24 máj 19, 01:36:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 426
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach manga II.  (Megtekintve 1003206 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #2955 Dátum: 14 feb 12, 09:18:10 »

:'D Jól van rini, győztél. :'DDD Ezennel megállapítom, hogy Kubot a sorrend nem érdekli, csak a párosítások. Mosolyog Mondjuk eddig mindenkivel az küzdött, akihez már volt köze.. na mindegy, ez most nem jött be nekem. xD As Nodt kissé hollow Ichigo-Ulquiorra második alak (ez nagyon) keverék lett a szememben, de ettől még mindig tetszik. Viszont a quincyk honnan szerválhattak egy ilyen alakot? :O Nem volt rossz rész, reméltem, hogy Rukia nem győzi le, de a következőt jobban várom. >.<
Na még valami. Amikor mutatják Rukia félelmeit/emlékeit, akkor miért Orihime van ott? Egy Renji jobban odaillene... Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 09:30:38 írta akym17 » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2956 Dátum: 14 feb 12, 09:48:29 »

Örülök, hogy holmi Rukia nem volt elég Nod32 ellen és befutott Byakuya.... na majd meglátjuk mi sül ki ebből.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2957 Dátum: 14 feb 12, 10:02:00 »

Azta, nem gondoltam, hogy a Bleachben fogom először látni zombi Jézust
http://www.mangapanda.com/bleach/568/9
Naplózva

Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #2958 Dátum: 14 feb 12, 10:07:56 »

Dettó jézus jutott nekem is eszembe...mint aki éppen lesett a keresztről és a bosszúját forralja Nevet Rész nem volt rossz azt kaptam amit vártam.Egy pofára esett Rukiát egy bepöccent Nodot...és egy hősies nagy tesót...Szerintem azért ért ide Byakuya mivel ő talán előbb túljutott néhány edzésen mint a többiek Mosolyog Rukia különösebben nem érdekelt soha sem arra viszont kiváncsi leszek, hogy Byakuya miben változott HA változott bármit is...
Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2959 Dátum: 14 feb 12, 10:40:27 »

WOW, Ass Nodi úgy néz ki mint a Jerico játékban egyik ellenség de teljesen Nevet
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #2960 Dátum: 14 feb 12, 11:51:04 »

Félig igazam lett Nevet Ez egyértelmű volt h kitör a jégből (még ha az abszolút zéró is) ráadásul vollstandingal.
Gondoltam, hogy SSJ formában valamilyen formában erősebb és hatásosabb félemlítési eszközei vannak Ördögi
A kinézete telitalálat Figyelmeztetés Összevagdalták legjobb horrorfilmek fontos elemeit és egy személyben egyesült ez a zombi-undead-hollow-Samara(Kör)-szellem akármi smirksweat
Kubo így akarta talán megoldani h ne villantson bankait Rukia?
A régen várt párosítás mégiscsak összejött... Byakuya muszály volt, hogy megküzdjön Assel, mint ahogy azt már az első napon megmondták h mindenki az előző partnerével kell hogy harcoljon.
Am logikailag tényleg még többet kellett volna késnie főleg Ichigo után, viszont itt jön akkor képbe hogy így erősen esélyes, hogy tényleg benézett a lélekkirályhoz is Ichigo és/vagy kapott olyan edzéseket is amit a többiek esetleg nem... Gondolkozik
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #2961 Dátum: 14 feb 12, 11:56:51 »

de azt ne felejtsük el hogy Ichigo 1 teljes napot volt az élők világában , és nem tudjuk a két világban egymáshoz viszonyítva mennyire telik az idő
viszont az is lehet hogy amikor Rukia kapta a telefont Byakuyaról csak pár óra telt el ahhoz viszonyítva amikor Renji végzett a kardosnál és így előnyben volt Ichigohoz képest
harmadszor Byakuya nagyon képzett shinigami lehet hogy nem volt mind az 5 helyen
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2962 Dátum: 14 feb 12, 12:51:26 »

Akim17 -  nekem sincs igazam mert én azt gondoltam, hogy Rukia legyőzte As-t. Erre kiderült, hogy nem. A másikban viszont valóban úgy gondoltam ahogy most írtad. Kubo párosításokat és revánsokat kedvelő típus.  Nevet

Az viszont érdekes, hogy Byakuya bankai nélkül vágta ketté As technikáját, aki éppen full power-ben nyomult Rukia ellen. Legalábbis a kezében lévő markolat erre utal. Ha pedig ez így van akkor As-nak a legkisebb esélye sincs (nem mintha ez ne lett volna biztos eddig)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2963 Dátum: 14 feb 12, 13:36:47 »

Nem tudom miért de elsőre Tartarosnak olvastam As nodtnál.
Örülök hogy nem simán tört ki hanem már jött ez talán csontvázas vollstanding.
Simán elmenne egy erősebb hollownak ,ha szeme fölött is lenne akkor olyan lenne mint anno Ichigo Maszkja Nevet

Byakuya nem kicsit előzte be Ichigo-t.Csak nem eltévedt úzközben? smirksweat
Meglepő hogy többiekkel ellentétben Byakuya "köntöse" milyen egyszerű.Betörte a feni 0ikos csajt hogy nem dekorálta föl? smirksweat
Jó látni azt hogy megjött,bár egy kicsit még korainak érzem.

