: 14 máj 10, 07:58:37 »

Arról már ne is beszéljünk, hogy Bach egy isten volt, és még mindig az. Aki az erejét akarta, az megszállott lett és nem törődve a kockázatokkal meg is szerezte. Valószínűnek tartom, hogy Bach szelleme tovább élt az itt látott quincykben, és dupladózisként érte őket. Egyrészről mikor megmentette őket, pl As Nodtot, ha nem is megmentette de megjelent előttük és bizonyságot tett magáról. Másrészről amikor erőt adott nekik, és úgymond magasan az emberi quincy lét felé emelte őket.

Olyan esetben meg érdekes kegyetlenségről beszélni, mint például Chang Du kivégzésénél, hogy az kegyetlenség volt-e Bach részéről. Mint ahogy rini is említette, ha vegetálásból ébresztette fel őket, akkor már az a x idő is ajándék volt számukra. Így meg úgy haltak meg, hogy "éltek" is. Logikai és hadvezetési bakinak sem mondanám az ilyen "emberpazarlást" mivel mint tudjuk, Bach erősödik amint visszatérnek hozzá a lelkek.

Nekem pedig kimondottan tetszene, ha nem is lenne több okuk harcolni. Szimpla lojalitásból esetlegesen kis bosszúvággyal vegyítve. Nem kellenek ide feleslegesen túlbonyolított emelkedett eszmék a harchoz. Az emberiség sem azokért harcolt, maximum azok mögé rejtőzött, mikor okot kellett adnia ahhoz.

Ezért imádtam az arrancarokat is, főleg Grimm okfejtését, hogy nem is kell kimondott ok a harcra. Egyszerűen ösztön és kész.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3789 Dátum: 14 máj 10, 14:14:44 »

Most abban reménykedem, hogy a kis quincy sunák után lesz egy komoly visszaemlékezés. A Kenpachi és Yachiru kombót már kivesézték, szal egy Bach-hal kapcsolatos már igazán lehetne. Például:

A következő fejezetben Ichigo földet ér és találkozik egy quincy-vel, akinek elmondja, hogy Bach egy szemét és akkor az mondjuk elmesélni neki, hogy Bach hogyan rejtegette a quincy-kolóniát. Vagy valami... (utólag visszaolvasva ez azért kicsit gázosan hangzott xD)

Minden esetre azt kéne leginkább kimagyarázni, hogy honnan van ez a sok quincy. A kiirtás és a több száz, vagy ezres létszám azért nem ugyanaz. xD  Ez érdekelne... hiszen eddig max. csak felületesen olvastunk erről...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3790 Dátum: 14 máj 10, 15:06:30 »

Nem értem minek emlegetitek ennyire Ichigot. Nincs még itt a helye.
Kubot ismerve az is lehet, hogy szerdán helyszínt vált ikszdé  Faceg
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3791 Dátum: 14 máj 10, 18:16:12 »

Én emlegetem; végül is ő az egyik kedvencem kacsint Meg hát: FŐSZEREPLŐ, ember!! xDD

Jah, helyszínváltás... szerinted merre lesz majd a menet?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3792 Dátum: 14 máj 10, 19:01:53 »

Én emlegetem; végül is ő az egyik kedvencem kacsint Meg hát: FŐSZEREPLŐ, ember!! xDD

Jah, helyszínváltás... szerinted merre lesz majd a menet?

Amíg csak emlegetés oké én is nagyon szívesen látnám csak már egy ideje sokan írják, hogy befuthat Ichigo stb. ami igaz is lehet de még nincs itt a helye. Szerintem rá ne számítsunk egy darabig. Ha mégis jönne akkor Kubonak elő kell jönnie valami csavarral ami miatt a főszereplőnek MOST kell megérkeznie.Ez a csavar ha az lesz, hogy Renjit elpicsázták akkor mérges leszek.

