24 máj 19, 02:15:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003214 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3300 Dátum: 14 márc 18, 20:39:46 »

Használj ékezeteket, ha nem tudsz azt pedig jelezd valamelyik moderátornak. A telefon nem kifogás 2014-ben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3301 Dátum: 14 márc 18, 20:52:23 »

Ezt  a topicot át kellene nevezni: "Keresd a hibát!"-ra Nevet


Nem is lenne rossz ötlet egy Hibakereső Topik.Habár lehet 1 manga ahhoz egy kicsi kevés.
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #3302 Dátum: 14 márc 18, 22:41:21 »

Remélem azért, hogy a holnapi manga nem abból fog állni, hogy:
- a gyerek lenézi Zarakit, majd részletesebben mesél az erejéről
- Zarakit ezt nem érdekli neki ront, az első pár kisebb csapást hárítja a kölyök
- majd úgy végződik az eheti manga is, hogy valami beszólással ketté vágja a gyereket
csalódnék.
Eléggé egyhangúvá vált a dolog. Lehet nekem magasak az elvárásaim, de nem fogom beérni azzal, hogy ha most Zaraki egy fejezeten keresztül aprít. Tessék valami csavart bele vinni, mert már az is kezd unalmassá válni, hogy zsinórban ez a negyedik megmentés. Lepjen meg minket Tite Kubo! Nevet
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3303 Dátum: 14 márc 19, 08:59:54 »

www.mangabee.com/Bleach/573/

Mosolyog kenpachi a troll Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3304 Dátum: 14 márc 19, 09:36:03 »

Kiderült hogy a "mester" is a V rangot birtokolja.Ha Vast-pointot nézzük akkor ő csak a "V" szolgája volt és megvan az igazi.
V mint Visual(ization) passzol is hozzá.
Kenpachi ellen be is szívta az acélkeménység szinte semmit sem ért. Nevet
Ügyesen meg lett oldva hogy nem azért vágta mert nem hisz neki.
Egyszerűen tudja hogy szinte mindenen átvág mivel ő a Kenpachi. ikszdé
-Tényleg Troll,de igaza van.
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3305 Dátum: 14 márc 19, 09:57:39 »

Idézet
Kenpachi ellen be is szívta az acélkeménység szinte semmit sem ért. Nevet
Ügyesen meg lett oldva hogy nem azért vágta mert nem hisz neki.
Egyszerűen tudja hogy szinte mindenen átvág mivel ő a Kenpachi. ikszdé
-Tényleg Troll,de igaza van.

igen, ez alapján arra saccolok hogy V erejének a limitje is ott rejlik, hogy mi az amit elképzelsz és mi az amit el is hiszel teljes valódban, például: most ha azt mondom hogy képzeld el hogy mögötted állok egy baltával, elképzeled egy pillanatra de nem fogod teljesen elhinni, de ha azt mondom hogy a vasrudat aprócska vas atomok építik fel, azt minden kétely nélkül elhiszed, pedig azt se láttad szabad szemmel, csak elképzeled... előzőleg páran már említették hogy akkor hathat az ereje másokra ha megérint őket, de ezt kiegészíteném azzal ha az illető teljesen elhiszi és igaznak véli [ plusz Yachiru keze anélkül tört el hogy egy szót is szólt volna, tehát előbb voltak keksz kézcsontok, aztán közölte hogy "mi volna ha....", és ahogy Yachiru felfogta , hogy igen azért tört el a kezem mert ez kekszé változtatta, akkor merült fel benne a gondolat hogy lehet hogy az egész testében azzá változtak a csontok, tehát nem csak elképzelte hanem el kezdett kételkedni abban hogy valóság e vagy sem, a csontjai csontok vagy kekszek...](ha valaki már ezt is írta ezer bocsi, nem olvastam mindent vissza) ....

bár azért így is felettébb imba erő, de lehet most Kubo a változatosság helyett ( sokadik megmentés zsinórban ) inkább egy látvány harcot akar, és monumentálisra tervezi, mivel a végén V arca nem úgy tűnt mint aki bepánikolt volna, inkább majdhogynem unott arca van, pedig most nyomott neki le egy jókora "welcam" nyesést Kenpachi, így lehet hogy kapunk egy epic harcot
Naplózva
Drax
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3306 Dátum: 14 márc 19, 11:33:57 »