Háborút jobban megnézve van egyáltalán olyan quincy aki "tiszta",most nem a vérre gondolok. Hmm?
Annyis biztos hogy As Nodt nagyon hajaz egy hollowra.
Naplózva

lordsesshisama
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #2964 Dátum: 14 feb 12, 14:11:44 »

A messze a legjobb Vollstanding eddig es gyanitom nem is lesz jobbab kinezo tobb. :DByakuyabakayaro why u arrive-_- De szeretnem hogy As gyozzon de sajna mar csak 2 fejezetig retteghetunk F-jetol.....ikszdé
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #2965 Dátum: 14 feb 12, 14:19:28 »

Jó kis fejezet, tényleg elég Ulquiorrás meg hollow-os ez a végső alak de azért jól néz ki! Ezzel már 5 végső alakot láthattunk! És 5 karakter aki a végső alakjának bemutatása elött halt meg, továbbá Cang Du meg BG9 még bizonytalan hogy halott-e.

Kirge:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/490/14
A szemüveges fickó:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/13
Bambinetta:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/555/18
Super Star:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/563/16
As Nodt:
http://www.mangareader.net/bleach/568/9
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #2966 Dátum: 14 feb 12, 15:04:46 »

Nem volt rossz fejezet bár jobban örültem volna ha nem jön Byakuya, de még így is jobb minthogy Rukia Bankait villantson.Anélkül meg nem bírt volna el ekkora ellenféllel.

Byakuya öltözete a legegyszerűbb az eddigiek közül, mégis ez eddig a legjobb.Pedig csak 1 ruha darab.

És mekkora fordulat?a nagy táp után valaki veszít?ezt is be merte játszani Kubo.És nem, nem tudta volna már a Bankaiát sem használni a ledermedésében mert hamarabb szabdalta volna fel As Nodt.

As Nodt vollstandingja nagyon beteg.Elején nem de volt néhány képkocka ahol nekem is Ulqi jutott eszembe Nevet

Byakuya pedig erőlködés nélkül fogja elverni As Nodtot.Ő amúgy is túl menő ahhoz, hogy megszorongassák ikszdé

Bankait biztosan mutat, de ha nem azzal se lesz bajom.

Jobban örültem volna ha Rukia elveri Bankai nélkül, de As Nodt erejét nézve ez kivitelezhetetlen, úgyhogy hiába elleneztem Byakuya érkezését inkább ez mint amaz.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2967 Dátum: 14 feb 12, 15:18:06 »

Az alsó kocka olyan, mintha azt nézné, hogy milyen lett a csillag a feje fölött xD
http://readms.com/r/bleach/568/2252/16

Byakuya, mintha valami arab országból jött volna meg. Én se bántam volna, ha kicsit tovább tartott volna neki az út, de kell is most az erősítés a horrorszökevény ellen.  Meglepődnék azért, ha tőle látnánk új technikát. Hisz csak újra lett kovácsolva a kardja. Lehet, hogy megint az lesz, ami Zommari ellen is történt, hogy Rukiát használja fel majd ellene. Azért örülnék, ha mégis Rukia győzné le valahogy, vagy legalább 2-en harcolnának ellene. páros harcot még úgyse láttunk tőlük.

As engem a F.E.A.R  Nevet 2-ben lévő egyik ellenfélre emlékeztet. Legalábbis az arca.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #2968 Dátum: 14 feb 12, 15:23:00 »

Na ez a fejezet is nagyon kellett a lelkemnek. Bya a végén kissé kiütött a hangulatból, dehát a mérlegnek egyenest kell maradnia.

Szofron által linkelt képek tökéletesen kimutatják, hogy Kubo szerint mennyire fontos egy vollstandig alak, As végső alakja az volt, nem kicsit. És nem kicsit ütött.

És mekkora fordulat?a nagy táp után valaki veszít?ezt is be merte játszani Kubo.És nem, nem tudta volna már a Bankaiát sem használni a ledermedésében mert hamarabb szabdalta volna fel As Nodt.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy elmer-e lőni olyat, hogy Bya is (másodjára) veszít. Remek lenne.

Amúgy nem értem miért gondolja mindenki, hogy Byakuya Ichigo előtt ért ide. Ichigo már akár éppen egy másik helyen lehet. Mondjuk a múltkori rész után (hogy láttuk Uryuut) nemnagyon tudnék adni neki célpontot, aki feltartja,,,,,


Szerk.

Megint láthattuk, hogy a quincyk mennyire hűségesek Bach iránt.

Amúgy rini eddig én állok nyerésre a félelem kontra elme párbajban. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 15:28:39 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2969 Dátum: 14 feb 12, 15:33:17 »

Ichigoról azért lehet számítani, hogy a utolsóként érkezik mert ő a főszereplő. Neki kell a legnagyobbat durrannia. Én ezért gondoltam, hogy a többiek után fog érkezni, ami szerintem be is fog jönni. Másrészt mint korábban írtam, As-nak vesznie kell. Viszont a következő 1-2 menetet ezután a quincyk viszik el az egyensúly felborítása érdekében.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 15:33:54 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 426
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!