Ez egy nagyon jó kérdés. Annyi az esélye, hogy eltaláljuk mint az ötösnek ikszdé mivel annyi irányba lehetne megindulni  Gondolkozik

Szerintem HM-be már nem fogunk ugrani, kivéve ha:
-Kubo jóval későbbre tervezi a behozatalukat, akkor még rájuk lehetne nézni néhány képkocka erejéig, mondjuk edzés közben, hogy áll Chad, előtte van egy olyan oszlop mint amit Ulqiék rombolgattak, utána megint Chad és nincs oszlop Nevet vagy valami hasonló most hirtelen ez jutott eszembe.Ezt azért lenne célszerű megmutatni mert pl ha megérkezne SS-be és néhány rittert lecsapkodnak ne legyen akkora meglepettség, hogy ezek miért lettek ilyen erősek.
-Kapunk néhány képkockát HM-ről úgy, hogy még a fele csapat ott van akiknek az arcát látjuk (még nem ismert karakterekre gondolok) és elejtenek néhány mondatot a másik feléről, hogy "elindultak" vagy valami Nevet

Más:
-Ugorhatnánk Mayurihoz/Uraharához.
-Esetleg maradunk itt, az első 16 oldalon a 4 csaj kicsit legallyazza Kenpachit(csapatmunkával persze), aki már épphogy venné le a szemkötőjét de ekkor a 17. oldalon betoppan egy Yoruichi/Kuukaku összes/Nel(?) vagy amelyik tetszik Nevet
-De aminek a legjobban örülnék az valami olyasmi lenne mint az ehet OP manga, ilyen összegzés a háború állásáról.
Első oldalon mondjuk Kenpachi és 4 quincy face to face, és utána több helyszínre is beugranánk ahol szintén kialakultak párosítások illetve zajlanak az események néhány helyen ahonnan apróbb ifnormációkat is megtudnánk, beugranánk Bachhoz és a fejezet végén (először arra gondoltam zárásként, hogy Ichigo "zuhan" SS felé még félúton de ha őt mutatnák akár ennyit is az azt jelentené, hogy hamarosan befut) Ukitake kimászik a kádjából  bow Ebbe amikor belegondoltam elképzeltem, hogy Kubo mennyire badassra rajzolná a fejezet záróoldalaként  Technikai KO  Ördögi

De ha lesz helyszínváltás akkor a legjobb tippem a Renjihez való ugrás lenne. Ez jelenleg kevésbé foglalkoztat engem mint más dolog de ezt érzem valószínűnek. (tehát nem ez lesz ugye Kubo? ikszdé )


Valamint mondtátok, hogy flashback 200 vagy 1000 évvel ezelőttről.
Én ezt valahogy úgy képzelem el, hogy a 9 nap alatt (első kilőve) minden este amikor Bach elalszik láthatjuk az álmait és ezekben újraálmodja a akkoriban történteket.Ez persze nem folyamatos visszaemlékezés lenne (legalábbis én nem így gondolom) mint az Everything but the rain, hanem közbe esetleg mennének a harcok és mindig amikor megint "lefekszik" akkor a következő flashback.

Ezt persze nem kell szó szerint érteni, mert külön nyolcszor flashback fura lenne és ez a 9 nap sem ilyen 9 nap lesz szerintem de az alapötlet remélem átment mindenkinek Nevet

Ti mit gondoltok erről?

És elnézést ha sok olvasnivalóval jöttem elő ikszdé remélem sikerült valami boncolgathatóval előjönnöm Nevet
Kicsit már fáradt vagyok úgyhogy ha valami nem lenne érthető a megfogalmazásomban akkor elnézést, javítani fogom  smirksweat  Nyelvesít
Naplózva
Dai-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3793 Dátum: 14 máj 11, 13:54:44 »

A Mayuri/ Urahara dologról:

Érdekelne, hogy a nagy cécóban Uraharáék jelenleg mit alkotnak, illetve örülnék neki, ha Urahara csinálna valamit ( mondjuk: lehányja Mayurit), amitől a csávó kibújik végre abból az otromba göncből.

Ukitake:

Örülnék, ha megjelenne egy olyan mondattal: "Jééé, megtámadtak minket?!" - és erre lenyomna egy qva erős támadást, bankai-t...

Egyebek:

Nel, meg más karakterek igen csak eltűntek. Talán ez az első komolyabb bajom a mangával, mindenki össze-vissza van. A One Piece-ben is úgy vannak a harcok, hogy mindenki itt, ott, amott található de ott valahogy nekem átláthatóbbnak tűnik a cselekmény. Vagy lehet, hogy a heti egy fejezet kavar be? Ha újra elolvasnék kb. 20 fejezetet lehet felfrissülne a memóriám, de akkor meg hülyeséget mondtam ^^" xD
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 11, 13:55:46 írta Dai-kun » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3794 Dátum: 14 máj 11, 14:15:52 »

Ukitekanek igenis hosszú és hatásos fürdőt kellett vennie.Ha nem akar a harcok alatt lebetegedni akkor mindenképpen. smirksweat
Naplózva

Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!