A durva az ezzel a ritterrel, hogy ő úgy gondolja, hogy a legerősebb SR. Ami azt jelenti, hogy ténylegesen is a legerősebb, a képességéből kiindulva. Ebből lehetne egy érdekes harcot összehozni. Nevet
Csak ne szúrja el Kubo...  Gondolkozik
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3307 Dátum: 14 márc 19, 12:52:10 »

hát ez a fejezet valami zseniális volt!

egyszerűen Kubo rajzolása fantsztikus:) annyira tudja érzékeltetni az erőt és az eleganciát a rajzaiban, ez az amit csak nagyon kevesen tudnak.

kenpachi tarolt. jó csatának nézünk elébe.


megjegyzem nagyon sajnálom unohanat...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3308 Dátum: 14 márc 19, 15:20:50 »

hát ez a fejezet valami zseniális volt!egyszerűen Kubo rajzolása fantsztikus:) annyira tudja érzékeltetni az erőt és az eleganciát a rajzaiban, ez az amit csak nagyon kevesen tudnak. kenpachi tarolt. jó csatának nézünk elébe.
megjegyzem nagyon sajnálom unohanat...

A zseniális inkább az hogy te ebben láttál zsenialitást. Mivel ha én lennék a Bleach összefoglalója akkor így foglalnám össze a heti fejezetet 3 szóban: EGY NAGY SEMMI!

Kubo nem rajzol rosszul  de jó rajzok mit sem érnek normális történet nélkül, legalábbis egy mangában. Zseniálisnak meg pláne nem nevezném mert a karakterei 90%-ban ugyan azok csak némi átalakítással. Ráadásul karaktereken kívül nagyon mást nem is rajzol. Ugyanis 17 oldalon át nem történt semmi új csak két majom nézte egymást és ugyan azt elmondták amit már eddig is tudtunk. Komolyan ennek mi értelme?

Az előző fejezetben megtudtuk hogy ez a nyálgép Kvinsi gyerek mit tud, erre most megint elmondja. Ha ránézek a fejére elfog az undor. Erre jön Kenpachi ő is elmondja ugyan azt amit a Bleach eleje óta tudunk hogy nem érdekli ki milyen erős ő akkor is lenyom mindenkit. Ja meg benyögi még hogy Unohana halott. Mintha ezt nem tudtuk volna jó pár hónapja. Egyszerűen semmi újat nem adott ez a fejezet, pedig előzőhéten még én is reménykedtem hogy na Kenpachi harcol egyet. Erre mit láttunk vág egyet. Nem jött össze, a nyálgép elmondja hogy nem fog sikerülni mert ő a leghatalmasabb ritter csóka, erre Kenpachi nyom még egy vágás erre belevág. És ennyi vége a fejezetnek. MOST KOMOLYAN EBBEN HOL VAN A ZSENIALITÁS???? A Fairy Tailt állandóan szidod pedig ott legalább vannak normális harcok, ezerszer szebb rajzolás, arról nem beszélve hogy a szereplők körüli környezet sem egy üres lap. Ha ez a zsenialitás akkor az FT nem tudom mi. Nevet

Egy szó mint száz nekem ez már sok, mert nem ez az első fejezet ami önismétléssel húzza az időt de hogy egy full fejezet elmenjen rá az már tényleg szánalmas. És ha Kubo megjátssza hogy valóban ez a kis nyomoronc képzelte el Kenpachit akkor le is hidalok az tuti. Abban a pillanatban dobom is a mangát.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 15:22:35 írta Kuro25 » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #3309 Dátum: 14 márc 19, 15:40:12 »

Nem kell fennakadni a részen... Ha odafigyeltek ez egy felvezető rész volt Hümm-hümm Lényeges dolog nem történt csak info csere.
Kuro: Az meg hogy Zaraki válaszolt a kérdésre, attól hogy MI már tudtuk nem jelenti azt hogy ne válaszoljon egy a TÖRTÉNETBEN szereplő másik karakternek aki még NEM tudta ezt az információt, az helyén volt... Lesütöttszemek
Ha már a sztorit kéred számon akkor vedd számításba hogy ez azzal jár hogy a történetben cselekmények, párbeszédek zajlanak a szereplők közt akik alkotják az egész történetet magát. Ne várd el hogy a történetnek egy alanya legyen (az aktuális szereplő) és egy címzettje (te) ... Hmm?
Az meg már más kérdés hogy hülye kérdésre hülye válasz jár, mert hát Unohana kilétére irányuló kérdésre nyílvánvaló volt a válasz csak szegény hadnagy elég fogyi meg Unohana pincsije volt... Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 15:41:21 írta -Dante- » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3310 Dátum: 14 márc 19, 15:47:31 »

Szinte művészi pofátlansággal készíti Kubo ezeket a fejezeteket,,,,,mégis,,,,,eszméletlen bűnös élvezete van. A rajzolása, de nem is a rajzolása, inkább az érzékeltetése Kubonak, ami zseniális szerintem. Mert egy igényes seinenhez képest tényleg nem lehet egy kategóriába helyezni, teljesen shonen orientált a rajzolása. Viszont, amikor valamit el kell mondania egy képpel szavak nélkül,,,,na abban Kubo verhetetlen.

Gremmy képessége így a pontosítással mégjobban tetszik. Remek alkalom Kubonak, hogy bebizonyítsa, hogy az emberi képzelőerő közel sem végtelen (én személyszerint gyűlölöm, amikor azt mondja valaki).

A kapitányok most már biztosan halottak, 3 megerősítve. Persze, most már lehet azt mondani, hogy egyértelmű volt, hogy Unohana halott már mióta és mi ezt tudjuk, de akkor meg azok jöttek, hogy "ez a Bleach biztosan feltámad a semmiből".

Ezt az oldat, a streamesek és a pandások teljesen máshogy fordították. Nem mindegy, mert elég kemény személyiségváltozáson esne úgy át Kenpachi. Szóval hajrá Bleachfan, megint egy válassz hátha az pontosabb fordítandó,,,,

...

 Neeem
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3311 Dátum: 14 márc 19, 16:02:45 »

Ez a fordítási különbség nekem is feltűnt.Először arra gondoltam hogy rosszul emlékeztem délelőttről. smirksweat
Mindesetre az első fordítás szövege valahogy jobban bejött.
Unohana halálát pedig igenis illett közölni,hiszen megtörtént az első igazi kacsint Kenpachi váltás is.
Halála amúgy nem volt 100%os eddig,inkább csak sejthető.Ezt most nyomatékosította is Kubo.

Hm Isane tudta hogy Unohana Restu nem az igazi neve?-Érdekes,mert a szavaiból ez jött le számomra. Gondolkozik

"Viszont, amikor valamit el kell mondania egy képpel szavak nélkül,,,,na abban Kubo verhetetlen. "

Ebbe teljes mértékben igazat adok kacsint
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #3312 Dátum: 14 márc 19, 16:39:11 »

Azzal ahogy Kenpachi megvan rajzolva és két szavával (so?what?) epic-é badassá és minden hasonló dologgá tette magát Nevet Nevet

Kicsit pontosabban hatalmas fejezet volt  bow le a kalappal a mester előtt  bow

Ezzel nagyjából el is mondtam mindent ami bennem van a fejezet után Nevet régen élveztem már ennyire egy fejezet olvasását abba pedig bele se merek gondolni, hogy ez egyszer majd animében milyen lesz.  Gondolkozik

a kölyök szövegelése utána az a 2 oldal amit föntebb említettem az felbecsülhetetlen Nevet

Attól is feláll a szőr a hátamon ha belegondolok Renji és Kenpachi belépője utána, hogy milyen lehet majd Ichigoé  Technikai KO

Ja és akinek ez a fejezet nem tetszett az tényleg hagyjon fel a Bleachel a saját egészségi állapota érdekében és ne jöjjön azzal a szöveggel, hogy az SS arc tetszett és érdekel mi lesz a vége.
Naplózva
lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #3313 Dátum: 14 márc 19, 16:53:53 »

Unohanaban remenykedtem sajnos nekem a bankaia nem esett le akkor es maig se tudom hogy barragan respira 2.0 vagy vmi mas. vki help?

Am sztem is epic volt ezt vartam a heten aaaa next week pls !!!

(Hiei meg regem utan kicsivel szoltam hogy Angliaban elek jelenleg angol laptopom van angol progikkal hibajavitoba sincs ekezet lehetosegem nem tudom megoldani az ekezetet  Szomorú )
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3314 Dátum: 14 márc 19, 16:55:48 »

Most Kuro-val kell egyetértenem. Szinte semmi nem történt benne és mégha Zaraki tényleg badass volt rajzolásban, nem történt benne semmi. Megint elmondta a képességét (komolyan nem értem, hogy mi a jó rákért mondják el az ellenségeiknek az erejüket. Tudom ez shonen-es dolog, de engem mostanában nagyon zavar) Kenpachi vágott egyet és kész. Ez a fejezet kb. 2 perc lenne animében.

Nekem túl rövid volt ez most és nem igazán tetszett. Azért remélem a csata sokkal jobb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 17:28:56 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!